dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 722 z 1588
Pokaż wyniki od 14.421 do 14.440 z 31759
  1. #14421
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no dobra mam jeszcze jedna perelke

    sprawa z Diane, bo czytalyscie.
    Wiec nie odzywala sie i udawala ze nas nie widzi, 2 dni temu wiec do niej poszlam i pytam co jest grane. Tego co sie dowiedzialam to powinno byc gdzies zapisane !!!

    chicielismy jej pomoc bo nam bylo jej zal, okazalo sie ze niepotrzebnie.

    no wiec...ze Prince of Darkness na mnie obrazony to mi zwisalo, ale ona? chcialam jej wywalczyc nowy ladny i stabilny taras do kur*** nedzy.

    ale - on sie obrazil na mnie bo obrazilam jego taras, a ona sie na mnie obrazila bo ja obrazilam jego
    tylko ze ja jego nie obrazalam, a wypowiedzialam opinie na temat tego co zbudowal i chcielismy od nowa zrobic. Bo on nawet nie umie sie poziomica poslugiwac.
    niewazne...

    co sie dowiedzialam jeszcze? ze to M mial Spencerowi pomoc a nie ze M mial zbudowac
    goscia nigdy nie ma, syfu po sobie potrafi przez miesiac nie sprzatnac (tak, cholewa i butelki dalej leza!!!!), nie ma pojecia jak co z czym sie je i to M mial budowac w ciagu dnia i pewno Rick by pomogl , bo jasniehrabia wraca poznym wieczorem. Ale wzieli i PRZEKRECILI. Z M zrobili "pomagacza" a nie "budowniczego". Szybko zapomniala ze dwa tyg m dupe trula.
    Dowiedzialam sie tez ze sie obrazili na mojego M po poszedl i "za ich plecami deski zalatwil". KURMAC.....kasy nie maja, poprzednie deski wyjechaly na smieci i byla zrospaczona, M zapytal wlasciciela czy ma jeszcze jakies dla niej - chcial pomoc! DOSTALA TE DESKI.
    Okazalo sie ze to byl wielki blad bo "za plecami bylo" a deski sa beznadziejne - wiekszego BS nie slyszalam bo poszli i wzieli te deski tylko gdzies je schowali - nie u siebie, zapakowali na swoj samochod i gdzies skitrali. Klamstwo numer dwa jak widzicie.
    "bo on jest wrazliwy", to jej powiedzialam ze w takim wypadku niepowinien pracowac w strazy pozarnej gdzie trupy wyciagaja z samochodow!
    jesli nie potrafi przyjac krytyki to juz jego sprawa i jej powiedzialam - to wszystko twoja wna Diane, mialas dwa tyg na powidzenie synalkowi o budowie tarasu ale nie powiedzialas, spadlo na niego jak bomba, zaczela sie tlumaczyc ze czasu nie miala - excuse me????? mieszkaja razem, widza sie codziennie a ona czasu nie miala? nasteny BS> powiedzialam jej ze poprostu sie go boi - co juz wielokrotnie sie rzekonalismy i to on zazi w jej domku a nie ona.

    zazyczyli sobie - przeprosin. Wysmialam ja i powiedzialam ze nigdy w zyciu.


    a wczoraj sie jeszcze dowiedzialam co rozpowiada po parku - ze ona nie wie po co M ze mna wogole jest, bo ja mu ciagle kaze cos robic.
    ha!
    znaczy taras, bude lesna i smietnik mialam sobie sama postawic??? ona jest NIENORMALNA.....


    nie, ona nie jest zaproszona na te party, teraz rozumiem dlaczego ludzie jej nie lubia

    i w taki sposob sie zakonczyla sasiedzka znajomosc - nie odzywamy sie do siebie, nawet HI nie mowimy. szkoda moich nerwow na nich a gowniaz ktory jest w mojej corki wieku napewno nie bedzie mi warunkow stawial.
    pomagacza do budowy niech sobie sami znajda. Zaloze sie ze jak juz do domu pojdziemy przedluza ten taras, z tych desek co zakitrali, nas nie bedzie wiec nie bedziemy widziec no i ich klamstwo ze deski byly fe sie utrzyma, albo wczesna wiosna kiedy ona bedzie tutaj pierwsza zanim park otworza


    szopka co?
    niewarto sie wysilac i starac sie byc milym i pomagac.

    a o kasie za jazde po pizze pisalam???
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 07-10-2017 o 15:43

  2. #14422
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wiem ze srebro do granatu pasuje, ale zloto tez i nie wiem czy nie bardziej

    nie, Rick sie nie obrazi bo wie o tej ksywce i sie smieje, a M i Rick razem tez maja ksywke "Deck builders" czyli budowniczy tarasow, bo oba tarasy duze i byly w dwa dni postawione, kiedy innym to zajmuje tydzien albo wiecej.


    zwierzaki super sa, czekam na fotki

  3. #14423
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestka ale w Polsce macie przepiekne tapety, nie znalazlas zadnej w granacie? Macie wiekszy wybor niz ja bo w Europie jest wiecej tego
    szablon tez ok ale duzo pracy i czy bedziesz zadowolona z tego? iem ze Vesi malowala szablonem, ciekawe jak to w zblizeniu wyglada, czy nie ma zaciekow, mnie nawet malutki by wkurzal z bliska.
    Tez w Granatowym myslalam o granatowej scianie ale ze pokoj nie za wielki zrezygnowalam, Granatowy jest zaglowek, nazuta i zaslony i wole dodatkami grac w tak malym pokoju. Granatowy zaglowek na granatowej scianie juz byloby za duzo u mnie i by sie zlalo. Ty masz pewno wielka sypialnie to inna sprawa. A zaglowek jaki masz?

  4. #14424
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Mania, znajoma mojego M zaproponowała, że może u siebie w pracy coś mu pomalować, bo nieraz dla zabawy np. okulary swoje malują.
    Tak więc, wzięła tę rzecz, pomalowała i jakieś dwa tygodnie po tym upomniała się o dowód wdzięczności. Nie dla siebie, prezent dla swojego dziecka chciała.
    Co chwila zmieniany był model tego prezentu, oczywiście na droższy Niedawno zapytała, czy chcemy od niej w prezencie jedną rzecz. Bo ona nie ma na to miejsca. Rękami i nogami bym się zapierała przez tym prezentem. Bo nie wiem, na ile by go wyceniła za miesiąc czy dwa?

    Dawaj o tej pizzy, nie pamiętam żebym czytała o niej.

  5. #14425
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    taaaa Mika, wlasnie z taka wdziecznoscia niby za darmo a nie za darmo przypadek jazdy po pizze bedzie


    Rickowi sie nie chcialo robic grilla, byla kuzynka Kathy z mezem, Trina z Korina , Rick i Kathy plus moj M plus ta kolezanka Kathy co kupila tez domek - ja nie poszlam, szyja mnie bolala i lezalam plackiem. Wiec imprezowali.
    Widzialam ze gdzies Trina jedzie i moj M ze Spencerem, dowiedzialam sie PO.
    jak wrocili Spencer i Diane przyszli do mnie na kawe i powiedzieli ze po pizze pojechali. I z pretensjami oboje do mnie ze NIKT nie zaproponowal kasy za jazde - poprosili Sencera bo tam kazdy pil. Pizza jest 5min od parku.
    Powiedzialam wiec im ze powiem M o kasie.
    Na nastepny dzien wiec mowie M i reszcie ze Spencer i Diane oburzeni byli ze oni im kasy nie dali, kazalam M mu dac.

    co sie okazalo - Pizza byla pomyslem Triny no bo Rick mial lenia robic zarlo. No apity byl nie dziwie sie. Spencer sie podkochuje w Trinie (ladna jest!!) . Trina poprosila mojego M zeby z nimi jechal bo sie bala - nie dziwie sie. Trina zapytala Spencera czy chce kase, powiedzial ze nie bo i tak musi jechac po papierosy.
    Staneli po fajki, kupili pizze, chcieli mu dac pizze ale nie chcial.
    U mnie swiete oburzenie bylo ze kasy nie dali!
    Trina z 10 razy mu dziekowala nawet nastepnego dnia rano jeszcze poszla i podziekowala (zanim sie dowiedziala o tej kasie).

    M przylapal Spencera potem i dal mu kase, dalismy wiecej niz taksowka by wziela w obie strony, nie zbiednieje, niech sie wypchaja.
    Spencer powiedzial - ale ja nie pytalem o kase!
    M przypalil glupa i powiedzial ze zapomnial bo byl pijany (nie byl, nie na tyle, pozatym byl z Trina jak on kasy nie chcial).

    Kase wzial mimo wszystko, nawet dziekuje nie powiedzial.


    mam cos dodac? nie trzeba chyba.
    mowie, klamia az sie kurzy za nimi.

  6. #14426
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika kominek zlozony

















    w kominie jest tez kratka wiec nic latac nie bedzie, iskry nie beda sie sypac. Jeszcze tam szufladka jest na wyciaganie popiolu.
    Nie wiem kiedy go wyprobujemy, moze sie uda dzis.
    na wiosne bedzie stal na jakichs ceglowkach albo plytach.

    jest zarabisty Nie jest wielki ale jest wiekszy niz myslalam, super

  7. #14427
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Ta czarna komoda ma obłędnie nóżki.

    Czarownica Natka dużo cukierków zbierze
    A te jej łóżko, to jakiej jest długości? Wygląda jakby w poprzek się spało na nim.

  8. #14428
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Fajny.
    Mamy w garażu taki jakiś mały piecyk, do odnowienia, z myślą, że kiedyś jak już zrobimy taras, to jakieś drewienka będziemy w nim palić.
    Ale ten nasz, to naprawdę maleństwo. Zaraz poproszę M żeby poszedł fotkę zrobić.

  9. #14429
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG3216.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	398203 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG3134.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	398204
    Ale M się napracował, poleciał i jedną fotkę strzelił Dodaję fotkę jeszcze ze zlotu, do tej pory mi wypomina, że nie chciałam z nim jechać

  10. #14430
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika super ten kominek
    palilas juz w nim?

    a samochodzik ekstra, z checia bym takim jakims starym jezdzila

  11. #14431
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Zapomniałam dać ten piecyk do piaskowania, jak M dawał manele samochodowe.
    Nie paliliśmy. Ale wiesz, z ciekawości zapalimy. Tylko niech przestanie padać.
    W starym aucie boję się jazdy bez pasów. No i trzęsie na dziurawych drogach. Na nowym asfalcie super się jedzie.
    Sprawdzałam na mobile de, to nie ma ani jednego z 32 roku, ten model jest tylko z 34-37 roku tylko. Piszą, że oryginalne, a na fotkach widać np. zderzak z innego modelu. Lampy też nieoryginalne. Tapicerki dalej nie mamy zrobionej, twoje umiejętności szycia by nam się przydały Albo wygrana w totka
    Migacze mamy od garbusa, mamy już kupione oryginalne, tylko musimy jeszcze trochę części do chromowania dać.
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 07-10-2017 o 21:17

  12. #14432
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    chcialabym taki piecyk, kominek zeby w ogrodzie stal, musze poszukac, co do sofek, mnie niebieska bardziej pasi ale ja mam fisia na punkcie granatu. w salonie mam tez granatowe, w zasadzie to blue navy granatowy. sa super i wiem ze kolor mi sie nie znudzi, predzej szary mi sie znudzi. ja mam tylko elementy w granatach, roleta w lazience, fota pod prysznicem, roleta u mezowego i drobne dodatki w kuchni. kolor jednak nie meczy.

    ja dzis bylam z malym pieskiem u nowego fryzjera, nawet nie narzekam, choc mam pare uwag. duzego pieska jednak sama obgolilam, bo on niesforny okropnie i gryzie. i ma ataki paniki, nie chcialabym by go ktos skrzywdzil przez to.
    temat diane pomine milczeniem, bo nie warto nawet o takiej suczy pisac.
    Młodemu gratuluje i zycze jeszcze wielu sukcesow w branzy i duuuuuzo kasy by matce chate splacil

  13. #14433
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Oba kominki extra są
    TAR, gdzieś widziałam takie jak ten Mani. Przypomnę sobie

    O Dianie & company się nie wypowiem. Wq....jące. Też dziś zaliczyłam ujadanie z byłą mojego J. Odkąd jesteśmy razem, a to już prawie 28 lat, nigdy zołzie złego słowa nie powiedziałam, chociaż należało się i szczegółowo, i za całokształt. Dziś nie wytrzymałam i dałam słownie na odlew ze sporym zamachem.

    Mika, ale fajny samochodzik
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #14434
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Aj, zapomniałam o zdjęciach.
    Wszystkie zwierzaki fantasyczne wykonane przez Hanię – jakieś 50 szuk jak dotąd – można zobaczyć https://www.facebook.com/pg/tarantogaartdolls/photos/?ref=page_internal
    To zdjęcia z dzisiejszej imprezy (Warszawskie Targi Fantastyki), ale była już końcówka, bo przez awanturę z jej mamusią pojechaliśmy później. Z 15 sztuk, które wystawiła zostało już tylko 5 i mały rudy sprzedał się przy nas.

    Nazwa:  2017_10-07październik_HANIA-Warszawskie-argi-Fanasyki-P1010005s.jpg
Wyświetleń: 288
Rozmiar:  97,7 KB

    Nazwa:  2017_10-07październik_HANIA-Warszawskie-argi-Fanasyki-P1010006s.jpg
Wyświetleń: 284
Rozmiar:  92,8 KB

    Nazwa:  2017_10-07październik_HANIA-Warszawskie-argi-Fanasyki-P1010007s.jpg
Wyświetleń: 285
Rozmiar:  95,6 KB

    Nazwa:  2017_10-07październik_HANIA-Warszawskie-argi-Fanasyki-P1010012s.jpg
Wyświetleń: 287
Rozmiar:  94,9 KB

    Nazwa:  2017_10-07październik_HANIA-Warszawskie-argi-Fanasyki-P1010013s.jpg
Wyświetleń: 284
Rozmiar:  96,6 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #14435
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Dałam ciała z drewienkami w tym naszym piecyku, on jest na naftę M się ze mnie uśmiał, a ja na swoją głupotę bronię tym, że zawsze widziałam go w garażu na antresoli, na której nigdy nie byłam.
    Te zwierzaki wyglądają jak żywe, pamiętam jak je pokazywałaś kiedyś. Plakat za zwierzakami jest świetny.

  16. #14436
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAr ano kolor w dodatkach nie meczy, bardzo lubie moj Granatowy, ale kanapa to inaczej. To juz bolszy mebel. Boje sie nawet nie ze zmeczy ale ze sie znudzi. Bo asowac z szarosciami by paswalo jak najabardziej, kanapa i zaslony w granacie, jakis wazon granatowy itp. Byloby ladnie, juz o tym myslalam, pozatym fason kanapy mi sie podoba bo jak ta Natuzzi biala wyglada i pasuje do reszty domu.
    Zobaczymy, jestem w trakcie negocjacji z Natuzzi. Zobaczymy co wyjdzie z tego. Jak nic to moze, ale to moze zdecyduje sie na ta granatowa.



    Mika kurna, na nafte serio? i co sie z tym robi? wlewa? pojemnik wsadza? nie wiem jak to dziala. Tak czy siak nadal wyglada super i nawet jakbys nie uzywala po odnowieniu w ogrodku by swietnie wygladal .
    Mika to nie czarownica a ksiezniczka ma byc chociaz do niej bardziej to diablica by pasowala bo ona taka sama jak moj manius - zywy terror

    lozko ma 64 cali, to jakies prawie 163cm, spi sie jak na hmmm tapcznie? wzdluz. Wlasnie Mloda mnie meczy zeby jej to lozko dac do niej, bo jest odpowiedni rozmiar do jej wneki. Nawet lozka nie widzialam, a Natki tak sika po nogach za tym lozkiem

    Pestka te zwierzaki sa cudowne!
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 08-10-2017 o 15:56

  17. #14437
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    A mnie nudzą szarości ale ciekawe, że nie na ścianach, czy twardych meblach. Nudzą mnie szare tkaniny we wnęrzach

    Mówiłam, że te zwierzaki mają takie szkielety, że można je upozować w dowolnej pozycji?

    Dla TAR
    https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Kominki-meksykanskie-Paleniska-ogrodowe/822
    http://hurtowniak.pl/kominki_meksyka...-k822-0--.html
    https://wideshop.pl/pol_m_OGROD_Gril...niska-269.html
    http://cookking.pl/24-grille-palenis...tegory=24&n=63


    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 08-10-2017 o 20:10
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #14438
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    dzieki, popatrze i moze cos wybiore jak nie teraz to na wiosne

  19. #14439
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Zrobiłam fotki tego piecyka. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG3218.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	398323 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG3220.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	398324 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG3225.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	398325
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG3228.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	398326
    Jak już mam go w domu, to trzeba będzie brać się za wypróbowanie i odnowienie.

  20. #14440
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    dzieki, popatrze i moze cos wybiore jak nie teraz to na wiosne
    Może będą jakieś nowsze modele, większy wybór Mnie podobają się żeliwne duże misy z możliwością przykrycia pokrywą siatkową. Kiedyś widziałam na allegro w kilku rozmiarach. Największa miała 80 cm średnicy.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 722 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony