dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 125 z 330
Pokaż wyniki od 2.481 do 2.500 z 6582
  1. #2481

    Domyślnie

    Catti, Ty pociecho Chyba kiedyś wklejałam, co mi po głowie łaziło, jeżeli chodzi o lusterka nad sofą. W każdym razie coś w podobie
    Wierciłam, rzecz jasna, nie pierwszy raz, ale chyba już ostatni Koniec z wieszaniem czegokolwiek na ścianie, czego nie można przykleić na taśmach
    Lusterko postawiłam w salonie i taki jego smutny los, póki co

    Nazwa:  salon.jpg
Wyświetleń: 623
Rozmiar:  92,5 KB


    Przy okazji nastąpiło małe przemeblowanie

    Nazwa:  salon1.jpg
Wyświetleń: 619
Rozmiar:  92,8 KB


    A pościel już używana

    Nazwa:  pościel1.jpg
Wyświetleń: 621
Rozmiar:  94,2 KB

  2. #2482
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Super ta pościel, żałuję,że nie wzięłam tej z żółtym, ale może jeszcze się pojawi a wierceniem się nie przejmuj, i tak jesteś moją idolką gdybym miała tyle chęci, zapału i umiejętności co Ty

  3. #2483
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A miało być granatowo
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #2484
    Banned
    Mateo33

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tykocin
    Kod pocztowy
    16-055
    Posty
    107

    Domyślnie

    Salon zrobiony na prawdę supe. Wydaje się bardzo przytulnie

  5. #2485

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Super ta pościel, żałuję,że nie wzięłam tej z żółtym, ale może jeszcze się pojawi a wierceniem się nie przejmuj, i tak jesteś moją idolką gdybym miała tyle chęci, zapału i umiejętności co Ty
    Marta, powiem Ci, że jakość w porównaniu do tej z TK jest słabsza, zostawiam ją wyłącznie ze względu na wzór i kolory

    Cytat Napisał Mateo33 Zobacz post
    Salon zrobiony na prawdę supe. Wydaje się bardzo przytulnie
    Cześć Mateo Cieszę się, że robi takie wrażenie I w rzeczywistości jest przytulnie, a po zdjęciu części zasłon i rozstawieniu mebli zrobiło się bardziej przestronnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    A miało być granatowo
    Pesteczko, jest granatowo, specjalnie dla Ciebie Przepraszam za jakość zdjęć, które nie oddają w pełni koloru, ale jest tam w tej chwili tyle słońca, że taki fotograf, jak ja, czuje się zupełnie bezsilny

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pościel.jpg
Wyświetleń:	567
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	332061


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pościel1.jpg
Wyświetleń:	563
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	332067

  6. #2486
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tomcia, o ja Cię, teraz jest jeszcze pięknie, dopiero teraz widzę jak bardzo tam ten granat pasuje

  7. #2487

    Domyślnie

    Martusia, dziękuję, też jestem bardzo zadowolona

    Dziś chyba nie pośpię, bo jako wielka fanka Księżyca, będę się nocą w niego wpatrywać Jeżeli chcecie dzisiejszej nocy zobaczyć jego zaćmienie, a potem krwistoczerwony Superksiężyc, to patrzcie w niebo od godziny 2 do 6.30

  8. #2488
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A ściana Będziesz przemalowywać do każdej pościeli

    Chyba słońce Ci pomogło nieco przekolorować ścianę. Pościele obie piękne, aż chce się zanurkować w takie łóżeczko
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #2489

    Domyślnie

    Pestko, ściana docelowo ma być w kolorze Revere Pewter BM To kolor, do którego wszystko, absolutnie wszystko pasuje

  10. #2490
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Śliczny Ma w sobie nieco oliwkowego
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #2491

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Śliczny Ma w sobie nieco oliwkowego
    Oj, raczej nie ma w nim oliwkowego Mam go w małej łazience i chętnie dałabym go wszędzie To taki śliczny szarobeż

  12. #2492
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Monitor pewnie zmienia odcień
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #2493

    Domyślnie

    Na sypialnianej fotce jest jeszcze pewien mały szczegół, który przez to nasłonecznienie pewnie Wam umknął
    Powiem szczerze, że namęczyłam się z tym okropnie Nie miałam pojęcia, że te płyty meblowe są takie twarde Ławeczka Lack to była bułka z masłem Dość powiedzieć, że dwa opakowania gwoździ po całej akcji wyglądały tak:

    Nazwa:  skrzynia1.jpg
Wyświetleń: 502
Rozmiar:  96,8 KB


    Za przyrząd do odmierzania równych odległości posłużyła mi miękka linijka, w której wycięłam rowki Ponieważ walić młotkiem trzeba było solidnie, każdy gwóźdź trzeba było przytrzymywać kombinerkami.

    Nazwa:  skrzynia.jpg
Wyświetleń: 505
Rozmiar:  104,9 KB


    Po 1,5 godzinie tłuczenia w skrzynię i ciągłego wymieniania gwoździ, w które źle trafiłam, miałam dość Wybaczcie więc, że nie została wykonana wersja 1 ćwiekowania, ale jedynie jej połowa Tak już zostanie i raczej się nie dam namówić na wykonanie dolnego rzędu Ale chyba nie jest źle?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	skrzynia2.jpg
Wyświetleń:	519
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	332108

  14. #2494
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Opis może zniechęcić, ale efekt jest
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #2495

    Domyślnie

    Pestuś, gdyby skrzynia była zrobiona z drewna lub zwykłego paździerza, to nabijanie gwoździ jest dosyć przyjemne Ławeczkę w wiatrołapie obiłam w 20 minut. Ja zaś mam tam w środku mega twardą płytę, z której były meble. To chyba też paździerz z jakimś twardym laminatem, ale widocznie 20 lat temu robiono je super solidnie

  16. #2496
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Może nawet tak lepiej jest delikatnie

  17. #2497
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Dziś chyba nie pośpię, bo jako wielka fanka Księżyca, będę się nocą w niego wpatrywać Jeżeli chcecie dzisiejszej nocy zobaczyć jego zaćmienie, a potem krwistoczerwony Superksiężyc, to patrzcie w niebo od godziny 2 do 6.30
    To tak jak my. Moje dziecko od 2.00 latało z aparatem po dworze, a ja od 4.00 do 6.30 obserwowałam- coś pięknego. Dobrze mówią, że kto rano wstaje ......

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Opis może zniechęcić, ale efekt jest
    Tak. Gratuluję, po raz nie wiem który, talentu

  18. #2498

    Domyślnie

    Potraktowałabym jeszcze nóżki na czarno Tomkowa

  19. #2499

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za miłe słowa Nóżki zostaną dębowe, bo ładnie pasują do dębowej toaletki, która stoi nieopodal

  20. #2500
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Aniu niesamowita jestes z tymi gwoździami , ja myślałam ze na łatwiznę pójdziesz i na listwie będą

    super wyszło

Strona 125 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony