dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1497

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dan1985

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Posty
    24
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Liliputek dokańczając temat z wczoraj, co do grodzenia, obsadzania frontu tujami itp. to problemu nie będzie raczej z podglądaczami, z przodu działki będę miał ogród siostry, ta już się zapowiedziała, że u siebie będzie sadzić tuje więc to mam z głowy od ulicy będzie mnie dzielić ~38m wąskiej (~4m) działki przeznaczonej na wjazd. Od zachodu mam pole uprawne, od wschodu sąsiad ma tunele z warzywkami/kwiatkami a z tyłu (północ) jest łąka po której hasają sarny, pasą się krowy, biegają bażanty i zające, zarośnięta młodymi dębami i brzozami więc na sąsiadów nie mogę narzekać jedynie sarny pewnej pięknej zimy obgryzły tuje, które były do rozsadzenia :/ trudno

    Co do pracy to wykonuję ją na trzy zmiany, więc różnie bywa z tym moim byciem w domu jak salon będzie od zachodu to będziemy mieli piękne zachody słońca widoczne z tarasu i z salonu

    Ekogroszek hmmm... na pewno to lepsza alternatywa od palenia miałem lub węglem, dzisiaj właśnie czyściłem piec mamie i pachnę jak przypalona grzanka, więc wiem jak to jest, raz w miesiącu to mus :/ hehe chętnie zaproszę Twoją koleżankę, dopiero zobaczy, że może ekogroszek to nie taka tragedia gaz jest drogawy z tego co słyszałem, a i samo przyłącze kosztuje, fakt, że wygodny, znajomy ostatnio zakładał to chyba 30 tyś. dał za wszystko. Do tego jeszcze się naczytałem jak to ludzie płacą mało za gaz i są wyśmiewani przez innych forumowiczów, że mają chyba 14*C w domu zimą wszystko jeszcze jest do rozpatrzenia

    Działkę będę miał/mam we wschodniej Wielkopolsce w małym mieście. U nas mają wprowadzić jakiś podatek kominowy z tego co wiem ?!? tylko zobacz jakie zagęszczenie ludności i budynków jest w Krakowie, auta itp. itd. a kto wie co kto wkłada tak naprawdę do pieca, kontrole znikome. U mnie raczej na razie nie będzie tego problemu, a jak coś to można kupić piec ekogroszkowy z rusztem do palenia drewnem a za chatą będę miał cały zagajnik wierzby energetycznej do wycięcia teren w zasadzie też z tym spadem mam dobry, żeby założyć PC, położyć rury na glebie i zasypać 1,2m ziemią może lepiej wkopać mimo wszystko

    Myjk a co Ci się odwidziało z poddaszem? I co masz do ekogroszku? Pytam z ciekawości

    A drogie jest zrobienie takiego OZC?
    Ostatnio edytowane przez dan1985 ; 29-04-2016 o 13:10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony