dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 77 z 78
Pokaż wyniki od 1.521 do 1.540 z 1558
  1. #1521
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał mother_nature Zobacz post
    Facetom to od razu lepiej zrobić oddzielną łazienkę z kibelkiem i niech sobie tam sprzątają
    Przepraszam,w domu to ja i tylko ja myje kibelki
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 04-03-2016 o 14:12

  2. #1522
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Artemika
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    103

    Domyślnie

    Tam gdzie mało miejsca mozna kupić kibelek z funkcją bidetu, cena wyższa oczywiście ale cos za cos. Tylko obawiam się trochę czy to aby napewno higieniczne rozwiązanie, chociaż producenci zapewniają ze oczywiście tak.

  3. #1523
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar pepa
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    128

    Domyślnie

    mania ania- a cóż to za piekne płytki na wannie ?
    na podłodze też je masz?
    bateria+kolor ściany- MIODZIO)

  4. #1524

    Domyślnie

    Cieszę się,że się podobają

    płytki na wannie to argenta hexa, mam je też przy prysznicu. Na podlodze mam imitację marmuru. Argenta nie jest płytką podłogową a nawet gdyby to nie wiem kto by te fugi czyścił
    polecam, bo jest śliczna, choć paskudna w układaniu.
    to pochwalę się jeszcze łazienkami no podobają mi sięKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1211.JPG
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	30,6 KB
ID:	349092Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1215.JPG
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	56,5 KB
ID:	349093Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1224.JPG
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	63,3 KB
ID:	349094
    Ostatnio edytowane przez mania_ania ; 07-03-2016 o 08:33

  5. #1525

    Domyślnie

    bidet to super sprawa, jak macie miejsce to warto mieć, ma znacznie więcej zalet niż można przypuszczać, a o których się głośno nie mówi, służy np do szybkiego opłukania nóg dzieciom, młodsza córka w hotelu korzystała z bidetu jak z umywalki i myła nad nim zęby
    mania ania super łazienki, biało czarna podłoga w toalecie jest pikna
    my czekamy na dokończenie montażu kuchni (trwa to już 3 tygodnie ), kilka mebli i będziemy się wprowadzać jak dobrze pójdzie to równo rok po wbiciu pierwszej łopaty.

  6. #1526
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    hej

    pamiętacie może jeszcze ile Was kosztowało podłączenie kanalizy ?
    u mnie jakaś kosmiczna kwota wychodzi i chcę zrobić rozeznanie, może to całkiem normalna kwota jest ...

    Pani Kasiu matko już wprowadzacie się ?! ja dopiero mam okna i zaczynam myśleć o elektryku, z naciskiem, że zaczynam

    ania mania przyjemne dla oka łazienki to czarno białe na podłodze co to za płytka ? na ścianie mugaty ?

    mogę jeszcze pomyśleć nad bidetem w łazience małżeńskiej, muszę sprawdzić ile to mi miejsca zabierze, ja z kolei mam znajomych, którzy mają bidet i nie korzystają stąd moje mieszane uczucia

  7. #1527

    Domyślnie

    Kasiu - super, że jesteś na etapie kuchni, szkoda tylko że się przeciąga. Mam nadzieję, ze się troszkę pochwalisz
    moja kuchnia będzie po Świętach, już się nie mogę doczekać.

    Kjuta - na podłodze to vives terrades grafito, zdziwiłam się bo nie są czarne tylko grafitowe. Dziwne nie? nazwa wcale na to nie wskazuje ja większości płytek nie widziałam, wybierałam i zamawiałam przez internet. Na ścianie Paradyż tamoe, są o połowę tańsze od Mugatów, a wyglądają tak samo. w kolekcji są też inne wielkości 10x10, 10x30, 20x20, więc mozna sobie wymyślać inne wzory.
    a nieużywania bidetu nie rozumiem... szczególnie dla kobiet to jest super udogodnienie

  8. #1528
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    no patrz! dałam się nabrać, że to mugaty, ale one wszystkie takie świecące ? poszukuję matowych substytutów

    bidet na etapie podłączania wody muszę ustalić tak ?

    edit:

    tak patrzę i te się chyba nie świecą prawda ?

  9. #1529

    Domyślnie

    Mam pytanie co to za model płytek w WC - chodzi mi o tą biało-czarną mozaikę - bardzo ładnie się prezentują!


    Cytat Napisał mania_ania Zobacz post
    Cieszę się,że się podobają

    płytki na wannie to argenta hexa, mam je też przy prysznicu. Na podlodze mam imitację marmuru. Argenta nie jest płytką podłogową a nawet gdyby to nie wiem kto by te fugi czyścił
    polecam, bo jest śliczna, choć paskudna w układaniu.
    to pochwalę się jeszcze łazienkami no podobają mi sięKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1211.JPG
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	30,6 KB
ID:	349092Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1215.JPG
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	56,5 KB
ID:	349093Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1224.JPG
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	63,3 KB
ID:	349094

  10. #1530

    Domyślnie

    Kjuta świecą się matowe są VIVEsy ZOLA, dlaczego chcesz matowe?
    powiem Ci jak było ze mną. W mieszkaniu teraz mam białe płytki matowe i są super. nic a nic nie znać zacieków, w utrzymaniu genialne!
    Cegiełki chciałam w którejś łazience od zawsze, no i tak się łamałam mat czy połysk. Aż w końcu trafiłam do lekarza, który w łazience miał właśnie matowe VIVesy i... kurcze brzydko to wyglądało. to nie było to! nie miały tej elegancji. Wiem, ze pewnie w połysku będzie znać ślady po wodzie, więc dlatego zrobiłam je w dolnej łazience, tam rzadziej będzie użytkowany prysznic w każdym razie, dobrze żebyś zobaczyła całą łazienkę w matowych na żywo.
    a i widziałam Twoje okna, są piękne!

    Szym12 - dziękuję to vives terrades grafito 20x20cm

  11. #1531

    Domyślnie

    kuchnia nadal czeka na dokończenie, podobno sroda -czwartek no zobaczymy, już mnie ci ludzie denerwują na każdy tel do salonu słyszę ze
    " nie wiem o co chodzi bo wróciałam/wróciełem z urlopu/zwolnienia, oddzwonimy," oczywiście sama muszę dzwonić ponownie, słyszę że wina leży po stronie kamieniarza -nie zdążyli z blatem, dzwonie do kamieniarza -blat gotowy do odebrania w każdej chwili. Kłamią, ściemniają chora matka, chory monter, epidemia eboli no luuudzie, mój 6 latek lepiej lepiej rozwiązuje problemy niż oni, a niby taka poważna firma. Eh.
    Cegiełki widzę nadal na topie, też mamy mugaty w głównej łazience ale kupiliśmy drugi gat. ja tam żadnych wad nie dostrzegłam, a w małej łazience mamy cegiełki tylko o takiej lekko falistej nieregularnej fakturze no name wiec nawet zdjecia nie mam ale prezentują się zacnie, wszystko w połysku, ale ja tam lubie błysk
    Kjuta u nas kanalizacji w ogóle nie ma bo ciągle coś i w końcu mamy szambo ale ceny podobno mogą być bolesne

  12. #1532
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar pepa
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    128

    Domyślnie

    odnośnie płytek/cegiełek - polecam błyszczące ,miałam takie w swojej ....kuchni,czyli miejscu dosyć mocno eksploatowanym i nie zamieniłabym na żadne inne.
    Były białe+brązowa fuga,bardzo łatwo i szybko się czyściło

    We wtorek mieliśmy montaż okien i panikę ,bo za nic moje oko nie chciało dojrzeć -nie śmiejcie się- ...3x szyby....
    W weekend -elektryk ,
    Bocianki co sądzicie o czarnych bateriach ?????

  13. #1533
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Wszamanka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    110

    Domyślnie

    Cytat Napisał pepa Zobacz post
    Bocianki co sądzicie o czarnych bateriach ?????
    sądzę że są trudne w utrzymaniu widoczne kropelki wody, kamień... Ale wiesz, nigdy nie miałam więc to tylko takie moje "wydajemisię". A wizualnie to jak każde, jak pasują do reszty, to mogą być bardzo ładne, jak stylistycznie są zupełnie inne otoczenia, to nawet najładniejsze będą źle wyglądały.

  14. #1534

    Domyślnie

    Cytat Napisał pepa Zobacz post
    Bocianki co sądzicie o czarnych bateriach ?????
    myślę, że są piękne planowałam w jednej łazience, ale niestety cenowo mnie odstraszyły, nie te do umywalki co pod prysznic, bo chciałam całość. kamieniem bym się nie przejmowała. na moich zwykłych w mieszkaniu widać baaardzo! i okropnie to wygląda pomimo że baterie chromowane, więc po prostu przecieram jak mi przeszkadza i tyle. Podejrzewam, że przy czarnych będzie podobnie.
    A może kiedyś założysz sobie zmiękczacz do wody? podobno wtedy w ogóle nia ma kamienia. Tylko musisz przewidzieć taką ewentualność przy instalacjach, bo zmiękczacz potrzebuje dostępu do prądu gdzieś przy wodzie w kotłowni.
    jesteś gotowa na elektryka? ja się jakoś bardzo stresowałam, nie wiem dlaczego. bałam sie że o czymś zapomnę, nie pomyślę i potem będzie za późno

  15. #1535

    Domyślnie

    A ja jak pisałem zacząłem w 2015
    teraz wygląda tak:

    http://www.tesla.mojabudowa.pl/

    Cel: przeprowadzka w tym roku, trzymajcie kciuki.
    Pozdrawiam
    Tomek

  16. #1536
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jerrry1
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Biłgoraj
    Kod pocztowy
    23-400
    Posty
    203

    Domyślnie

    domeldoom trzymam kciuki
    Ja mam taki sam cel

  17. #1537
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ana_

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    7

    Domyślnie

    Mania_ania a ta imitacja marmuru to można wiedzieć jaka firma i ile płaciłaś?

  18. #1538

    Domyślnie

    Ana przepraszam, ze dopiero teraz odpowiadam, ale jesteśmy już na końcówce i prace przyspieszają na nic nie ma czasu, dzieci chorują i tak o!
    gres to MARAZZI CERAMICA EVOLUTIONMARBLE CALACATTA 60x60
    płaciłam 156,85zł/m2
    brałam je też do obudowy kominka tylko w wielkości 120x60
    pozdrawiam!

    Cytat Napisał Ana_ Zobacz post
    Mania_ania a ta imitacja marmuru to można wiedzieć jaka firma i ile płaciłaś?

  19. #1539
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ana_

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    7

    Domyślnie

    Mania_ania dziękuje a powiesz mi jeszcze czy one na żywo są białe czy bardziej wpadają w beż? Blaty będziemy mieć z białego marmuru, a większość tych co oglądałam wpadają w beż. ps. na zdjęciu widziałam, że daliście je też pod prysznic, mają porowatą fakturę czy są gładkie, bo ostatnio, pan w sklepie z ceramiką odradził mi kładzenie dużych płytek w miejscu gdzie będzie prysznic, bo stwierdził, że będzie strasznie ślisko, polecał brodzik albo mozaikę, a chciałam jednoloitą podłogę.

  20. #1540
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Całkiem białe marmuropodobne są

    Casalgrandepadane marmoker


    http://www.casalgrandepadana.it/prod...toker/marmoker

    Kolor statuario grigo,

Strona 77 z 78

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony