dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie kupno, remont mieszkania potrzebna pomoc teoretyczna :P wc kuchnia itd.

    Witam!

    Mam na imię Mariusz i witam serdecznie wszystkich użytkowników i pomocników forum Wspólnie z żoną w końcu udało nam się nabyć mieszkanko w którym niestety czas się trochę zatrzymał tak wiec bez remontu się nie obejdzie, Zwracam się do was ponieważ na pewno będę potrzebować waszej pomocy w niektórych momentach trwającego remontu. Postanowiłem otworzyć temat w którym za niedługo pojawia się zdjęcia mieszkania oraz zdjęcia z remontu. jednak już teraz mogę przewidzieć ze będę miał problem z hydraulika oraz pewnymi elementami kanalizy bo z tego jestem zielony fajnie by było gdyby znalazła się grupa osób która z chęcią pomoże mi przez to przejść hehe co o tym myślicie ?? warto pisać czy raczej nie znajdę tu takowej pomocy ?
    Ostatnio edytowane przez zozo ; 28-11-2014 o 12:56

  2. #2

    Domyślnie

    Pomorzecie?
    Pomorzemy!
    -Nim pomrzemy...

  3. #3

    Domyślnie

    sorki za literówkę ciesze się nie będę sam hehe wiem ze wiele tematów się powiela, ale jak już ruszę z remontem to może być trochę mało czasu na szukanie odpowiedzi
    Ostatnio edytowane przez zozo ; 28-11-2014 o 13:09

  4. #4

    Domyślnie

    witam ponownie zaczynam przerabiać temat wod kan ... chciałbym pociągnąć do kuchni ciepłą wodę z junkersa bo do kuchni dochodzi tylko zimna woda, gdzieś usłyszałem ze dobre są plastikowe rurki i ze bardzo łatwo się je montuje za pomocą zgrzewarki, o czym trzeba pamiętać robiąc taki zabieg ?

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Polecam pisac o konkretnych problemach w działach dedykowanych - o wodzie i kanalizie w dziale woda i ścieki, O ogrzewaniu w dziale ogrzewanie.
    O planach na rozmieszczenie mebli czy scian działowych w dziale "projektowanie wnetrz"

  6. #6

    Domyślnie

    ok wiem rozumiem .. liczyłem ze znajdzie się osoba z doświadczeniem która by śledziła mój temat i przy okazji pomagała ale faktycznie lepiej chyba będzie śmiecić w osobnych tematach. ale jakby się znalazł osobnik do pomocy teoretycznej to zapraszam
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-12-2014 o 13:45

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Zakładasz więc, że jakiś omnibus instalacyjny znajdzie twój temat?

  8. #8

    Domyślnie

    tak jak wcześniej pisałem , ze chciałem założyć temat gdzie będę opisywał sytuacje dot. mojego remontu i podejrzewam wielu sytuacji stających mi na drodze do ukończenia tego remontu który jeszcze się nie zaczął poprostuj wolałem obsługiwać swój jeden temat niż szukać, błądzić i śledzić 15 tematów na raz ... ale nie wiem czy to w praktyce tak wyjdzie hehe

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony