Cytat Napisał CNC_POMPY_CIEPLA Zobacz post
Wrzucam kilka screenów z moim zdaniem najlepszego internetowego systemu sterowania pompą ciepła.

Pierwszy screen to harmonogram umożliwiający, ustawienie w dni powszednie grzania w taniej strefie, czyli od 13 do 15 temperatura jest ustawiona na 23st.C a w godzinach droższego prądu temperatura ustawiona na 22st.C tak by pompa włączyła się w droższym prądzie gdy temperatura spadnie do 21,5st.C
W niedzielę i sobotę jest też ustawione chłodzenie, pompa wtedy zaczyna chłodzić ale nie podłogą tylko potrafi przełączyć się automatycznie na obieg klimakonwektorów.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	harmonogram.jpg
Wyświetleń:	420
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	386066

Mamy pełne statystyki, widzimy ile i w jaki dzień pompa pracowała na C.O. oraz C.W.U.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	raport.JPG
Wyświetleń:	298
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	386067
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	raport2.JPG
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	59,0 KB
ID:	386068

Ustawienia podstawowe, czyli nazwy stref oraz ustawiamy czym ma być ogrzewanie sterowane, czyli, do wyboru, temperatura w pomieszczeniu, krzywa grzewcza, lub temperatura na przepływie. Mamy też możliwość ustawienia histerezy (auto, 1st.C lub 0,5st.C)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	strefy.JPG
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	386069

Podstawowy panel, ustawiamy temperaturę, lub wybieramy któryś z zaprogramowanych trybów
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	system.JPG
Wyświetleń:	259
Rozmiar:	55,7 KB
ID:	386070


W pozostałych opcjach jeszcze np.
- podgląd temperatury wewnętrznej, zewnętrznej, temperatury CWU
- ustawienia alarmowe, czyli pompa wysyła nam informację meilem gdy wystąpi jakiś błąd
- ustawianie trybu antyzamarazeniowego,
- tryb wakacyjny
- i wiele innych

sami przetestujcie na stronie:
https://app.melcloud.com/

pamiętajcie, że najlepsza oferta i profesjonalny montaż zawsze zapewnia moja firma.
Możesz mi wytłumaczyć jak ty masz w tym programie histerezę u mnie ona nie wysteruje.
More ustawić histerezę tylko na wodę CWU na grzanie ona nie występuje.