dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 59 z 65
Pokaż wyniki od 1.161 do 1.180 z 1291
  1. #1161
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Ciekawym kiedy płaskoziemcy obalą teorię względności ? ... a może już to zrobili ?
    O "zimnej fuzji" w garażu już wiemy
    Będzie fajnie poczytać. Już się cieszę.
    Lubię jak dyletanci z myszką wycelowaną na Wiki i srogimi choć mało wiarygodnymi linkami, rzucanymi na odlew, ruszają tematy, o których tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia.
    Ch.. zresztą z tym. Czytajo, klikajo no i myślo przecież. A że po swojemu.
    Pamiętasz takiego wszechstronnego oszołoma z fakultetami od wszystkiego? To dopiero była pierdoła , która bredziła na dowolnie wybrany temat.
    Szczepionki dla niego to pikuś. Od ubijania betonu przez ekonomię do kosmologii. Pałęta się to to tutaj nadal, chociaż dla niepoznaki znowu zmienił nick.
    Ale u nas, zwłaszcza ci patriotyczni, znają się na wszystkim a takim trzeba ufać i przytakiwać. Nie lękajmy się! Uwierzmy w ich siłę perswazji.Oni , jak muchy żerujące na g. , muszą mieć rację.
    Prawdziwy Polak zna się przecież na medycynie, ze szczególnym uwzględnieniem epidemiologii, prawie no i rzecz jasna na sporcie.
    A najlepiej jeszcze jak jest inżynierem, wtedy nawet o sztuce ma jedyny słuszny i obiektywny osąd.
    Co za wspaniały naród!

  2. #1162
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Jakżesz zapomnieć bym mógł ... kocha przecież innych z ich nieświadomości wydobywać i "najprawdziwszą prawdę" maluczkim wyjawiać

    ... aż strach się bać, no znajo siem na wszystkim. "Kosmodron" na ogrodzie wybudujo i rakiete w drewutni a wszystko Panie "tymi rencami".

    ... i pomyśleć, żem z tak wspaniałej nacji, to duma mnie rozpiera, iż dane mnie czasami słówko wtrącić w dyskusji z odkrywcami tych spisków wszelakich.
    Szkoda, że w śreniowieczu żyć im nie przyszło. Czarną ospę jednym kopem by pogonili.

    ... tylko w "wyborach parlamentarnych" słabo trochę
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 18-05-2019 o 01:41
    unde venis et quo tendis

  3. #1163
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.935

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Czy pasy zabiły kiedyś Twoją pasażerkę?
    Moją - tak.
    Żyję, bo ich nie zapiąłem.

    Chcesz o tym podyskutować?

    Inaczej - nie pierdol jak takich doświadczeń nie masz.
    Bolą...

    Adam M.
    Wiem, pisałeś o tym.
    Dokładnie to pasy zabiły czy nie pozwoliły uwolnić się z samochodu ?
    Taki z tego wyciągnąłeś wniosek:
    "pasy zabiły" to ma oznaczać że "pasy zabijają" ?
    I że nakaż zapinania pasów jest szkodliwy i niebezpieczny ?

    Tak, chcę o tym podyskutować.

    Nie mam takiego doświadczenia ja Ty ale mam inne.
    Zakończone szczęśliwie.
    Mieliśmy zapięte pasy i przeżyliśmy.
    Znam przypadek w którym pasy prawdopodobnie uratowały życie (może by przeżyli bez zapiętych pasów a może nie udało by im się przeżyć).
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #1164
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ja podwazam ?
    Loool
    Lek, aby zostal zarejestrowany, musi posiadać udowodnione badaniami skuteczność i bezpieczeństwo.
    Jesli został zarejestrowany, to znaczy, ze takie cechy posiada.
    I ja tego nie podwazam.

    Nie czuję sie zobowiązany, aby udowadniać Tobie, ze biale jest białe, a czarne, jest czarne.
    Zresztą - Ty jestes z gatunku tych "którym nikt nie wmówi, że..."
    Całe nieszczęście jest w tym, że większość dokładnie tak samo uważa...
    Leki POWINNY mieć badania udowadniające ich skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.
    TAK! TO PRAWDA!!!
    Ale...
    Czy NAPRAWDĘ mają? Wszystkie?
    Wrzuciliście tu link do PROCEDURY rejestracji leku a ja ją dokładnie przeczytałem.
    Przebogata jest...
    Głównie jest w niej o tym , jakie ma mieć opakowanie, ulotkę, nazwę, sposób dystrybucji i przechowywania itd, itp.
    No, gdzieś tam ma być ZAŁĄCZNIK, stwierdzający te duperele, że bezpieczny i skuteczny...
    DOSTARCZANY PRZEZ PRODUCENTA!!!
    TAK, TO PRAWDA że jest urząd kontroli leków.
    Co robi?
    SPRAWDZA CZY ILOŚĆ RTĘCI I ALUMINIUM JEST NIE WIĘKSZA JAK PODANA W ULOTCE!!!
    SPRAWDZA CZY ILOŚĆ ZANIECZYSZCZEŃ MIEŚCI SIĘ W NORMIE.
    Bezpieczeństwo ich nie obchodzi, bo nie za to im płacą...
    DLATEGO nie ma możliwości zdobycia wyników badań bezpieczeństwa stosowania szczepionek, bo NIKT ICH KLINICZNIE NIE BADAŁ!!!

    Jakże piękne byłoby życie, gdyby wszystko było takie jakie być powinno...
    W wielu przypadkach jednak - nie jest.


    Czy potrafisz zrozumieć, że kwestionowane są właśnie te metody niestosowania zasad określonych prawem - dla szczepionek?
    Robi się to na pewno dla kasy.
    A przy okazji, może, też dla innych celów.


    Jest bardzo wiele badań NIEKWESTIONOWANYCH NIGDZIE I PRZEZ NIKOGO o toksyczności różnych substancji.
    W tym rtęci i jej związków, aluminium i jego związków, formaldehydu itd, itp.
    Wyniki jasno określają - KAŻDA ICH ILOŚĆ W ORGANIZMIE JEST SZKODLIWA.
    Jednak...
    Jak w procedurze rejestracji leku zostaną nazwane ADIUWANTEM - to jakoś ich szkodliwość... ZNIKA.

    No to teraz łopatą...
    WMAWIASZ NAM, ŻE RTĘĆ SZKODZI I WIESZ O TYM, ALE ADIUWANTY NIE, BO SĄ DOPUSZCZONE.
    Może teraz zrozumiesz o co mi chodzi.
    Jaśniej już nie umiem.
    Jak mi nie wierzysz - ZAPYTAJ U ŹRÓDŁA.
    Masz do tego prawo, jak wszyscy.
    Skoro nie wierzysz tym co pytali - sam zapytaj!

    Adam M.

  5. #1165
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    ...
    DLATEGO nie ma możliwości zdobycia wyników badań bezpieczeństwa stosowania szczepionek, bo NIKT ICH KLINICZNIE NIE BADAŁ!!!
    ...
    Adam M.
    Przestań już wreszcie wprowadzać ludzi w błąd.
    Przeczytaj jakie są procedury wprowadzania szczepionek (w tym badań klinicznych)

    https://www.historyofvaccines.org/in...and-regulation
    unde venis et quo tendis

  6. #1166
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    No to WSTAW tu jakiś link do WYNIKÓW takich badań!

    Co do procedur - to ja się z tym nie kłócę.
    Są. TAKIE JAK WKLEJASZ.
    Jeżeli są przestrzegane to są też gdzieś wyniki tych badań.
    DAJ LINK DO NICH.
    O to mi chodzi.
    Link do wyników badań a nie do opisu procedury!
    Tyle chyba rozumiesz - czym różnią się procedury od wyników badań zgodnych z procedurą...

    Adam M.

  7. #1167
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Tak prosto można "zatkać pysk" wszystkim antyszczepionkowcom za jednym zamachem!
    Pokazuje się wyniki badań klinicznych - i nawet pierdnąć się nie da.
    Tymczasem...
    Rządy państw wytaczają procesy sądowe za trucie ludzi szczepionkami.
    Inne rządy wycofują szczepionki po stwierdzeniu ich szkodliwości.
    Tworzone są fundusze (z odpisu z ceny szczepionki) dla zaspokajania roszczeń osób poszkodowanych przez szczepionki.
    Pojawiają się "ruchy antyszczepionkowe" i czegoś chcą (no, wyników tych badań, które podobno gdzieś są).
    Statystyki zapadalności na wiele chorób szybują do nieba. Zgodnie z procentem "wyszczepialności".

    Jak długo trzeba ciągnąć takie działania?
    Przeciąć to i POKAZAĆ WYNIKI BADAŃ!
    Rzetelnie przeprowadzonych.
    A tymczasem mamy zapewnienia, że są procedury, i że ktoś gdzieś kiedyś coś badał...

    Adam M.

  8. #1168
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Jakżesz zapomnieć bym mógł ... kocha przecież innych z ich nieświadomości wydobywać i "najprawdziwszą prawdę" maluczkim wyjawiać
    O! To chyba właściwe określenie.
    Miłość do uświadamiania, wynikająca chyba głównie z miłości do siebie i nieznośnego wyobrażenia o swojej wielkiej mądrości oraz wiara w swą spektakularną niepowtarzalność to czynią. One też nakazują im zadbać o tę jedyną i najprawdziwszą z prawd, która to nie zawsze z powodu cudzych ułomności umysłowych dostępną jest dla tych onych, tych mniej rozumnych. Szczególnie to ostatnie lubią podkreślić w dyskusji .
    Bo u nas podobno z założenia wszyscy mają wolność słowa, pod warunkiem, że i tak będą żyli zgodne z moimi poglądami.
    W przeciwnym wypadku stajesz się bezmyślnym głupcem w dodatku łamiącym wielowiekową tradycję polskich przodków.
    Proszę, dam Ci przykład. Nasze piękne i staropolskie np.metody leczenia herezji i niewiary: "do pieca na dwie zdrowaśki" czy późniejsze, oświecone nieco i bardziej perswazyjne: "doucz się gamoniu i milcz jak do mnie mówisz".
    Przy czym zauważ proszę, że siła ich argumentowania jest wzmacniana zazwyczaj przy użyciu genialnie prostych środków . A to powiększonej do poziomu ich ego czcionki, a to do użycia uniwersalnego i jakże nośnego hasła.
    Choćby takiego :"Brawo Kulawy Deweloper , brawo jego dobra drużyna", czy tam jakiś inny wiwat i błazen o subtelnie dozowanej ludzkości hipokryzji. Oczywiście, najlepiej jak pisane jest to wszystko wytłuszczonym drukiem. Jest wówczas moc. Taka to u nich retoryka, Panie.
    Ta walka "płaskoziemca" szczepionkowego z całą niekumatą resztą, kojarzy mi się ze znojem znachora, który w swej nieludzkiej mądrości ( czasem mądrości wręcz sowieckiej albo innej zbiorowej) wymyślił sobie, że za pomocą ścisłej diety uleczy konającego anorektyka albo, że za pomocą rytuałów i magicznych zaklęć, ujętych zgrabnie w jaką litanię do świętego szamana, zamieni cudownie orientację geja w obsesyjnego heteryka.
    Heglowska wolność, w tym i ta dotycząca wyboru ( szczepić czy nie), będąca dla narcystycznych buców, nie wiedzieć czemu, chyba zbyt marksistowska, każe dowodzić im swych racji wyłącznie znaną sobie młotkową "metodą wprost" z odgórnie przyjętą przez plenum tezą.
    Nie wiem jak Ty, ale ja na razie jestem usatysfakcjonowany rzucanymi argumentami. Wpisują mi się , co prawda w jeszcze niepełną, ale już nieźle rokującą hipotezę o bufonach.

  9. #1169
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.935

    Domyślnie

    Dobre podsumowanie !!
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #1170
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Jak widzę ewidentnie wyindywidualizowałeś się z rozentuzjazmowanego tłumu aby nie oklaskiwać przeliteralizowanych dzieł...
    Chwała Ci...

    Co z tym linkiem do wyników badań?

    Adam M.

  11. #1171
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Podsumowanie dobre a linków nie ma.


    Adam M.

  12. #1172
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Podsumowanie dobre a linków nie ma.


    Adam M.
    Bardzo proszę

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Nudny jesteś.
    Jeszcze nie załapałeś tego co tu jest pisane na 55 stronach?
    Sam sobie znajdź bo nie trudno.

    Adam M.
    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    ...
    Pogooglajcie trochę to zobaczycie ...
    Adam M.
    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    ...
    Czasu też nie masz...
    Skanera pewnie też nie masz...
    Oficjalnych dokumentów za czy przeciw nie masz...
    Nieoficjalnych też nie...

    ZASTRZEŻENIA I NIEWIARĘ w to co można wygooglać - MASZ!!!
    I chyba tak już musi zostać.

    Adam M.
    ps - dodatkowo z innego tematu
    Kto to napisał ?
    ... Jesteś kolejnym czekającym. Oczywiście czekającym, aż dostanie to w prezencie - bo inaczej nie uwierzy! ...
    unde venis et quo tendis

  13. #1173
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Jak zwykle - o dupie Maryni.

    Zgadzam się, że istnieją procedury wprowadzania leków, które POWINNY zawierać miedzy innymi badania kliniczne na okoliczność ich skuteczności i bezpieczeństwa stosowania.
    Tyle, że w sprawie szczepionek - nie zawierają!
    Tak trudno Ci to zrozumieć?
    Twierdzisz, że się mylę?
    To znajdź link do WYNIKÓW TAKICH BADAŃ i go tu wstaw.
    Naprawdę całe rzesze ludzi usiłują coś takiego gdzieś znaleźć - i nie ma.

    A z innego tematu...
    Tak.
    To prawda, że jest cała banda idiotów, którym się wydaje, ze ktoś im "da" efekty swojej pracy tylko po to, aby uwierzyli.
    Mam w dupie czy ktoś mi uwierzy, ze z wodorem, HHO i innymi gazami palnymi sobie radzę czy nie.
    Radzę sobie dobrze od lat i zwisa mi to, co uważasz na ten temat.
    A Tobie zostaje jedynie - uwierzyć albo nie.
    Tyle Twojego w tej sprawie.

    Adam M.

  14. #1174
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    To prawda, że jest cała banda idiotów, którym się wydaje, ze ktoś im "da" efekty swojej pracy tylko po to, aby uwierzyli.
    Mam w dupie czy ktoś mi uwierzy, ze z wodorem, HHO i innymi gazami palnymi sobie radzę czy nie.
    Radzę sobie dobrze od lat
    .
    Moja koleżanka mówi o takich: "erotoman-gawędziarz"
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #1175
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Czego wymagać od baby?
    Nie przejmuj się.
    Wielu chłopów intelektem nie odbiega od Twojej koleżanki.


    Adam M.

  16. #1176
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Jak zwykle - o dupie Maryni.
    ...
    Tyle Twojego w tej sprawie.

    Adam M.
    Zastosuj to do swych porad "w temacie" dla innych
    unde venis et quo tendis

  17. #1177
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Czyli zostajemy przy tym, że Ty wiesz - bo tak!
    (Brak innych argumentów)
    A ja wiem, dlaczego nie chcę szczepionek podawanych "na wszystko i tak jak leci"

    Adam M.

  18. #1178
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Czyli zostajemy przy tym, że Ty wiesz - bo tak!
    (Brak innych argumentów)
    A ja wiem, dlaczego nie chcę szczepionek podawanych "na wszystko i tak jak leci"

    Adam M.
    Nie
    Zostajemy przy tym co radzisz innym:
    ... Jesteś kolejnym czekającym. Oczywiście czekającym, aż dostanie to w prezencie - bo inaczej nie uwierzy! ...
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 19-05-2019 o 21:23
    unde venis et quo tendis

  19. #1179
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Gdzie Ty tu radę widzisz?
    Zwykłe stwierdzenie faktu.

    Adam M.

  20. #1180

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    No to WSTAW tu jakiś link do WYNIKÓW takich badań!

    Co do procedur - to ja się z tym nie kłócę.
    Są. TAKIE JAK WKLEJASZ.
    Jeżeli są przestrzegane to są też gdzieś wyniki tych badań.
    DAJ LINK DO NICH.
    O to mi chodzi.
    Link do wyników badań a nie do opisu procedury!
    Tyle chyba rozumiesz - czym różnią się procedury od wyników badań zgodnych z procedurą...

    Adam M.
    straciłem 10 minut niedzieli bezpowrotnie ale użyłem google i znalazłem. masz swój link do badań.

    https://www.ema.europa.eu/en/documen...-report_en.pdf


    nie jestem takim optymistą aby wierzyć, że przeczytasz, zrozumiesz, wyciągniesz wnioski. bardziej bym obstawiał, że pójdziesz w kierunku jednej z opcji:

    1. zanegować wyniki badań, powiedzieć, że sprzedajna grupa lekarzy je przeprowadziła. zaznaczyć, że ciebie interesuje link do badań przeprowadzonych przez niezależnych specjalistów podczas posiedzenia na atlantydzie w dniu 31 lutego - rok innego niż wszystkie - a jak wiadomo, takich badań nie ma, wiec masz rację.
    2. szybko zmienić temat poprzez serie przydługich bełkotów - np o tym jak dużo wiesz, jak się orientujesz w świecie, spiski, żydzi, NWO, kiedyś to było, wszyscy są ślepi tyś jeden oświecony.
    3. zniknąć z tematu na miesiąc a później wyskoczyć z nową teorią.

    cytując klasyka: "You must choose. But choose wisely, for as the true Grail will bring you life, the false Grail will take it from you."

    przewidując wybór od razu odpowiem : "He chose... poorly"

Strona 59 z 65

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony