dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 6
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 116
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaskul Zobacz post
    W sprawie Rainbow - cena kosmiczna odkurzacz naprawde dobrze działa, a konstrukcja dość prosta to czemu inne firmy nie robią czegoś takiego?? Nie wierze że w Chinach nie rozpracowali tej konstrukcji
    Zawsze możesz być pierwszy, w końcu to prosta konstrukcja.
    Zanim zaczniesz produkcję przeczytaj to
    http://www.dobreprogramy.pl/HTC-otwi...osc,27657.html.

    PS.
    Wiem, wiem. Post pod postem
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

  2. #82
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Cienki84

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Tak siedzę i czytam co wy za głupoty piszecie na temat odkurzacza że drogi nie mam tyle kasy że prezentacja za długa. Ja mam ROBOCLEAN 5 lata jestem bardzo z niego zadowolony, nie żałuję że wydałem 5500zł chociaż mam w domu czysto i bez roztoczy co najważniejsze. Sam często odkurzam w domu i wiem że to nie jest takie leki i dlatego wyręczam zonę. Nigdy nie lubiłem trzepać dywanów na trzepaku dlatego kupiłem ROBOCLEAN podłączam turbo szczotkę i dywan wytrzepany moment polecam. Do wszystkich Pań dajcie tego swojego zakórzacza w ręce facetowi niech zobaczy jaka to przyjemna praca w kurzu.

  3. #83
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    A wystarczy kupić Roombę za mniej i nie mieć konieczności osobistego odkurzania - można żonę wziąć pod rękę i iść na spacer, gdy samo się odkurza

  4. #84

    Domyślnie

    Ależ oczywiście, że możesz sobie kupić Roombę, Zelmera czy jakiekolwiek inne cudo. Do wyboru do koloru. Półki w sklepach się aż uginają. Leć szybko, bo promocja jutro się kończy. Przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jeszcze ci do domu przywiozą, abyś tylko wziął. I też dadzą ci zestaw prezentów i się będziesz cieszył, że tak okazyjnie kupiłeś i jeszcze tyle gratisów dostałeś, a tak naprawdę już za to zapłaciłeś. Obejrzysz reklamę w TV, zmanipulują Cię, i co? Lecisz do klepu i się cieszysz, bo kupiłeś w sklepie a nie w sprzedaży bezpośredniej, gdzie stosują socjotechniki, manipulują, oszukują. Wydaje ci się, że jesteś GOŚĆ, bo do sklepu idziesz kiedy chcesz i to sam o wszystkim decydujesz. Żyj dalej w błogiej nieświadomości. Ech.... Jak się poczyta wasze wypowiedzi to rzeczywiście, takiego patentu na głupotę desperatów dawno nie widziałam. Boki zrywać. Ci których na to stać nie piszą zapytań w Internecie, żeby się dowiedzieć czy warto to kupić czy nie tylko kupują i sami ocenią czy warto było czy nie. A w razie, gdyby coś było nie tak to kupią sobie drugi i nie dzielą włosa na czworo.
    A ja sobie kupiłam Roboclean i się z tego bardzo cieszę. Sama mam do czynienia ze sprzedażą i nikt mnie niczym nie omamił przy prezentacji tego urządzenia. Po prostu sprzęt mi się spodobał to sobie kupiłam. Odkurzałam takim odkurzaczem przez 10 lat u rodziców, którzy go kupili i wiem, że sprzęt jest dobry i bezawaryjny. W mojej rodzinie sporo osób go kupiło i nie ma nikogo, kto byłby niezadowolony. Kupują nawet teraz nowsze i droższe modele do swoich firm, bo są one po prostu dobre i niezawodne. Co do ceny to jest to drogie, ale tylko dla tych których po prostu na to nie stać. Po to masz głowę na karku, żeby ocenić po pierwsze czy jest Ci taki sprzęt potrzebny i po drugie czy cię na to stać. Współczuję tym, którzy kupili i potem darli sobie włosy z głowy przez 2 czy 3 lata jak trzeba było ratę spłacać. Są głupcami, ale tylko dlatego, że nie potrafią w danej chwili racjonalnie ocenić swoich możliwości. Czy wy naprawdę myślicie, że jak kupicie odkurzacz (czy cokolwiek innego) w sklepie za 500zł, to w sklepie go kupili za 490zł i z całą swoją dobrocią sprzedali wam tylko 10zł drożej i jeszcze prezenty dodali? Po drodze opłaciliście wszystkich pośredników i chodzicie z bananem w zębach ciesząc się, że zapłaciliście 500zł a nie 5500zł. Pozdrowienia dla wszystkich nieświadomych jak działa handel Opowiadajcie dalej jacy to wyzyskiwacze z tej sprzedaży bezpośredniej, a jacy wy jesteście mądrzy, bo się nie daliście. Ciężko przychodzi przez gardło przyznanie się, że po prostu nie masz kasy na odkurzacz czy kołdry, czy garnki - zawsze łatwiej powiedzieć, że był taki "domokrążca", próbował Ci coś wcisnąć, a TY rozpracowałeś jego niecne zamiary i oto jaki jesteś dumny z siebie! Tak trzymać!
    Ostatnio edytowane przez Fanka_prezentacji ; 16-08-2012 o 12:49

  5. #85

    Domyślnie

    Fanko prezentacji,naprawdę Ci się chciało rejestrować żeby to wszystko napisać

  6. #86

    Domyślnie

    Marynato, a Tobie się chciało sprawdzać kiedy się zarejestrowałam? Jestem pod wrażeniem, ale na detektywa się nie nadajesz. A pisać mi się chciało. Miałam akurat przypływ weny twórczej i nie mogłam się powstrzymać. Każdy może wyrazić swoją opinię, prawda?

  7. #87

    Domyślnie

    Mam Rainbowa od 16 lat. Fakt kosztował wtedy sporo, ale NIGDY nie żałowałam, że go kupiłam Parę lat temu przeprowadziliśmy się do domu. Mam centralny odkurzacz i tu głównie on jest w użyciu, brak dywanów no i nie wznieca kurzu. Ale przy każdej zmianie pościeli używam rainbowa do trzepania materacy. Nie będę Wam opisywać jak wygląda wtedy woda. Wiem, że dzieciaki położą się potem do CZYSTEGO łóżka.
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fanka_prezentacji Zobacz post
    Marynato, a Tobie się chciało sprawdzać kiedy się zarejestrowałam? Jestem pod wrażeniem, ale na detektywa się nie nadajesz. A pisać mi się chciało. Miałam akurat przypływ weny twórczej i nie mogłam się powstrzymać. Każdy może wyrazić swoją opinię, prawda?
    Nie widzę w moim poście ani jednej informacji,która wskazywałaby że sprawdzałam kiedy się rejestrowałaś,ani nic wspólnego z datą Twojej rejestracji na forum

  9. #89

    Domyślnie

    ahahaaaahahaa poprostu nasza Fanka nie zauwarzyła w tych emocjach.... tzn. w napływie weny twórczej, że pod nickiem wyświetla się data rejestracji i ilość postów
    Fanko nie przeceniaj się .... komu by się chciało sprawdzać
    i przstań atakować, jak napisałaś każdy ma prawo...
    .....oby do przodu

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Napisał RRK Zobacz post
    ahahaaaahahaa poprostu nasza Fanka nie zauwarzyła w tych emocjach.... tzn. w napływie weny twórczej, że pod nickiem wyświetla się data rejestracji i ilość postów
    Fanko nie przeceniaj się .... komu by się chciało sprawdzać
    i przstań atakować, jak napisałaś każdy ma prawo...

    No patrz RRK, Taka wpadka z mojej strony. Ale masz rację, że to wszystko przez ten NAPŁYW.... Dobrze, że mam na co złożyć, bo bym się chyba załamała. W końcu z tymi emocjami to nigdy nie wiadomo....

    Życzę Wam tylko takich problemów i duuuuuuuuuuuużo czasu na takie dyskusje

  11. #91
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja mam odkurzacz RAINBOW. Już drugi. Pierwszy kupiłam 15 lat temu - działa do dnia dzisiejszego - oddałam go synowi jak pojechał na studia coby czyściutko w pokoju miał. Sami na nowe mieszkanie zakupiliśmy kolejnego RAINBOWA - nie wyobrażałam sobie po tylu latach przejść na zwykłe odkurzanie. Mam 2 psy - sierści co niemiara - mój sprzęt spisuje się pierwsza klasa - przy alergii córki na kurz i roztocze - uniknęliśmy astmy. Każdy kupuje co chce. Ale już ktoś wyżej napisał że nie ważne gdzie i co się kupuje - zawsze podlega się psychologicznym manipulacjom. Wystarczy wejść do zwykłej sieciówki kiedy na szybach jest napis "sale 30%,50%,70%"
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.212
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Fanka prezentacji - masz aboslutną rację!
    Ja sobie kupilam Ferrari, ale samochód nie spełnił moich oczekiwań. Za bardzo wieszał się na polskich drogach. Ale co się bedę pytać idiotów w necie, czy warto Ferrari kupować? Stać mnie, więc kupię. Wychodzę z założenia, że po prostu wymienię sobie na coś innego. Kupiłam sobie więc Hammera. Tylko trochę dużo pali. W sumie nie spodziewałam się, ale co się bedę idiotów w ncie pytać, jakie mają doświadczenia? Oni są otumanieni reklamami samochodów i nachalnymi sprzedawcami, nie?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 16-12-2012 o 17:02

  13. #93
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Cienki84

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał brachol Zobacz post
    jedni kupuja odkurzacze za 5000 zl a inni koldry z sumer welny za 3000 albo w promocji tylko dzisiaj za 2600 a ludzie ktorzy zyja z takich sprzetow maja calkiem spore dochody ale ja tez bym nei kupil takiego odkurzacza na szczescie moja zona daje sie szybko przekonac ze taka kase mozna wydac na cos bardziej potrzebnego
    A moim zdaniem to ty jesteś jakiś, jakiś nie napisze jaki . Ja zarabiam średnio przeciętnie i odkurzacz za 5500 zł. mam od 6 lat dom 120 m2. i nie wyobrażam sobie życia bez niego. często sam nim sprzątam wyręczam swoją Żonę bo wiem jakie sprzątanie jest czaso i praco chłonne żeby nie było syfu w domu. ty pewno masz na chacie jakiś zakurz-acz którym częściowo sprzątnie twoja żona po łebkach bo ty i tak nie zauważysz rusznicy bo pewno bardziej pilnujesz PIWA nisz porządku w domu. A żona niech dalej zakurza chate bo są inne wydatki np. fajki za 400zł miesięcznie i pare browarków i połowe wypłaty niema a można by było czyściej żyć............................................. .................................................. .................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

  14. #94
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grazpo

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    To co jest tu naprawdę oburzające, to osoby wypowiadajace się o rzeczach, o których nie maja zielonego pojecia. Skoro ktoś uważa, że go nie stać na Rainbowa czy Robocleana, to niech nie mówi, ze 10 razy tańszy "odpowiednik" ze sklepu spełni podobne zadania. Zacznijmy od tego, że w sklepach nikt nie kupi odpowiednika Rainbowa czy Robocleana, bo ich poprostu tam nie ma !!! Jest to zupełnie inna technologia i sposób działania niż odkurzaczy dostępnych w sklepach. Bez wzgledu na to czy czy mamy starego dwudziestoletniego 'jamnika', czy najnowszego Zelmera, sposob działania jest zawsze taki sam i co najważniejsze wydajnośc tych urządzeń wynosi około 10% - znaczy to że na zapełnione 10 worków w smietniku ląduje 1 a 9 zostaje nadal w powietrzu w naszych mieszkaniach. Ale oczywiście, dla wiekszości to czego nie widać gołym okiem nie istnieje. Ja się cieszę, że zamówiłam presentację Robocleana. Oczywiście wcześniej wysprzątałam mieszkanie jak na święta. Jednak mimo to w czasie prezentacji okazało się, ze mój cały trud był daremny, ponieważ mój Zelmer nie sprząta tak jak ja to sobie wyobrażałam. Po 15 minutach myslałam, że sie spalę ze wstydu, bo moje czyściutkie dywany okazały sie pełne niewyobrażalnego syfu, którego obecności nigdy bym nie podejrzewała. Kiedy pomyślę, że to wszystko wdychałam, za każdym razem przy odkurzaniu to mnie zbiera na wymioty. Co gorsze, moje dzieci też tym samym oddychały. Zarabiam w sumie niewiele, bo 1400 zł, ale gotowa jestem płacić 130 zł miesięcznie, za to żeby moja rodzina miała w domu świeże powietrze. Poza tym mogłam wytrzepać dokładnie materace łóżek, odświeżam regularnie co kilka dni pościel, abysmy nie tarzali sie każdej nocy w tonach roztoczy. Lepiej nam się wszystkim śpi. Roboclean nie stoi na granitowym piedestale, ale jest regularnie wykorzystywany przez całą rodzine do poprawy naszego zycia. Kiedy dzieci są chore, inhalacje juz nie są poroblemem, ponieważ lekarstwo jest rozpylone w całym domu. Ale najważniejsza jest dla mnie świadomość, że juz nie zatruwam siebie i swoich bliskich i że mój dom jest naprawdę czysty. I wszystkich malkontentów i niedowiarków zachecam do zamówienia prezentacji w domu, to nic nie kosztuje.

  15. #95
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie







    J.

    PS: Pani/panie "specjalisto od sprzedaży bezpośredniej", w temacie "spontaniczna wypowiedź zadowolonego klienta" jeszcze musisz się mocno podszkolić, żeby choć pozorów wiarygodności nabrać.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  16. #96
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    WlkMarek

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    1

    Domyślnie Roboclean opinie

    Słyszałem wiele dobrego o Robocleanie i jestem już przekonany do niego ale chciałbym poznać jeszcze opinie z pierwszej reki, jak u was się on sprawuje?

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.212
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Pamiętaj o jednym - to nie jest odkurzacz, tylko zmiotka/miotła.

    Nie ma siły ciągu odkurzacza, ma mały pojemnik i słabo sprawdza się w miejscach, gdzie są włosy (np. zwierzęta, długowłosi mieszkańcy domu) - włosy się wkręcają we wałki i trzeba je ręcznie czyścić.

  18. #98

    Domyślnie

    Mam dwóch znajomych, jeden sobie akurat bardzo chwali, za to drugi... przeważnie narzeka, że niedokładne, że (jak wyżej) trzeba co chwilę czyścić itd.
    Także może się sprawdzić, ale cudów nie należy się spodziewać.

  19. #99
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Moment. Czy rozmowa jest na temat tego wodnego odkurzacza w stylu Rainbow? Czy mówimy o czymś innym? Bo trochę mnie zmyliły komentarze Elfir o małym zbiorniku i wałkach oraz braku siły ssącej, a to nie ma nic wspólnego z Robocleanem, którego kiedyś widziałam
    Którego Robocleana autor ma na myśli?

  20. #100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Pamiętaj o jednym - to nie jest odkurzacz
    To się zgadza. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które m.in. odkurza.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Nie ma siły ciągu odkurzacza, ma mały pojemnik i słabo sprawdza się w miejscach, gdzie są włosy (np. zwierzęta, długowłosi mieszkańcy domu) - włosy się wkręcają we wałki i trzeba je ręcznie czyścić.
    Elfir, piszesz chyba o innym urządzeniu, jak słusznie zauważyła Diedra. Masz Robocleana, używasz go? Ja go mam od roku czasu. Nie ma w ogóle zbiornika w tradycyjnym rozumieniu tego słowa, ponieważ kurz i brud przechwytuje woda. Nie ma też wałka. Co do skuteczności sprzątania, w tym z włosów, jest o wiele lepszy od wszystkich odkurzaczy, które miałem wcześniej.

Strona 5 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony