dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 111 z 256
Pokaż wyniki od 2.201 do 2.220 z 5103
  1. #2201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Kto jak kto, ale ja za slowka najbardziej lubie lapac

  2. #2202
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar _artur_
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bolmin
    Kod pocztowy
    26-060
    Posty
    2.906

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    od 2 lat zamawiam wanilię w laskach i zamówić nie mogę. jadę na oparach ekstraktu. albo ratuję się tym cukrem. Lecę zamówić póki mi się przypomniało
    nie masz pod ręką Lidla? wanilia jest tam po 4.44 za dwie laski.. nigdzie taniej nie było, od trzech lat tylko takiej żona używa, nie żadnych wynalazków

    Cytat Napisał molikk Zobacz post
    te elektryczne ala odwrócony odkurzacz, to wiem, że są słabe, więc myślałem o kompresorzez 50l 8bar do 500zł + jakiś pistolet (kompresor się przyda na przyszłość, a pistolet tragicznie drogi nie jest).
    Liczyłem, że z kompresorem będzie podobnie szybko jak wałkiem (jeśli nie szybciej), ale mniej się zmacham, czyli będę w stanie malować cały dzień.
    hmmm ... może lepiej wynająć agregat malarski, przynajmniej do pomalowania wszytskiego na biało na raz, i ew sufitów na 2 razy, a resztę machnąć wałkiem..
    a ile tego masz? po mojemu to zawracanie dupy..
    my we dwójkę z żoną cały dom na gotowo (500m2 licząc po ścianach) w 3 dni pomalowaliśmy dwa razy (z sufitem)
    " Tak się domów nie buduje !!" czyli parterówka w podkieleckiej wiosce..
    jestem nienormalny bo grzeję czystym prądem (kable Elektra, grzane ~120m2, 4 osoby)
    od sezonu 2014/15 -zużycie na CO ostatnio poniżej 8000kWh

  3. #2203
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    molikk

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Wrocław i okolice
    Posty
    312

    Domyślnie

    Cytat Napisał _artur_ Zobacz post
    a ile tego masz? po mojemu to zawracanie dupy..
    my we dwójkę z żoną cały dom na gotowo (500m2 licząc po ścianach) w 3 dni pomalowaliśmy dwa razy (z sufitem)
    Całek nie chce mi się liczyć
    No ale niech będzie, że policzę to z grubsza ... wyszło ok 350m2, tyle, ze ja mam ściany, które mają 3,60wys i sufity w łuku
    I prawdopodobnie sam będę to malował :/ (a że ściany wszędzie GK, to pewnie gruntować wypadałoby by wszystko, żeby ściany hektolitrów farby nie wypiły.
    Szkoda, że nie mam możliwości zobaczenia na żywo takiego malowania z agregatu - wtedy przynajmniej wiedziałbym jak to wygląda (bo na filmikach na YT, zawsze wygrywa reklamowany produkt )

  4. #2204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    o widzisz nie wiedziałam, że w Lidlu jest wanilia tak tania. Zamówiłam już w necie 15 lasek

  5. #2205

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    od 2 lat zamawiam wanilię w laskach i zamówić nie mogę. jadę na oparach ekstraktu. albo ratuję się tym cukrem. Lecę zamówić póki mi się przypomniało
    Kurczę, przecież tej samej firmy, co wrzuciłaś cukier wanilinowy, to można kupić też wanilię w laskach oraz pałki cynamonu. U mnie bez problemu dostępne w sklepie (chociaż zdecydowanie nie każdym).
    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  6. #2206

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    o widzisz nie wiedziałam, że w Lidlu jest wanilia tak tania. Zamówiłam już w necie 15 lasek
    o takich?

    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  7. #2207
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Iscra jasne, że można, ale za 10zl za marną laskę wanilii. Do ekstraktu potrzebuje ich kilkanaście sztuk w necie są 3 razy tańsze i w lidlu jak widać też są tanie.

  8. #2208
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar artix1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    2.420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Pusia, to zalezy o jaka Gre i jaki Tron Tobie chodzi... oby Panowie dobrze to zinterpretowali, bo ja blondynka to moge sie mylic i myslec inaczej mi to z wyprzedzeniem sie wybacza
    Właśnie ta nieszczęsna gra o tron. Rozwiązałem ten problem budujac dwie łazienki w domu . Teraz nikt już o tron nie walczy. Chyba dobrze to zinterpretowałem, hmm...chociaż mogę się mylić
    Dziennik budowy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzieję-tanio-)
    Komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...4&goto=newpost
    Parter98m2+40m2garaż,ścianyYtong600.24cm,ociepl. ścian zew.20cm grafit 0.32,podłoga 30cm EPS100 0.38,fund.zew15cm,wew.5cm 0.38,poddasze nieużyt,ociepl.stropu wełna40cm 0.35+7cm 0.38 ,okna 3szyby,6kom.ciep.ramki,ciep.montaż,zap.ciep.50,8k Wh/m2/rok

  9. #2209
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał artix1 Zobacz post
    Właśnie ta nieszczęsna gra o tron. Rozwiązałem ten problem budujac dwie łazienki w domu . Teraz nikt już o tron nie walczy. Chyba dobrze to zinterpretowałem, hmm...chociaż mogę się mylić
    Ojj slabo slabo.. powinien byc jeszcze wccik

  10. #2210
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Cytat Napisał artix1 Zobacz post
    Właśnie ta nieszczęsna gra o tron. Rozwiązałem ten problem budujac dwie łazienki w domu . Teraz nikt już o tron nie walczy. Chyba dobrze to zinterpretowałem, hmm...chociaż mogę się mylić
    Korony i berła, oraz baldachim i czerwony dywan też powinieneś podwójnie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #2211
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar artix1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    2.420

    Domyślnie

    Mmelisa wccik jest w obydwu, dlategoteż w razie sytuacji kryzysowej, w zgodzie i spokoju zajmujemy z góry upatrzone pozycje, bez zbędnej kalkulacji komu chce się bardziej. Wcześniej bardzo często bywało tak, że jak szef wykonał spokojne przyziemienie z zamiarem dłuższego kołowania, to szefowa podjeżdżała ze schodami pod same drzwi z nakazem pilnego opuszczenia kabiny z powodów bezpieczeństwa sanitarnego. Tzn. chce mi się, nie wytrzymam, wyłaź szybko, co ty tam tak długo robisz?! Pestka toć my prości ludzie, czerwonego dywanu i baldachimu nie mamy, dwa proste sraczyki w zupełności dają radę
    Dziennik budowy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzieję-tanio-)
    Komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...4&goto=newpost
    Parter98m2+40m2garaż,ścianyYtong600.24cm,ociepl. ścian zew.20cm grafit 0.32,podłoga 30cm EPS100 0.38,fund.zew15cm,wew.5cm 0.38,poddasze nieużyt,ociepl.stropu wełna40cm 0.35+7cm 0.38 ,okna 3szyby,6kom.ciep.ramki,ciep.montaż,zap.ciep.50,8k Wh/m2/rok

  12. #2212
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Zle mnie zrozumiales... wccik to dodakowe pomieszczenie, czyli trzecie miejsce z tronem i misa do umycia rak

  13. #2213
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    i kolejny kibel do sprzątania

  14. #2214
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    No, jak TRON to z pompą
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #2215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    No nie.moge

    Wczoraj hula a dzisiaj tron

  16. #2216
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar artix1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    2.420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Zle mnie zrozumiales... wccik to dodakowe pomieszczenie, czyli trzecie miejsce z tronem i misa do umycia rak
    Aaaa teraz zatrybiłem, w garderobie jest jeszcze trochę miejsca lub w pomieszczeniu gospodarczym za garażem. W sumie nie głupia sprawa, maleństwo podrośnie, geny mamusi prędzej czy później wpłyną na fizjologię młodej kobitki, jak się wrodzi w szefową to będę miał pozamiatane . Kolejny kibelek w chałupie?! Łapy opadają
    Dziennik budowy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzieję-tanio-)
    Komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...4&goto=newpost
    Parter98m2+40m2garaż,ścianyYtong600.24cm,ociepl. ścian zew.20cm grafit 0.32,podłoga 30cm EPS100 0.38,fund.zew15cm,wew.5cm 0.38,poddasze nieużyt,ociepl.stropu wełna40cm 0.35+7cm 0.38 ,okna 3szyby,6kom.ciep.ramki,ciep.montaż,zap.ciep.50,8k Wh/m2/rok

  17. #2217
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał artix1 Zobacz post
    Aaaa teraz zatrybiłem, w garderobie jest jeszcze trochę miejsca lub w pomieszczeniu gospodarczym za garażem. W sumie nie głupia sprawa, maleństwo podrośnie, geny mamusi prędzej czy później wpłyną na fizjologię młodej kobitki, jak się wrodzi w szefową to będę miał pozamiatane . Kolejny kibelek w chałupie?! Łapy opadają
    Nic tylko kombinowac i dzialac
    u mnie sa dwie kobitki (plus ja) wiec sama sie boje co to bedzie za pare lat
    Szykuj sobie miejsce ucieczki


    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    No i dupa
    Zapowiadane od 2 tygodni mrozisko przybyło
    MINUS 3 i po mojej magnolii
    I nie wiem co z drzewkami i krzewami owocowymi, które właśnie kwitną
    Moze dadza rade? mroz pusci i nic sie im nie stanie?

  18. #2218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ojj to klops

    Jak to jablko zniknelo? Borsuk wrocil? a moze to jakis inny zwierz


    ..
    Ostatnio edytowane przez Mmelisa ; 21-04-2016 o 06:41

  19. #2219

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    No i dupa
    Zapowiadane od 2 tygodni mrozisko przybyło
    MINUS 3 i po mojej magnolii
    I nie wiem co z drzewkami i krzewami owocowymi, które właśnie kwitną
    Zapodaj taką gigantyczną suszarę, niech ogrzewa powietrze!

    A poważnie, to I trzymam kciuki, żeby rośliny nie zmarzły.


    Szykujemy się na powrót borsuka? <zaciera ręce>
    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  20. #2220
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    chyba właśnie po to się robi sztuczną mgłę, żeby kwiatki na drzewach owocowych nie zamarzały, więc to w cale nie głupi pomysł, W dużych sadach mają do tego różne aparatury

    a łapki jakieś widziałaś? zapłodnił pewnie jaką pannę, pincet dostanie, zadanie wykonane, więc mógł już wrócić do siebie do domu

Strona 111 z 256

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony