dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Płytki ZIRCONIUM

    Witam,

    Czy jest tu osoba, która potrafi pomóc w zaplanowaniu ułożenia płytek w łazience?

    Płytki Zirconium z Tubądzina. Kolor grafit + beż + mozaika na wannie

    Będę kładł płytki samodzielnie.

    Chodzi o to, aby wyrysować ściany: gdzie ma być jaka płytka, cięcia, wysokości płytek itd...

    Plan łazienki w załączeniu: wanna będzie narożna z siedziskiem, umywalka i wc zamieniona miejscami.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	20,0 KB
ID:	359977  
    Ostatnio edytowane przez szymek8411 ; 04-07-2016 o 11:48

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak ci tam wejdzie wanna narożna?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  4. #4

    Domyślnie

    Wanna musi wejść. Ada Besco 140x90 z siedziskiem.
    "Komin" będzie poszerzony z płyty GK z 71,5 na 90.

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za radę, umywalka musi iść w zabudowie razem z Geberitem, bo z powodu zamiany miejscami rura spustowa WC wystaje z posadzki.
    Wolałbym całą łazienkę z płytek, dzięki za porady kolorystyczne ale jak narysować, gdzie ma być jaka płytka cięta? Jakiś prosty program?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    20 cm to bardzo dużo w tej małej łazience - umywalka i sedes będą ściśnięte tak, że nie będzie wygodnie z nich korzystać. A wanny narożne nie są specjalnie wygodne w sprzątaniu. Niczego nie zyskujecie wybierając taką wannę. Poza tym cięzko będzie korzystać z prysznica w takiej narożnej wannie, bo jak zamontujecie parawan nawannowy?

    Umywalka nie musi być równo z geberitem. Po prostu dołem robisz półkę maskującą odpływ na której stawiasz szafkę umywalkową rozmiarami dopasowaną do utworzonej przez geberit wnęki. Ja mam tak zrobione u siebie w domu.

    Nigdy nie rysowałam cięcia płytek w programie. Mnie wystarcza miarka, papier, ołówek i znajomość wymiaru płytki.

  7. #7

    Domyślnie

    Witaj,
    Wanna narożna z siedziskiem ADA firmy BESCO musi być 140x90.
    Poruszam się na wózku a teraz mam taką wannę i muszę założyć identyczną w nowym mieszkaniu.
    Myślę, że 127 cm wystarczy na geberit i umywalkę. Jestem szczupły.

    Płytki będę kładł sam, a nie mam zmysłu estetycznego i nie wiem jak je rozrysować.
    Płytki raczej w całej łazience tak jak mam teraz, do wysokości 200 cm.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony