dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1

    Domyślnie Motywy egipskie na ścianie..

    Witam widziałam w castoramie płyty na ściane z motywami egipskimi ale nie wiem jak to fachowo sie nazywa i mam problem z wyszukaniem tego w internecie by więcej sie o tym dowiedziać bardzo mi sie to podobało.Zbliżone do piaskowca a na nich Kleopatra lub Faraon itd może ktoś z was skojarzy o czym myśle

  2. #2

    Domyślnie Re: Motywy egipskie na ścianie..

    Cytat Napisał seledynka
    Witam widziałam w castoramie płyty na ściane z motywami egipskimi ale nie wiem jak to fachowo sie nazywa i mam problem z wyszukaniem tego w internecie by więcej sie o tym dowiedziać bardzo mi sie to podobało.Zbliżone do piaskowca a na nich Kleopatra lub Faraon itd może ktoś z was skojarzy o czym myśle
    Ja kojarzę. Idz do castoramy i dowiedż sie o producenta. A tak z ciekawości spytam co chcesz z tym zrobić? Masz na to jakis pomysł aranzacyjny wspólgrajacy z otoczeniem bo jest to duży element i zdominuje pomieszczenie bardzo mocno i wystrój reszty powinien sie z tym jakos komponowac. Inaczej bedzie jak kwiatek do kozucha.

  3. #3
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    za polowe ceny mozesz zamowic sobie wykonanie takich motywow na scianie.

  4. #4
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    aha, i jestem ciekawy jak chcesz to polaczyc z reszta wnetrza

    jakies mumie?

  5. #5

    Domyślnie

    Już znalazłam http://www.stegu.pl/ o to mi chodziło.Na razie tylko się orientuje w tym temacie

  6. #6

    Domyślnie

    Już znalazłam http://www.stegu.pl/ o to mi chodziło.Na razie tylko się orientuje w tym temacie

  7. #7

    Domyślnie

    A jeszcze mam pytanko jedno pomijając te motywy egipskie .Czy widział ktoś z was płytki kamieniopodobe np. "RODOS" - kremowy (są na tej stronie co podałam) w mieszkaniach?.Konkretnie chodzi mi o przedpokój.

  8. #8

    Domyślnie

    Widzialam cos podobnego jak Jura kremowa wylozona w duzym holu, tylko ze to byly prawdziwe plytki kamienne. Do pomaranczowych scian i wystroju ala Toskana wyglada rewelacyjnie.
    Ja polacze na parterze pokoj+kuchnia, plytki kamieniopodobne cos jak Rodeo - kuchnia i ciemne panele w pokoju. Tylko sie zastanawiam jak takie plytki kamieniopodobne reaguja na scieranie butami, jezeli sa przeznaczone na sciany

  9. #9

    Domyślnie

    Ja miałam raczej na myśli płytki na ściane Fajnie to wygląda i chyba lepiej takie jak gdyby opadające czyli na określoną część ściany(z góry na dół ) a na pustą ściane można dodać jakiś niewielki motyw choćby właśnie egipski http://www.stegu.pl/1007.html Szukam porady bo planuje remont przedpokoju...no nie wiem

  10. #10

    Domyślnie

    seledynka hihi to ja poplynelam juz myslowo dalej. Na poczatku chodzilo mi wlasnie o sciane w kuchni zamiast kafelek i obudowe "barku" oddzielajaca kuchnie od pokoju....... ale pozniej wpadlam na to ze podloga w kuchni tez byla by taka cacy, dlatego napisalam jak to sie bedzie mialo do scierania ciapciami.

    Co do egipskich motywow, to wydaje mi sie ze "cegly" lepiej pasuja niz Rodeo. Rodeo jest bardziej mediteran, czyli srodziemnomorski, a egipski to taki wlasnie murzany, jasna cegla ala kamienie, tynk zacierany nierowno malowany na stara pomarancze lub stary roz......... hmmm przynajmniej ja to tak odbieram.

  11. #11

    Domyślnie

    To który motyw zaproponowałabyś do Rodosa lub Jury? A co wogóle myślisz o tych płytkach do przedpokoju i zastanawiam sie jaka podłoga by do tego pasowała...zaczyna mnie to wkręcać troszeczke

  12. #12

    Domyślnie

    Ta prosta z peru Tylko ze nie wykladala bym calych scian do sufitu, a tak na ok 2/3 i do tego nie rownomiernie, raz wyzej raz nizej. I wlasnie na tej bialej, lub kremowej scianie walnela bym to peru, ale nie za duzo, trzy cztery motywy Taka kombinacja z miekkimi liniami plytek a kwadratami peru moze dac ciekawy efekt.

    Z podloga bedzie problem, bo w takich ukladac przewaznie podloga jest taka jak sciany......oczywiscie jezeli robione to jest z kamienia. Jezeli sie nie boisz to ciemne dechy A jak chcesz plytki, to musza byc kolorem zblizonym do sciany i jak najbardziej neutralne, zeby nie przytlaczaly scian, bo bedzie za duzo dobrego i zrobi sie jarmark.

  13. #13

    Domyślnie

    Jak nie miałam jeszcze na uwadze tych płytek na ściane to planowałam na podłoge gres polerowany ale teraz gdybym myślała poważnie o tych ścianach to raczej chyba nie wskazane co? Te z peru właśnie między innymi też mi wpadły w oko myśle że wyglądałoby ciekawie

  14. #14

    Domyślnie

    Gres moze byc jak najbardziej, tylko nie polerowany. A jezeli bys wybrala ta kolekcje z peru (nie ta druga z bialymi obramowkami)




    to mogla bys dobrac gres w identycznym kolorze jak te obramowki i bylo by cacy

    Popatrz na to inaczej, takie plytki kamiennie kladzie sie na podlodze, do tego biale czy kremowe sciany z mniej czy bardziej ciemnymi belkami i meblami. Kladac to na sciane, wywraca sie wszystko do gory nogami hihi no to wywroc, jasne sciany i ciemniejsza podloga.

  15. #15
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    tak sobie przejrzalem ta strone i sam tam rzeczy niektore fajne, a niektore sa po prostu STRASZNE, az dziwne, ze to wyszlo z tej samej firmy, brrr...

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał tripper
    tak sobie przejrzalem ta strone i sam tam rzeczy niektore fajne, a niektore sa po prostu STRASZNE, az dziwne, ze to wyszlo z tej samej firmy, brrr...
    Tych koszmarnych jest, niestety, wiecej
    Ale skoro znajdują amatorów...

  17. #17

    Domyślnie

    Jakby nam sie wszystkim podobalo jedno i to samo, to chodzili bysmy w jednakowych mundurkach

    A ja sie dalej zastanawiam, czy te plytki mozna polozyc na podloge...... chyba wysle maila do firmy z pytaniem

  18. #18

    Domyślnie

    Ja uwielbiam takie rzeczy bardzo mi sie podobają wole to od obrazka z kwiatkiem które namiętnie kolekcjonuje moja babcia może dlatego mi sie przejadły(nie mówie że to brzydkie ). Rzecz gustu Dzięki Mohag za podpowiedzi

  19. #19

    Domyślnie

    Nie ma za co Jak juz sie zdecydujesz, albo moze juz zrobisz to daj znac.

  20. #20

    Domyślnie

    tak się zastanwawiam dlaczego nie zrobiono takiego elementu ozdobnego z postacią Ammona a zwłaszcza z profilu...

    do takich ozdób to tylko piaskowiec
    żadne kafle

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony