dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Napisałaś, że kupiliście pół domu. Myślałam, że tylna ściana bez okien na twoim rzucie to przylegająca druga część domu.


    Można zrobić tak:


    ale nie mam pojęcia gdzie wstawić kozę.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 30-05-2017 o 21:12

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olla87

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    53-200
    Posty
    83

    Domyślnie

    Podoba mi się! Przepraszam, myliłam tym określeniem pól domu - pół w tym wypadku oznacza faktycznie pół, bo jest to stary dom parterowy z dwuspadowym dachem i ganeczkiem w którym...brakuje tylnej połowy. Jest zatem przód : ganek, te 50m, i jednośladów dach, a koniec domu stanowi prosta ściana- jakby ktoś to przeciw na pół. W perspektywie jest rozbudowa ale na razie musimy jakoś to wyremontować i zamieszkać dzięki za propozycję.
    A btw czy ktoś używał desek sosnowych z Leroy Merlin w cenie 33zł/m. Czy po zaimpregnowaniu nadają się one na podłogi i szalunek zewnętrzny?

  3. #23

    Domyślnie

    Ja mam taką w domku. Dla singielki. Łóżko na 120 cm na zamówienie, z szufladą na pościel, stoi naprzeciwko ściany okiennej.Okno duże, na całą ścianę wychodzi na zachodnią stronę ogrodu - widok zachodzącego słońca itd.... W moim wątku w "projektowaniu wnętrz" jest to pomieszczenie. Dostęp do łóżka tylko z jednej strony. Obok szafka nocna na 60 cm, następnie drzwi wejściowe. Po lewej stronie dłuższego boku łóżka, na przeciwległej ścianie jest coś jakby komódka. Sypialenka in statu nascendi, planuję komodę z Rad-Polu i identyczną szafkę nocną. Komoda ma być taka http://www.rad-pol.com.pl/produkt/komoda-7189.html i maksymalnie zmieści się tam mebel na 115 cm.
    Ogród - moja miłość

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olla87

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    53-200
    Posty
    83

    Domyślnie

    Dzieki leda16 :*

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony