dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 370 z 494
Pokaż wyniki od 7.381 do 7.400 z 9872
  1. #7381
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No normalnie w kompleksy mnie wpędzacie obie...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #7382
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    i niepotrzebnie, ja w ogrodzie z powodow zdrowotnych nie za bardzo moge teraz dzialac, zreszta nie mam juz co tam dzialac , a tylko siedziec i "w stolek pierdziec" to ja nie potrafie wiec jezdzimy nad morze, do lasu, na nasza nowa dzialke, spacerowac moge to spaceruje. nie robie tego tak codziennie jak Oska (czasowo nie wydole) ale 4 razy w tygodniu to dam rade, za to na rowerze stacjonarnym zapitalam codziennie minimum 45 minut. ale efektow chudniecia nie widac oczywiscie biezace spacerniaki z psem to mus, jak 3 razy dziennie obejdziemy nasza wioche to tez pare kilosow ma sie na liczniku rano przebiezka z nimi 20 minut, potem po pracy co najmniej polgodzinna traska po wiosce i wieczorkiem kolejny obchod. oprocz tego psie paszcze ganiaja po ogrodzie.

  3. #7383
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    aaa i popoludniami wiosenno letnimi staram sie mocno ograniczac kompa i fona sluzbowego (tego nigdy nie biore na spacer) prywatny numer maja nieliczni

  4. #7384
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że chodzić nie lubię! Nie lubiłam i nie lubie tzw."pójścia na spacer", czyli bezcelowego chodzenia. Ja musze mieć cel, punkt, do którego się udaję "po coś" i wtedy moge iść i iść ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #7385
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    DPS-ia Ty się nie zakompleksiaj się tylko podłącz sobie miernik i zobaczysz ile kilometrów nalatasz tak tylko przy normalnym codziennym poruszaniu się

  6. #7386
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    i niepotrzebnie, ja w ogrodzie z powodow zdrowotnych nie za bardzo moge teraz dzialac, zreszta nie mam juz co tam dzialac , a tylko siedziec i "w stolek pierdziec" to ja nie potrafie wiec jezdzimy nad morze, do lasu, na nasza nowa dzialke, spacerowac moge to spaceruje. nie robie tego tak codziennie jak Oska (czasowo nie wydole) ale 4 razy w tygodniu to dam rade, za to na rowerze stacjonarnym zapitalam codziennie minimum 45 minut. ale efektow chudniecia nie widac oczywiscie biezace spacerniaki z psem to mus, jak 3 razy dziennie obejdziemy nasza wioche to tez pare kilosow ma sie na liczniku rano przebiezka z nimi 20 minut, potem po pracy co najmniej polgodzinna traska po wiosce i wieczorkiem kolejny obchod. oprocz tego psie paszcze ganiaja po ogrodzie.
    O rany, Tarcia, no teraz to już mnie całkiem dobiłaś!
    W życiu tyle bym nie chodziła. mam wrażenie, że nie dałabym rady.
    Tyle, że rzeczywiście, latając po gospodarstwie i po polu cały dzień sporo nabijam w nogi.
    Jednakże to nie to, nie to...
    Ania - jak nie chudniesz, to podpytaj może dietetyka albo jakiegoś trenera na siłowni, co może być przyczyną, może jakiś błąd żywieniowy albo treningowy, nie wiem, nie znam się, ale coś musi być nie tak, skoro tyle wysiłku wkładasz, a efektów brak.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #7387
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    no nie tyle to nie osiagniemy nigdy, szacun dla Ciebie.
    Senkjuwaszamać

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    No normalnie w kompleksy mnie wpędzacie obie...
    Nie swirucieżdobrakobieto

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że chodzić nie lubię! Nie lubiłam i nie lubie tzw."pójścia na spacer", czyli bezcelowego chodzenia. Ja musze mieć cel, punkt, do którego się udaję "po coś" i wtedy moge iść i iść ...
    Ja też sobie wytyczam marszrutę

  8. #7388
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    No to mnie Brazka przy życiu utrzymała...

    kompleksy by mnie zżarły, ale i tak bym po wsi nie latała

    sorki ale mam niefajne zdanie na temat srania własnymi psami pod cudzymi bramami

  9. #7389
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    moje nie sraja pod cudzymi bramami, a kazdy "suprajs" jest przez nas zbierany za to inni nie maja oporow i nieraz mnie o to krew zalewa jak zostawiaja niespodziewajki. my zbieramy nawet na polach, po ktorych psy prowadzamy, bo czesto gesto potem po ciemku tam chodzimy i zadna przyjemnosc w kupsko wlezc. aaa i przy bramach nie chodzimy za blisko, bo nasze psy sa zaczepialskie i niezsocjalizowane
    w sumie nie powinnam sie tlumaczyc skoro sprzatam

  10. #7390
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    O rany, Tarcia, no teraz to już mnie całkiem dobiłaś!
    W życiu tyle bym nie chodziła. mam wrażenie, że nie dałabym rady.
    Tyle, że rzeczywiście, latając po gospodarstwie i po polu cały dzień sporo nabijam w nogi.
    Jednakże to nie to, nie to...
    Ania - jak nie chudniesz, to podpytaj może dietetyka albo jakiegoś trenera na siłowni, co może być przyczyną, może jakiś błąd żywieniowy albo treningowy, nie wiem, nie znam się, ale coś musi być nie tak, skoro tyle wysiłku wkładasz, a efektów brak.
    jakos nie lubie dietetykow i nie mam samozaparcia do regul zywienia no i czasu na osobne gotowanie dla mnie i meza.

  11. #7391
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Najważniejsze to dużo warzyw, często i niewielkie porcje.
    W końcu efekt musi przyjść!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #7392
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Ja sąsiadom pod bramami nie srywam, bo my do lasu tylko chodzimy... ale wybaczcie mi moją niewychowalność ale w lesie kup zbierać nie zamierzam...
    Jak jedziemy do miasta albo w cywilizowane miejsce to woreczki mamy

    Sakramencki skwar... czytam sobie i smażę dupsko, ale za długo na słońcu wytrzymać się nie da, więc do domu chłodnego umykam

  13. #7393
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    u mnie tylko wolno latające psy pod płotem coś zostawią bo te chodzące z państwem na widok rudej robiącej radosne patataj w stronę bramy prędziutko przechodzą na drugą stronę

  14. #7394
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    W mojej okolicy są trzy rodzaje srających: sarny, dziki i moje gnidy. Po żadnych nie sprzątam
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #7395

  16. #7396
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    U nas to nasz własny pies na naszym własnym podwórku i ogrodzie.
    Nie mamy wyboru, musimy sprzątać, jesli nie chcemy paść w smrodzie.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #7397
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    DPS-ia no po swoim i na swoim to oczywista, wnerwiające jest jak ktoś piesia na spacerek wyprowadza żeby pod cudzymi płotami albo jeszcze lepiej na wjeździe czy chodniku nasrał żeby na swoim sprzątać nie trzeba było

  18. #7398
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Jakaś tabliczka...?
    "Sprzątnij po swoim psie!
    Mamy monitoring i nasz pies pomści nas!"
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #7399
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Skwar jak diabli...
    Pojechalim dziś do znajomych, którzy od czwartku wybrali się pod namiot... jeziorko to znam, bo bywałam już nad nim wcześniej ale łomatkoboskoiswarogurazemwzięci , nigdy mie tam nie zagnało w SEZONIE

    Utwierdziłam się w swoim przekonaniu, iż tam gdzie ludzi tłum, tam nie ma miejsca dla Osia

  20. #7400
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    a mnie się straśnie zwyczaj szlakowy spodobał że się ludzie pozdrawiają po drodze, prawie padłam ze śmiechu jak mija nas grupka nieźle zbudowanych gentelmanów po 30 i każdy jak jeden cześć do mnie mówi, jak przeszli mój syn scenicznym szeptem "mamusia kto to był" a z tyłu salwa śmiechu

Strona 370 z 494

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony