dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1186 z 1187
Pokaż wyniki od 23.701 do 23.720 z 23724
  1. #23701
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ewikn

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witajcie. jestem pod wrażeniem waszych kuchni , wszystkie cudne. Też stoję przed remontem swojej, alemam problem, pomieszczenie, w którym znajduje się kuchia jest wąskie a długie, taka kiszka-no cóż urok starego budownictwa. kuchnia moja ma 2,30 szer i 4metry długości przy czym na tej krótkiej ścianie jest okno na 1,4 natomiast na drugiej krótkiej okno do salonu-i tutaj tą scianę mamy w planach wyburzyć, ale czy to bedzie miało sens? siedząc w salonie będzie widać takie długie wąskie pomieszczenie z kuchnią-nie mam w planach stolika w kuchni- czy ktoś mógłby mi pomóc zrobić jakiś plan? jeśli ktoś bedzie chciał , prześle fotkę jak to teraz wygląda. Myślę o kuchni oczywiście białej z dębowym blaem, i cokołem i zastanawiam się nad czymś matowym czarnym pomiędzy szafkami-ale jeszcze nie wiem co to bedzie -może tablicówka? zależy mi żeby był czarny mat, gdyż meble mają być w połysku u dołu frezowane fronty, górne na klika, pozdriawiam i błagam -POMÓŻCIE
    Ostatnio edytowane przez Ewikn ; 05-11-2018 o 10:13

  2. #23702
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kurczak81
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    podkarpacie, pod lasem
    Posty
    131

    Domyślnie

    To i ja wrzucę kuchnię i poproszę o doradę grafiki między szafki (pole 250x55 cm), miało być coś z dodatkiem czerwieni, ale jak próbujemy coś w programie wstawiać, to nic nam nie podchodzi. Z góry dzięki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0956.jpg
Wyświetleń:	888
Rozmiar:	82,6 KB
ID:	425012Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0963.jpg
Wyświetleń:	731
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	425013Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	85808055.jpg
Wyświetleń:	694
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	425014

  3. #23703

    Domyślnie

    Chyba bym wstawiła coś czarnego, nawet lacobel - ładnie by nawiązywał do czarnych lamp- całość wyglądałaby elegancko. Nie jestem fanką grafik między szafkami więc moje zdanie jest nieobiektywne.

  4. #23704
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kurczak81
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    podkarpacie, pod lasem
    Posty
    131

    Domyślnie

    Dziękuję, jakoś czarnego chyba chce uniknąć, bo wydaje mi się, że będzie za ciemno, no i będzie widać każdą plamę wody

  5. #23705
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ale dlaczego czerwone? Nijak się ma do wnętrza.
    Faktycznie sporo czarnych elementów w salonie i warto do czerni nawiązać, chociaż niekoniecznie w formie jednolicie czarnego panelu, ale grafiką czarno-białą.
    Może to być czarno-białe zdjęcie drzew (wówczas nawiązywałoby także do drewna)



    Albo ocieplić pomarańczem, nawiązującym do koloru drewna.
    Np. fototapeta ze zdjęciem plastra miodu:
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 18-01-2019 o 15:48

  6. #23706
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kurczak81
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    podkarpacie, pod lasem
    Posty
    131

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za pomysły. Dlaczego czerwony? Mąż chciał czerwona kuchnię, ale ja się nie godziłam na taki kolor, bo się upatrzy i jakoś do mnie nie przemawia. W sumie białe tło z czymś delikatnym czarnym byłoby najlepszym rozwiązaniem.

  7. #23707
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Może czerwony przemycić w obrazie - pasowałby na ścianę między kanapą a stołem.

  8. #23708
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dzewka

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Komorniki, Poland
    Posty
    3

    Domyślnie

    A może szarości i srebro albo wręcz coś w kolorze betonu? Fajne są teraz heksagonalne płytki, sama na nie choruję ale mąż na myśl o remoncie robi się blady.

  9. #23709

    Domyślnie Kuchnia skończona ale jest problem, co zrobić?

    W marcu zrobiłam kuchnię.. Umówiłam się ze sprzedającym, że zatrzymuje 1 tys zł aż zrobi poprawki do mebli. Resztę zapłaciłam. Część poprawek została zrobiona jednak miałam zastrzeżenia o czym poinformowałam od razu w mailu.
    Wykonawca nie poprawił, ja nie zapłaciłam 1 tys zł. Machnęłam na to ręką. Teraz okazało się, że blaty są połączone źle, jest szczelina, resztki jedzenia (konkretnie chyba krew z rolad jak je robiłam- było nakapane lekko w szafce) przedostały przez nieszczelne łączenie blatów do półki w której zaczęło śmierdzieć. Przypuszczam, że śmierdzi jedzenie znajdujące się pomiędzy łączeniem blatów (krew z rolad mięsnych)
    Napisałam do wykonawcy a on napisał, że poprawi jak zapłacę 1 tys zł.
    Meble były dość drogie. Jak mam postąpić?
    Nie mam pewności, ze jak zapłacę 1 tys to zostanie naprawione.
    A w półce śmierdzi.
    BEWA

  10. #23710
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jesteś w stanie naprawić to inną ekipą za 1 tyś?

  11. #23711
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Beskidziak

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Kod pocztowy
    43-330
    Posty
    507

    Domyślnie

    Cytat Napisał BEWA Zobacz post
    Przypuszczam, że śmierdzi jedzenie znajdujące się pomiędzy łączeniem blatów (krew z rolad mięsnych)

    A w półce śmierdzi.
    A z czego te blaty......możesz mieć większe problemy niż ten nieciekawy zapach.....
    117m2 powierzchni użytkowej +42m2 garażu (nieogrzewane), fundament 10 cm Xps, ściany 20 cm 0,038, podłoga 14 cm 0,035, strop terriva 45cm wełna, WM, gaz 100%podłogówka

  12. #23712
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Busters

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków/Wołowice
    Posty
    852

    Domyślnie

    Cytat Napisał SYNEK12 Zobacz post
    Ładna. Pewnie MDF lakier. Tylko jednego Ci nie przekazali. Tam gdzie jest miejsce na zmywarke na scianie nie powinno być zadnych przyłączy bo nie dosuniesz zmywarki i bedzie wystawała przy załozeniu ze blat ma =<60cm.
    Troche pozno odpisuje.. fronty sa drewniane.
    I masz racje przylacza byly przesuwane ale wyszlo to dopiero przy montazu bo wczesniej nie mierzylem dokladnie szafek.

  13. #23713

    Domyślnie

    Cytat Napisał Busters Zobacz post
    Troche pozno odpisuje.. fronty sa drewniane.
    I masz racje przylacza byly przesuwane ale wyszlo to dopiero przy montazu bo wczesniej nie mierzylem dokladnie szafek.
    Busters, mógłbyś napisać czym lakierowane lub zabezpieczane były twoje fronty, moje drewniane po jakimś czasie zaczęły się rozsychać, i teraz się waham czy robić ponownie drewniane, czy raczej mdf. Jeśli mógłbys podać również cenę swoich mebli (może być na priv) to byłabym bardzo wdzięczna!

  14. #23714

    Domyślnie

    My jesteśmy na etapie wyboru mebli kuchennych. W oko wpadła nam oferta firmy i zastanawiamy się nad wyborem jednego z modeli. Marzy nam się duża, jasna i nowoczesna kuchnia. Nie chcę jednak białych mebli z połyskiem bo uważam, ze są strasznie oklepane.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 31-07-2019 o 22:19

  15. #23715

    Domyślnie fronty akryl czy lakier?

    Planuje nową kuchnię i prosze o pomoc jakie wybrac fronty - lakier czy Akryl? Co jest trwalsze?

  16. #23716
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Lakier, ale dobrze kładziony.

  17. #23717
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    libra100

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    131

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Lakier, ale dobrze kładziony.
    Elfir, możesz uzasadnić? Widziałam w stolarniach rożne próbki z lakierem i różne z akrylem, przeważnie akryl wygląda o wiele lepiej.

  18. #23718
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ma wyglądac czy byc trwałe?
    Akryl w zasadzie jest miękki w porównaniu z lakierami chemoutwardzalnymi.

  19. #23719

  20. #23720

    Domyślnie

    Rewelacja, gratuluję

Strona 1186 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony