dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2425 z 3107
Pokaż wyniki od 48.481 do 48.500 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #48481

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    oj kurcze jakaś farba z duluksa, ale pokój już po nowym malowaniu, niebieski to przeszłość
    He, wiem, że to przeszłość-widziałam zmiany
    Turkusowy Klif może?
    Powiedz mi jak z jakością tej farby? (duluxa)?
    Bo ja wiem, że tu na forum to sami "napaleńcy" na tikurille

  2. #48482

    Domyślnie

    Fajna gratulacje !!!!

    Nie pękaj ,kuchnie masz ,łazienki też.Ja wprowadziłam sie do domu bez kuchni i przez dwa tygodnie dałam rade .Nawet obiady gotowałam u siebie.Ludzie maja gotowy jeden pokój i tez mieszkaja .
    A ty skończysz ,może będzie coś do doszlifowania ale bardzo mało .

  3. #48483

    Domyślnie

    endka hmm no nie jest zły, choć tak jak piszesz ja teraz malowałam tikurillą ale tą fińską oryginalną, nie tą z marketu i powiem ze jestem pod wrażeniem, wcale nie gorsza od BM

  4. #48484

    Domyślnie

    Maz mowi ze wynajmiemy cos na 2-3 miesiące ale wolałabym tak jak piszesz wprowadzić sie jak jest...

  5. #48485

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Słuchajcie sprzedaliśmy dom ale mamy miesiąc na wyprowadzenie sie Nie ma szans zeby to ogarnąć W garażu chyba będe mieszkała ....
    super

    ha miesiąc to bardzo duzo czasu, przecież ty masz juz wszystko prawie gotowe, ja mieszkałam przez tydzień bez wanny i prysznica, z niepomalowanymi u góry pokojami i bez podłóg no i bez blatu w kuchni z 2 małych dzieci także luz

  6. #48486

    Domyślnie

    tikurillą jest bardzo dobra,jej tańszym odpowiednikiem jest beckers - robi je jedna firma.

  7. #48487

    Domyślnie

    Niby dużo ale okres taki kiepski bo święta.Bede bez stołu bez krzeseł w ogóle chyba swiat nie będzie w tym roku...

  8. #48488

    Domyślnie

    moja młoda miała 3 latka ,zamiast lamp żarówki wisiały ale brak kuchni był najlepszy .Gotowałam na patelni elektrycznej i parowarze .Nawet stołu w jadalni nie było i krzeseł .No i akurat Wielkanoc była

  9. #48489

    Domyślnie

    Fajna gratki - będzie dobrze dzieci odchowane prawie - w miesiąc dacie radę

  10. #48490

    Domyślnie

    Fajna szkoda czasu i kasy na wynajem dacie radę

  11. #48491

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Niby dużo ale okres taki kiepski bo święta.Bede bez stołu bez krzeseł w ogóle chyba swiat nie będzie w tym roku...
    mamy 10 listopada, wszedzie gdzie nie pojedziesz i zamówisz stół i krzesła to na wigilę będzie, fajna brak mebli to żaden kłopot

  12. #48492

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirkamis Zobacz post
    tikurillą jest bardzo dobra,jej tańszym odpowiednikiem jest beckers - robi je jedna firma.
    hejka

    Ja też malowałem tikkurilą (nie z markietu) i efekt mega, wcale nie było czuć farbą (a po duluksie tydzień kaszlałem).....


    FAJNA
    Gratulacje!

  13. #48493

    Domyślnie

    Tak tez mowię mojemu m.3 miesiące wynajmu to około 5 tys No szkoda kasy przecież Spinam tyłek i do roboty!!

  14. #48494

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Tak tez mowię mojemu m.3 miesiące wynajmu to około 5 tys No szkoda kasy przecież Spinam tyłek i do roboty!!
    no szkoda

  15. #48495

    Domyślnie

    Wybieram sie w niedziele na dwa dni do Poznania i chce zakupy w Ikeii zrobic.Napszcie co tam warto kupic do domu bo ciemnia jestem.

  16. #48496

    Domyślnie

    Napszcie co tam warto kupic do domu bo ciemnia jestem.
    wszystko

  17. #48497

    Domyślnie

    Będę za jakiś czas teraz musze uciekać w ikea wszystko

  18. #48498

    Domyślnie

    To super!!! W takim razie tirem tam pojadę

  19. #48499

    Domyślnie

    fajna to zależy co chcesz, ja tam kupuję poduchy dekoracyjne, meble dla dzieciaków mam wszystkie z ikei, posciel i ich kołdry, zasłony i firany, takie rzeczy do kuchni z wyjatkiem porcelany, ta tylko biała z V&B, ale wiele wiele rzeczy

  20. #48500

    Domyślnie

    wejdz na stronę ikei i poogladaj co byś chciała, no ale osobowe auto to mało

Strona 2425 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony