dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 268
Pokaż wyniki od 661 do 680 z 5349
  1. #661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Szanowni Forumowicze, czytamy Wasze uwagi. Podział moderacji na działy - to po części jest
    czy w związku z tym skończą się obecne praktyki moderatorów na kasowaniu bez ładu i składu według widzimisiostwa ?? teraz mod zanim coś wytnie to będzie sprawdzał kto co jak i dlaczego ??

  2. #662
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    O Matko Córko!!! A za co to wyróżnienie???.Jak się ma układ lojalnościowy z Ojcem Dyrektorem to po juhasa ci jeszcze tytuł moda???Trochę nawrzeszczałeś obraziłeś się


    Fighter1983 - opuszcza forum i przechodzi w tryb czytelnika
    i lecimy dalej z górki i masz być moderatorem???Zaiste ten PP ma coś obligatoryjnego.Zastanawiam się w stosunku kto do kogo.
    jaki uklad z ojcem dyrektorem?
    btw surowy mod by sie temu forum przydal... troche by sie forum oczyscilo.
    moj ban poszedl przez pomylke i brak uwagi w czytaniu posta.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #663
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Nie ma się z czego cieszyć. To tylko nowy avatar NS
    No nie. Avatar da się edytować, podpis pod nickiem nie.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  4. #664
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.064

    Domyślnie

    Ponieważ zgłaszanie postów do moderacji u mnie nie działa, czy ktoś może w końcu zrobić porządek z tym trollem?

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6709663
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Basen ogrodowy w wykończeniu

  5. #665
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Myjk: a po co? Póki krew nie wypływa zza drzwi nie ma sensu robić porządków, bo im więcej wypowiedzi, tym częściej forum pojawi się w wyszukiwarce, a im częściej i im wyżej jest tym większa kasa jest na rachunku, a tą kasę przecież chodzi...

  6. #666
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.064

    Domyślnie

    Cóż poradzić, Balto. Jaki jest koń każdy widzi.
    Niemniej jednak dziękuję moderatorowi za wycięcie wskazanego postu i dwóch "powiązanych" postów innych użytkowników. Reszta wypowiedzi trolla jak była tak jest, a sam troll dalej sobie szaleje w najlepsze i szarpie nerwy innych generując BURDEL w wątku. Ręce opadają.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 18-12-2014 o 21:53
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Basen ogrodowy w wykończeniu

  7. #667
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Myjk: jak to co krzyczeć o tym albo korzystać... albo i jedno i drugie. Wtedy to drugie jest dowodem na to pierwsze...

  8. #668

    Domyślnie

    Proszę o informacje, dlaczego dostałem bana - z dopiskiem "ostrzeżenie-spam"
    bo czy za spam można uznać posta w którym dziękuję za wyczerpującą odpowiedź nt kotłów i jednocześnie odpowiedź
    na poniższe
    Cytat Napisał Jarecki79 Zobacz post
    Zatem kolejny raz apeluję, aby pompiarze poszli na wątki pompiarskie i nie zabierali głosu w wątkach o kotłach na paliwa stałe, bo nie mają o nich pojęcia.
    odpowiedziałem w stylu że będę pisać gdzie chcę, bo tematyka mnie interesuje.
    (mój post został usunięty, a ja dostałem bana)

    może problem tkwi gdzieś indziej?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6708545

    Cytat Napisał map78 Zobacz post
    Uderz w stół
    Delphion, nie obraź się ale jesteś tylko człowiekiem i jak każdy z nas masz swoje preferencje i upodobania, dlatego jako moderator nie ustrzeżesz się ocen. Moje subiektywne odczucie jest takie, że Twoje moderowanie jest stronnicze na rzecz forumowej grupy sprzedawców produktów węglowych i tyle. Nie chodzi tu wcale o wojenki pompowo-węglowe, ale zwyczajnie o usuwanie ciekawych treści, mimo że nie są obraźliwe, czy niezgodne z regulaminem, a po prostu niewygodne. O dowody nie pytaj, bo przecież zostały usunięte Takie są moje jak powiedziałem indywidualne odczucia, a jak jest na prawdę to wiesz tylko Ty.
    Co do forumowiczów dublujących konta - jestem za karaniem takowych z całą surowością. Ban na IP i sprawa załatwiona, albo zmodyfikować proces rejestracji, aby nie był on taki prosty i wymagał jakiegoś uwierzytelnienia. A moderować proponuję kulturę wypowiedzi, bezsensowność lub całkowitą niezgodność z tematem, a nie informację samą w sobie, bo ta zawsze jest czytelna i znajdzie adresata, niezależnie od tematu wątku.
    Sorry za OT i proponuję przenieść tą dyskusję do działu "O naszym Forum", bo tu wybitnie nie pasuje. No chyba, że się na mnie obrazisz, dasz bana i usuniesz wszystko za to, że śmiem wątpić w Twoją bezstronność - to na to już nic nie poradzę, taki jestem niedowiarek
    widzę że nie jestem odosobniony, mam podobne zdanie jak map78
    A pamiętam, że wcześniej też ktoś ten sam temat też poruszał

  9. #669
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    a ja zglosze taka oto uwage .... o ktorej juz na PRV Redakcji mowilem ....


    gdy uzytkownik ma pelna skrzynke lub nie akceptuje np prywatnych wadomosci od uzytkwnikow pojawiaja sie komunikaty w jezyku angielskim

    "Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji
    Delphion1 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space."
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6706410

    to malo profesjonalne by forum prowadzone w jezyku PL wywalalo systemowe komunikaty w jezyku angielskim
    jak widac inni uzytkownicy maja z tym problem

  10. #670

    Domyślnie

    kolejne pytanie
    rozumiem, że użytkownik Delphion1 jest moderatorem - widziałem wiele postów różnych użytkowników edytowanych przez tego użytkownika
    http://forum.muratordom.pl/member.php?164342-Delphion1
    jednak nie ma on w poniżej nicka dopiska "MODERATOR FORUM"
    dlaczego???

  11. #671
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    widocznie byl a juz nim nie jest - chyba Redakcja jakies zmiany szykuje - nie ma juz nikodo ze starej gwardi , moze zatrudnili kogos w koncu na etat - to byloby na plus i uzdrowiloby sytuacje

  12. #672

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    widocznie byl a juz nim nie jest - chyba Redakcja jakies zmiany szykuje - nie ma juz nikodo ze starej gwardi , moze zatrudnili kogos w koncu na etat - to byloby na plus i uzdrowiloby sytuacje
    nie wiem czy Redakcja cokolwiek szykuje, pamiętam tylko, że redakcja stwierdziła że moderatorów jest dosyć.
    I nie wiem czy Delphion1 stracił status moderatora, ale jestem pewny, że wcześniej kiedy nim był, także nie miał tego dopiska "MODERATOR FORUM" - stąd to pytanie.
    A na marginesie, może jakoś skomentujesz, wysłanie przez moderatora na prv do użytkownika informacji u których użytkowników może kupić kocioł, linków do konkretnych aukcji na allegro itd?
    z tego co się orientuję, to ci wymienieni użytkownicy nie posiadają wykupionego płatnego profilu
    po czym, po upublicznieniu tego w poście przez tego użytkownika (nie oceniam już faktu upublicznienia tego, to inna kwestia) - zostało to przez niego edytowane (jak dla mnie klasyczne zacieranie sladów)
    tutah
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6710269
    i tutaj:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6710401
    było to o 10:48 i 10:51, pół godziny przed twoim wpisem, więc raczej ten brak dopisku to jakiś błąd, a nie odebranie uprawnień, nie wierzę, że Redakcja jest aż tak szybka
    i dodam jeszcze, że uważam, że taka osoba nie powinna być moderatorem.

  13. #673
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Ja powiem więcej - TAKA osoba nigdy nie powinna nim zostać!. Choćby dlatego, że dzięki forum i za pośrednictwem któregoś z forumowych sprzedawców (innej drogi zakupu TEGO kotła nie ma) nabyła kocioł, a potem nabyła uprawnień do moderowania wątku o tymże kotle. Trzeba być na prawdę mało inteligentnym żeby nie powiązać tych faktów. Istnieje też możliwość, że transakcja była wiązana - ale to oczywiście tylko hipoteza, choć wystarczy spojrzeć na sposób moderowania wątku o RBR, żeby nabrać podejrzeń, ze hipoteza ta jest prawdziwa.
    Dlatego niniejszym składam formalny wniosek o odebranie użytkownikowi Delphion1 uprawnień moderatora, gdyż jego powiązania ze sprzedawcami/sprzedawcą produktów węglowych są oczywiste, a te powiązania wpływają niestety na brak obiektywizmu i racjonalizmu podczas moderacji, czyli potocznie mówiąc - kolesiostwo, co nie przystoi i urąga powadze tego forum

  14. #674
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.064

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    swietnie za tak dostkonale znasz to forum - ja nie wiedzialem ze taki watek istnieje - zglos wiec czarnym trojkatem prosbe o przeniesienie wpisu a nie sam robisz dodatkowy burdel tutaj !
    Przecież widzę że nie wiesz, inaczej byś napisał we właściwym miejscu. W związku z tym dostałeś konkretną informację gdzie masz napisać (skasowałem swój post, bo coś mi się przewidziało że zrobiłeś to co opisałem chwilę dalej -- ale jednak mi się przewidziało). Swoje posty kasować możesz, i niewątpliwie umiesz, ja także, tym sposobem możemy sami utrzymać porządek nie angażując moderatora.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Basen ogrodowy w wykończeniu

  15. #675
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    map78: jak można mu zabrać możliwość moderowania skoro formalnie on jej nie ma, a skoro nie ma to jak można mu zabrać? Ale że pewnie ktoś wykupił ogłoszenie gdzieś tam i zapłacił to i wymaga choćby możliwości wysyłania emaili pt. kup kocioł firmy X bo jest najlepsiejszy na świecie. Skoro jak sami piszecie usuwa się posty niepochlebne dla tego czy innego producenta - to o jakim obiektywizmie marzycie? Tutaj obiektywna jest kasa - to wysokość wpłaty przez firmę obiektywnie decyduje o ważności opinii. No chyba, ze pojawi się sierotka która porówna całą masę danych zawartych w zeszytach dotyczących parametrów i nimi udowodni, że teoretycznie najlepiej reklamowany kocioł X jest gorszy od tego zrobionego przez sąsiada zza płota...

  16. #676
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Arturo72 juz napisalem jakie jest moje stanowisko tej sprawie.
    Redakcja nie zareagowala, a raczej napisala , ze slucha nas i szuka rozwiazania.
    Wiec po co mam jatrzyc, skoro i tak nic nie da, zwlaszcza w okresie przedswiatecznym, kiedy to Redakcja byla mocno zaangazowana w aukcje na forum.
    Wkurza mnie to, czasami, ze osoby bez PP reklamuja sie na forum za free a my za to placimy, z drugiej jednak strony w mysl zasady "zapomnial wol jak cieleciem byl" przeciez nie zawsze mialem PP a bylem na forum pomimo tego, ze w zasadzie ten PP powinienem miec.
    Dla wlasnego czystego sumienia i swietego spokoju PP wykupilem, chociaz nie do konca mi to pasuje, bo troche musze sie hamowac czasami, bo to juz jest po czesci stanowisko firmy, a nie opinia prywatna.
    Uwazam, ze cena PP w stosunku do tego co oferuje - nie jest jakas zla. Pewne rzeczy mozna by bylo poprawic, jak np wlasnie:
    - skrzynki mailowe dla PP zamiast tej dziwacznej PW ktora sobie nie dziala.... w koncu to tylko 50 kont mailowych by bylo... wystarczy ze zmienicie nam PW na przekierowanie na nasze maile wyciagajac z bazy mail kontaktujacego sie. albo zalozycie nam skrzynki w domenie lub subdomenie forum.murator.pl chociaz po 2gb gdzie bedziemy mogli uzywac normalnej poczty, zalaczniki, filtry, wyszukiwanie etc.....
    - poprawienie dziennikow budowych na cos co sie przyda PP (ile PP prowadzi w tej chwili dziennik budowy)? i po co ta funkcja na moim pasku w stopce?
    - bardziej restrykcyjne podejscie do osob bez PP
    - proponowalbym tez troszke skrocic lejce moderatorom w stosunku do PP
    - przy moderacji, zmianach itd... jezeli moderuje sie wpis PP - poinformowac go, bo moze to zaburzyc sens wypowiedzi a tym samym zmienic stanowisko firmy.

    Redakcjo ! Nadal czekam na ustosunkowanie sie lub przywrocenie mojego watku... ja nie zapomnialem:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...jeszcze-lepsze
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 20-12-2014 o 07:26
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  17. #677
    Lider FORUM (min. 2800)
    karolek75

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Posty
    3.039

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Redakcjo ! Nadal czekam na ustosunkowanie sie lub przywrocenie mojego watku... ja nie zapomnialem:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...jeszcze-lepsze
    A ja tradycyjnie popieram przywrocenie.

  18. #678
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    I ja też...
    fighter: i jak rozumiem każdemu pytającemu gdziekolwiek o jakikolwiek tynk "wciskałeś" pw o tym, że to co masz jest najlepsiejsze? Bez przesadyzmu... Poza tym czym innym jest wysłanie osobie pytającej "a gdzie ja to kupię", emaila albo pw z hasłem "tutaj X.Y. mam w ofercie takie tynki i wykonawstwo, z racji że Panią lubię - pomogę". Jeśli zaś wysyła się każdemu kto w ogóle wchodzi w dany temat to podpada pod nieco inną kategorię.
    Przy okazji: oficjalny przedstawiciel zapłacił by mógł nim być - i to pewnie kupę kasy - to i kupę może. Kasa na koncie Redakcji (jak zawsze Szanownej) się zgadza to i mod dopóki nie zasyfi całego forum robi co chce.
    Ogólnie: a tak naprawdę (jak zawsze Szanowna) Redakcja zachowuje się jak dwójka krawężników, którzy doskonale wiedzą, że teren po którym chodzą jest opłacony przez tego czy tamtego i każdy z nich ma listę tych co to mogą prawie wszystko, z drugiej strony aby wyrobić i pokazać, że oni to hohoho.... mają listę przewinień która może być bez obciachu realizowana - czyli:
    - ktoś krytykuje produkt reklamowany (poza sytuacją kiedy opinia wygląda na wydaną przez fachowca)
    - ktoś daje podpis ze stroną internetową (chyba, że jest to tajny pomagier Wielkiego Klienta)
    - sytuacja dojrzewa do poziomu wybuchu - (pacyfikuj jak leci kogo popadnie poza wyjątkami....)
    Ostatnio doszło jeszcze jedno:
    - jak idzie manifestacja a ludzie w niej drą się że władza kłami i jest nie-teges to nie robić nic, nie rozgłaszać, niech pokrzyczą, szukać tylko w sloganach czy hasła względem zmian koniecznych (w jak zawsze szanownej) Redakcji - nie zawierają przekleństw, w innym wypadku niech krzyczą, nawet głośno, byle tylko krzyk nie był gdziekolwiek słyszalny. Bo my, czyli jak zawsze Szanowna, Redakcja udajemy że go nie ma...
    Najważniejsze, czyli kasa, się zgadza....

  19. #679
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    kszhu: bo ja jestem uparte bydlątko... Takie skrzyżowanie osła z mułem... A że wołanie a zasadniczo na nie puszczy, a raczej na kasie pancernej to i gruba blacha ogranicza... Tylko z beczką prochu i rewolucją jest zawsze tak samo: najpierw pełna to tu to tam, czasem pojawi się niewielka niteczka, ale jak wywali to zbierać nie ma co. Ja tylko krzyczę i mówię zachowując wszelkie zasady savor vivru i tytulaturę względem "Szanownej Redakcji, zresztą jak zawsze...."

  20. #680
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.206
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    rozsyłanie spamu reklamowego na maile prywatne nie było zgłaszane od baaardzo dawna. Skąd mam wiedzieć, że ktoś coś takiego wysyła? Przecież to prywatne skrzynki.
    To, co wpływało na moja skrzynkę kończyło sę usunięciem konta wysyłającego.

Strona 34 z 268

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony