dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 207 z 330
Pokaż wyniki od 4.121 do 4.140 z 6582
  1. #4121

    Domyślnie

    Miłośniczki luster w dobrej cenie informuję, że dziś w Pepco widziałam zestaw 3 okrągłych luster w czarnych ramach za 25 zł Największe ma ok. 30 cm, a kolejne są mniejsze o grubość ramki (są włożone jeden w drugie). Nie kupiłam, ale korci mnie, żeby się wrócić Zawsze na prezent się przyda

  2. #4122

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    2 miesiące to już taka fajnie przerobiona jest, nalewki mają to do siebie, że im dłużej stoi tym lepsza. Ale tę akurat można pić niemal od razu.
    Gdzieś się biedactwo tak zaprawiła??
    Wczoraj naszą naleweczką kurowałam męża, który wrócił z pracy bez głosu, z czerwonym gardłem i złym nastawieniem do świata. Sama zażyłam porcję profilaktyczna - a jak
    No to przecież napisałam, że nie będę się czepiać pomarańczowego

    Piękny ten Twój narożny kominek
    Pusiu, raz zmarzłam, raz przegrzałam i tak się załatwiłam W takim razie dzisiaj wyciskam nową porcję cytryn ze wzmacniaczem Muszę się ratować, bo przecież jutro w planie placki

    A kominek bardzo dziękuje Wczoraj się martwiłam, czy metalowe haczyki z metalowymi linkami nie rozpuszczą się pod wpływem gorąca Bo lusterka są zawieszone na linkach zaczepionych o kratkę wylotową gorącego powietrza Nic się im nie stało i wiszą nadal, ale, nie powiem, miałam stracha

  3. #4123

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa
    A jak się tę galerię chronologiczną robi? Chodzi o numery stron ze zdjęciami? No przecież ja sama nie wiem
    Anuś, ja też nie wiem jak robi się galerię chronologiczną
    tak tylko napisałam, bo się wczoraj naszukałam tego zdjęcia, żeby porównanie zrobić i mi się znaleźć nie udało
    możesz oczywiście w wolnej chwili przelecieć wątek swój ponad 200-stronicowy...
    co ja mówię... wręcz powinnaś, bo cykliczne pomysły, które uskuteczniłaś
    do tego czasu, całkiem się w tym galopie gubią... a szkoda...
    może pomogłyby numery stron....
    czyli spis treści, ale wtedy to skakanie (zdjęcie tu, zdjęcie tam)
    najlepiej chyba założyć nowy wątek bez możliwości komentowania albo bloga

    mam już nawet propozycje jak mógłby się nazywać:

    Tomkowej sposoby na nudę

    Moje twórcze ADHD

    Nie usiedzę... by Tomkowa

    Kobieta potrafi!


    blog o tyle fajny, że każdy projekt/pomysł to osobny post....
    a taka mała łazienka np. to może być bohaterem razy kilka....

    lustra, krzesła, legowisko, pojemnik na herbaty, lampy, wianki, kołnierzyki.....

    no sama widzisz!
    a ten wątek niech dalej jest jak pendolino...

    aaaaa... kominki
    genialne!

    a do lustra w łazience, które wisiało jeszcze kilka dni temu, mam wyjątkowy sentyment
    nowe, oczywiście piękne

  4. #4124

    Domyślnie

    Catti, Ty to masz pomysły Blog? To przecież drugi etat Ale podziwiam forumki, które się na takie rozwiązanie zdecydowały, zwłaszcza Luizę Jej blog Homelikeilike jest przecudny

    Pierwszą stronę z linkami do zdjęć opracuję, obiecuję

    Ja też mam sentyment do lustra w ramie na obrazy Wiesz, że to Ty byłaś motorem jego powstania? Zupełnie spontaniczny pomysł po nieudanej próbie z okrągłym Szkoda, że tych ramek nie ma już w Ikea, bo zrobiłabym drugie i powiesiła po obu stronach dużego lustra w górnej łazience Ale kto wie, czy nie zawiśnie nad wanną?

  5. #4125

    Domyślnie

    Tomkowa, Ty powinnaś przemianować się na "Myśliwy" albo "Łowca"
    Lustro w łazience piękne, te na kominku świetne, najbardziej podoba mi się to kwadratowe z ozdobną ramką
    Ostatnio edytowane przez mamik ; 30-01-2016 o 07:57

  6. #4126

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Catti, Ty to masz pomysły Blog? To przecież drugi etat
    pewnie tak....
    ale tak mi wpadło do głowy..... nie, żeby ci roboty dodawać, tylko, żebyś mogła się chwalić, bo jest czym

    Cytat Napisał Tomkowa
    Pierwszą stronę z linkami do zdjęć opracuję, obiecuję
    fajnie

  7. #4127
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    przecież jutro w planie placki
    Daj znać jak wyszły.
    A ja też coś pysznego pichcę (ze strony tej dziewczyny od cynamonowca), postaram się pokazać

    I zdrowiej

  8. #4128
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Szukałam rolet i trafiłam taki wzór. http://www.dekoria.pl/offer?seria-pr...-od-najnizszej

    Tak jakoś pomyślałam że ci się spodoba

  9. #4129

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Daj znać jak wyszły.
    A ja też coś pysznego pichcę (ze strony tej dziewczyny od cynamonowca), postaram się pokazać

    I zdrowiej
    Pusiu, placki wyszły znakomite!! Wszystko zrobiłam, jak pisałaś, najpierw cebula i czosnek, potem ziemniaki. Wyciskarka spisała się rewelacyjnie. Na soku z ziemniaków wyszła 4-centymetrowa piana, która w całości poszła do masy. Dodatkowo w soku było jeszcze sporo miąższu ziemniaczanego, więc całość przelałam przez drobne sitko i to, co na sitku do masy. Jedno jajko, zero mąki Podałam z gulaszem wołowo-pieczarkowym Wylizywaliśmy talerze Fotek nie mam bo zapomniałam zrobić, tak mi się spieszyło do jedzenia
    Po wzmocnionej dawce witaminy C już mi dużo lepiej Dziękuję
    Jestem ciekawa, co pysznego wykombinowałaś

  10. #4130

    Domyślnie

    Cytat Napisał AnikoPL Zobacz post
    Szukałam rolet i trafiłam taki wzór. http://www.dekoria.pl/offer?seria-produktow=135-10&sort=cena-od-najnizszej

    Tak jakoś pomyślałam że ci się spodoba
    Aniko, dziękuję za pamięć o mnie Tę tkaninę Comics znam i cały czas tam zaglądam, czy nie wyjdzie ten wzór w czarnej wersji. A granatową mam zamiar kupić na pled na łóżko Ona nawet na moich wizkach była i zapisałam sobie ku pamięci TU

  11. #4131

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    ale tak mi wpadło do głowy..... nie, żeby ci roboty dodawać, tylko, żebyś mogła się chwalić, bo jest czym
    A mi dziś wpadło do głowy pojechać jednak po te okrągłe lusterka i je kupiłam Niech sobie leżą i dojrzewają Ale było jeszcze coś, na co się skusiłam: zasłonki Pamiętasz, kiedyś myślałam o wzorzystych do jadalni Kupiłam więc wersję ciemniejszą do jadalni i wersję jaśniejszą do salonu
    Kupowałam je z zamysłem, że, ze względu na to, że są bardzo cienkie, powieszę ja zamiast firanek. Ale po zawieszeniu okazało się, że nic niemal przez nie nie widać, mimo, że cieniutkie Z pewnością jako zasłonki samodzielnie nie są zaciemniające, więc wymyśliłam, że zawieszę je na tych, co już są Poza tym, ja nie wiem na jakie mieszkania oni je szyją bo mają 240 cm wysokości. Są więc za krótkie, ale na tle szarych zasłon nie rzuca się to tak bardzo w oczy Jak będę miała więcej czasu, to je przedłużę, bo kupiłam jedną awaryjną na sztukowanie
    To się pochwalę, jak wyszło

    Nazwa:  zasłony1.jpg
Wyświetleń: 436
Rozmiar:  92,7 KB


    Nazwa:  zasłony6.jpg
Wyświetleń: 436
Rozmiar:  93,7 KB


    Nazwa:  zasłony5.jpg
Wyświetleń: 439
Rozmiar:  94,2 KB


    Nazwa:  zasłony4.jpg
Wyświetleń: 442
Rozmiar:  93,9 KB


    Nazwa:  zasłon5.jpg
Wyświetleń: 439
Rozmiar:  92,6 KB
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 30-01-2016 o 18:08

  12. #4132

    Domyślnie

    I coś specjalnie dla Catti

    Nazwa:  lustro1.jpg
Wyświetleń: 441
Rozmiar:  93,5 KB


    Nazwa:  lustro2.jpg
Wyświetleń: 439
Rozmiar:  101,0 KB

  13. #4133
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    Tomkowa, jakoś mi umknęło - jakie Ty masz lampy nad stołem w jadalni?

    (jestem zainspirowana placki ziemniaczane w sokowirówce albo blenderze to jest dla mnie złoty medal im. Pomysłowego Dobromira i pomyśleć, że w tym tygodniu zdzierałam sobie ręce na tarce ... muszę sprawdzić czy mi z blenderem się uda)

  14. #4134

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Pamiętasz, kiedyś myślałam o wzorzystych do jadalni Kupiłam więc wersję ciemniejszą do jadalni i wersję jaśniejszą do salonu Z pewnością jako zasłonki samodzielnie nie są zaciemniające, więc wymyśliłam, że zawieszę je na tych, co już są
    To się pochwalę, jak wyszło
    bardzo fajnie wyszło
    super to wymyśliłaś....
    i fajnie, że są jednakowe, ale w lustrzanym odbiciu....


    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    I coś specjalnie dla Catti
    "moje " lustro zawisło
    u Ciebie to jest super... dziś pomysł, a najdalej jutro realizacja

    Cytat Napisał wiwik Zobacz post
    (jestem zainspirowana placki ziemniaczane w sokowirówce albo blenderze to jest dla mnie złoty medal im. Pomysłowego Dobromira i pomyśleć, że w tym tygodniu zdzierałam sobie ręce na tarce ... muszę sprawdzić czy mi z blenderem się uda)
    uda się
    robię w blenderze od lat
    tylko siekaj długo aż na miazgę

  15. #4135

    Domyślnie

    wiwik te lampy to zwyczajne Massive Adiso Powinny wisieć wzdłuż stołu, ale podczas remontu ustaliłam odwrotnie i tak są Żeby nie uderzać o nie głowami wymyśliłam, że zrobię z nich łamańce TU kiedyś ujawniłam szczegóły

    A placki nie są z sokowirówki Nie wiem, jak z sokowirówki wyjdą, ale chodziło o wypróbowanie wyciskarki Botti do zrobienia placków, według genialnego pomysłu i wytycznych Pusi

  16. #4136
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Tomkowa, zasłonki sa MEDALOWE tego mi u Ciebie brakowało, taki nie nachalny ale jednak wzorek. Chyba kiedyś namawiałam Cię na paski
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #4137

    Domyślnie

    Zasłony rewelacyjne, nie wiem, czy to tylko tak wygląda, ale kolor starych o nowych zasłon zgrał sie idealnie, wyglądają swietnie
    Dla mnie zaskakujące za każdym razem jest to, że jak pokazujesz kolejne dodatki, ozdoby, to ja widzę skończone, zrównoważone wnętrze, a Ty oddajesz jakiś nowy element i ... jest jeszcze idealniej
    Ja sobie zaklepuję miejsce u Ciebie, i jak w końcu ja dotrę do etapu "wnętrza" to przyjdę tu na poważne konsultacje

    Catti - nie lustrzane, tylko negatyw

  18. #4138

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    bardzo fajnie wyszło
    super to wymyśliłaś....
    Dziękuję Catti To była szybka akcja z zakupem i nawet nie było ważne, że będą za krótkie Tak sobie pomyślałam, że fotel z takim prostym wzorem też byłby fajny Bo oczywiście w sypialni też te zasłony przymierzałam I wcale nie zauważyłyście, że one mają kółka, bo są przeznaczone do zawieszenia na drążku karniszowym Gdybym je odcięła, byłyby jeszcze krótsze. Pierwotnie miałam taki plan i dlatego dokupiłam jedną ekstra na przedłużki. Może kiedyś się zmobilizuję i to zrobię

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Tomkowa, zasłonki sa MEDALOWE tego mi u Ciebie brakowało, taki nie nachalny ale jednak wzorek. Chyba kiedyś namawiałam Cię na paski
    Pestko, bardzo się cieszę, że zasłużyły na taką ocenę Oj, rozważań na temat zasłon było sporo, nawet mało brakowało, a już bym kupiła wzorzyste na ww, pamiętasz? Paski też by świetnie wyglądały. Może kiedyś się coś trafi

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    Zasłony rewelacyjne, nie wiem, czy to tylko tak wygląda, ale kolor starych o nowych zasłon zgrał sie idealnie, wyglądają swietnie
    Dla mnie zaskakujące za każdym razem jest to, że jak pokazujesz kolejne dodatki, ozdoby, to ja widzę skończone, zrównoważone wnętrze, a Ty oddajesz jakiś nowy element i ... jest jeszcze idealniej
    Ja sobie zaklepuję miejsce u Ciebie, i jak w końcu ja dotrę do etapu "wnętrza" to przyjdę tu na poważne konsultacje
    Mamik, ależ Ty jesteś miła Oj, do ideału temu wszystkiemu duuużo brakuje Po pierwsze wszystkie pomieszczenia powinny być większe i wyższe. A po drugie to meble w salonie trzeba przemalować Wiem, wiem, gadam i nic z tego nie wynika, ale i za to się kiedyś wezmę, oj wezmę
    A na jakim Ty teraz jesteś etapie? Poważne konsultacje? Od tego "poważne" od razu robi mi się bardzo wesoło

  19. #4139
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    dzięki dziewczyny

  20. #4140

    Domyślnie

    Ja jestem na etapie ... mozna powiedzieć deweloperskim i wykańczaniem mnie PRZERAŻA
    Dlatego tak się pętam po pięknych wątkach, szukam, oglądam i wiem, że coraz mniej wiem
    Jednego jestem pewna - bez dobrego stolarza nie ruszę do przodu, więc na razie to mnie najbardziej uwiera

    malowanie mebli??? Wg mojej pamięci to najpierw dach, potem sypialnia miała być
    Ten piękny granat w sypialni tez mi sie marzy, cudny jest

Strona 207 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony