dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21

    Domyślnie

    nic lub to co ja
    A od kiedy wprowadzili 7 lat gwarancji? Możesz się na nią nie łapać
    Serio, zrób jak pisałem i będziesz miał kłopot z głowy i patent na następne odklejanie się folii

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tadeuszkos007

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Jędrzejów
    Posty
    1

    Domyślnie

    tak w ogóle to często w oknach pcv zdarza się odklejenie foli od okna?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadeuszkos007 Zobacz post
    tak w ogóle to często w oknach pcv zdarza się odklejenie foli od okna?
    Bardzo rzadko, w swojej karierze miałem taki przypadek tylko raz i też był to Jezierski. Dostarczyli nową ramę i wszystko było ok.

  4. #24

    Domyślnie

    Uszkodzenia u mnie sa na tyle małe ,poza jednym oknem.
    Jezierski chce kolejne fotki na których znowu nic nie widac.

    Jakiego kleju mam uzyć do podklejenia okleiny?.
    Fałdy przy samym brzegu ramy,przy akrylu mam przeciac i dopiero podkleić?

  5. #25

    Domyślnie

    opisałem, suszarka tylko ostrożnie by folia stała się plastyczna, pęseta by ją naciągnąć i wyprostować, kropelka czy inny cjanopanowy i masz zrobione

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    amerykanin

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    1

    Domyślnie

    Właśnie miało być lepiej w firmie Jezierski? I co? Potwierdzę że Pan Grzegorz P. tam nie pracuje, przyszedł od nowego roku Pan Piotr M. ale też już dał sobie spokój. Z tego co się orientuje teraz razem będą pracować w Awiluxie (dawniej Hekaplast). A najlepsze jest to że Pan Paweł H. też już nie pracuje. Aha i jeszcze chyba dwie dziewczyny z biura też nie pracują. Więc czy na pewno jest aby lepiej. Tak wiem założyłem tutaj konto żeby to napisać żeby paru osobom otworzyć oczy na świat.

  7. #27

    Domyślnie

    Po wysłaniu 2 maila od jezierskiego nikt nie odezwał się.
    Pan Hajduk zmienił pracę...reklamacje przejął p.Kornecki.......cisza.

    Reakrywacja w takim razie nie przyniosła oczekiwanych zmian na lepsze.

  8. #28

    Domyślnie

    Firma jezierski zaproponowała odpłatna naprawę...nie podali ceny,dopiero na miejscu moga to określic.

  9. #29

    Domyślnie

    Dziś odebrałem telefon od Jezierskiego.
    Miły Pan poinformował mnie,ze moje okna jednak zostaną objęte nieodpłatna naprawą.
    Ponownie opisałem powstały problem,czekam na dalszy rozwój sytuacji.

    Forum ma siłe sprawczą...

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał P:)apolinek Zobacz post
    ....Forum ma siłe sprawczą...
    Wiara czyni cuda

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.597

    Domyślnie

    Cytat Napisał P:)apolinek Zobacz post
    Dziś odebrałem telefon od Jezierskiego.
    Miły Pan poinformował mnie,ze moje okna jednak zostaną objęte nieodpłatna naprawą.
    Ponownie opisałem powstały problem,czekam na dalszy rozwój sytuacji.

    Forum ma siłe sprawczą...
    Ma, jednak nie w każdym przypadku.
    Zdajesz sobie zapewne sprawę, że okres gwarancji już upłynął i tylko dobra wola producenta może coś zmienić?
    Dobrze wiesz, że była 5-letnia, więc o jakiej mówimy reklamacji?
    Próba szantażowania "siłą sprawczą forum", aby wymusić uznanie przeterminowanych roszczeń może również mieć taki finał, że Cię zdrowo pociągną po kieszeni ku przestrodze?
    Forum także nie jest anonimowe...

  12. #32

    Domyślnie

    Obecnie jestem przekonany że okres gwarancji nie miną,przedstawiciel firmy uznał iż okna moje zostaną objęte 7 letnią gwarancja.
    Najprawdopodobniej pewna partia okien ze względu na opisany problem kwalifikuje się do 7 letniego okresu gwarancji.

    Informacje uzyskane od kolegów w jaki sposób naprawić okleinę to właśnie siła sprawcza forum (wiedza użytkowników).
    Jeżeli informację o rezygnacji z naprawy odpłatnej na rzecz zasięgnięcia opinii forumowiczów nazywasz "szantażem" to uznam to za brednię.
    Ostatnio edytowane przez P:)apolinek ; 08-04-2014 o 06:28

  13. #33

    Domyślnie

    wybacz, ale zacznij wykorzystywać przeglądarkę Chrome (podkresla błedy) bądź najpierw napisz tekst w Wordzie czy OpennOficce, aż oczy bolą czytając Twój post

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    wybacz, ale zacznij wykorzystywać przeglądarkę Chrome (podkresla błedy) bądź najpierw napisz tekst w Wordzie czy OpennOficce, aż oczy bolą czytając Twój post
    Boze kochany chlop ma problem , a Ty go gasisz i nietaktownie publicznie wytykasz jemu bledy językowe .Pomylily CI sie fora ,budowlane z ortografia.pl

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał P:)apolinek Zobacz post
    Dziś odebrałem telefon od Jezierskiego.
    Miły Pan poinformował mnie,ze moje okna jednak zostaną objęte nieodpłatna naprawą.
    Ponownie opisałem powstały problem,czekam na dalszy rozwój sytuacji.

    Forum ma siłe sprawczą...
    To dobry chwyt marketingowy Jezierskiego Forum czyta wielu potencjalnych Klientów.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał ok**t Zobacz post
    To dobry chwyt marketingowy Jezierskiego Forum czyta wielu potencjalnych Klientów.
    I bardzo dobrze , moze wreszcie jakosc i zadowolenie klienta bedzie stanowic priorytet

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał vze Zobacz post
    Boze kochany chlop ma problem , a Ty go gasisz i nietaktownie publicznie wytykasz jemu bledy językowe .Pomylily CI sie fora ,budowlane z ortografia.pl
    Nie chłopie. Nie pomyliły. Są po prostu pewne granice olewania języka ojczystego. Nie po to można w komputerze ustawić kontrolę pisowni by puszczać w świat tekst którego przeczytać nie sposób.
    Wiem że popełniam błędy stylistyczne - niestety nie poprawia
    Wiem że popełniam błędy ortograficzne i gdyby nie możliwość sprawdzania pisowni tez byłbym podobny tekst, jak mój, otrzymał

  18. #38

    Domyślnie

    Serwis Jezierskiego na razie nie dotarł,czekam dalej.

    Apropo pisowni...proponuje spojrzeć na siebie kolego...jesteś taki krystalicznie idealny.
    Łatwo jest komuś wytykać jego błędy.

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Nie chłopie. Nie pomyliły. Są po prostu pewne granice olewania języka ojczystego. Nie po to można w komputerze ustawić kontrolę pisowni by puszczać w świat tekst którego przeczytać nie sposób.
    Wiem że popełniam błędy stylistyczne - niestety nie poprawia
    Wiem że popełniam błędy ortograficzne i gdyby nie możliwość sprawdzania pisowni tez byłbym podobny tekst, jak mój, otrzymał
    Nalezy skupic sie na zadanym pytaniu i udzielic pomocy ,jesli takowa wiedza dysponujemy ,badz przemilczec jesli nie mamy nic do powiedzenia na dany temat . Spojrz na swojego nicka i się zastanów...a potem przeczytaj raz jeszcze swoje wlasne posty ze zrozumieniem .Niniejszym proponuje zaprzestac zwracania sobie uwag na temat zasad ortografii, i zwyczajnie zwracac uwage na tresc wypowiedzi.
    Pozwolmy sobie na tolerowanie u siebie i innych niedoskonalosci a jezeli ktos mialby poprawiac bledy to raczej niech beda to bledy budowlane.

  20. #40
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jozefj

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Szprotawa
    Kod pocztowy
    67-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam, odchodząca okleina okien pcv- to problem wielu użytkowników, nie ważne kiedy kupiło się okna lecz wada , w tym przypadku jest to wada ukryta , zatajona, na wadę ukrytą nie ma okresu gwarancji.Należy złożyć pismo do producenta z opisem i zdjęciami jako z roszczeniami jako wada ukryta.
    Tak samo w dniu dzisiejszym oglądałem okna z profilami Schuco, producent okien ze Szprotawy, takie same problemy

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony