dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Potrzebne pomysły na łazienkę w stylu "drewno i biel"

    Myślę o remoncie łazienki i strasznie podobają mi się kafle imitujące ciemne drewno (wenge), w połączeniu z bielą. Takich kafli poznajdowałam trochę, ale kompletnie nie mam pomysłu na podłogę jaka do tego pasuje. Łazienka maleńka, podłogi widać mało.

    Jakies pomysly?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.182
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    może ta podłoga właśnie w wenge + detale a reszta białe?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    może ta podłoga właśnie w wenge + detale a reszta białe?

    Taki był początkowy koncept, ale łazienka jest naprawdę maluteńka, boję się czy podłoga wenge nie będzie jej wizualnie jeszcze bardziej zmniejszać? Z kolei podłoga biała budzi obiekcje z uwagi na koty- mam silne podejrzenia że białą fugę musiałabym odmalowywać co dwa miesiące.... no w kropce jestem, a z pomysłu glazury drewnopodobnej za nic nie chcę rezygnować.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.182
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie będzie.
    Małe łazienki z ciemnymi podłogami:





  5. #5
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Taka aranżacja łazienki może wyglądać fajnie pod warunkiem, że się jej nie przeciąży. Małe wnętrze z ciemną podłogą wyłożone kaflami po sufit, może sprawiać wrażenie ciasnego pudełka. Jeśli priorytetem są wymarzone drewnopodobne płytki, to reszta powinna pozostać lekka i jasna. Jak to zrobić? Zastosować bardzo jasną (białą, kremową, beżową) kolorystykę; używać okładzin ceramicznych tylko w miejscach niezbędnych, a resztę ścian zabezpieczyć po prostu farbą; zainstalować duże lustro; ceramikę sanitarną wybierać delikatną o obłych kształtach; kabina prysznica z przezroczystego szkła; meble na nóżkach lub wiszące; światło rozproszone. Aby jednak aranżacja wydawała się pełna warto ten ciemny brąz podłogi powtórzyć w kilku dodatkach (wieszak, na papier, mydelniczka, ramka na ścianie…) To powinno się udać!
    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony