dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 13
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 251
  1. #121
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    składane mówisz, ciekawa jestem efektu jeśli nie było by to dla Ciebie problemem, czy mogłabyś cyknąć fotkę sypialni z różnej perspektywy? łóżko wygląda bardzo ładnie, zamawiasz z materacem już?

  2. #122

    Domyślnie

    Zaraz poskoczę i zrobię zdjęcie.

    Materac zamówiłam oddzielnie. Janpol Erebu Dream . W mieszkaniu miałam też materac Janpol i po 8 latach poza tym, że trochę przybrudzony to jest jak nowy. Zero odkształceń.
    Cytat Napisał ika86 Zobacz post
    składane mówisz, ciekawa jestem efektu jeśli nie było by to dla Ciebie problemem, czy mogłabyś cyknąć fotkę sypialni z różnej perspektywy? łóżko wygląda bardzo ładnie, zamawiasz z materacem już?
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  3. #123
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    u nas troszkę się pozmieniało.... postanowiliśmy z m. że będziemy budować albo Kasjo 5 albo 6(wiem że są sporo większe ale to będzie dla nas najlepsza opcja), i właśnie stoję przed wyborem albo 6 z duuużym wiatrołapem, albo przerobiona 5 z loggią z mniejszym wiatrołapem i nie wiem sama co zrobić......stąd moja prośba o te fotki z loggią

  4. #124

    Domyślnie

    A czy możesz powiedzieć jak dużą masz rodzinę albo jak dużą planujesz mieć?

    Widziałaś już na żywo Kasjopeę?

    Cytat Napisał ika86 Zobacz post
    u nas troszkę się pozmieniało.... postanowiliśmy z m. że będziemy budować albo Kasjo 5 albo 6(wiem że są sporo większe ale to będzie dla nas najlepsza opcja), i właśnie stoję przed wyborem albo 6 z duuużym wiatrołapem, albo przerobiona 5 z loggią z mniejszym wiatrołapem i nie wiem sama co zrobić......stąd moja prośba o te fotki z loggią
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  5. #125
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    tak byliśmy w jednej, akurat niedaleko nas stoi tylko jeszcze w stanie surowym, i moje wrażenia były mieszane, salon za wąski, ogólnie ciut za mało miejsca. Teraz tworzymy 2+2 ale może pojawi się jeszcze jeden domownik po drugie być może będzie konieczność zaopiekowania się rodzicami w późniejszym czasie....... zresztą poszerzenie kuchni i tak planowałam - od zawsze wyspa mi się marzyła także sumując to wszystko zdecydowaliśmy że własnie wersja 5 albo 6 będzie akurat. Szkoda że do ciebie jest kawałek drogi bo chętnie bym się wybrała

  6. #126

    Domyślnie

    ika86 especially for you...








    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  7. #127
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    dziękuję Miss:* ehhh sypialnia wygląda obłędnie! i dalej nie wiem, co mam zrobić, loggia mi się podoba strasznie i wiatrołap z wielką szafą by się przydał - i bądź człowieku mądry.....

  8. #128

    Domyślnie

    Jakbyś kiedyś była przejazdem to zapraszam !
    Moje wrażenia co do domu są takie, że jak kupowałam projekt to wydawał mi się większy, wręcz ogromy ! Teraz jak mam już ściany pomalowane i drzwi powiedziałabym, że jest optymalny na 2+2 ewentualnie 2+3. Myślę, że jakby gabinet przerobić na pokój dziecięcy, ale on jest mikroskopijny. Jak wiesz ja nie mam dodatkowego pokoju na dole.
    W Twoim przypadku to uważam, że nawet Kasjopea 6 byłaby lepsza. Większy wiatrołap to więcej miejsca na buty i kurtki. I koniecznie jak kupisz Kasjopea 5 lub 6 to zrób prysznic na parterze, bo jeśli mieliby mieszkać z Tobą rodzice to pewnie spaliby na dole i nie mieliby gdzie się umyć.
    Mogłabyś nawet jeszcze inaczej zrobić, że w pokoju na dole po lewej stronie jak się do niego wchodzi zrobić prywatną łazienkę a z prawej strony przesunąć ściankę i wyrównać ją z do ściany głównej. Dzięki temu rodzice mogliby mieć swój "prywatny świat" a WC byłoby dla gości, zawsze w nienagannym stanie Myślę, że nie byłoby z tym problemu bo obok jest kotłownia i bliskość ciągów kanalizacyjnych.
    Cytat Napisał ika86 Zobacz post
    tak byliśmy w jednej, akurat niedaleko nas stoi tylko jeszcze w stanie surowym, i moje wrażenia były mieszane, salon za wąski, ogólnie ciut za mało miejsca. Teraz tworzymy 2+2 ale może pojawi się jeszcze jeden domownik po drugie być może będzie konieczność zaopiekowania się rodzicami w późniejszym czasie....... zresztą poszerzenie kuchni i tak planowałam - od zawsze wyspa mi się marzyła także sumując to wszystko zdecydowaliśmy że własnie wersja 5 albo 6 będzie akurat. Szkoda że do ciebie jest kawałek drogi bo chętnie bym się wybrała
    Ostatnio edytowane przez miss_piggy ; 06-07-2016 o 08:42
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  9. #129
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    Dzięki za cenne uwagi prysznic na dole nawet jak planowaliśmy kasjo 3 był już w głowie własnie ze względu na ten pokój na dole wiatrołap wydaje mi się bardzo pojemny,i tym samym cenny można tam sporo rzeczy upchnąć no i przede wszystkim pochować buty, których są zawsze duże ilości Miss nie zajmuję Ci już miejsca, bo tutaj Twoje treści powinny się znajdować jak zacznę budowę założę swój dziennik i będzie mi bardzo miło jeśli będziesz zaglądać, pomimo że swoją budowę pewnie już skończysz wiesz już kiedy dojedzie Twoja kuchnia?

  10. #130

    Domyślnie

    Nic się nie dzieję. Forum to wymiana doświadczeń a nie tylko wklejanie i like'owanie zdjęć
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  11. #131
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Teraz to juz tylko kuchnia i mozna sie wprowadzać

    Fajnie wyszło!

  12. #132

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się wystrój Twojego domu. Proszę, podaj, jakie kafelki wykorzystałaś w dużej łazience (mozaika, szary gres i drewnopodobne płytki).

  13. #133

    Domyślnie

    Tymczasowa stała szafa na buty mojego męża.
    Ostatnio edytowane przez miss_piggy ; 05-08-2016 o 09:35
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  14. #134

    Domyślnie

    Wstawiłam łóżko do pokoju synka. Łózko Ticca a materac Janpol Temida

    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  15. #135

    Domyślnie

    Nasza garderoba. Myślałam, że się nie zmieścimy a jednak udało się. Jeszcze zostało trochę miejsca. Idealnie na ciuszki syna
    Garderoba zrobiona systemem Algot Ikea, podobny system można kupić w Castoramie - Elfa. Jest to o tyle fajne, że zawsze bez użycia śrubokręta czy młotka możesz zmienić ułożenie półek. Dołożyć lub usunąć



    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  16. #136

    Domyślnie

    I uwaga, możecie w domu mieć dużo rzeczy, ale najważniejsza okazała się szczotka do WC i nie wiem jak u Was, ale mi wybór jej zajął z 30 minut. Masakra
    Kosza na śmieci do toalety nie kupiłam bo nic mi się nie podobało. Mamy takie


    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  17. #137

    Domyślnie

    Wszyscy czekaliście na kuchnie, pojawiły się nawet zarzuty, że nie chcę jej pokazać. Powiem Wam, że też chciałabym ją zobaczyć. Póki co mamy tak
    Montaż jest przewidziany na 17.08. (prawie 3 miechy czekam na meble)
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  18. #138

    Domyślnie

    Generalnie dom mam mocno nieskończony a już mieszkam. Stół rodziców z lat 70-tych. Każdy z moich znajomych z dzieciństwa taki miał. Krzesła Ikea - 50 zł/szt. przydadzą się jako dostawka na imprezy. Generalnie dużo prowizorki u nas, no ale tak się stało, że się przeprowadziliśmy. Moja mama jest naszą sąsiadką więc do niej chodzimy się stołować Łóżko do naszej sypialni powinno przyjechać 16.08.2016 r. Materac już jest, ale cały czas w folii czeka na dopasowanie do łóżka. Jakby okazało się, że coś jest nie tak to chciałabym zwrócić. Chwilowo śpimy na dmuchanym
    Natomiast pierwszej nocy było opicie chaty i nawet mogę się pochwalić, że miałam już pobłogosławiony dom przez jednego z pielgrzymów, którzy u mojej mamy nocowali. Tak się złożyło, że był księdzem




    Ostatnio edytowane przez miss_piggy ; 05-08-2016 o 10:02
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  19. #139

    Domyślnie

    Mamy jeszcze jeden temat, który nas bardzo blokuje w domu. Chcieliśmy przesunąć stary słup elektryczny znajdujący się na środku działki. To jest bardzo długotrwały proces, ale udało się wczoraj postawić nowy słup w granicy działki. Za kilka dni usuną stary. Kabel ze słupa po lewej stronie zostanie wkopany w ziemię i "wyjdzie" na drugi słup po prawej stronie działki. Mój mąż nie chciał mieć kabli na widoku.


    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  20. #140
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    Miss, najważniejsze że mieszkacie, powolutku sobie ogarniesz wszystko, powiem Ci że Twoja garderoba jest mega, strasznie mi się podoba, i też będę chciała zrobić swoją podobnie u nas póki co przyszedł projekt, i niebawem jadę do naszego architekta zrobić pewne przeróbki mam pytanko czy Twoje okno w jadalni jest takie jak w projekcie? Zastanawiam się też nad oknami narożnymi w obydwu pokojach dziecinnych na górze, mogłabyś powiedzieć jak jest lepiej? W projekcie są u mnie całkiem na bocznej ścianie obydwa i tak myślę że z ustawieniem mebli może być później problem.

Strona 7 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony