dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1003

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    abes99

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    SRC
    Kod pocztowy
    47-400
    Posty
    328

    Domyślnie

    Cytat Napisał vendea Zobacz post
    ja dziś analizowałam tego renkforca mh-3202 - wygląd nie powala, ale ma proporcje włącznika światła, kosztuje 99 zł i ma 4 okresy na dobę plus programowanie tygodniowe... przynajmniej tak mi się wydaje, bo niestety trochę to dla mnie zagmatwane

    https://www.manualshelf.com/manual/renkforce/mh-3202/user-manual-polish/page-16.html
    Ale te 4 okresy na dobę to start grzania z określoną temperaturą, czyli tak de facto pozwala na ustawienie dwóch okienek grzewczych (bez podbicia porannego). Na nim wyglądałoby to przykładowo tak: od 6:00 -> 21 st.C; od 13:00 - > 23 st.C, od 15:00 -> 21 st. C; od 22:00 - 23 st.C.

    Ja już jestem pełen rozterek. Z jednej strony całkiem przyjemnie wyglądający DEVIreg Touch, ale z możliwością ustawienia tylko dwóch temperatur i dwóch okienek, jeszcze z kombinowanie że nie mogą przekroczyć północy. Teoretycznie taką samą funkcjonalność ma TECH ST-293 v3 za połowę ceny. Z drugiej strony ten Euroster Q7E - na papierze ma wszystko co potrzeba, tylko wygląda średnio. Ale duży nie jest, więc może się nie będzie rzucał w oczy. Koniec końców pewnie skończy się na TECH'u, skoro u Jaśka działa i jest stosunkowo tani . Chyba, że myślisz o tym Renkforce jako budżetowym zamienniku TECH'a? Ale TECH ma chyba trochę więcej możliwości ustawień (pilnowanie temp. podłogi, ustawienie histerezy)...
    Ostatnio edytowane przez abes99 ; 09-09-2017 o 11:52
    Remontuję (edit: już zamieszkuję...) dom z ok. 1973r. o pow. ok. 190m2, kubatura ok. 450m3. Posadzka na gruncie +18cm styropianu 032, ściany +18cm styropianu 032, dach płaski +30cm styropianu 032, okna trójszybowe. Ogrzewanie: kablami grzejnymi (Devi 18T ~18kW + 8cm B25), wentylacja mechaniczna z rekuperacją, PC do CWU, fotowoltaika 10kWp (Longi 11x320W + 18x360W, Fronius 8.2-3-M, azymut 27st.W, kąt 26st.). Praktycznie z domu zostały tylko ściany i stropy...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony