dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 50 z 267
Pokaż wyniki od 981 do 1.000 z 5334
  1. #981
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a kto powiedział, że można? Nie jestem uczestnikiem tego wątku, wchodzę gdy jest zgłoszenie. Zostało wysłane PRAWIDŁOWO za pomocą TRÓJKĄCIKA, a nie w formie wylewania żali w uwagach.

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    nie raz zostało mu to pokazane,przeliczone,udowodnione.

    Czyli jak ktoś je wybiera to robi to świadomie, wiedząc o opiniach negatywnych .

    Cytat Napisał pitersson Zobacz post
    Liwko jest praktykiem i nawija tematy bliskie realiow, a wy go,, gasicie'' za akcje w tematach ktore zna:
    Liwko został zbanowany za złamanie regulaminu - trolling nie na temat. a nie za poglądy, które głosi. Bo ja mam takie same poglądy w kwestii paliw stałych w nowych domach co Liwko, ale nie czuję potrzeby spamowania nimi rankingu kotłów na wegiel.

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    dlaczego więc Arturo musi posiadać dowody, a posiadacz płatnego profilu nie?
    Dlatego, że bogusław nie zgłasza Arturo do usunięcia z powodu tego, że ma inną opinię na ten temat.

    Prezentuje i broni swojej opinii, nie zabraniając innym głosić (w ramach kultury i poszanowania cudzej godności) swojej.

  2. #982
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.128

    Domyślnie

    Cytat Napisał animuss Zobacz post
    CZY KTOŚ moderuje RANKING KOTŁÓW NA EKO GROSZEK ?
    Animuss, ktoś tak moderuje jak i inne, ale ja np. nie czuję paranoi. Nie ma konkretnych działów przypisanych do działów. Znasz godnego kandydata ? Zaproponuj go. Ja poprę nawet Balto, jeśli ktoś inny, godny zaufania powie, że facet jest odpowiednią osobą. Póki co zwrócił moją uwagę tylko w tym wątku.

    W kwestiach merytorycznych każdy użytkownik ma głos. Ktoś kłamie, manipuluje danymi? Wykażcie to! Takie obnażenie oczywistych kwestii jest skuteczniejsze niż każdorazowe nasyłanie moderatora i oczekiwanie zrobienie porządku godzącego wszystkich.

    Wracając do tematu "bezmyślnych klientów firmy X". Wskazuje bardzo określone grono. Nie czepiałbym się już tak określenia "bezmyślni klienci produktu typu x" które oznaczałoby krytykę danego rozwiązania. Mnie w szkole uczono - piętnujmy wady, a nie ludzi.

    Imrahil, petresson,
    zgłaszaliście takie przypadki jakie opisujecie?

  3. #983
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Może się pobijcie w realu i umówcie że ten górą kto wygra?
    Przecież kotły są różne paliwa, stałe i mniej stałe. Każdy ma swoje zalety i wady. Wynikające z paliw i konstrukcji.
    Problem nie jest z tym, że ktoś gada takie czy inne bzdury - te da się zgasić, problem jest z moderacją czyli tym jakie standardy względem tego co i jak jest robione mają moderatorzy, a to oznacza z kolei powrót do dyskusji toczonej kole grudnia zeszłego roku, kiedy ja i kilka innych osób udowadniałem, że mnie musi być wodzów a więcej Indian by ktoś tutaj nad tym bałaganem zapanował. A to, że moderka udaje, że moderuje, kasa się zgadza a ten kto ją daje dostaje tylko jedno zastrzeżenie: tylko nie morduj... daje efekt tego co widzimy teraz... I zabawa : bo jemu wolno i mi nie, bo on mówi, że ma a jak mówię sprawdzam to woła starszego brata, pardon - moda, który mówi jak om mówi że ma to masz mu wierzyć, a jak będziesz się dopytywał to jest trolling a na trolling mamy paragafkę... Ale jak mój młodszy braciszek się ciebie dopytuje, to masz mu nawet numer buta pokazać... Bo jak nie to paragrafka się znajdzie.

  4. #984
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    edytuję bo nie chcę dyskusji...
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 21-02-2015 o 21:17

  5. #985
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Animuss, ktoś tak moderuje jak i inne, ale ja np. nie czuję paranoi. Nie ma konkretnych działów przypisanych do działów. Znasz godnego kandydata ? Zaproponuj go. Ja poprę nawet Balto, jeśli ktoś inny, godny zaufania powie, że facet jest odpowiednią osobą. Póki co zwrócił moją uwagę tylko w tym wątku.

    W kwestiach merytorycznych każdy użytkownik ma głos. Ktoś kłamie, manipuluje danymi? Wykażcie to! Takie obnażenie oczywistych kwestii jest skuteczniejsze niż każdorazowe nasyłanie moderatora i oczekiwanie zrobienie porządku godzącego wszystkich.

    Wracając do tematu "bezmyślnych klientów firmy X". Wskazuje bardzo określone grono. Nie czepiałbym się już tak określenia "bezmyślni klienci produktu typu x" które oznaczałoby krytykę danego rozwiązania. Mnie w szkole uczono - piętnujmy wady, a nie ludzi.

    Imrahil, petresson,
    zgłaszaliście takie przypadki jakie opisujecie?
    Dziękuję już mnie dachówki w wątku kotłowym zmęczyły .
    Co do kandydata to sam bym zgłosił się ale nie mam aż tyle czasu żeby siedzieć tu godzinami,
    ale faktycznie jest problem znaleźć na tym forum kogoś zaufanego.
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  6. #986

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    W kwestiach merytorycznych każdy użytkownik ma głos. Ktoś kłamie, manipuluje danymi? Wykażcie to!
    a po co mamy to robić ? przecież ty już parę razy udowodniłeś w praktyce że palcem nie ruszysz, co najwyżej wykasujesz tego co zgłasza żeby ci roboty ubyło

    poniżej parę cytatów na dowód
    Cytat Napisał mat3006 Zobacz post
    Już jeden z moderatorów napisał wprost i otwartym tekstem, że się, popław, po prostu ośmieszasz. To BARDZO delikatne i kulturalne określenie banialuk które wypisujesz.
    Cytat Napisał mat3006 Zobacz post
    informuję, że nie byłem ani raz upomniany przez moderatora. W jednym z wątków zadałem pytanie, po zaobserwowaniu istotnych zmian w postach innych użytkowników co się stało. Otrzymałem na PW odpowiedź, ze zostały zmoderowane, w tym w znacznej ilości posty nikogo innego jak popława. Wielokrotnie miał do czynienia z karzącą ręką bogów
    ten anonimowy moderator to oczywiście finlandia, a mat3006 to krytoreklamiaż od tryskania piankami poliuretonowymi który obiecuje swoim potencjalnym klientom baśnie tysiąca i jednej nocy, np: że jego natrysk gruby na 10cm zastępuje 20cm innych izolacji co automatem daje 3000zł oszczędności na CO, oraz że nie ma sensu dawać grubiej niż 12cm

    na swojej stronce mat3006 obiecuje
    gęstość finalna pianki wynosi około 8,5 kg/m3
    w amerykańskim originale
    http://www.icynene.com/en-us/blog/regionally-specific-spray-foam-insulation-products-available-european-market
    . H2Foam Lite™ is a light-density (7 Kg/m3)
    czyli wypisz wymaluj lambda ~0,043 czyli równowartość najtańszej marketowej wełnianej szmaty

    gdyby komuś się chciało to poniżej zbiór kilkunastu innych cytatów co forum sądzi o mat3006
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6750902

    ergo: kiedyś mieliście tutaj branżowe forum budowlane, teraz za sprawą moderatorów macie pogaduszki jak u cioci na imieninach
    zacytujmy wesele wyspiańskiego idealnie pasuje
    "Miałeś, chamie, złoty róg, ostał ci się ino sznur"
    Ostatnio edytowane przez mxxxx ; 22-02-2015 o 04:57

  7. #987
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    mpoplaw - kolejny raz przypominam, że forum nie jest i nigdy nie było moderowane merytorycznie.
    Usuwane są wyzwiska, agresywne wycieczki personalne i off topy.

  8. #988
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.128

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    ten anonimowy moderator to oczywiście finlandia,
    Oczywiście jest w Twoim przypadku tylko domysłem. Najgorsze że znowu źle trafionym.
    Ponieważ kolejny raz zostałem przez kolegę wyżej oskarżony o rzeczy których nie zrobiłem poświęciłem chwilę by odszukać wskazaną sytuację. Krytykę zawsze kieruję do oponenta- poprzez prywatną odpowiedź lub otwarcie jeśli jesteśmy na etapie obrzucania się nieprzyjemnościami. Nigdy za plecami.
    I tak napisałem tu, w temacie:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...60#post6783660
    Szkoda że znowu cytujesz tylko wyjęte z kontekstu fragmenty. Bo całość wygląda tak, że wczoraj apelowałeś o usnięcie jednego nieładnego określenia wobec Ciebie które odszukałem dzień wcześniej i usunęłem, także "awantura" była o rzecz nieistniejącą. I to jest właśnie śmieszne.
    Aha, właśnie widzę, że usunęłeś już post, w którym był ten apel ... i tak to jest z edycją postów - obrażamy wszystkich wokół, a jak jest niewygodne to usuwamy i już uwazamy że nie ma śladu po manipulacjach?.
    Inny przykład fałszywego oskarżenia:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...opozycje/page8
    tydzień temu napiąłem posta z kilkudziesięcioma linkami do bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi, finlandia stwierdził że to offtoop i skasował wszystkie linki ot tak po prostu,
    Wracając do tematu:
    Tak się składa, że anonimowy to nigdy nie byłem a pokazuję się, nawet gdy wywołujecie ogólnie temat moderacji. Jak coś robię, to zwykle jest po mnie ślad. Czasem jako post, czasem jako ostrzeżenie dla osoby wszczynającej konflikt lub obrażającej innych uczestników forum, a niektórzy dostają PW jeśli mam wątpliwości co do właściwego rozumienia postów.
    Staję tu otwarty do rozmowy, dyskusji. Jak znienawidzony minister rolnictwa na blokadzie rolniczej. Słucham, czasem pytam ale bez odpowiedzi.
    Powiecie mi czy wg Was takie hipotetyczne określenie się różni:
    1. "bezmyślni klienci wanien od Tadeusza" gdzie Tadeusz to istniejący na forum użytkownik.
    a
    2. " bezmyślni klienci wanien"
    Gdybym uważał, że wanny Tadeusza są złe ze względu na swoją konstrukcję lub przestarzałe ze względu na zalety pryszniców, to wykazywałbym te różnice, ew. krytykował nieetyczny sposób, w jaki podobno działa Tadek. Ale nie obrażałbym jego klientów.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 22-02-2015 o 13:03 Powód: uzupełnienie

  9. #989
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Oczywiście jest w Twoim przypadku tylko domysłem. Najgorsze że znowu źle trafionym.
    Ponieważ kolejny raz zostałem przez kolegę wyżej oskarżony o rzeczy których nie zrobiłem poświęciłem chwilę by odszukać wskazaną sytuację. Krytykę zawsze kieruję do oponenta- poprzez prywatną odpowiedź lub otwarcie jeśli jesteśmy na etapie obrzucania się nieprzyjemnościami. Nigdy za plecami.
    Tak się składa, że anonimowy to nigdy nie byłem a pokazuję się, nawet gdy wywołujecie ogólnie temat moderacji. Jak coś robię, to zwykle jest po mnie ślad. Czasem jako post, czasem jako ostrzeżenie dla osoby wszczynającej konflikt lub obrażającej innych uczestników forum, a niektórzy dostają PW jeśli mam wątpliwości co do właściwego .................

    Tak trochę tu czarujesz i już niedługo nie będziesz modem tak mi się wydaje.Trochę kłamiesz a właściwie oszukujesz i nie jesteś obiektywny.Dawno byłem za tym by zabrać ci uprawnienia.Zapętlasz się powoli..Myślę ,że to kwestia czasu ,że poznają się coś za ptica..Niesprawiedliwy-żenada.

  10. #990
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.128

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Trochę kłamiesz a właściwie oszukujesz
    Obiektywizm jest kwestią niewymierną i każdy może mieć na ten temat swoje zdanie. Natomiast zarzucanie mi oszukiwania to forma pomawiania i to wymaga udowodnienia.

  11. #991
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Finlandia - odpuść sobie NS-a. Szkoda energii Twojej. Osobnik ten nazmyśla, nakręci, potem kota piętnaście razy ogonem odwróci, focha tysiąc razy strzeli, z forum pożegna się, żeby natychmiast powrócić i zacząć wrzeszczeć, że go biją. Taka karma.


  12. #992
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Dobra a teraz małe pytanie naiwnego psiaka... Dlaczego nikt do diaska temu panu nie powiedział, że wciska ludziom kit. Przecież każdy producent ma obowiązek podać kilka dokumentów z parametrami i tak dalej? To jedno. I tutaj nie potrzeba moderki, no chyba, że w temacie tym czy innym cała reszta to mówiąc w przenośni "kozacka czerń"...
    Osobną sprawą to sama moderka i to jak ona się sprawuje. Pisałem fefnaście razy że tak na dobrą sprawę forum nie ma żadnych!!! zasad!!! na jakich odbywa się ta fucha, ba nawet nie ma wyjaśnień co gdzie i za co wylatuje, jakie są stosowane reguły i czego przekraczać nie wolno. Wywijanie kota ogonem także czemuś służy bo zmusza dyskutanta do wysilenia mózgownicy albo wyjaśnienia co to za cudowny materiał odkrył i dlaczego jest taki tani i taki dobry. Pisałem dlaczego fizyczną niemożliwością jest opanowanie przez Indian to co powinni robić ich wodzowie. Pisałem także co trzeba zrobić by forum zaskoczyło. Według mnie zabawa w moderkę jest końcowym akcentem tego wszystkiego, pierwszym zrobienie porządku z userami, drugim - jeżeli ktoś w pierwszym poście pisze "a moje najlepsze" niech albo coś wykupi, albo niech będzie to jego ostatni wyskok. Niestety zabawa pt: a ja robię najlepsze piece, najwybitniejsze rury do co czy kleje trwa w najlepsze i tylko tym co siedzą w danym temacie wiele takich wyskoków kończy się raz dwa. To trochę tak jakby taki facet jak ja miał placet na zjedzenie na śniadanie takiego kombinatora. A placetu nie mam, ba nawet nie jestem ostatnim zastępcą moda z jakimkolwiek dokumentem. A to robota moda... a że modów za mało i robią to społecznie... a nie odpłatnie - to hurra wolnaamerykanka.
    Poza tym jeszcze jedno. Każda akcja powinna być opisana przez moderatora: ja to zrobiłem, ja i tylko ja za to odpowiadam. Podstawa - punkt w regulaminie, decydent ja, umocowanie w regulaminie. A tu ani jednego ani drugiego...

  13. #993
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Obiektywizm jest kwestią niewymierną i każdy może mieć na ten temat swoje zdanie. Natomiast zarzucanie mi oszukiwania to forma pomawiania i to wymaga udowodnienia.
    Nazywaj to jak chcesz w moich oczach modem być nie powinieneś.W wolnym kraju żyje to i mogę swobodnie się wypowiadać oczywiście nie wbrew regulaminowi który tu panuje.Twoje filozoficzne niczym nie p[odparte wpisy służą tylko na szkodę tobie.To co zrobiłeś ze mną nie jest pomówieniem....to za lekkie słowo.Popatrz na jątrzy-cieli ,którzy dzięki takim jak ty modom mogą uprawiać wolne napastowanie nie dostając w zamian żadnej kary,a powinni.Sam mówiłeś cytować ci nie muszę bo i tak tego nie rozumiesz nie czytasz całego wątku tylko reagujesz na moderację co jest kardynalnym błędem, że wypowiedzi powinny być konkretne i składne by nie wpływały na wzajemne oskarżanie itp.REGULAMIN..Dla mnie nie jesteś modem z powołania.Jesteś niedoświadczonym moderatorem nie znającym zasad tu panujących.Postępujesz nieszablonowo słuchając np. takich osób jak ta wyżej.Nikogo nie nakręcam to trolle nakręcaj w watasze watki..
    p.s poczytaj co inni mówią na twój tema a potem użyj słowa pomówienie.Powiedziałem obiektywnie.Czy moderator zna co to jest ciepło w rozmowie??? Ciepło łagodzenia sporów bez tej twojej jednostronnej oceny.Masz trójkątów z moderacji ale interpretujesz je w jednym kierunku,Żałosne i niesprawiedliwe.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 22-02-2015 o 20:38

  14. #994
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nazywaj to jak chcesz w moich oczach modem być nie powinieneś..
    wiesz - w moich oczach nie powinieneś być na forum. Jakimkolwiek. Jak widzisz świat jest pełen niedoskonałości.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  15. #995
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    No masz rację. Ale bez wspomnianych niedoskonałości byłby cholernie nudny.

  16. #996
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.128

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    ...Każda akcja powinna być opisana przez moderatora: ja to zrobiłem, ja i tylko ja za to odpowiadam. Podstawa - punkt w regulaminie, decydent ja, umocowanie w regulaminie. A tu ani jednego ani drugiego...
    Uff, w końcu właściwie opisałeś w czym rzecz. Staram się podpisywać pod swoimi działaniami, nie ukrywam się za kotarą, jak mam jakieś uwagi lub słowa uzasadnienia decyzji - to je adresat dostaje, najczęściej przez PW a jak stale działa na granicy obrażania - poprzez ostrzeżenia. Jak widzisz - kilku ma teraz na kim wyładować swoją złość.
    Krytyki się nie boję - czytam. Kłamstwem się brzydzę a zarzucenie go mi traktuję jako naruszenie dóbr osobistych.

    Ps. Kiedyś przytoczyłeś liczbę wodzów w stosunku do Indian. Domyślasz się już, że wtedy przeczytałeś tylko poczet wodzów?
    Aha, i reklama. Balto, nie wiem co masz na swojej stronie, ale tak podany link, bez choćby dwóch słów wprowadzenia (typu "niekomercyjnie o.. " zwyczajnie wygląda jak reklama i prowokuje do usunięcia bez sprawdzania, bo świeci "złym przykładem"czyli on ma, to i ja sobie zrobię Wielu użytkowników dostało ode mnie odpowiednią prośbę, bo jeśli ktoś nie jest notorycznym spamerem, to dostaje ode mnie szansę na korektę we własnym zakresie.

    Taką "niekompetentną" działalność mogę prowadzić nawet jako zwykły użytkownik, bo do tytuły "moderator" wcale nie jestem przywiązany(splendoru nie dodaje), ale trochę chyba głupio, by na wniosek osób zgłaszanych za wykroczenia odwoływać sędziego?

  17. #997
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    wiesz - w moich oczach nie powinieneś być na forum. Jakimkolwiek. Jak widzisz świat jest pełen niedoskonałości.
    Masz rację.Tylko powiedz po co rzucasz się od razu z tymi wywodami???jeśli napisze ,że masz brudny samochód w DB to co mi odpowiesz???Po twojemu ,że nie powinienem być na FM bo go wczoraj umyłeś???Jak powiem ,że ten kretyn z awatara kogoś mi przypomina to oczywiście powiesz ,że cie obrażam i ,że nie jest to kretyńsko wyglądający facet li tylko żołnierz elitarnych służb Jej Wysokości???Tak???Jak powiem ,że nigdy nie wypowiedziałeś się konkretnie wątkach z przepisami kulinarnymi to znowu mi zarzucisz ,że nie mam racji bo babcia nauczyła cie gotować jak jeszcze stałeś za szczebelkami łóżeczka???Tak??? Byle co napisz.Tak po swojemu bo to potrafisz najlepiej.

  18. #998
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski Zobacz post
    No masz rację. Ale bez wspomnianych niedoskonałości byłby cholernie nudny.
    jeden wpis i już jesteś.Ponieważ gdyż???.

  19. #999
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Megaloman. Pisałem o świecie, nie o Tobie.

  20. #1000
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    finlandia: od siebie: to, że daję linka - choćby pt - a.ja.jestem.najpiękniejszy.pl to tak naprawdę zanim się go wywali powinno się go sprawdzić, bo może rzeczywiście jest tam napisane że jestem najpiękniejszy i się chwalę tym co mam: klatą i tak dalej... Czy to reklama czy cyrk na kółkach? Mój link - nie zawiera ani jednej! reklamy! link - czyli email do admina i telefon kontaktowy do osoby odpowiedzialnej. Strona pt biały cement gdzie kupić jest w budowie od iks czasu, iks wynosi ze dwa lata. Jak rozumiem to jest reklama? Chyba nie...
    W kwestii moderatorki: ja mam w nosie, czy moderator poinformuje usera: zgodnie z paragrafem 2 punktem 3 podpunktem c złamałeś prawo - tu link, i zgodnie z tym samym regulaminem jako mod - paragraf 15 punkt 3 nakładam na Ciebie karę i tutaj kara, czy piszesz słuchaj to, że piszesz tak jak piszesz mówiąc tak jak mówisz łamie regulamin, rzuć okiem, paragrafka nr 2.... a kara z tych najłagodniejszych. Problem jest, a włąściwie są następujące:
    - nie ma moda w regulaminie
    - nie ma w zasadzie regulaminu...
    A reszta to detale.
    Pisałem o wodzach i Indianach. Wodzowie są - to całe naczalstwo na forum. I jakiś dyrektor i kierownik i ktoś tam i informatyk i jakiś jego pomagier. Muszą mieć uprawnienia. Tylko niestety oni nie wykonują czarnej roboty. W sumie uprawnionych do grzebania jak pamiętam było coś kole 30 czy 40 ludzi. Taka liczba aktywnych modów wystarczy by w weekend zaprowadzić tutaj taki porządek, że będzie aż błyszczało i po kątach. Tylko oni muszą być aktywni. Obecni przynajmniej na 20 min dzień w dzień. Temat do ogarnięcia bez problemu.
    Oprócz tego musi być ze 6-7 osób tworzących w jakiś wewnętrzny sposób elitę, także np w kwestii tego co komu wolno czyli PP. To tam powinny być dyskutowane te a nie inne działania, jak np. wywalenie iks czasu temu z pięciu stron dyskusji tu, i jedna osoba np. wybierana drogą wewnętrznego głosowania z trzech czy dwóch czy pięciu kandydatur - jako ten co jest najwyższy i jeden wicek. A po to by formalnie ktoś odpowiadał za żelazne reguły jakie powinny panować. Odpowiedzialność personalna to konkretna - zbiorowa - to żadna.
    Aha - i w kwestii bana / zakazu - mówiłem o tym, że decyzja powinna być widoczna dla wszystkich czyli karę dała finlandia. Można by dać przyczynę ów paragraf regulaminu. Ale nawet nie ma owych podstaw paragrafów.
    To trochę jak w starym witzu o Napoleonie. Oblężenie, ten się wścieka czemu twierdza nie ostrzelana, nie zdobyta, czemu mury nie zburzone. Choć jedna przyczyna - bo wojaków w tysiące kawalerii też...Generał od oblężenia mówi: nie mamy dział. Napoleon: i to wystarczy. Na razie jesteście na etapie wściekania się, że ludzie znajdują multum dziur...

Strona 50 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony