dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1

    Domyślnie Katowice i okolice - meble kuchenne, stolarz, meble na wymiar, schody

    Proszę o pomoc. Jestem na etapie urządzania kuchni. Gdzie, w woj.śląskim ,można zamówić dobre meble kuchenne?( kuchnia do zabudowy, niekoniecznie tania)

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam firmę Black Red White z Biłgoraja. Mają sieć w całej Polsce. Na stronie www.brw.com.pl znajdziesz adresy dystrybutorów i salony sprzedaży. oferują kompleksową zabudowę zarówno tańszą (MDF, HDF) jak i droższą drewnianą. Do tego super wyposażenie - cargo, tzw. magic corner, szuflady, itp. bajery. oczywiscie sprzęt do zabudowy, oswietlenie jak i stoły i krzesła. Ja do nowobudowanego domu będę u nich (Łódź) zamawiać meble w lecie. Ale mam już wycenę (gratis) a projekt z wizualizacją kosztuje 100 zł. nie zobowiazuje do zakupu. Czas oczekiwania na meble ok. 4 tygodni lub krócej. ponieważ firma ta produkuje również meble pokojowe i inne znam ją, bo mam dwa pokoje + przedpokój umeblowane tymi meblami. I jest super!!!

  3. #3

    Domyślnie Ale pamietaj

    Nie zamawiaj mebli u jakiegoś dystrybutora pewnej firmy z Hajnówki, tak jak pewni laureaci konkursu muratora.
    Właściciel domu z poddaszem , kominkiem , ogrzewaczem przepływowym , dwoma kotami i jednym psem.

  4. #4
    Aldonka
    Guest
    Aldonka

    Domyślnie

    Proponuę Meble RUST z DObrodzienia. Są OK - tyle że cena z górnej półki

  5. #5

    Domyślnie

    Ponieważ miałam spore wymagania zamówiłam meble w firmie Marwel z Katowic. Byłam bardzo zadowolona z obsługi i z mebli, zwłaszcza, że facet potrafił mi "podpowiedzieć" co warto, a czego nie. Polecam z czystym sumieniem

  6. #6

    Domyślnie BRW?

    Na BRW to bym uważał - złwaszcza ta tańsze wersje: niedokładne spasowanie elementów + słabe okucia.
    Peteros

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za wszystkie uwagi, spostrzezenia i podpowiedzi.
    Agaton.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-04-2013 o 15:50

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Agaton widzę, że jesteś z Żor, czy przyglądałaś się meblom kuchennym Kolasa.
    Mają ekspozycję ponoć w Rybniku w Miszteli, a ja widziałam ich meble w salonie w Raciborzu i niczego sobie. Koleżanka zamówiła u nich kuchnię jest zadowolona, szybko i rzetelnie. Niestety nie pytałam jak wychodzi to cenowo w porównaniu z innymi.
    Jak będziesz zainteresowana to podam Ci dokładnie jak do nich dojechać.
    pozdrawiam
    Edzia

  10. #10

    Domyślnie

    Edzia, bardzo proszę o namiary.
    Agaton

  11. #11

    Domyślnie

    Witam. Sześć lat temu zamówiłem kompletną kuchnię z wyposażeniem firmy Forte. Co prawda zamawiałem w ich centrali w Wysokiej Mazowieckiej, ale mają wiele salonów firmowych w terenie - najbliższy w Tychach. Te sześć lat intensywnego użytkowania - zero problemów. W cenie mebli był transport i montaż. Wtedy w stosunku do innych firm był to najlepszy kompromis między ceną a jakością. Najbardziej jestem zadowolony z ich blatów - są naprawdę wytrzymałe.
    Hermisz; "Navigare necesse est"

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    start007

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-04-2013 o 15:50

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Majeczktat88

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-04-2013 o 15:50

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kasia Więcek

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-004
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 03-01-2014 o 15:31

  15. #15
    Banned
    seborski

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-833
    Posty
    3

    Domyślnie

    spam
    Ostatnio edytowane przez panfotograf ; 29-01-2016 o 18:36 Powód: spam

  16. #16

    Domyślnie

    hej, czy ktoś mógłby wskazać miejsce gdzie na forum są polecani stolarze robiący meble na wymiar konkretnie kuchnie?

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to nie jest forum reklamowe, więc takich wątków nie ma za dużo.
    Jest biała lista wykonawców w dziale "Wymiana doświadczeń" - wyszukujesz wyszukiwarką chociażby po województwach. Albo tutaj, również po województwach.

    Możesz też przejrzeć kuchnie forumowiczów (są prezentowane we wątku "nasze kuchnie" lub w prywatnych galeriach) z twojej okolicy i podpytać, kto im je robił.

  18. #18

    Domyślnie Projekt i wykonanie kuchni - szukam solidnej firmy z Gliwic

    Cześć,
    Jak w temacie. Przymierzamy się do zrobienia naszej wymarzonej kuchni, w domku, który właśnie kończymy.

    Szukam solinej firmy z Gliwic bądź okolic, która wykona projekt i realizacje.

    Ktoś coś zna sprawdzonego i godnego polecenia?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony