dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zenonzenotypowski

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    szczecinek
    Kod pocztowy
    78-400
    Posty
    5

    Domyślnie Prawie dom pasywny.

    Witam. Sądze, że jest to chyba najwłaściwsze miejsce do pytania, które chce zadać. W pewnym miejscu internetu natknąłem się na akcję, w której jakiś człek pozbierał pieniądze na wybudowanie podobno taniego domu na działce. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że mówi iż ten dom jest pasywny i tym zachęca ludzi aby go w tym wspomagali. Na pierwszy rzut oka koleś jest dla mnie laikiem, widać to po sposobie budowania itp. itd. Poniżej przedstawie link do FB na którym ma profil i zamieszcza tam zdjęcia i linki do filmów o tym jak buduje. Poza tym nawet pojawiła się tam fraza, że on uczy budować. Dodam tylko, że jest to konstrukcja szkieletowa, drewniana. I tu prosiłbym o wasze zdanie na ten temat. Czy tylko mi się wydaje, że coś jest z tą "budową" nie tak? Od razu mówie, że wszelikie niewygodne pytania, na bierząco usuwa i blokuje profil. https://www.facebook.com/zbudujsamdom/?fref=ts

  2. #2

    Domyślnie

    widziałem gorszych fachowców co budują duże domy w Polsce - jest tam wiele błędów ale wytykanie ich to nie tutaj ! Pasywny ani energooszczędny nie będzie - powód w tej cenie domu te okna powinny być połową kosztów a na pewno wstawili najtańsze jakie znaleźli . Ludzie i rynek szybko zweryfikuje ich technologie .

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kamilb1987b
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Górki-Wielkie
    Kod pocztowy
    43-436
    Posty
    6.421

    Domyślnie

    Jak dla mnie to nie wiem co tym chcą osiągnąć. 35m2 to nie dom całoroczny a może być najwyżej na domek letniskowy. Oczywiście że się da ale nie po to ludzi sprzedają mieszkania w bloku by pójść mieszkać w małej kicie. Więc to tylko jakaś głupia propaganda. A ze domek letniskowy można tanio zbudować to każdy wie, więc ameryki nie odkryli.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony