dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie jaka pompe ogrodowa wybrac ?

    Witam, szukam pompy do podlewania ogrodu, ktora pompe z nw. polecacie?allegro.pl/gardena-classic-pompa-ogrodowa-3000-4-1707-i5155886981.html
    czy
    allegro.pl/hit-pompa-ssaca-wody-wz-750-omnigena-8-bar-gratis-i5327038094.html

    Czy obydwie pompy dzialaja automatycznie? tzn pompa zalacza sie gdy waz jest otwarty. Baniaka hydroforowego nie bede mial. Zalezy mi na mobilnosci pompy, bo bedzie chowana po kazdej wizycie na dzialce.
    Ostatnio edytowane przez oletomada ; 16-05-2015 o 07:38

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał oletomada Zobacz post
    Witam, szukam pompy do podlewania ogrodu, ktora pompe z nw. polecacie?allegro.pl/gardena-classic-pompa-ogrodowa-3000-4-1707-i5155886981.html
    czy
    allegro.pl/hit-pompa-ssaca-wody-wz-750-omnigena-8-bar-gratis-i5327038094.html

    Czy obydwie pompy dzialaja automatycznie? tzn pompa zalacza sie gdy waz jest otwarty. Baniaka hydroforowego nie bede mial. Zalezy mi na mobilnosci pompy, bo bedzie chowana po kazdej wizycie na dzialce.
    Zadna z tych pomp tak nie dziala, ze odkrecasz kran i sie pompa zalacza. Nie tez rzad wielkosci jesli chodzi o koszt

    Skad pompa ma czerpac wode. Ja mam gdzies pompe gardeny jak z pierwszego linka. To ma problem zassac wode z 2m.

    marcin

  3. #3

    Domyślnie

    Studia wybijana na glebokosc 15 m. Woda jest na 4 m. Ta pompa gardeny taka slaba?

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nela29
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa Wesoła
    Kod pocztowy
    05-075
    Posty
    189

    Domyślnie

    Gardena robi ładne dla oka rzeczy, ale nie użyteczne
    240m2 (100% podłogówki), kocioł 1F ACV kondensat.
    Ściany 3-warstwowe 42 cm + 15cm styropian grafit. 20cm podłoga, 15-18cm piany na dachu.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał nela29 Zobacz post
    Gardena robi ładne dla oka rzeczy, ale nie użyteczne
    NIe przesadzaj. Czasem sa uzyteczne. Niestety sezon-dwa....

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem po zakupie pompy ogrodowej, po ~2 tygodniach oglądania i porównywania pomp w przedziale cenowym do ~300zł wybór padł na Metabo P4000 G z której jestem bardzo zadowolony. Nagrałem krótki filmik z działania tej pompy: https://www.youtube.com/watch?v=bZ6_g5baW_w

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi.Może też się w taką zaopatrzę.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja jakiś czas temu zaryzykowałem i kupiłem pompę niepopularnej firmy Lider, a dokładniej spalinowa Lider MPS30C. Jestem z niej zadowolony, sprawdź sobie jednak czy takie parametry Tobie by odpowiadały.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony