dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 93 z 330
Pokaż wyniki od 1.841 do 1.860 z 6582
  1. #1841

    Domyślnie

    Cholera, zabudowa po drugiej stronie ma 4 metry długości, 210 wysokości i 160 cm głębokości Swobodnie się do tej szafy wchodzi. I tam też nie ma miejsca Gdybym miała domowego zdolniachę, który by mi w niej półki porobił (bo są tam wyłącznie rzeczy wiszące), to może by się to jakoś ogarnęło Stolarz weźmie jak za zboże, a zabudowa z I odpada, bo już sprawdzałam..

  2. #1842
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    a co tam masz takiego cennego????????? Zaglądasz tam w ogole????

    te 2 komody będziesz dokupywać?

    może pomalutku półeczka po półeczce. Cześć wywalić, cześć do tej szafy po drugiej stronie (którą też lekko odchudzisz) a cześć do tych komódek.

  3. #1843
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    a pytałaś się stolarza??? czy to tylko domysły, że tak drogo wyjdzie? materiał wykorzystasz z tej niepotrzebnej zabudowy

  4. #1844
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Lubię bardzo granatowy, ale wersja bez niego lepsza.

    Tę zabudowę może jakoś chytrze zamaskować. Niech udaje zwykła ścianę.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #1845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    a co tam masz takiego cennego????????? Zaglądasz tam w ogole????

    te 2 komody będziesz dokupywać?

    może pomalutku półeczka po półeczce. Cześć wywalić, cześć do tej szafy po drugiej stronie (którą też lekko odchudzisz) a cześć do tych komódek.
    Jakie dwie komody? Aha, pewnie mówisz o wersji ze zlikwidowaną zabudową Mam jedną komodę Malm i wtedy musiałabym dokupić drugą.
    W zabudowie mam w szufladach bieliznę damską, męską, dwie szuflady na papierologię, apaszki, skarpety itd. Jedna część z rzeczami leżącymi damskimi, jedna z męskimi i jedna bieliźniana dla całej rodziny

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    a pytałaś się stolarza??? czy to tylko domysły, że tak drogo wyjdzie? materiał wykorzystasz z tej niepotrzebnej zabudowy
    Materiał to jest pikuś, cenę tworzy praca Pytałam tak oględnie i poniżej tysiaka, to nie ma o czym mówić W dużej zabudowie trzeba by było zmienić układ relingów na wieszaki, a to się praktycznie równa ze zrobieniem wszystkiego na nowo.

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Lubię bardzo granatowy, ale wersja bez niego lepsza.

    Tę zabudowę może jakoś chytrze zamaskować. Niech udaje zwykła ścianę.
    Jak ją pomaluję na biało, to jej praktycznie nie będzie widać i będzie udawać ścianę Niestety nie postawię wtedy łóżka na tej "ścianie"

  6. #1846
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Tyyy Tomkowa, nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałam. ale w tej wysokiej zabudowie masz tylko, wyłącznie drążki???? i to ma 160 cm głębokości????? to może da się tą zabudowę niską wstawić do tej zabudowy wysokiej. Troc-he mi się to wydaje niemożliwe ale może się uda?????

  7. #1847

    Domyślnie

    Zabudowa składa się z czterech części: jedna szufladowa i trzy szafkowe z drzwiczkami. Można jeszcze zrobić tak, że po przemalowaniu jej na granatowo (!) dostawię łóżko do dwóch środkowych, z których się nie będzie korzystać, a dwie boczne: szufladowa i szafkowa będą czynne Nie zmieszczą się wtedy stoliki nocne obok łóżka

  8. #1848

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Tyyy Tomkowa, nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałam. ale w tej wysokiej zabudowie masz tylko, wyłącznie drążki???? i to ma 160 cm głębokości????? to może da się tą zabudowę niską wstawić do tej zabudowy wysokiej. Troc-he mi się to wydaje niemożliwe ale może się uda?????
    Dobrze zrozumiałaś Wchodzi się do środka i dookoła są relingi i wiszące rzeczy. Od strony okna jest część damska, a od strony komina - część męska. Z pewnością dałoby się zabudować środek szafkami na ścianie kolankowej (tam teraz też są drążki), czyli włożyć jedną zabudowę w drugą, ale tak, jak wspominałam ten system relingów jest jednocześnie konstrukcją nośną i jego rozbiórka oznacza rozbiórkę całości.

  9. #1849
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    A może łóżko plecami do niskiej zabudowy i odsunąć trochę na środek pokoju. Żeby za łóżkiem było obejście
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #1850

    Domyślnie

    Próbowałam takiego ustawienia, Pestko, wygląda to tragicznie Nie wystarczy odsunąć łóżko na szerokość drzwiczek, żeby się otworzyły, ale jeszcze trzeba dodać drugie tyle, żeby swobodnie coś z szafki wyjąć. Czyli trzeba odjechać z łóżkiem metr od zabudowy i praktycznie postawić je na środku pokoju To już o niebo lepiej jest z łóżkiem na ścianie z drzwiami. Stoi tak teraz w tej chwili i wcale nie jest źle Aczkolwiek gdyby stało pod oknami dachowymi, byłoby najlepiej

  11. #1851

    Domyślnie

    Słuchajcie, wlazłam jeszcze raz z miarką do tej dużej szafy i na siłę, przycinając nieco tu i ówdzie, zmieszczą się dwie części z niskiej zabudowy Rzeczy z szuflad wylądowałyby do dwóch komód, pozostałoby upchnięcie gdzieś pościeli, obrusów itp.
    I wtedy sypialnia mogłaby wyglądać tak

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	01-b.jpg
Wyświetleń:	324
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	328702

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	02-b.jpg
Wyświetleń:	325
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	328703

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03-b.jpg
Wyświetleń:	322
Rozmiar:	81,8 KB
ID:	328704

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	04-b.jpg
Wyświetleń:	319
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	328705

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	05-b.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	328706

    Fotel byłby tapicerowany, a obok niego stanąłby stolik Noresund, bo go mam i lubię
    I co Wy na to??

  12. #1852
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    a może w pudła samla z Ikei? te obrusy wpierniczyć i wstawić do szafy.

  13. #1853
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Masz tam taki składzik, z którego często korzystasz? Może udałoby Ci się takie remanenty i zamiany miejsc porobić, żeby mieć w tej niskiej zabudowie to co rzadko używane. Wtedy mogłabyś łóżko dosunąć.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #1854
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Pisałyśmy równocześnie

    Zyskasz za wezgłowiem schowek na rodzinne pamiątki i inne nieużywane durnostoje.

    PODOBA MI SIĘ
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #1855

    Domyślnie

    Przykro mi, ale nie mam w sypialni rzeczy rzadko używanych Są oczywiście rzeczy letnie i zimowe, ale zamieniają się tylko dostępnością w szafkach i szafie Decyzja musi być jedna: albo zabudowa zostaje i wtedy łóżko jest na ścianie z drzwiami, albo idzie w kosmos i łóżko jest pod oknami połaciowymi

  16. #1856

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Pisałyśmy równocześnie

    Zyskasz za wezgłowiem schowek na rodzinne pamiątki i inne nieużywane durnostoje.

    PODOBA MI SIĘ
    No tak, ale nie postawię wtedy obok łóżka szafek nocnych. Myślałam jeszcze o takiej wersji, że środkowe są niedostępne, a z tych obok ściągam drzwiczki i mam wnęki z półkami na wierzchu, które by robiły za szafki nocne. Tyle, że wtedy nie mam czego przenieść do wysokiej zabudowy, a ciuchy trzeba by wynieść z odsłoniętych szafek i wyjętych szuflad
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 25-08-2015 o 21:41

  17. #1857
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Prześpij się z tym
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #1858
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    hmmm a zaglądałaś do tej zabudowy????? może da się powolutku ją opróżnić?

    mam pomysł, Skrzykniemy dziewczyny i wypierodolimy tą zabudowę w kosmos razem
    Ja sie pisze na taką akcję

  19. #1859
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mnie się dużo bardziej podoba łóżko pod oknami

  20. #1860

    Domyślnie

    Dianka, dopisałam Cię do Grupy Ratunkowej
    Łóżko pod oknami, ale co wtedy z moimi lustrami nad łóżko??

Strona 93 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony