dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 13
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 251
  1. #161

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Wypowiadam sie na forum pierwszy raz, ale zmagania Kasjopeowiczów śledze już wiele lat więc nowa aż tak bardzo się nie czuje )
    Miss Piggy cudowny domek Ogromne gratulacje
    Cudownie było zobaczyć zdjęcia sypialni gdyż długo szukałam takowych na forum Mam prośbe jesli to nie sprawi problemu o podanie wymiarów sypialni, tzn. szerokości i długości.

    Pozdrawiam

    Karolina

  2. #162

    Domyślnie

    Witaj czarna_owco_23 dziękuję za gratulacje i przepraszam za tak późną odpowiedź, ale wykończeniówka mnie wykańcza.
    Ta sypialnia ma pewien uskok gdzie jest okno , ale główna część sypialni bez garderoby to 3m x 4,5 m tak w przybliżeniu.

    Cytat Napisał czarna_owca_23 Zobacz post
    Witam serdecznie

    Wypowiadam sie na forum pierwszy raz, ale zmagania Kasjopeowiczów śledze już wiele lat więc nowa aż tak bardzo się nie czuje )
    Miss Piggy cudowny domek Ogromne gratulacje
    Cudownie było zobaczyć zdjęcia sypialni gdyż długo szukałam takowych na forum Mam prośbe jesli to nie sprawi problemu o podanie wymiarów sypialni, tzn. szerokości i długości.

    Pozdrawiam

    Karolina
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  3. #163

    Domyślnie

    Po kilkunastu dniach bez znaków życia postanowiłam coś wrzucić. U nas prace już nie mają tak dużego tempa głównie z powodu wyczerpania budżetu. Teraz powoli się próbujemy w domu odnaleźć. Przeżyliśmy już w nich pierwsza większą imprezę i muszę powiedzieć, że usunięcie tej szafy w jadalni daje duże możliwości pomieszczenia gości. Nawet można zrobić "dance floor"

    Wracając do tego co u nas zostało zrobione i zdjęć. Wrzucam zdjęcia mojego łóżka 160x200 z pojemnikiem. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić sklep w którym je zamówiłam https://www.fabrykasypialni.pl/pl/p/...jemnikiem/2639 , wybrałam materiał firmy Fargotex Magic Porto 5 . Super materiał. Wybrałam ten materiał po zapoznaniu się z licznymi opiniami w internecie a ten post przekonał mnie do zakupu http://www.houseloves.com/blog/2016/...-home-fargotex .

    Przepraszam, że pościel nie wyprasowałam


    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  4. #164

    Domyślnie

    Udało się nam zamontować lampy nad stołem.


    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  5. #165

    Domyślnie

    A teraz przestroga dla wszystkich. Kto już mieszka dłużej niż rok pewnie poznał swój dom co nieco. Zanim zaczęliśmy budować dom znajomi mnie ostrzegali, że dom to nie przelewki. Trzeba dużo koło i w nim pracować, wtedy myślałam sobie , ewentualnie trzeba skosić trawę. Niestety przekonuję się, że mieli rację szybciej niż mi się to wydawało.

    Przypadek 1. Nie mamy ciepłej wody tzn. nie tak od razu. Woda jest zimniejsza. Co to może być. Patrzę na solary, na ekranie uśmiechnięta buzia - myślę sobie jest ok. Nie popatrzyłam na inny czujnik, poziomu glikolu, który drastycznie spadł. Dzwonię do serwisu, za kilka godzin są. Patrzymy na poziom glikolu, jest ok. Jakieś jaja. Na szczęście serwisant był na tyle fajny, że nie uznał mnie za wariatkę tylko przeprowadził jakieś próby i wyszło, że miałam rację. Glikol wyciekł z solarów i spływał po dachu. Nic nie widziałam. Facet "dobił" glikol i pojechał. Myślę sobie, to będzie woda ciepła, a tutaj dupa, dalej nic. Przyszły tęgie głowy z okolicy mi pomóc. Analiza była następująca, skoro solary działają a one podgrzewają wodę i były zepsute to woda powinna być podgrzana przez piec. Skoro piec nie działa, mimo sprawdzenia poziomu temperatury to znaczy, że piec padł. Jak to możliwe, niecały rok ? Co się okazało? Hydraulicy jak zamontowali mi piec to ustawili tylko grzanie grzejników a wody nie. Cały czas żyłam na wodzie z solarów i nie zauważyłam, że nie włączyli mi na piecu. Dobrze, że są instrukcje obsługi i pomocni sąsiedzi.

    Przypadek 2. Od kilku dni miałam dziwny przypadek w domu. Jak spuszczałam wodę z wanny na piętrze to w zlewie w kuchni mi coś bulgotało. Zadzwoniłam do hydraulika i mówię jaka jest sprawa. On na to, że pewnie syfon w kuchni jest za krótki. Myślę sobie, może ma rację , w końcu tata mi go montował i usunęliśmy jedno kolanko bo nam przeszkadzało. W związku z tym idę do taty i mówię jak wygląda sprawa i zapraszam go do siebie, aby pokazać na żywo jak sprawa wygląda. Spuszczam wodę na górze a tutaj woda ze zlewu mi się wylewa. Szok , biegnę na parter spuszczam wodę w toalecie a woda "stoi". Wbiegam do kotłowni a mi kotłownia "płynie", wylewa się na garaż. SZOK ! Co robić? Nie będę już Was zanudzała jak do tego doszliśmy, ale miałam zmiażdżone rury odpływowe z kanalizacji do przydomowej oczyszczalni ścieków. Została z nich miazga. Najprawdopodobniej stało się to jak pracowała u nas koparka, albo jak wstawiali nowe słupy elektryczne. Sąsiedzi naprawili mi to. Koszt - 40 zł. tyle co nowa rura i mufka. Napracowali się okrutnie, w pełnym słońcu.Wiszę im za to kolacje z jakimś alkoholem. Wniosek jeden - warto dobrze żyć z sąsiadami i sobie pomagać nawzajem. Nigdy nie wiesz, kiedy będą Ci pomocni najbardziej.



    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  6. #166

    Domyślnie

    Na sam koniec napiszę o moim odkryciu. Patent na muszki owocówki. Miałam tego masę, z pewnością dlatego, że w rurach mi stały nieczystości.
    1 część octu, 1 część płynu do mycia naczyń, 1 część soku , wszystko wlać do słoika i zostawić na stole w kuchni.
    Po dwóch dniach na dnie zobaczyłam coś takiego.

    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  7. #167

    Domyślnie

    I ostatnia seria zdjęć. Był słup, nie ma słupa.


    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  8. #168
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Oj, nie zazdroszczę przygod z rurami Dobrze, że problem rozwiązany!

    Łóżko ładne. Prasowanie pościeli nie przyszłoby mi do głowy

  9. #169

    Domyślnie

    Witam. Piekny dom, czekam na kolejne zdjęcia. Ja właśnie zaczynam przygodę z wykończeniówką domu. Czy możesz mi podać nazwę płytek w dużej łazience, ta mozaika na ścianie i co to za piękne lampy nad stołem jadalnianym. Dzięki

  10. #170
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karol1460

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-100
    Posty
    92

    Domyślnie

    miss_piggy wydaje mi się czy powiększałaś okno w kuchni (te boczne)??
    Kuchnia wyszła super taka duża

  11. #171

    Domyślnie

    Jeśli dobrze pamiętam to tak. 140 szerokość, ale sprawdzę jeszcze w domu
    Cytat Napisał karol1460 Zobacz post
    miss_piggy wydaje mi się czy powiększałaś okno w kuchni (te boczne)??
    Kuchnia wyszła super taka duża
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  12. #172

    Domyślnie

    Cytat Napisał blagbird Zobacz post
    Witam. Piekny dom, czekam na kolejne zdjęcia. Ja właśnie zaczynam przygodę z wykończeniówką domu. Czy możesz mi podać nazwę płytek w dużej łazience, ta mozaika na ścianie i co to za piękne lampy nad stołem jadalnianym. Dzięki
    Przepraszam za opóźnienia --> https://light4u.pl/product-pol-7723-...-MAXlight.html
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  13. #173

    Domyślnie

    Dawno mnie tutaj nie było. Niestety, ale wykończeniówka już tak nie cieszy, fundusze się kończą. Najważniejsze, że mieszkamy i powoli się urządzamy
    Ostatnio udało się nam trochę zagospodarować kącik wypoczynkowy. Kupiliśmy sofę, lampę i dostaliśmy w prezencie piękne plakaty, które powstały 30 lat temu. Plakaty przedstawicieli polskiej szkoły plakatu: Świerzego, Tomaszewskiego i Kaja.

    Sofa - Maxliving Narożnik Asti Wood 295/167/80, obicie materiałem firmy Fargotex Magic Home Porto 17 dark taupe
    Poduszki - Home&You
    Lampa - Maxlight Rapa B P0189


    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  14. #174
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    bardzo stylowo

  15. #175

  16. #176
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie słupa - ile kosztowało postawienie nowego i przepięcie?

  17. #177

    Domyślnie

    17 tysięcy.
    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Mam pytanie odnośnie słupa - ile kosztowało postawienie nowego i przepięcie?
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  18. #178
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Evievi
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    26

    Domyślnie

    piękny narożnik, a plakaty <3

  19. #179
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Cytat Napisał miss_piggy Zobacz post
    17 tysięcy.
    szaleństwo!

  20. #180
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Evievi
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    26

    Domyślnie

    Miss Piggy, mam do Ciebie ogromną prośbę o zdjęcia Twojej sieni. Z tego co pamiętam zdecydowałaś się na jej wydłużenie i przesuwne drzwi. Czy Twoje rozwiązanie się sprawdziło? Czy jesteś z tego zadowolona?

Strona 9 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony