dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 206 z 290
Pokaż wyniki od 4.101 do 4.120 z 5785
  1. #4101

    Domyślnie

    A ja poszukuję na przyszły rok dobrego wykonawcy tarasów drewnianych, oraz ekipy od kostki. Ktoś coś?

  2. #4102

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Nie wiem z którymi firmami już miałeś kontakt ale wiele dobrego czytałem o Tora Wentylacja z Częstochowy i Gomar z Radomia.
    Specjalnie nie piszę bo tu jeden forowicz się reklamował i miałem z nim kontakt, żenada po prostu. Ale tak to jest, 100 osób będzie zadowolone a u mnie 101-ej będzie spieprzone, takie mam szczęście jakieś. Z Częstochowy? czy trochę nie przesadzasz z odległością?, a jak wyobrażasz sobie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne? Napisałem zapytanie w "Warszawa plus okolice" ale dzięki za odpowiedź. Pomyślę nad tym Radomiem.

  3. #4103
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Z Częstochowy. Co to za problem. Firma robiła reku pod Konstancinem to i u Ciebie pewnie zrobiła.
    Forumowiczka która na priva dała mi namiar była zadowolona ze wspołpracy.
    Ale to Twój wybór...

  4. #4104
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Schatje
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Radom, okolice
    Posty
    203

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o wentylację to ze swojej strony mogę polecić firmę Atol z Kielc, biorą zlecenia również na terenie Warszawy. Konkurencyjne ceny.
    U nas podzieliliśmy to na 2 etapy. Projekt i rozprowadzenie rur spiro mamy już za sobą, w przyszłym roku zakup i montaż rekuperatora i uruchomienie całości.
    Projekt POSTĘPOWY z Muratora /Berlin od LIPIŃSKICH/ na ławach,porotherm 25cm+20cm szara termoorganika, w podłodze 20cm szarego styropianu + kable DEVIflex18T w 10cm wylewce /7,75kW na 91m/ , okna 3 szyby MS EVOLUTION +"ciepłe parapety i montaż", rekuperacja, blachodachówka + 32cm szarego styropianu w skosach

    okolice Radomia

  5. #4105

    Domyślnie

    Dzięki za odzew. Czy jednostki rekuperatora zawsze są umieszczane na strychu, jak to jest hałaśliwe? Mnie się podoba umieszczenie reku w pomieszczeniu gospodarczym za garażem czyli jak najdalej od pokoi sypialnych.

  6. #4106
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fuxszyk

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posty
    171

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalo-okowawy Zobacz post
    Dzięki za odzew. Czy jednostki rekuperatora zawsze są umieszczane na strychu, jak to jest hałaśliwe? Mnie się podoba umieszczenie reku w pomieszczeniu gospodarczym za garażem czyli jak najdalej od pokoi sypialnych.
    Ja mam w pom. gospodarczym za garażem. Łatwy dostęp do centrali i jej nie słyszę.

  7. #4107

    Domyślnie

    Mi robiła Tora z Częstochowy i polecam. Tora robi połowie ludzi z muratora z W-wy. Firma jest ok. rekuperator lepiej w pomieszczeniu ogrzewanym. Strych - nie polecam

  8. #4108

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalo-okowawy Zobacz post
    Dzięki za odzew. Czy jednostki rekuperatora zawsze są umieszczane na strychu, jak to jest hałaśliwe? Mnie się podoba umieszczenie reku w pomieszczeniu gospodarczym za garażem czyli jak najdalej od pokoi sypialnych.
    U nas też w pg. Bardziej słyszę pralkę jak wiruje (ale tylko w nocy, i w łazience która sąsiaduje z pg, przez ten nieszczęsny suporeks:/ niż jednostkę reku

  9. #4109

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam626 Zobacz post
    Mi robiła Tora z Częstochowy i polecam. Tora robi połowie ludzi z muratora z W-wy. Firma jest ok. rekuperator lepiej w pomieszczeniu ogrzewanym. Strych - nie polecam
    To prawda, reku musi mieć bodajże minimum 10 stopni w pomieszczeniu gdzie się znajduje. No i łatwiejszy dostęp w pg.

  10. #4110
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Schatje
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Radom, okolice
    Posty
    203

    Domyślnie

    Macie może jakieś doświadczenia ze składem METBUD z Radomia /ul. Lubelska i Warszawska/ ???
    Nie mogę znalezc opinii na ich temat.... a chcielibyśmy zamówić u nich materiały na ocieplenie poddasza.
    Projekt POSTĘPOWY z Muratora /Berlin od LIPIŃSKICH/ na ławach,porotherm 25cm+20cm szara termoorganika, w podłodze 20cm szarego styropianu + kable DEVIflex18T w 10cm wylewce /7,75kW na 91m/ , okna 3 szyby MS EVOLUTION +"ciepłe parapety i montaż", rekuperacja, blachodachówka + 32cm szarego styropianu w skosach

    okolice Radomia

  11. #4111
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Schatje Zobacz post
    Macie może jakieś doświadczenia ze składem METBUD z Radomia /ul. Lubelska i Warszawska/ ???
    Nie mogę znalezc opinii na ich temat.... a chcielibyśmy zamówić u nich materiały na ocieplenie poddasza.
    Opinia na temat składu-hurtowni? A na co to? Za jakość materiałów ręczą producenci np. płyta g-k rigips za 17.50zł... albo cena odpowiada i biorę albo szukam tańszych. To samo z wełną i innymi materiałami. Jeśli towar przyjedzie uszkodzony - a było że w całą paletę płyt wjechali widłakiem - odsyłam im z powrotem. I tyle. No chyba że chodzi o to czy klientowi otwierają drzwi, czy częstują kawą czy też dają tylko gratisowego cukierka.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  12. #4112
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Schatje
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Radom, okolice
    Posty
    203

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Opinia na temat składu-hurtowni? A na co to? Za jakość materiałów ręczą producenci np. płyta g-k rigips za 17.50zł... albo cena odpowiada i biorę albo szukam tańszych. To samo z wełną i innymi materiałami. Jeśli towar przyjedzie uszkodzony - a było że w całą paletę płyt wjechali widłakiem - odsyłam im z powrotem. I tyle. No chyba że chodzi o to czy klientowi otwierają drzwi, czy częstują kawą czy też dają tylko gratisowego cukierka.

    Absolutnie nie chodzi o żadne cukierki! itp

    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez Schatje ; 11-11-2014 o 15:36
    Projekt POSTĘPOWY z Muratora /Berlin od LIPIŃSKICH/ na ławach,porotherm 25cm+20cm szara termoorganika, w podłodze 20cm szarego styropianu + kable DEVIflex18T w 10cm wylewce /7,75kW na 91m/ , okna 3 szyby MS EVOLUTION +"ciepłe parapety i montaż", rekuperacja, blachodachówka + 32cm szarego styropianu w skosach

    okolice Radomia

  13. #4113
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar symultana
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Lesznowola
    Kod pocztowy
    05-506
    Posty
    145

    Domyślnie

    Cytat Napisał DDAREKK Zobacz post
    Witam
    Chciałbym polecić, wielokrotnie już polecaną firmę od kominków, czyli Centrum komina www.kominki.fm
    Kominek zamontowałem już jakiś czas temu, wszystko było zgodnie z indywidualnymi ustaleniami i na czas wykonane.
    Teraz spotkała mnie bardzo miła sprawa - zareklamowałem jedną rzecz, która odrazu powiem nie była od nich zależna ani nie była z ich winy. Generalnie poza reklamacjami. I tu spotkała mnie miła niespodzianka, firma skontaktowałą się z firmą produkującą wkład i temat mimo że nie podlegał pod reklamację będzie załatwiony. Powiem szczerze, że naprawdę zrobiło się miło, bo generalnie zazwyczaj po wykonanieu czegoś i zapłaceniu już nie jest tak fajnie a tu takie proklienckie, bardzo fajne podejście.
    Jak będzie się ktoś zastanwiał nad zabudową kominka to polecam, generalnie ceny są też bardzo konkurencyjne.
    Pozdrawiam
    Darek.
    Dziękuję bardzo Na pewno zadzwonię i się zapytam.
    Teraz właśnie z opresji (i depresji) ratuje mnie P. Robert z ekipą - wielokrotnie polecany tu czarodziej od zabudowy G-K. Akurat miał wolny termin, więc zabudowy będą zrobione szybciej, niż przez poprzednika, który zwiał w poprzednim tygodniu z budowy

  14. #4114
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    crusher_84

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,
    jeśli chodzi o firmę kominki to także mogę polecić. Dostałem do nich kontakt poprzez pocztę pantoflową i wszystko jest jak najbardziej w porządku.
    Dwa kominki w rodzinie mamy od nich.

  15. #4115

    Domyślnie

    Dziś mija równo miesiąc od czasu gdy forumowy Teka (www.posadzkiplock-teka.pl) wraz ze swoją ekipą wykonał posadzki maszynowe na kruszywie w moim domu. Zdecydowanie polecam współpracę z p. Arturem, człowiek godny polecenia, przyjeżdża na budowę długo przed planowanym wejściem. Jest to wizyta płatna ale kwota zostaje odliczona od ostatecznego rozliczenia po wykonanej pracy tak wiec jeżeli Pan wchodzi na budowę to wcześniejsza wizyta jest gratis. Moim zdaniem wizyta potrzebna, można zadać szereg najgłupszych pytań na które otrzyma się jasną odpowiedz plus dodatkowe wskazówki przydatne dla zielonego inwestora. Jeżeli chodzi o same wylewki to Panowie wykonali swoją prace bardzo dobrze, jest to moje zdanie jak i mojego kier bud. Panowie czyści, szanują prace poprzedników nie niszcząc juz wykonanych prac. Na koniec zostawiają budowę w porządku i z szeregiem wskazówek dla inwestora dot pielęgnacji świeżej posadzki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CameraZOOM-20141015122006635.jpg
Wyświetleń:	230
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	288735Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CameraZOOM-20141015110747725.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	288736Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CameraZOOM-20141015111910513.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	288737Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CameraZOOM-20141015111916934.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	288738

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  16. #4116

    Domyślnie

    Cytat Napisał CzarnyIwan Zobacz post
    Dziś mija równo miesiąc od czasu gdy forumowy Teka (www.posadzkiplock-teka.pl) wraz ze swoją ekipą wykonał posadzki maszynowe na kruszywie w moim domu. Zdecydowanie polecam współpracę z p. Arturem, człowiek godny polecenia, przyjeżdża na budowę długo przed planowanym wejściem. Jest to wizyta płatna ale kwota zostaje odliczona od ostatecznego rozliczenia po wykonanej pracy tak wiec jeżeli Pan wchodzi na budowę to wcześniejsza wizyta jest gratis. Moim zdaniem wizyta potrzebna, można zadać szereg najgłupszych pytań na które otrzyma się jasną odpowiedz plus dodatkowe wskazówki przydatne dla zielonego inwestora. Jeżeli chodzi o same wylewki to Panowie wykonali swoją prace bardzo dobrze, jest to moje zdanie jak i mojego kier bud. Panowie czyści, szanują prace poprzedników nie niszcząc juz wykonanych prac. Na koniec zostawiają budowę w porządku i z szeregiem wskazówek dla inwestora dot pielęgnacji świeżej posadzki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CameraZOOM-20141015122006635.jpg
Wyświetleń:	230
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	288735Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CameraZOOM-20141015110747725.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	288736Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CameraZOOM-20141015111910513.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	288737Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CameraZOOM-20141015111916934.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	288738
    Bardzo dziekujemy i życzymy najlepszych facowców.Cieszymy się z kolejnego zadowolonego formułowicza.
    Pozdrawiam Artur z chłopakami
    reklamy, ogłoszenia i logo - tylko na płatnym profilu

  17. #4117

    Domyślnie

    Artura - Tekę też polecam bo i u mnie robił wylewki. Jestem zadowolony , oby parkieciarze też byli . Solidny wykonawca, doradzi pomierzy, tak trzymać. Ma sporo cierpliwości i odpowiada na wszystkie pytania ( przed wylewkami mialem sporo pytań przez telefon- jak zrobimy poziomy etc). Na zdjęciach widzę Zbyszka od teki - też w porządku gość

    Jeśli ktoś szuka elektryka - polecam Remontel z Wyszkowa http://www.remontel.net/kontakt - rodzinna firma ojciec i syn. Ojciec potrafi mieć cięższy interfejs syn nadrabia natomiast goście są mega profesjonalni. Ich atutem jest też doradztwo - 1/3 punktów u mnie powstała za ich radą (m.in schodowe wyłączniki w sypialni gaszone z łóżka, schodowe w korytarzach i wiele innych). Mają doświadczenie, robią na dobrych kablach i osprzecie. Co ważne i dla mnie niespotykane - raz się im coś powie - zapamiętują i robią. Każdy kto przychodził chwalił wygląd instalacji- Tynkarze również. W narożnikach zawsze podkute tak że nie trzeba było kłaść grubego tynku. Warto wziąć tą ekipę

    Tynki cementowe zacierane kwarcem z kielni - Bogdan Gąsior z Gorlic "607 893 782", same pozytywne słowa moge powiedzieć o tym wykonawcy. Również doradza co jest ważne bo zazwyczaj inwestor pierwszy raz widzi tynki i zagadek zawsze kilka się pojawia na budowie - co jak zrobić. Ogólnie bardzo spoko gość. Nie jest najtańszy, ale robi na najlepszych materiałach (pewny cement, narożniki firmowe). Dobrze wydane pieniądze na tego człowieka i satysfakcja.

    Na 80% polecę też Dachluxa z Białołęki. Było trochę niedograń z dostawami natomiast ostatecznie wszystko się udało, teraz zamawiałem rury spustowe i poszło to w momemt. Można się z nimi dogadać, miła jest obsługa. Powinni popracować nad solidnością, ale ogólnie polecam o czym świadczy że cały czas u nich kupuję

  18. #4118
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asc

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Łowicz
    Kod pocztowy
    02-200
    Posty
    281

    Domyślnie

    Polecam firmę JZ automatyka. P. jarek zajmuje się automatyką i sterowaniem.http://www.jzautomatyka.pl/
    Na uwagę zasługuje olbrzymia dokładność i precyzja. Napędy do bramy ogrodzenia i garażowe zainstalowane perfekcyjnie z należyta starannością.
    Wszystko wyregulowane, przesmarowane, sprawdzone kilkakrotnie.
    Dodatkowo p. Jarek zaprogramował wszelkie funkcje na które pozwala automat.
    Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Współpraca z nim to przyjemność dla inwestora

  19. #4119

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam626 Zobacz post
    Artura - Tekę też polecam bo i u mnie robił wylewki. Jestem zadowolony , oby parkieciarze też byli . Solidny wykonawca, doradzi pomierzy, tak trzymać. Ma sporo cierpliwości i odpowiada na wszystkie pytania ( przed wylewkami mialem sporo pytań przez telefon- jak zrobimy poziomy etc). Na zdjęciach widzę Zbyszka od teki - też w porządku gość

    Jeśli ktoś szuka elektryka - polecam Remontel z Wyszkowa http://www.remontel.net/kontakt - rodzinna firma ojciec i syn. Ojciec potrafi mieć cięższy interfejs syn nadrabia natomiast goście są mega profesjonalni. Ich atutem jest też doradztwo - 1/3 punktów u mnie powstała za ich radą (m.in schodowe wyłączniki w sypialni gaszone z łóżka, schodowe w korytarzach i wiele innych). Mają doświadczenie, robią na dobrych kablach i osprzecie. Co ważne i dla mnie niespotykane - raz się im coś powie - zapamiętują i robią. Każdy kto przychodził chwalił wygląd instalacji- Tynkarze również. W narożnikach zawsze podkute tak że nie trzeba było kłaść grubego tynku. Warto wziąć tą ekipę

    Tynki cementowe zacierane kwarcem z kielni - Bogdan Gąsior z Gorlic "607 893 782", same pozytywne słowa moge powiedzieć o tym wykonawcy. Również doradza co jest ważne bo zazwyczaj inwestor pierwszy raz widzi tynki i zagadek zawsze kilka się pojawia na budowie - co jak zrobić. Ogólnie bardzo spoko gość. Nie jest najtańszy, ale robi na najlepszych materiałach (pewny cement, narożniki firmowe). Dobrze wydane pieniądze na tego człowieka i satysfakcja.

    Na 80% polecę też Dachluxa z Białołęki. Było trochę niedograń z dostawami natomiast ostatecznie wszystko się udało, teraz zamawiałem rury spustowe i poszło to w momemt. Można się z nimi dogadać, miła jest obsługa. Powinni popracować nad solidnością, ale ogólnie polecam o czym świadczy że cały czas u nich kupuję
    rowniez dziekujemy-Zbynek pozdrawia rowniez
    reklamy, ogłoszenia i logo - tylko na płatnym profilu

  20. #4120
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar symultana
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Lesznowola
    Kod pocztowy
    05-506
    Posty
    145

    Domyślnie

    Cytat Napisał KKWH Zobacz post
    Witam!!! mogę z czystym sumieniem polecić ekipę SELKI bardzo dobra dokładna i bez konfliktowa ekipa. Jeżeli chodzi o wsparcie co do rozwiązań technicznych porady pana Roberta były w 100%trafne a rozwiązania bardzo praktyczne i pomocne. Na budowie czysto, codziennie posprzątane aż miło odwiedzać domek. POLECAM!!!


    '' SELKI''
    kontakt; Robert 502469645
    Przyłączam się do polecenia Przede wszystkim z Panem Robertem jest bardzo dobry kontakt: cokolwiek się powie - P. Robert błyskawicznie chwyta ideę i nie trzeba niczego długo tłumaczyć. To jest bardzo ważne. Wszystkie prace wykonywane są niezwykle szybko i dokładnie, a wszyscy z ekipy wiedzą co mają robić i działają ekspresowo. No i oczywiście są bardzo mili i uprzejmi. Wykonywali u mnie zabudowę G-K praktycznie we wszystkich pomieszczeniach domu, za wyjątkiem pralni, garażu i garderoby. Skończyli przed terminem, a w gratisie otrzymałam jeszcze kawał sufitu na klatce schodowej, dzieki czemu zamaskowaliśmy brzydko osadzone (przez innego wykonawcę) schody na strych. Za kilka dni Pan Robert będzie wykonywał jeszcze regał na książki z G-K w moim gabinecie i już nie mogę się doczekać efektu. Na pewno będzie super
    Muszę przyznać, że teraz cieszę się, że poprzedni wykonawca zszedł z budowy, ponieważ prace mam wykonane szybciej, w miłej atmosferze i profesjonalnie. Jak będę robiła jakiś następny budynek czy lokal, na pewno znowu skorzystam z usług tej ekipy i z czystym sumieniem mogę ją wszystkim polecić
    Pozdrawiam

Strona 206 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony