dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 211 z 330
Pokaż wyniki od 4.201 do 4.220 z 6582
  1. #4201

    Domyślnie

    Tu towarzystwo nie pączkowe, tylko WINNE
    Ja pączki uwielbiam jeść raz do roku, ale kupuję w konkretnej piekarni, kolejka jest tam zawsze na godzinę stania, ale za to jaka nagroda

  2. #4202
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Pusiu tam chyba było pół na pół
    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Pusiu, płyn do mycia naczyń, koncentrat, Fairy zmieszany pół na pół z octem Ja octu nie podgrzewam. Za pierwszym razem spróbowałam, ale nie powtarzam tego. Tylko dlatego, że zwykle robię mieszanki więcej, więc jak już zmieszam, to już nie powinno się całości podgrzewać. Podgrzewa się sam ocet i mocno ciepły dolewa do płynu.
    Dziękuję

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Wszystkich mnie odwiedzających, szanujących się mocno, czy trochę mniej, czy też zupełnie wcale zapraszam na pyszne winko Dziś morawska Regina Coeli lub jak kto woli Królowa Niebios
    Wygląda obiecująco

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Mniam. Uwielbiam takie ciacha

  3. #4203
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    Tomkowa, widziałaś już na WW kampanię lustrzaną?

  4. #4204

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Jak nie jedza to pija
    ja tu caly czas jestem, ale nic ciekawego nie mialam do powiedzenia na tematy poruszane (ale kocyk fajny! w PIPETKE ).
    paczkow nie mialam, za to przyklad malzenstwa XXI wieku - maz na gorze tv oglada, ja na dole w kuchni i dostaje sms-a - czy gotowe!
    sms - bo sie zejsc nie chce ...od czego telefony, macie tak>????Załącznik 345916

    ale gotowe wiec macie jezdzcie : serniczek marscapone z truskawkami i malinami
    Ale piękny sernik!! Poproszę przepis!
    Sms wysyłam do dzieci, bo jak wołam, żeby zeszły na dół, to nie słyszą


    Cytat Napisał wiwik Zobacz post
    Tomkowa, widziałaś już na WW kampanię lustrzaną?
    Widziałam Ale ceny mało okazyjne

  5. #4205

    Domyślnie

    Przynoszę dywan dla slonko On nie jest "strzyżony" tylko ma takie "pętelki". Test z kudłami zrobiony i odkurza się dobrze. Z tym odkurzaniem, to ja słabym opiniującym jestem, bo u mnie wszystko się dobrze odkurza A to przez odkurzacz Lata świetlne temu postanowiłam zainwestować w ten sprzęt i kupiłam sobie Dyson i powiem Wam, że lepszych odkurzaczy nie ma
    Oprócz dywanu, wymieniłam też dekorację na kominku A niech sobie powisi przez jakiś czas

    Nazwa:  dywan1.jpg
Wyświetleń: 383
Rozmiar:  95,5 KB


    Nazwa:  dywan5.jpg
Wyświetleń: 389
Rozmiar:  94,8 KB


    Nazwa:  dywan2.jpg
Wyświetleń: 690
Rozmiar:  89,3 KB


    Nazwa:  dywan4.jpg
Wyświetleń: 387
Rozmiar:  96,4 KB


    Nazwa:  dywan3.jpg
Wyświetleń: 387
Rozmiar:  93,5 KB

  6. #4206

    Domyślnie

    Ja nie mogę, znowu zmiana i znowu .... szczęka na podłodze
    poszlam od razu zobaczyć dywany i widzę, że cena też dla ludzi
    super
    lustra te chyba w tym miejscu lepsze niż poprzednie, nie do końca pasuje mi ten układ po trzy na scianie, ale nie mam kompletnie innego pomysłu, może spróbowałabym jedno zdjąć z bocznej ścianki ... głośno myślę, albo raczej ... wymyślam
    dywany są świetne i lustra też

    czy możesz cos więcej napisać o odkurzaczu, mój niby działa, ale jakie to działanie, zwierza nie mam, ale i tak odkurzanie to jakaś porażka, więc może czas na zmianę

  7. #4207
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tomkowa - wow, wszystko mi sie podoba
    Lusterka - "niech sobie powisza" - bez bicia powiem ze tamte mi sie nie podobaly, znaczy lusterka tak, ale nie podeszly mi na kominku - te sa strzal w 10tke wiec je zostaw.

    Zazdroszcze czasami ze macie takie urzadzenie bo latwo dywan wybrac, mozna mieszac, rozne klasc - fajnie to wyglada.
    Z wspolnych rzeczy mamy dwie tylko te same - kwiatka w duzej donicy i Dysona
    Moj odkurzacz tez dzialal i sie go pozbylam bez sentymentow kupujac Dysona.
    Nie trzba miec zwierzaka zeby Dysona miec - te na zwierzaki sa poprostu mocniejsze i lepiej taki kupic (nie majac nawet zwierzaka). Ja mam dwa, duzy i taki ladowany bezprzewodowy - najlepsze wydane pieniadze. Tymbardziej ze wszystkie nakladki z duzego pasuja na ten bezprzewodowy (ktory uzywam do malych odkurzan typu okruszki w kuchni na podlodze, sol wniesiona na chodniczek czy piasek do domu itp a nwet okdkurzanie dywanow bo mam lenia zniesc duzy z gory - taki mocny skubaniec).
    Moja sasiadke namawialam rok zeby sobie kupila, w koncu kupila, nie dalej jak dwa dni temu powiedziala mi ze tez najlepsze jej wydane pieniadze.
    Zrobilam z nia eksperyment. Wyczyscilam swojego Dysona, umylam nawet pojemnik zeby kurzu nie bylo, kazalam jej dom odkurzyc swoim a potem przejechac Dysonem - nie mogla sie nadziwic ile jej odkurzacz nie wciagnal.
    Nie mowie ze jest to najlepszy odkurzacz bo pewno sa, ale ja juz innego nie kupie.

    Serniczek nie jest pieczony Najlatwiejsze ciacho robione w 10 min przy wprawie i mozna robic na raty, super na niespodziewane wizyty:


    500 g serka mascarpone
    500 g smietany kremowki 30 %
    170 g cukru (ja dodaje na oko - probowac czy JUZ)
    3 czubate lyzeczki zelatyny rozpuszczonych w goracej wodzie (badz jedna torebka zelatyny typowa do sernikow)
    biszkopty namaczane w herbacie
    Owoce (truskawki, maliny, czeresnie - zalezy jaki sie chce smak)
    galaretka o smaku owocow sztuk 2

    Rozpuscic zelatyne w pol szklanki goracej wody.
    Ubic smietanke, cukier i serek zeby byly geste ale nie sztywne, wymieszac z zelatyna , wylozyc na namoczone biszkopty w tortownicy, wcisnac owoce i wsadzic do lodowki - szybko sie scina.
    Do serka mozna dodac trochu cytryny - wyjdzie kwaskowaty, badz innego zapaszku - zalezy od referencji, ja nie dodaje nic.
    Potem zalac galaretka .
    I to wszystko.

  8. #4208

    Domyślnie

    mamiku, wiesz ile było kombinacji z tymi lusterkami? Najpierw po jednym, potem po dwa, ale może masz rację, że na bocznej jest ich za dużo

    Ja mam Dyson Animal Pro DC08, kupiony 15 lat temu i działa bez szwanku do dziś Więcej o odkurzaczach cylindrycznych i całym patencie tej marki przeczytasz TU. Nie są tanie, ale uważam, że to był jeden z moich lepszych zakupów

  9. #4209

    Domyślnie

    Maniu, czułam pod skórą, że masz Dysona Ja też robiłam takie testy u znajomej, którą namawiałam na ten odkurzacz. Wysprzątała chałupę, odkurzyła najlepiej, jak umiała swoim sprzętem, a potem ja odkurzyłam po niej wyczyszczonym Dysonem Była w szoku, że tak niedokładnie sprząta
    Na stronie, którą podrzuciłam mamik widzę, że te najnowsze modele to już zupełnie odlot

    Dziękuję za przepis!

  10. #4210
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zapomnialam dodac ze zamiast marscapone mozna uzyc innego sera - zmielonego twarogu, ale kupic taki juz zmielony zeby sie nie babrac. Serniki smakowo wychodza inaczej wtedy bo marscapone jest robiony ze smietany slodkiej a twrog kazdy wie , ja robie raz z tego raz z tego. Inne smaki wychodza.

    Tomkowa, mam pytanko....bo cos tam widzialam katem oka raz jak wklejalas fotki - czy masz czerwona kuchnie?? cos mi tam gdzies wystawalo czerwonego

    moj Dyson ma 3 lata, a ten maly kupilam w zeszlym roku, od tego czasu juz sa nowe modele. Kurna, jak z komputerami. Porownalam jednak do mojego i nie ma wielkiej roznicy. Ja mam DC37 , jest na zwierzaki. Moj pies siersci nie gubi ale ten odkurzacz jak pisalam wiecej ciagnie i mial extra nakladki (na kanapy, materace, do samochodu, pod i pomiedzy szafki, do zaluzji i lamp itp).
    A ten ladowany DC35 (na scianie sie wiesza z ladowarka)
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 06-02-2016 o 14:38

  11. #4211

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Tomkowa, mam pytanko....bo cos tam widzialam katem oka raz jak wklejalas fotki - czy masz czerwona kuchnie?? cos mi tam gdzies wystawalo czerwonego
    Maniu, mam pomarańczową kuchnię To taki ceglany odcień TU kiedyś ją pokazywałam

  12. #4212
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    sprawdzilam Dysony w Polsce, macie inne modele i nic nie kumam.
    Po dokladnym porownaniu tych u nas - model ktory jest wyzszy (i drozszy) od mojego - jest slabszy
    Patrzec na sile wciagania!


    Tomkowa - kiedy masz w planie ten orange zmienic ?? bo pisalo ze ma 15 lat masz taki plan? no kurna nic sie nie zgrywa z salonem

  13. #4213

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Tomkowa - kiedy masz w planie ten orange zmienic ?? bo pisalo ze ma 15 lat masz taki plan? no kurna nic sie nie zgrywa z salonem
    No kurna, jak to się nie zgrywa? A pomarańczowe dodatki w salonie?
    Maniu, na razie nie mam w planie tego koloru zmieniać Najpierw poddasze, a dopiero kiedyś będę mogła myśleć o kuchni Wiesz o jakiej marzę? O takiej, już raz pokazywałam, ale nie szkodzi

    Nazwa:  kkuchnia.jpg
Wyświetleń: 363
Rozmiar:  70,2 KB


    I na taki kolor przemalowałabym meble w salonie

  14. #4214

    Domyślnie

    A te biedrowe chodniczki niby małe, niby bez szału, a ja jestem bardzo zadowolona I lepiej się podłogi trzymają, niż te z I

    Nazwa:  dywanik1.jpg
Wyświetleń: 357
Rozmiar:  97,5 KB


    Nazwa:  dywanik.jpg
Wyświetleń: 400
Rozmiar:  94,9 KB

  15. #4215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no nie, lazienki pasuja, sie ladnie zgrywa, kuchnia dalej mi nie zgrywa sie.
    Niemzabij mnie
    ja wiem, 15 lat temu , czlowiek tez inaczej myslal, z czasem sie uczy i dojrzewa (ja tez duzo bledow wnetrzarskich popelnilam).
    Nie widze na zywo, moze wyglada lepiej, chociaz nie jestem zwolenniczka krzyczacych kolorow, szczegolnie mebli , ale tez i sam styl szafek, jakies hmmm..ciezko mi okreslic bo tylko widze je na zdjeciach kuchn z Polski i Europy.
    Ale ogolnie kuchnia bardzo fajna, przyjmna, rozlozenie fajne, tez mialam takie dlugie raczki, juz sie wyleczylam z nich.
    Kuchnia ktora pokazalas - piekna !

    mozesz mi powiedziec co Cie podkusilo pomarancz vel cegla robic?? taka moda byla czy co??

    zrobilas przepiekne wnetrza, mam nadzieje ze doczekam kiedys i kuchni

  16. #4216

    Domyślnie

    Dziewczyno ale Ty masz tempo.Dziś kupione- dziś zrobione . Lusterka na kominku ślicznie wyglądają. Lepsze niż tamte. Czekam na poradę u mnie

  17. #4217
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Ania obejrzałam Twoje zdjęcia i jak zwykle po swojemu wpadnę w zachwyt - jaką masz piękną podłogę, napatrzeć się nie mogę, cudo jedno Strasznie podobają mi się Twoje szarości na ścianach.
    No i pomarańczowa kuchnia - jak mogłam ją przeoczyć, oczywiście odszczekuję wszystko co powiedziałam o pomarańczowych dodatkach w Botti
    Kuchnia jest oryginalna, fajne połączenie kolorów . Coś ciekawego masz między szafkami wiszącymi a blatem. Fajny piekarnik i o ekspres do kawy chciałam zapytać - jaki masz??

  18. #4218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    ja piszę meile do męza jak siedzi na górze

    odkurzacz mam centralny i nie zamieniłabym go na żaden inny

    Tomkowa ślicznie się wszystko prezentuję

  19. #4219

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    no nie, lazienki pasuja, sie ladnie zgrywa, kuchnia dalej mi nie zgrywa sie.
    Niemzabij mnie

    Ale ogolnie kuchnia bardzo fajna, przyjmna, rozlozenie fajne, tez mialam takie dlugie raczki, juz sie wyleczylam z nich.
    Kuchnia ktora pokazalas - piekna !

    mozesz mi powiedziec co Cie podkusilo pomarancz vel cegla robic?? taka moda byla czy co??

    zrobilas przepiekne wnetrza, mam nadzieje ze doczekam kiedys i kuchni
    Nie zabiję, nic się nie bój
    Co mnie podkusiło? Nie wiem, jaka była wtedy moda, bo na to nie zważałam zbytnio, po prostu chciałam mieć inną kuchnię i powiem Ci, że ona nadal w tym kolorze mi się bardzo podoba I powiem Ci, że cieszę się, że jest wyjątkowa
    Mam nadzieję, że i ja doczekam czasów, kiedy i o mojej kuchni powiesz, że piękna
    Cytat Napisał koza79 Zobacz post
    Dziewczyno ale Ty masz tempo.Dziś kupione- dziś zrobione . Lusterka na kominku ślicznie wyglądają. Lepsze niż tamte. Czekam na poradę u mnie
    Już byłam i wtrąciłam swoje trzy grosze

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Ania obejrzałam Twoje zdjęcia i jak zwykle po swojemu wpadnę w zachwyt - jaką masz piękną podłogę, napatrzeć się nie mogę, cudo jedno Strasznie podobają mi się Twoje szarości na ścianach.
    No i pomarańczowa kuchnia - jak mogłam ją przeoczyć, oczywiście odszczekuję wszystko co powiedziałam o pomarańczowych dodatkach w Botti
    Kuchnia jest oryginalna, fajne połączenie kolorów . Coś ciekawego masz między szafkami wiszącymi a blatem. Fajny piekarnik i o ekspres do kawy chciałam zapytać - jaki masz??
    Pusiu, moja Ty pocieszycielko Podłoga w salonie do deski sosnowe na legarach Między szafkami a blatem w kuchni są te same płytki, co na podłodze A piekarnik i ekspres są tak samo stare, jak cała kuchnia. Pierwszy to Gorenje, a drugi to Saeco. Wszystko działa od nowości bez żadnego szwanku. Teraz już takich porządnych sprzętów nie robią

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Tomkowa ślicznie się wszystko prezentuję
    Bardzo dziękuję

  20. #4220
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kuchnia brzydka nie jest absolutnie , ze inna i wyjatkowa to napewno. Ale jak ja zmienisz na bardziej neutralna - np szaa - bedziesz miala wiecej pola do popisu bawiac sie kolorowymi dodatkami.

    Mowisz? i Dyson i kuchenne maszyny kupione tyle lat temu? to tak jak pisalam u mnie - stare co chodzi. Mi zostalo jeszcze 2 lata gwarancji z 5 na Dysona, tylko patrzec jak za dwa prasnie


    Tomecka, a moja kuchnia tez nie jest piekna, nadal builderska. I nie mam plytek na scianie i szpary przy blacie jak widzialas Moja to tragedia zupelna.

    Emila mam podlaczenie do centralnego ale go nie chcialam. Odkurzalam nim i to nie dla mnie ciagnac rure. zrezygnowalam, pozatym mam tylko dwa wtyki, jeden tu w kuchni a drugi na gorze na korytarzu. Wolalam wyspe postawic przy scianie zeby miec wiecej miejsca w kuchni i...wylot zaslonilam .


    Powiedz mi jak sie sprawuja deski sosnowe na podlodze?? tu to dab bede klasc, ale z ciekawosci - sosna drzewo miekkie - jak sie to ma na podlodze, mimo lakierow czy co tam sie naklada? nie robia sie wgnioty?

Strona 211 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony