dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 65 z 267
Pokaż wyniki od 1.281 do 1.300 z 5336
  1. #1281
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Elfir: stanowisko Redakcji (jak zawsze szanownej) to taka fajna uznaniówka. Ktoś jest "starym" czy "zasłużonym" to ma prawo. Teraz powinno paść pytanie: a kto i na jakich warunkach zostaje "starym" i "zasłużonym"? Jeśli to kwestia bycia lub nie modem - to fighetr napisał najsensowniej: złocisz i PP dla modów i temat się zamyka. A ja się pytam gdzie w regulaminie jest "zasłużony" lub "stary". I jakie warunki musi spełnić? Bo jak tam nie ma nic, to kiedyś coś takiego zwało się nepotyzmem, a lud określa to dłużej acz zrozumialej "krewni i znajomi królika"

  2. #1282
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    farby - ma ogłoszenie w drobnych. A w KRS mojej firmy nie jestem przez pomyłkę. Ot takie zlosliwosci.
    A jakiej firmy farby promujesz ?
    Może jesteśmy konkurencją ?

  3. #1283
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    A mimo to sprzedawcy kotłów nie zważają na to i wciskają im swoje produkty pomimo,że wiedzą doskonale,że do takich domów się one nie nadają.
    bez przesady. Nie każdy buduje mały domek o superniskim zapotrzebowaniu na energię.

  4. #1284
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    Jeśli to kwestia bycia lub nie modem .

    Nie, skoro istnieją firmy bez trybu moda. Po prostu nie skupiają się na promocji siebie a na pomaganiu. Nie znajdziesz w ich wypowiedziach na forum (może poza działem ogłoszenia drobne) tekstów " tylko u nas najlepsze ceny, zapraszamy!". Stąd większość użytkowników nawet nie wie (tak jak ja nie wiedziałam), że to są firmy a nie przypadkowe nicki.

  5. #1285
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    bez przesady. Nie każdy buduje mały domek o superniskim zapotrzebowaniu na energię.
    Jakbym słuchał tychże sprzedawców kotłów
    Czasy się zmieniają i zanim coś napiszesz i kogoś zbanujesz dowiedz się jakie są na dzisiaj warunki i obostrzenia dotyczące budowy nowych domów.
    Moderator przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji w danym temacie powinien to wszystko wiedzieć.
    Jeśli nie wie nie powinien reagować na trójkąty.

    Tu się kłania bezsens nie merytorycznych Moderatorów.
    Bo co taki finlandia może wiedzieć,czy coś jest spamem czy nie jak on jest od okien i drzwi a On i tak moderuje ten temat na temat ogrzewania.
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 27-02-2015 o 22:19

  6. #1286
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wiem jakie sa obostrzenia. I ocierasz się o absurd ze swoją odpowiedzią.

    Jak ktoś buduje dom z warsztatem samochodowym? Albo bardzo duży dom. Albo dom z ogrzewanym ogrodem zimowym?
    Problem z tym, że patrzysz na to wszystko przez pryzmat małego, statystycznego domku 120 m2.
    Ok, to nie jest temat o wyższości ogrzewania. Chcesz się wykazać? Zapraszam:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...MIANKOWY-C310a

    I dobrze wiesz, że wypowiedzi wylatują nie z powodu braku wiedzy moderatora tylko z agresywnego poziomu dyskusji i offtopowania we wątkach nie na temat.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-02-2015 o 22:41

  7. #1287
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.136

    Domyślnie

    Posty z zalozenia nie sa merytorycznie moderowane i jesli moderator ma watpliwosci to nie robi z tym nic. Wywolywanie konfliktow czy obrazanie adwersarza zwykle nie ms rozroznienia na dzialy. Chcecie moda w tym dziale? Dogadajcie sie i wysuncie wspólnego,godnego zaufania kandydata. Tylko nie zapomnijcie sprawdzic nicka, bo ja nadal szanuję ze duża czesc jednak wykaze jakieś powiazania firmowe.

  8. #1288
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Wywolywanie konfliktow czy obrazanie adwersarza zwykle nie ms rozroznienia na dzialy.
    Dlatego Ty nie masz pojęcia o tym,czy został wywołany konflikt czy jedynie została ujawniona prawda wbrew intencji potencjalnego naciągasza i lowcy jeleni.
    Zatem pytanie,czy jako Moderator jesteś kimś czy nikim w tym dziale ? I czy masz prawo osądzać i rozdawać bany za coś czego nie możesz stwierdzić ?

    Zatem kto i jaki Moderator i czemu bez wiedzy merytorycznej usuwa posty i rozdaje bany ?
    Może pora uderzyć się w piersi ??

    Który z Moderatorów ma wiedzę,żeby osądzać,ze post w dziale Ogrzewanie jest spamem czy nie ?
    Prosiłbym o wykazanie takiego.
    Jeśli ma takiego to na jakiej podstawie usuwane są posty stwierdzone jako spam w ty
    m dziale ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 27-02-2015 o 23:03

  9. #1289
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Arturo - dla ciebie ktoś jest naganiaczem a ty dla niego możesz być frustratem. I co z tego?
    Chcesz uprzedzić kogoś, że ma do czynienia z handlarzem i by nie ufał mu w 100%, napisz mu to na prv, ale nie rozwalaj wątku, gdzie ktoś chce uzyskać informację a otrzymuje w zamian kilkustronnicowe przepychanki.

  10. #1290
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Arturo - dla ciebie ktoś jest naganiaczem a ty dla niego możesz być frustratem. I co z tego?
    Chcesz uprzedzić kogoś, że ma do czynienia z handlarzem i by nie ufał mu w 100%, napisz mu to na prv, ale nie rozwalaj wątku, gdzie ktoś chce uzyskać informację a otrzymuje w zamian kilkustronnicowe przepychanki.
    To może właśnie te kilkustronnicowe przepychanki powinien przeciąć merytoryczny Moderator a nie ktoś od okien czy od ogrodów ?

  11. #1291
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    do czytania przepychanek, personalnych wycieczek naprawdę wiedza o ogrzewaniu nie jest potrzebna.

    A co będzie jak moderatorem zostanie ktoś, kto lubi węgiel?

  12. #1292
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    do czytania przepychanek, personalnych wycieczek naprawdę wiedza o ogrzewaniu nie jest potrzebna.

    A co będzie jak moderatorem zostanie ktoś, kto lubi węgiel?
    Czy jeśli napiszę w tym wątku,że kocioł taki i taki nie nadaje się do tego domu o który pyta świeżak to kto może to ocenić czy jest to spam czy nie jak to będzie tylko i wyłącznie prawda ?
    Zatem czemu tego typu posty były usuwane i przez kogo ?
    Przez specjalistę od okien czy od ogrodów ?
    I na jakiej podstawie ?
    Za mało krzaczków było czy brak drewna w drzwiach ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 27-02-2015 o 23:28

  13. #1293
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jak sobie wyobrażasz moderatora, który zna:
    - wszytskie kotły węglowe na rynku
    - wszytskie PC na rynku
    - wszytskie kotły na gaz na rynku
    - wszytskie sterowniki na rynku
    - wszytskie grzejniki, rozdzielacze, rury do podłogówek, zasobniki itp.

    Bo takich omnibusów, że nie ma
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-02-2015 o 23:36

  14. #1294
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Elfir: pisałem o "starym i zasłużonym"... i dlaczego oni mają więcej praw i jak to oceniać.
    W kwestiach merytoryki: moderator nie musi mieć wiedzy technicznej wszędzie i jej miał nie będzie. Wystarczy umieć obserwować pewne rzeczy i umieć określić parametry jakie ma spełniać ten czy inny kocioł. Dla mnie jest to śliczna chińska magia, ale... są pewne zasady jakie musi spełniać kocioł: wydajność, efektywność, sterowanie. Kłopot polega na czymś innym. Z jednej strony wystarczy być starym i zasłużonym by móc krzyczeć a moje najlepsze, posiadać nicka w stylu Fak*o, wystarczy jakoś dogdać się, nawet nie mając PP by trąbić a moje najlepsze. Elfir ma tu rację, mod nie musi znać się na wszystkim, musi mieć za to taką fajną książeczkę w której jest napisane, że nie mogą paść konkretne nazwy typów kotłów, tylko a: kilka firm producenckich które to tłuką, i tak wiadome że jest ich raptem z dziesięć i parametry jakie takowe kotły muszą spełniać. W innym wypadku - weg. Jeśli ktoś wykupi płatny profil - to jasne - on reklama, on mówi a moje najlepsze, wtedy krótka piłka - zawsze jest ktoś kto siedzi w temacie i zalewa się ogień i żar dumy takiego posiadacza PP. Ale to musi być zawarte w regulaminie by każdy i ja i Elfir jako mod i PP i kombinator wiedział po jakim lodzie i gdzie stąpa. Niestety regulamin jest równie stabilny jak ruchome piaski, równie konkretny ja mowa polityka a każdy go omija by nie przeszkadzał w życiu...

  15. #1295
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Balto - nie sądzę by była jakakolwiek techniczna możliwość stworzenia tak sztywnego regulaminu, jaki ci się marzy, na forum o tak szerokim zakresie tematyki (od budownictwa po kulinaria). To może się sprawdzać na forum o wąskiej tematyce z niewielką ilością uczestników.

    Regulamin ma sporo lat i przeszkadza może 10 osobom na forum (wśród kilku tysięcy użytkowników), z czego kilku ma skłonności do nawracania lub dokuczania konkurencji.
    Nie sądzę by dla tych 10 osób był jakikolwiek sens zatrudniać stado prawników i specjalistów do opracowania maksymalnie szczegółowego, kilkusetstronnicowego regulaminu, z którego potem należałoby przeprowadzić szkolenia dla kilkudziesięciu nowych moderatorów (którzy mieliby być merytoryczni, czyli zarabiać na moderacji tyle, ile wyciągnęliby z praktykowania swojego zawodu).

  16. #1296
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Jak sobie wyobrażasz moderatora, który zna:
    - wszytskie kotły węglowe na rynku
    - wszytskie PC na rynku
    - wszytskie kotły na gaz na rynku
    - wszytskie sterowniki na rynku
    - wszytskie grzejniki, rozdzielacze, rury do podłogówek, zasobniki itp.

    Bo takich omnibusów, że nie ma
    Wystarczy taki,który by się znał i kumał coś w na temat ogrzewania,wtedy taki Moderator od drzwi czy ogrodnik nie zarzuciłby,ze post który mówi,ze dany kocioł nie nadaje się jakiegoś domu byłby spamem a tak to się teraz dzieje i drzwiarz czy ogrodnik reaguje bezsensownie na trójkaty.
    Czy finlalndia czy Ty posiadacie taką wiedzę ?
    Ty może coś tam kumasz ale finlandia ma zerowe pojęcie w tym temacie i na jakiej podstawie osądzacie,że dany post jest spamem a nie postem w temacie ?

    Dostawałem banany od ogrodnika i drzwiarza w temacie ogrzewania,na jakiej podstawie skoro nie macie zielonego pojęcia o czym się pisze ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 28-02-2015 o 00:43

  17. #1297
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Elfir: regulamin nie jest sztywny, on tylko wyznacza granice także tego kto jest stary i zasłużony. To po pierwsze - po wtóre określa co znaczy np. propagowanie marki i kiedy. Tu - akurat konieczne. Czemu musi mieć pewne granice... ano po to, by także mod w pewnym momencie mógł grzecznie i stanowczo określić że ktoś wchodzi na teren "w strefie przygranicznej" obecnie to co jest Regulaminem można powiesić w klozecie na gwoździu z wiadomym zastosowaniem.
    Arturo: a w czym problem. Mod nie ma za zadania sprawdzanie czy każda wypowiedź w jakimś temacie jest zgodna z prawdą, nb - a szto eto prawda jak mawiają górale i która? Mod jest od tego jak przebiega dyskusja. Jeśli w regulaminie byłoby zapisane że tylko osoby z PP mają prawo wymieniać poszczególne marki - nie wymieniają, inni: mówią kotły takie i srakie parametry np. na paliwo gazowe. Poza tym jeśli ktoś np. będzie podawał jakiś artykuł, zawsze będzie można stwierdzić, że autor współpracuje z firmą X, artykuł zamieszczony jako przedruk w gazecie Z a w oryginale był sponsorowany, a ten kto to promuje, to ów sponsor... Albo sprawdzić posty i jeśli nie ma PP a takie numery robi to wywalić na "zbity kocioł". Ale tego nie ma.
    Jako moderator muszę podać paragraf z jakiego korzystam, jak sędzia czy policaj. W innym wypadku albo jeśli jest to na zasadzie, bo iks czasu temu zostało wewnętrznie ustalone to jest to samowolka. Nie ważne czy głęboko czy płytko ukryta. Jeśli mod ćwiczy samowolkę, w dowolnej kwestii (nick, link, opis czy "gwiazdka z nieba") to sam staje na czele ruchu: robimy co chcemy łamiemy prawo, a inni będą twierdzili, że ich może tam gdzie pan może pana majstra...
    Uwaga w kwestii regulaminu: proponuję przestudiować regulaminy naprawdę dużych for choćby historycznych - są ciekawe i naprawdę dużo liczą stron i paragrafów....

  18. #1298

    Domyślnie

    drogie forum, co mam zrobić ?? przed chwilą PP użył wobec mnie kalumnii i pomówienia, Elfir przeleciała koło tego 3 razy i oczywiście nawet się nie zainteresowała jakimi oszczerstwami posługuje się PP, wszak PP jest pod ochroną, on może robić co tylko chce, jemu nigdy nawet włos z głowy nie spadnie

    jak zgłoszę to trójkątem to pewnikiem dostanę bana za jątrzenie i wywoływanie kłótni jak sSiwy12, wszak obowiązuje moderatorów KK 211-212

    i co teraz, mam się zamknąć i udawać że te pomyje co na mnie wylano to różane perfumy ?? mam tolerować to co się tutaj wyrabia pod płaszczykiem PP, czy może skoro już wlazłem między kłamców i oszustów to mam odrzucić wszystkie normy etyczne i kłamać tak samo jak PP

    poniżej dowody, gdyby komuś się chciało przyjrzeć sprawie
    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    mpopi. ten tekst zmanipulowałeś: "Jestem lekarzem medycyny od 23 lat" - dodając do niego wystawiony język. Nigdy nie posługuję się takim emotikonem...
    Jestem rocznik 53..
    oraz oryginał wypowiedzi PP z 2006
    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    Jestem lekarzem medycyny od 23 lat

    To Ty zacząłeś i to właśnie Twoje interpretacje mechanizmów fizjologii człowieka tak mnie zelektryzowały
    Dlatego też może pozwolisz, że w swoim czasie dokończę swoje tezy.
    Na pewno znajdzie się ktoś, kogo to zaintersuje.
    PS poniżej przykład jak wybiorczo pracuje moderator, gdy ktoś PP obraża atakuje natychmiast, jak PP obraża moderator olewa temat
    Cytat Napisał surgi22 Zobacz post
    (...)Ostatnio edytowane przez Elfir ; Wczoraj o 13:36 Powód: wypowiedź obraźliwa dla forumowicza
    Ostatnio edytowane przez mxxxx ; 28-02-2015 o 05:37

  19. #1299
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Balto - o tym była mowa już kilka stron wcześniej, łącznie ze stanowiskiem Redakcji.
    A jakie jest twoje stanowisko? Przypomnieć ci twoje życiowe motto?

  20. #1300
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Balto masz całkowitą rację, W "kotłach" dostałem ostrzeżenie od jednego moda (szacunek) i w sumie było po temacie, ale za kilka godzin wpadła panienka z Poznania i za to samo mnie wywaliła. Podwójne standardy to tutaj norma.

Strona 65 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony