dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Unhappy Fighter1983 - opuszcza forum i przechodzi w tryb czytelnika

    Drodzy Forumowicze
    Dnia 27-11-2014 roku Redakcja usunela moj wiodacy watek o systemach docieplen Caparola i rozwiazaniach NQG stwierdzajac, ze jest to reklama.
    Moja obecnosc wyraznie stala sie niewygodna dla Pana TB i Redakcji - w zwiazku z czym usunieto informacyjny wpis na forum.
    Był sobie tu: http://forum.muratordom.pl/showthrea...jeszcze-lepsze
    Pomimo tego, ze posiadam PP - po prostu usunieto wpis, bez informacji, bez komentarza.
    Nie mam siły bawic sie w kotka i myszke z administratorami i moderatorami tego forum.

    Jestem do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu i mailem widocznym w stopce i prawej ramce Platnego Profilu - jezeli macie jakies pytania, zwiazane z dociepleniem budynkow, elewacjami, hydroizolacjami wszelkiego typu, iniekcjami, naprawa betonu i antykorozja stali - zapraszam do kontaktu poprzez e-mail lub telefon. ze skrzynki forumowej (PW), ktora notabene dziala beznadziejnie przy wiekszej ilosci wiadomosci - przestaje korzystać.

    Forum naturalnie bede czytac, jednak przestaje odpowiadac na pytania na tym forum. co najwyzej w odpowiedzi zalinkuje do tego watku.

    Pozdrawiam
    fighter1983 - Lider forum(ilosc watkow)
    Najlepszy Doradca Na Tym Forum - tytuł przyznany przez Forumowiczów
    Najpożyteczniejszy Forumowicz Od Zawsze - tytul przyznany przez Forumowiczow
    Posiadacz Płatnego Profilu - aby byc w porzadku w stosunku do wlasciciela forum - skoro zajmuje sie tym zawodowo - nie chcialem byc skryto-sprzedawca, czy skryto-wykonawca.

    Koledzy Doradcy, Wykonawcy - ludzie dzieki ktorym to Forum tak bardzo sie wybilo, ze stalo sie no.1 w kraju - zapraszam Was do pojscia w moje slady. Po raz kolejny Redakcja pokazuje na tym przykladzie, ze nasze porady, wiedza, doswiadczenie nie ma dla nich zadnej wartosci.

    Redakcje tym samym ŻEGNAM.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 30-11-2014 o 12:57
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #2
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Przeczytałem i siadłem z wrażenia.Pisałem kiedyś ,że PP nie zobowiązuje do czynienia z jego użytkownika nadczłowieka a raczej nadforumowicza.Kto wciela się w PP musi ponosić konsekwencje jak ten bez PP.Regulamin FM..Jeśli jesteś taki twardy jak piszesz i nic już nie jest ci obce to olej FM zrezygnuj z PP.Po grzyba zostawiasz tą furtkę???Po to by cię przeproszono???Po to by uznano twe pretensje za słuszne???.W myśl zasady ,której nigdy nienawidziłem jak miewał mój Dyrektor."Nie podoba się ,to się zwolnij".Masz ja....a, pokaż charakter nie uciekaj w nicość.To dobra rada.
    Opuszczasz na zawsze???To ściema nie wytrzymasz parcia-ciśnienia.Czas pokaże jaki byleś mocny w te swoje klocki..Wiesz ile ja się razy żegnałem a ile razy mnie żegnali. Regulaminek albo jak to zawsze powtarzam co niektórym.Wyglądasz jak idź stąd.

  3. #3
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.697
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Prosimy o pozostanie na forum. Prowokuje Pan i bierze udział w bardzo ostrych dyskusjach. Ale także do tego służy forum, a Pan jest na tym forum znaczącą osobą.
    Ban już zdjęty. Prosimy o poszanowanie zasad forum, pracy moderatorów. I... do następnego kryzysu
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Opisze stan rzeczy, aby "nie ucieklo" - odniose sie w pozniejszym terminie, ten wpis to taka "notatka sluzbowa" - do poruszenia pozniej
    1 - odkrywam, ze moj watek wiodacy zostal skasowany przez Redakcje
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...jeszcze-lepsze dnia Ostatnio edytowane przez Redakcja; 27-11-2014 o godzinie 11:51
    (wpis - bardzo dlugi dostepny jest na mojej nowo tworzonej stronie pod adresem: http://astrobud.com.pl/pl/n/4
    2 - 30-11-2014 13:28 zakladam ten watek
    3 - 1-12-2014 ok godziny 15:00 dostaje bana od jednego z moderatorow - nie wiem od kogo, komunikat ze strony:
    You have been banned for the following reason:
    Nauka kultury osobistej
    Date the ban will be lifted: 03-12-2014, 21:00
    Oczywiscie w tym momencie przestaje dzialac PW, znika stopka, brak mozliwosci pisania postow, prowadzenia korespondencji w PW.
    4 - 2-12-2014 - telefon do operatora PP:
    Monika Rutkowska
    e-mail: [email protected]
    tel.(22)590 53 19
    kom. 503 016 998
    w rozmowie telefonicznej krotkie nakreslenie problemu i prosba o nr telefonu do P. Andrzeja wystepujacego na FM jako "Redakcja"
    5 - telefon do P.Andrzeja, zeby pogadac co tam dalej. 15:40 - odpowiedz P. ANdrzeja w tym watku i zniesienie bana. sprawa usunietego wpisu - pozostaje na pozniej.

    No i tyle. na razie. Sprawe edycji watku i zalozonego bana porusze osobno, jak pzemysle temat na spokojnie, bo na razie to tylko nowe piekielko bym rozpetal.

    dopisano: 2014-12-04 o godzinie 20:39:
    Korespondencja (cala) z moderatorem, ktory zalozyl mi bana:
    Odp: Ban?


    Napisał fighter1983
    Od Pani otrzymalem bana w dniu wczorajszym?




    Tak. Za personalny atak na mnie
    Odp: Ban?

    Trzeba było nie nazywać mnie głupią.

    Odp: Ban?


    Napisał fighter1983

    Napisał (moderator)
    Trzeba było nie nazywać mnie głupią.



    Jakis cytat?



    "Jest mi (moderator) przykro , ze przez glupote i brak pomyslunku takie masz podejscie do tego zagadnienia."

    No ladnie... to bylo w temacie dotyczacym TB i wpisu:
    Szukam moderatora, ktory usunal wpis TB i moj o tresci:
    wpis TB do kogos:
    Ale dlaczego Pan zrobił tak drogą instalację, żeby tak dużo płacić i jeszcze obsługiwać??? Dlaczego. Nie wierzę Panu, że to tylko braki w wiedzy i pomyślunku! Jakoś nie chce mi się wierzyć. Ktoś musiał Panu kit wcisnąć.

    Wiec moja odpowiedz chyba byla adekwatna do poziomu wpisu:
    A dlaczego Ty sie urodziles? Nie wierze ze rodzice tak po prostu chcieli miec takiego geniusza w rodzinie. Nie wierze, ze to tylko brak wystarczajaco skutecznych srodkow antykoncepcyjnych sie do tego przyczynil. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ktos musial w tym maczac rece i nie tylko. Listonosz? TATA?
    w watku:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6687250
    i ta uwaga byla skierowana do Ciebie w swietle tego wlasnie wpisu: TB pisze glupoty, obraza forumowiczow, prowadzi dzialanosc na forum bez PP a moderatorzy nie reaguja.
    Ergo - TB moze bezkarnie robic co chce - a normalni forumowicze dostaja bany... i sa moderowane ich wpisy pomimo PP, gdzie mamy zapis:
    Dlaczego warto mieć PŁATNY PROFIL?

    Dzięki Płatnemu Profilowi Twoja firma może zaistnieć w społeczności Forum Muratora.

    Płatny Profil umożliwia udzielanie się w dyskusjach na Forum, tworzenie galerii zdjęciowych, zakładanie nowych tematów i dzienników budowy pod marką firmy. Dzięki tej formie reklamowej możesz udzielać porad innym użytkownikom, np. dotyczących korzystania z konkretnego produktu lub porad związanych z usługami Twojej firmy.

    Oznacza to, że im częściej odwiedzasz forum i udzielasz się w dyskusjach, tym częściej Twoje reklamy będą widziane przez innych użytkowników.

    Pamiętaj jednak, że użytkownicy Forum są czuli na wpisy stricte reklamowe. Biorąc udział w dyskusjach, szanuj zwyczaje forum. Bądź kompetentnym i merytorycznym doradcą.

    Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów o charakterze stricte reklamowym i blokowania płatnego profilu.
    OK....
    generalnie wiem juz o co chodzi.
    Jezeli poczulas sie dotknieta - przepraszam, nie takie bylo zamierzenie powyzszego wpisu:
    "Jest mi (moderator) przykro , ze przez glupote i brak pomyslunku takie masz podejscie do tego zagadnienia."


    Odp: Ban?

    Ok, rozumiem teraz twoje intencje.
    Brzęczkowskiego zgłosiłam Redakcji, że ma się ustosunkowac do niego i dac moderatorom wytyczne do postepowania z nim.
    Bo on nie pisze przecież - ludzie, przyjdzicie do mnie to wam sprzedam swoj towar.

    Podglądam go teraz, by mu usuwac wpisy, gdzie podaje ceny lub pisze o swoim sklepie. Tylko on ma tyle dyskusji, że nie jestem w stanie śledzić każdej.
    (inny moderator)też ma problem z interpretacją jego zachowania - czy to reklama produktu czy tylko kontrowersyjne pomysły na hmm.. ocieplenie.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 02-12-2014 o 19:44
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    dodam tylko, ze ten watek jak i zalinkowane sa archiwizowane... tak na wszelki wypadek, zeby nikt nie zapomnial co napisal.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #6

    Domyślnie

    fighter1983 - mnie to raczej średnio obchodzi... ale osobiście uważam ze podawanie prywatnej korespondencji na ogólnym forum jest trochę nie halo !!! mogłeś streścić rozmowę a jakby ci ktos zarzucił kłamstwo to ew coś zapodać...w sumie Cię rozumiem ,masz płatny profilil wiec spokojnie mozesz reklamować SWOJE rozwiązania ... a tu bany lecą...

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Piotrek42 - akurat jest to dzialanie celowe.
    Nie musisz czytac.
    Mam zamiar powolywac sie na ten watek - w innym, stad tez koniecznosc cytatu: nie mniej jednak zauwaz, ze nazwa moderatora zostala ukryta.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    nie mniej jednak zauwaz, ze nazwa moderatora zostala ukryta.
    eee i tak sie domysliłem kto to jest DDD

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    eee i tak sie domysliłem kto to jest DDD
    na to juz nic nie poradze
    zgodnie ze zwyczajami TV w aferach - nick moderatora zostal ukryty
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    A czemu ukryty? Przecież tak naprawdę ta wypowiedź nie świadczy o tym, że jeden lub drugi użytkownik był na poziomie dziecka w piaskownicy, tylko o tym, że moderator stety albo nie nie dorósł do swej funkcji. To co zrobił to kabaret - przypomina troszkę jakby ktoś wpadł do pokoju gdzie słychać odgłosy walki z wielka pałą w rękach rozdał kilka uderzeń i wyszedł zadowolony, że jest cicho. Mod powinien być jak policjant czy facet ze specbrygady. Powinien spokojnie poczytać co się stało (mleko w postaci zadymy już i tak jest wylane), potem wziąć na rozmowę dwie osoby czy trzy, które nabruździły i powiedzieć, tak by żadna inna nie wiedziała - jeszcze jeden wyskok i wylatujesz, ty: pohamuj się, a listonosza zostaw na poczcie, a ty: nie musisz dolewać oliwy do ognia. Patrzę na ciebie. A do ogółu: temat zamknięty jest spokój - ale jeszcze kilka takich wyskoków to wątek zostanie zamknięty, spadnie kilka głów i po co wam to. A jeśli już chcecie się okładać po głowach - od tego są emaile i pw. To jest pokój dla was i innym nic do tego. Czy to zbyt wiele dla moda?

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    Mod powinien być jak policjant czy facet ze specbrygady. Powinien spokojnie poczytać co się stało (mleko w postaci zadymy już i tak jest wylane), potem wziąć na rozmowę dwie osoby czy trzy, które nabruździły i powiedzieć, tak by żadna inna nie wiedziała - jeszcze jeden wyskok i wylatujesz, ty: pohamuj się, a listonosza zostaw na poczcie, a ty: nie musisz dolewać oliwy do ognia. Patrzę na ciebie. A do ogółu: temat zamknięty jest spokój - ale jeszcze kilka takich wyskoków to wątek zostanie zamknięty, spadnie kilka głów i po co wam to. A jeśli już chcecie się okładać po głowach - od tego są emaile i pw. To jest pokój dla was i innym nic do tego. Czy to zbyt wiele dla moda?
    Kolego.... pisałem o tym już kilka lat temu, na chwilę obecną nic się nie zmieniło, co to za filozofia zrobic watki ogólne i tematyczne (zresztą teraz tak jest) na ogólnym piszemy o wszystkim co jest zwiazane z tematem a na tematycznym TYLKO to, co jest związane z watkiem, i tam niech sobie już koledzy łby urywają i udowodniają że ich rozwiązanie jest lepsze i dlaczego ja moge znaleść milion powodów że jest inaczej a ktoś, zwłaszcza osoba z PP niech mi udowdni że jest inaczej ( ja się mogę nie znać) byle kulturalnie i na temat wątku , za wycieczki personalne ''nagroda'', za spam,tematy nie związane z watkiem ''nagroda'', ale trzeba zmienic działanie forum i sposób myslenia redakcji ale..... to jest ich piaskownica

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    P: pomyłka: bez użytkowników forum jest tylko martwym działem na jakimś portalu.
    Płatny profil - to nieco inna grzeczniejsza i nie bijąca w oczy nazwa reklamodawcy połączona z potwierdzeniem faktu, że forum i to co z nim związane za niego ręczy.
    Gdzieś się produkowałem o zasadach jakie powinny być. Płatny Profil jest tylko formalny, kupa innych ludzi - i ja też - jest związana z jakąś firmą i tego nie ukrywa, ja też, co oznacza, że tak naprawdę każde pisanie typu banned przy nicku oznacza "klops" i "oczernianie". Stąd to słowo nie może i nie powinno być pisane. Standardowo na forach jeśli ktoś wchodzi z tego samego IP, albo jest to jego drugi profil - zamiennik, wylatuje z automatu. Bo tak. Poza tym jest jeszcze cała masa różnych rzeczy jakie może robić mod - np. moderować wypowiedzi konkretnych osób. Po prostu zanim zostanie zaakceptowana ktoś powinien ją przejrzeć i stwierdzić czy są wątki osobiste. Dla wielu ludzi którzy mają działalność z tym powiązaną już jest problemem, bo na ileś pytań trzeba udzielić odpowiedzi tu i teraz.
    Pyskówki nie mogą się odbywać na forum - w żadnym wypadku - od pyskówek jest email i P.W. Z prostego powodu - jeśli chce kogoś zwyzywać bo ma inne poglądy to powinienem sobie znaleźć inne miejsce chyba, że to tutaj chcemy zmienić w coś w rodzaju dyskusji pt. wolne wnioski znad browara spod budki z piwem. Tylko w tym wypadku po co pisać o muratorze i posiłkować się jego sławą?

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800)
    karolek75

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Posty
    3.039

    Domyślnie

    Fighter, czy masz zaarchwizowany swoj watek o rozwiazaniach Caparol-a ?
    Moze ktos inny?
    Bylbym wdzieczny za kopie na: [email protected]

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolek75 Zobacz post
    Fighter, czy masz zaarchwizowany swoj watek o rozwiazaniach Caparol-a ?
    Moze ktos inny?
    Bylbym wdzieczny za kopie na: [email protected]
    masz na mojej nowo tworzonej stronie: www.astrobud.pl w artykulach po prawej.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  15. #15
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Czytam i włosy rwę choć ich nie za wiele.Archiwizowanie wątków.No tego jeszcze nie słyszałem.No można sobie od czasu do czasu Prt Sc by zapamiętać bu nie umknęło uwadze.Ale archiwizacja wątku.A jeśli ja sobie tego nie życzę by autor tego zacnego topiku kopiował moje wypowiedzi i obnażał je gdzie indziej by naprawiać nadszarpniętą reputację.Budowanie od nowa elektoratu jak się za dużo o niepotrzebnie wyartykułowało.Chore jak pragnę podskoczyć chore.

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Czytam i włosy rwę choć ich nie za wiele.Archiwizowanie wątków.No tego jeszcze nie słyszałem.No można sobie od czasu do czasu Prt Sc by zapamiętać bu nie umknęło uwadze.Ale archiwizacja wątku.A jeśli ja sobie tego nie życzę by autor tego zacnego topiku kopiował moje wypowiedzi i obnażał je gdzie indziej by naprawiać nadszarpniętą reputację.Budowanie od nowa elektoratu jak się za dużo o niepotrzebnie wyartykułowało.Chore jak pragnę podskoczyć chore.
    A dlaczego mialbym Cie gdzies cytowac?
    Chore to jest to co wyprawiaja moderatorzy ostatnio
    I dlaczego stwierdzasz, ze mam nadszarpnieta reputacje?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  17. #17
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    A dlaczego mialbym Cie gdzies cytowac?
    Chore to jest to co wyprawiaja moderatorzy ostatnio
    I dlaczego stwierdzasz, ze mam nadszarpnieta reputacje?
    Ja tego nie napisałem tylko ty stąd moje obawy.
    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    ....Mam zamiar powolywac sie na ten watek - w innym,...........
    Powoływać czyli pokazywać.Skopiowałeś inny a ten na razie archiwizujesz co uważam za karygodne i nie zgodne z etykietą FM, do póki tego nie upublicznisz gdzie indziej. Jest cacy.Kiedyś sprowokowano mnie do odtajnienia prywatnej korespondencji którą notabene sam po chamsku najpierw wkleił jeden z mediatorów FM.Nie mylić z moderatorem.Przeszło minęło.A tu znowu jak bumerang powraca i to z ust PP. jak dla mnie bez znaczenia dla lojalnej braci forumowej.A reputację nadszarpniętą masz i to bardzo skoro podejmujesz tak kuriozalne zagrywki.

    A moda trzeba upublicznić by wiedzieć co to za ptica.Nie chcesz tego???.Tu możesz we wolnym kraju żyjesz. Modziowie to my to my ich podszepliśmy Redakcji.Jego subiektywna ocena zdarzeń na FM bez przeszkolenie jest tylko subiektywna oczywiście w odniesieniu do stronnicza czego jako wiodącemu tłumaczyć nie muszę.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 05-12-2014 o 09:16

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ja tego nie napisałem tylko ty stąd moje obawy.

    Powoływać czyli pokazywać.Skopiowałeś inny a ten na razie archiwizujesz co uważam za karygodne i nie zgodne z etykietą FM, do póki tego nie upublicznisz gdzie indziej. Jest cacy.Kiedyś sprowokowano mnie do odtajnienia prywatnej korespondencji którą notabene sam po chamsku najpierw wkleił jeden z mediatorów FM.Nie mylić z moderatorem.Przeszło minęło.A tu znowu jak bumerang powraca i to z ust PP. jak dla mnie bez znaczenia dla lojalnej braci forumowej.A reputację nadszarpniętą masz i to bardzo skoro podejmujesz tak kuriozalne zagrywki.

    A moda trzeba upublicznić by wiedzieć co to za ptica.Nie chcesz tego???.Tu możesz we wolnym kraju żyjesz. Modziowie to my to my ich podszepliśmy Redakcji.Jego subiektywna ocena zdarzeń na FM bez przeszkolenie jest tylko subiektywna oczywiście w odniesieniu do stronnicza czego jako wiodącemu tłumaczyć nie muszę.
    czepiasz sie detali. uzytkownik "zagwiazdkowany" publiczne tylko moje wypowiedzi i jedynie informacja ze to moderator, wiec nie ma upublicznienia PW. nie wdaje sie z Toba w dyskusje. W ten sposob mozna sobie argumentowac w nieskonczonosc - a to jak juz wiemy prowadzi do syfu w kazdym watku.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  19. #19
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Amen.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Amen.
    Żółwik.

    Chyba zostaje jednak. cos tam akurat z Redakcja moze ustalimy?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony