dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 79 z 330
Pokaż wyniki od 1.561 do 1.580 z 6582
  1. #1561

    Domyślnie

    Tomkowa, stołek chiński cudo - piękny ażur. Pod wpływem wody z prysznica może delikatnie ściemnieć, żebyś się nie przestraszyła, ale jak wyschnie, wróci do pierwotnej barwy.

    Widzę, że lubisz biało czarną szachownicę - my mamy taką podłogę w domu i kocham ją miłością bezwzględną. Tkaninki, które pokazujecie też super - choć pewnie ja bym postawiła na pepitę w tych barwach


    no i taras - zazdroszczę tego drewnianego dachu - jest gdzie się schować przed palącym słońcem, czy deszczem.SUPER

  2. #1562
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Dzisiaj stawiam ja


  3. #1563
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Dzisiaj stawiam ja

    jak zwykle pierwsza
    biore bo mam taki sajgon w pracy ze jak wytrwam do końca wrzesnie z aktualnym projektem to będzie cud
    A cos wydaje mi się ze bez wyluzowania z Wami będzie ciężko

  4. #1564

    Domyślnie

    Cytat Napisał czaplanka Zobacz post
    Tomkowa, stołek chiński cudo - piękny ażur. Pod wpływem wody z prysznica może delikatnie ściemnieć, żebyś się nie przestraszyła, ale jak wyschnie, wróci do pierwotnej barwy.

    Widzę, że lubisz biało czarną szachownicę - my mamy taką podłogę w domu i kocham ją miłością bezwzględną. Tkaninki, które pokazujecie też super - choć pewnie ja bym postawiła na pepitę w tych barwach


    no i taras - zazdroszczę tego drewnianego dachu - jest gdzie się schować przed palącym słońcem, czy deszczem.SUPER
    Witaj czaplanko Bardzo się cieszę z Twojej wizyty, a cudną szachownicę oczywiście widziałam i podziwiałam
    Co do tkanin, to muszę wybrać coś ponadczasowego, co nie opatrzy się szybko i nie będzie zbyt nachalne Uwielbiam czarno-białe połączenia, a wszelkie wzory graficzne w tej kolorystyce wzbudzają mój zachwyt
    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Tomkowa taras wyszedł Ci świetnie, zazdroszczę wypoczynku na nim. I stołek też super.
    Cieszę się Inko, że Ci się podoba
    Pytałaś u Marty o jakich woskach u niej pisałam, więc pokażę moją kolekcję Przepadam za woskami Kringle Candle, a w szaleństwo zapachowych wosków wciągnęła mnie forumowa Kanka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	woski.jpg
Wyświetleń:	400
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	327142

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Tomkowa, tylko, żeby tej szachownicy nie zrobiło Ci się za dużo
    Pilnuję tego, Pestko Tak mi się zdaje

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Dzisiaj stawiam ja
    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    jak zwykle pierwsza
    biore bo mam taki sajgon w pracy ze jak wytrwam do końca wrzesnie z aktualnym projektem to będzie cud
    A cos wydaje mi się ze bez wyluzowania z Wami będzie ciężko
    Mmeliska, ale pyszna oranżada!

    A ja koktajle przyniosłam Można zakąszać owocami Iwonka, wyluzuj, szkoda urody

    Nazwa:  koktajl.jpg
Wyświetleń: 399
Rozmiar:  25,5 KB
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 11-08-2015 o 17:32

  5. #1565

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    no pięknie się wkomponował, aż mi się zachciało taki mieć, pasuje jako stolik pomocniczy ala kawowy, na odstawienie filiżanki? albo jako stoliczek nocny? no kurde boskie te stołki

    a powiedz mi, czy u ciebie to lustro w łazience, to sięga od prysznica do....? masz na całej ścianie? już nie pamiętam innych zdjęć łazienki, czy było to uwidocznione no i czy nad lustrem masz jeszcze płytki. Jestem na etapie planowania drugiej łazienki, i jest ona tak nieustawna, że głowa mała, nie chcę zabunkrować jej płytkami.

    Miałam wczoraj dobre chęci i połaziłam w Warszawie po sklepach plastycznych, by kupić ten mod podge i dupa nie było nigdzie, mimo że na stronie było napisane ze mają:/ muszę jednak zamówić na allegro:/
    Ten stołek nie ma zupełnie płaskiej powierzchni na górze, jest leciuteńko zaokrąglona w dół, ale filiżanka spokojnie na środku stanie Drugi będzie u mnie właśnie stolikiem pomocniczym

    W sklepach z artykułami plastycznymi pytaj o jakikolwiek preparat do transferu. Nie przekonała Cię wersja z napisem od szablonu lub od ręki?

    Lustro w łazience jest od prysznica do samego rogu ściany. Nad nim nie ma już płytek. Cyknęłam szybko fotkę, ale musiałam z zewnątrz, bo to takie maleństwo, że inaczej się nie da Wrzuć plan łazienki, coś może wykombinujemy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mała4.jpg
Wyświetleń:	398
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	327151

  6. #1566
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Mam taki sam dywanik w lazience

    to nie oranzada a szampan... w koncu mam dzisiaj rocznice slubna
    ale z wami bede obchodzic, bo moj to wspomnial, ze w tym dniu to podpisal na siebie cyrograf i nic poza tym..wiec romatico kolacji nie bedzie

  7. #1567
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Mel, nie przejmuj się. My nawet nie pamiętamy, kiedy się poznaliśmy, a było to mocne bardzo i zdecydowane spotkanie. Tzn. dokładnej daty nie pamiętamy, tylko rok. A, że ślubu nie mamy na razie, to ta data powinna być rocznicowa. Jakoś to olaliśmy i tak jest okey.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #1568

    Domyślnie

    Melisa, strasznie mnie denerwują te dywaniki, bo nie są podgumowane i ciągle je muszę poprawiać Nawet mata antypoślizgowa pod nie pomaga.
    Cyrograf podpisał? A to grzesznik, jeden Niejeden by się dał pokroić, żeby być na Jego miejscu Wszystkiego najlepszego Ci życzę z tej okazji rocznicowej. Wytrwałości, zdrowia i uśmiechu, bo z tym gadzim męskim gatunkiem bez tego się nie da Toasty będę wznosić soczkiem i pozapalam wszystkie świece, żeby było nastrojowo

  9. #1569
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Dziekuje dziewczyny

    Swieczki pozapalasz mowisz? ale to chyba dla swojego jak wroci a nie dla nas

    moj dywanik ma sie ok, pod spodem ma delikatne gumki antyposlizgowe (kupiwane w I.) a ze czasami male stopki albo te jedne wieksze troche przesuna, to nie przeszkadza..co wejde to poprawie

  10. #1570

    Domyślnie

    Pozapalam, a co! Pamiętaj, co Ci starsza i bardziej doświadczona radzi: zawsze rób dla siebie A, że jemu będzie przy okazji przyjemnie i się ucieszy, to tym lepiej dla Ciebie Dlatego ja dziś robię nastrój, zapach i piękną muzykę

  11. #1571
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    no pięknie się wkomponował, aż mi się zachciało taki mieć, pasuje jako stolik pomocniczy ala kawowy, na odstawienie filiżanki? albo jako stoliczek nocny? no kurde boskie te stołki

    a powiedz mi, czy u ciebie to lustro w łazience, to sięga od prysznica do....? masz na całej ścianie? już nie pamiętam innych zdjęć łazienki, czy było to uwidocznione no i czy nad lustrem masz jeszcze płytki. Jestem na etapie planowania drugiej łazienki, i jest ona tak nieustawna, że głowa mała, nie chcę zabunkrować jej płytkami.

    Miałam wczoraj dobre chęci i połaziłam w Warszawie po sklepach plastycznych, by kupić ten mod podge i dupa nie było nigdzie, mimo że na stronie było napisane ze mają:/ muszę jednak zamówić na allegro:/
    a byłaś u ASKET, albo u GOCHY, pewnie są jeszcze inne sklepy decou w wawie



    Tomkowa a jakby ten dywanik podgumować samemu - takim płynem abs, co się nakrapia skarpetki i kapcie. Może Diana bedzie wiedziała co to dokładnie i gdzie sie kupuję


    My też rocznicy nie świętujemy. Ślub braliśmy tak, żeby był papier

  12. #1572
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    lovjam Cie

  13. #1573

    Domyślnie

    Kto zgadnie czym się różnią te dwa obrazki?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stool2.jpg
Wyświetleń:	382
Rozmiar:	40,7 KB
ID:	327157

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stool4.jpg
Wyświetleń:	382
Rozmiar:	38,6 KB
ID:	327158

  14. #1574
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    A te świeczki nie są śmierdzące jak inne świeczki zapachowe. Mamy mega uczulenie - na wszystko co pachnie - począwszy do żeli i szamponów do kąpieli, przez większość perfum, o odświeżaczach powietrza nie mówiąc. To co sie z nami wtedy wyprawia jest nie do opisania - skóra czerwona, oczy jak królit, maksymalnie załzawione i wodospad z nosa ale takie świeczuszki mi sie marzą - bez tych dodatkowych przyjemności

  15. #1575
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    ten ażurowy piękniejszy - dla mnie, bo uwielbiam koronki

  16. #1576

    Domyślnie

    Ładniejszy, zgadzam się Ten drugi jest ociupinkę niższy i odrobinę mniej pękaty, więc pasuje do tej tyci łazienki jeszcze lepiej I może od razu się nie pokruszy, jak zacznę testowanie, za radą Meliski

    Ażurowy stoi sobie w salonie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stool.jpg
Wyświetleń:	386
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	327159

  17. #1577
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Zostaw ażurowy lepiej pasuje z mozaiki
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #1578
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Kto zgadnie czym się różnią te dwa obrazki?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stool2.jpg
Wyświetleń:	382
Rozmiar:	40,7 KB
ID:	327157

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stool4.jpg
Wyświetleń:	382
Rozmiar:	38,6 KB
ID:	327158
    dotarł 2 stolik

  19. #1579
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    a jak te stołki wyglądają od spodu. Wyobrażam sobie co się może dziać we wnętrzy tego stołka jak dostanie się tam woda, mydło, syfki i kurz. ten ażurowy byłby tam mniej praktyczny, bo wszystko byłoby na widoku

  20. #1580

    Domyślnie

    Emila, nie ma możliwości, żeby tam coś zostało, bo od spodu jest dziurawy Wszędzie jest dostęp i bardzo łatwo go można wyczyścić.

Strona 79 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony