dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Duży tararas - jak zrobić nad garażem aby nie przeciekał?

    Witam , jestem na etapie wyboru projektu a właściwie to już wybrałem dom w kardamonie G2 chciałem mieć taras gdyż wokół sąsiedzi wiec być może jest to dodatkowe miejsce z odrobiną intymności na świeżym powietrzu. Taras nad garażem jest duży - około 6,5m x 9m czyli 58m2 i podaczas wyszukiwania ekipy zwracano mi uwagę na prawdopodobieństwo późniejszych kłopotów z przeciekaniem itd. Czy ktoś ma spory taras dłużej używany, który udało się prawidłowo wykonać ? Jeśli tak to jak? Dzięki i pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcin.nowak.67

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-646
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam

    U mnie dawno temu zostało zrobione lastryko... I co najlepsze przed położeniem lastryka garaż nie przeciekał Po roku zastanawiania się jak zlikwidować ciekięcie przykryłem blachą trapezową... Teraz gdy mam jż chyba wszystko w dom zrobione mam ochotę wziąć się za ten taras... Ogólnie mam pomysł taki... rozpieprzyć całe lastryko, zrobić dobre odwodnienie i ułożyć jakąś kostke brukową.. Tylko nie wiem czy nie będzie za ciężka...

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Eryk_0133

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Pilawa
    Kod pocztowy
    08-440
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witam Pana żeby uniknąć przeciekania trzeba zrobić Hydroizolacje ale to nie jest maly koszt i trzeba to zrobić dobrze że nie ciekło po kilku latach Pozdrawiam

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Eryk_0133

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Pilawa
    Kod pocztowy
    08-440
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin.nowak.67 Zobacz post
    Witam

    U mnie dawno temu zostało zrobione lastryko... I co najlepsze przed położeniem lastryka garaż nie przeciekał Po roku zastanawiania się jak zlikwidować ciekięcie przykryłem blachą trapezową... Teraz gdy mam jż chyba wszystko w dom zrobione mam ochotę wziąć się za ten taras... Ogólnie mam pomysł taki... rozpieprzyć całe lastryko, zrobić dobre odwodnienie i ułożyć jakąś kostke brukową.. Tylko nie wiem czy nie będzie za ciężka...
    Witam Pana myślę że kotka to trochę za duży ciężar ale żeby zrobić cos z tarasem trzeba zrobić izolację dobra izolacja wytrzyma kilka lat i nie będzie problemu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony