dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 124 z 330
Pokaż wyniki od 2.461 do 2.480 z 6582
  1. #2461
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Spray na naklejki? To tam są też takie specyfiki?? Jak on się nazywa?



    Tak mi się spodobał, że kupiłam drugi. Naklejki schodzą idealnie i bez śladu.
    Bywają na regałach z przedmiotami do sprzątania. Kupiłam też silikonowy środek smarujący tej samej marki. Jest świetny.

  2. #2462
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Aniu jak bys nie znalazła w TKju tego od Ewy to ja używam ten, tez fajnie wszystko schodzi tylko nie jest w sprayu
    Usuwam nim wszystkie naklejki i do tej pory radził soebie super


  3. #2463
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Naklejki schodzą idealnie i bez śladu.
    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Usuwam nim wszystkie naklejki i do tej pory radził soebie super
    O matko, to takie cuda cywilizacja wymyśliła na mój koszmar??
    Nigdy jeszcze żadnej naklejki nie oderwałam bez steku przekleństw. To dla mnie istna droga przez mękę.
    Ale to tak jest jak się czyta bez zrozumienia, dopiero dzisiaj załapałam o czym piszecie. Genialne.

  4. #2464

    Domyślnie

    Ewa, Iwonka, dziękuję!! Koniecznie muszę to kupić

    Słuchajcie, czy to możliwe, żeby nie móc umieścić kołka w ścianie z kominem?? Chciałam wczoraj powiesić lustro obok kredensu. Wzięłam się za wiercenie dziury, ale nie mogłam się wwiercić głębiej niż na 2 cm W desperacji zaczęłam centymetr obok i wywaliłam sobie potężną dziurę w ścianie W mojej dopiero co wygładzonej ścianie Nie mam pojęcia co jest grane, ale na więcej prób z dziurami nie mam ochoty

  5. #2465

    Domyślnie

    Pomyślałam, że na tę złość najlepszy będzie młotek Więc chwyciłam za niego, gwoździe, miarkę przygotowaną z bardzo twardej tektury i .. dokończyłam hackerskie dzieło na szafce Lack To też w ramach treningu przed skrzynią

    Nazwa:  gwoździe1.jpg
Wyświetleń: 423
Rozmiar:  95,3 KB


    Nazwa:  gwoździe2.jpg
Wyświetleń: 422
Rozmiar:  96,7 KB


    Projekt pod tytułem tapicerowana ławka do wiatrołapu można uznać za skończony

  6. #2466
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Ewa, Iwonka, dziękuję!! Koniecznie muszę to kupić

    Słuchajcie, czy to możliwe, żeby nie móc umieścić kołka w ścianie z kominem?? Chciałam wczoraj powiesić lustro obok kredensu. Wzięłam się za wiercenie dziury, ale nie mogłam się wwiercić głębiej niż na 2 cm W desperacji zaczęłam centymetr obok i wywaliłam sobie potężną dziurę w ścianie W mojej dopiero co wygładzonej ścianie Nie mam pojęcia co jest grane, ale na więcej prób z dziurami nie mam ochoty
    Cos musiało być twardego, może jakiś kamien w zaprawie czy coś albo wiertło za tępe ??
    duze straty ?
    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Pomyślałam, że na tę złość najlepszy będzie młotek Więc chwyciłam za niego, gwoździe, miarkę przygotowaną z bardzo twardej tektury i .. dokończyłam hackerskie dzieło na szafce Lack To też w ramach treningu przed skrzynią


    Projekt pod tytułem tapicerowana ławka do wiatrołapu można uznać za skończony
    każdy gwoźdź osobno ?????

  7. #2467

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Cos musiało być twardego, może jakiś kamien w zaprawie czy coś albo wiertło za tępe ??
    duze straty ?
    Dla mnie duże, bo na środku ściany mam wywierconą dziurę średnicy 2 cm, naokoło której odpadła gładź Zasłoniłam to zdjęciami, które wisiały wcześniej. Są na taśmie, ale jakoś tak wiszą na słowo honoru, bo z tyłu nie ma za bardzo do czego tej taśmy przykleić.
    Myślałam, żeby lustro na najmocniejszych taśmach dać, ale ono ma cały tył, łącznie z ramą wyklejony papierem i bałam się, że taśma przyklejona do tego nie spełni swojego zadania. Co innego, gdy się przykleja bezpośrednio do ramy. Bałam się ruszać ten tył, żeby i lustra przy okazji nie zniszczyć.
    Strasznie mnie to przygnębiło


    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    każdy gwoźdź osobno ?????
    Tak Są rozmierzone co 2 cm

  8. #2468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Tomkowa, TY Bestio

    A naklejki można usunąćz pomocą zwykłej nafty. Robiłam to wielokrotnie pozbywając sięton naklejek, które moja córa lepiła na lodówce i gdzie się dało. Uważała, że skoro matka je projektuje, to ona musi oklejać tym co się da.

    Ale w Leroy Merlin, w dziale pomiędzy specyfikami do drewna a farbami, na półce vis a vis środków Starwax i Soluvert (a może nawet obok nich) jest kilka specyfików do zmywania resztek klejów. U mnie w kuchni stoi taki firmy Mellerud.
    Oooooo...... właśnie pojawiła się fotka w poście Ivy
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #2469

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Tomkowa, TY Bestio
    Taa.. doradź proszę jak tę dziurę w ścianie zalepić Albo lepiej nie będę tego ruszać sama. Bo próbując to zagipsować pewnie bardziej pogorszę sytuację

    Moja nowa choroba na dziś: obrazy w lustrzanych ramach Mam już nawet pomysła jak nie wydać na to majątku Rozum mi podpowiada, że szybko powinnam się wyleczyć

    Nazwa:  chic-mirror-loft-frames-west-SHRRg.jpg
Wyświetleń: 387
Rozmiar:  9,4 KB
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 24-09-2015 o 22:02

  10. #2470
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tomcia

  11. #2471
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    My przestaliśmy używać gipsu. Kupujemy gotową masę szpachlową. Jest kilku firm. Różnią się ciut odcieniem bieli.
    Tym da się zrobić wszystko bardzo łatwo. Ona nie zastyga natychmiast jak gips. Zależnie od grubości jaką kładziesz i temperatury otoczenia „stygnie” nawet godzinę.
    Zrobiłam tym w wiatrołapie całą strukturę pod bejcowanie, żeby uzyskać efekt tynku strukturalnego.

    Dasz radę każdą dziurę sama zaszpachlowaćbez problemu.


    Piękne te ramy i chyba wiem jak chcesz to zrobić Też mi to kiedyś wpadło do głowy.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #2472

    Domyślnie

    Martusia Dzięki za przygarnięcie sieroty, która nawet kołka wbić w ścianę nie potrafi, zwłaszcza w dopiero co wyremontowaną

  13. #2473

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post

    Dasz radę każdą dziurę sama zaszpachlowaćbez problemu.


    Piękne te ramy i chyba wiem jak chcesz to zrobić Też mi to kiedyś wpadło do głowy.
    Mów mi tak, mów

  14. #2474
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    i wywaliłam sobie potężną dziurę w ścianie
    Dlatego nigdy taki rzeczy nie robię, mam tyle innych uzdolnień, że ryć w ścianach nie muszę a i bron boże prądu się tykać

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Nazwa:  gwoździe1.jpg
Wyświetleń: 423
Rozmiar:  95,3 KB
    Nazwa:  gwoździe2.jpg
Wyświetleń: 422
Rozmiar:  96,7 KB
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Tomkowa, TY Bestio
    Pestka chyba najlepiej to określiła. Nie ma tu emotki padającej na twarz a taka jest jedyna słuszna w tym przypadku.

  15. #2475

    Domyślnie

    Witam się Aniu, dawno tu nie zaglądałam, bo mnie choroba położyła na łopatki, byłam u trzech lekarzy i dopiero ten trzeci wypisał odpowiednie leki i od dwóch dni dużo lepiej funkcjonuję, mogę spać normalnie w nocy

    Ty jak widzę działasz jak burza, co chwilę coś nowego zazdroszczę już nie tylko talentu ale przede wszystkim powera

  16. #2476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Dlatego nigdy taki rzeczy nie robię, mam tyle innych uzdolnień, że ryć w ścianach nie muszę a i bron boże prądu się tykać
    Pestka chyba najlepiej to określiła. Nie ma tu emotki padającej na twarz a taka jest jedyna słuszna w tym przypadku.
    Pusiu, jaka Ty jesteś miła Nie wiem, co mi strzeliło do głowy z tą wiertarką. Powinnam była dać spokój, jak tylko zobaczyłam, że nie idzie. Ale wiesz, jaka ja jestem, dziś pomysł - dziś akcja A lustro dalej nie wisi

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    Witam się Aniu, dawno tu nie zaglądałam, bo mnie choroba położyła na łopatki, byłam u trzech lekarzy i dopiero ten trzeci wypisał odpowiednie leki i od dwóch dni dużo lepiej funkcjonuję, mogę spać normalnie w nocy

    Ty jak widzę działasz jak burza, co chwilę coś nowego zazdroszczę już nie tylko talentu ale przede wszystkim powera
    Beatko, jak to dobrze, że już lepiej się czujesz. Wokół mnie też wszyscy jacyś kaszlący i zakatarzeni. Wracaj szybko do dobrego zdrowia


    Przyjechała pościel Westowa i.. jest bardzo ładna! Czyli zostaje i zaraz ubiorę łóżeczko Biorę się też za gwoździe na skrzyni. Będą pasowały te same, co na ławce? Nie znalazłam stacjonarnie nic ciemnego poza kwiatkami w kolorze zardzewiałym

  17. #2477
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post

    Ty jak widzę działasz jak burza, co chwilę coś nowego zazdroszczę już nie tylko talentu ale przede wszystkim powera
    O to to

    Świetne siedzisko

  18. #2478
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Taa.. doradź proszę jak tę dziurę w ścianie zalepić Albo lepiej nie będę tego ruszać sama. Bo próbując to zagipsować pewnie bardziej pogorszę sytuację

    Moja nowa choroba na dziś: obrazy w lustrzanych ramach Mam już nawet pomysła jak nie wydać na to majątku Rozum mi podpowiada, że szybko powinnam się wyleczyć

    Nazwa:  chic-mirror-loft-frames-west-SHRRg.jpg
Wyświetleń: 387
Rozmiar:  9,4 KB
    jakie dużych ramek szukasz ??

    tutaj ładne



  19. #2479

    Domyślnie

    Iwonka, śliczne, ale 600 zł za 4 ramki, to cena zdecydowanie nie dla mnie Idealny rozmiar to 40x50 I lustro proste, bez żadnych zdobień

  20. #2480

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post

    Słuchajcie, czy to możliwe, żeby nie móc umieścić kołka w ścianie z kominem?? Chciałam wczoraj powiesić lustro obok kredensu. Wzięłam się za wiercenie dziury, ale nie mogłam się wwiercić głębiej niż na 2 cm W desperacji zaczęłam centymetr obok i wywaliłam sobie potężną dziurę w ścianie W mojej dopiero co wygładzonej ścianie Nie mam pojęcia co jest grane, ale na więcej prób z dziurami nie mam ochoty
    ale numer
    mój by mi powiedział, że tak to jest jak baba w gorącej wodzie kąpana
    skoro nie wierciłaś pierwszy raz, to normalny pech(!!) i złośliwość rzeczy martwych(!!??)
    nie smutaj się, coś wymyślisz..... ale jak widzę, nie ma tego złego....

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Pomyślałam, że na tę złość najlepszy będzie młotek Więc chwyciłam za niego, gwoździe, miarkę przygotowaną z bardzo twardej tektury i .. dokończyłam hackerskie dzieło na szafce Lack To też w ramach treningu przed skrzynią

    Projekt pod tytułem tapicerowana ławka do wiatrołapu można uznać za skończony
    super!!

    jesteś nieziemska

    a gdzie pościel... ja się pytam?

    lustra, lusterka, lustereczka
    mam coś!



    tyż fajne, nie?
    i nie trzeba patrzeć czy równo poprzyklejane
    Ostatnio edytowane przez Catti ; 26-09-2015 o 12:39

Strona 124 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony