dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Hajzus

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Tur
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    13

    Domyślnie Bloczki betonu komórkowego jako zbrojenie?

    Witam,

    Mam nadzieję, że w dobrym miejscu na forum umieszczam ten post - jak nie, to proszę o przesunięcie.

    Po budowie domu zostało mi trochę bloczków betonu komorkowego. Będę robił wylewkę betonową pod pomieszczenie gospodarcze (plyta wielkosci ok 5x6m). Zastanawiam się, czy oprocz standardowego zbrojenia nie dac kawałków tych bloczków, co by wszystko wzmocnic? Niestety obawiam sie czy te bloczki nie nasiakną za bardzo wilgocia i sie nie rozpadna powodoując odwrocony efekt od zamierzonego?

    Z góry dziękuję za pomoc

    Pozdrawiam,
    MH

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wymyślaj głupot.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Hajzus

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Tur
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    Nie wymyślaj głupot.
    ŁaŁ!!! Jaka konstruktywna odpowiedz! Jestem w szoku!

    A tak dla wyjaśnienia... zostały mi bloczki, ktorych nigdzie indziej nie wykorzystam. Jedyne co moge zrobic, to zamowic kontener na smieci (koszt ok 1200-1400 pln) i je tam wrzucuc, wraz z innymi rzeczami po budowie. Tylko dlaczego mam to wyrzucac (przeciez za to zaplacilem!) skoro moge to jeszcze gdzies wykorzystac? Nie lubie marnotrawic pieniedzy!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hajzus Zobacz post
    ŁaŁ!!! Jaka konstruktywna odpowiedz! Jestem w szoku!

    A tak dla wyjaśnienia... zostały mi bloczki, ktorych nigdzie indziej nie wykorzystam. Jedyne co moge zrobic, to zamowic kontener na smieci (koszt ok 1200-1400 pln) i je tam wrzucuc, wraz z innymi rzeczami po budowie. Tylko dlaczego mam to wyrzucac (przeciez za to zaplacilem!) skoro moge to jeszcze gdzies wykorzystac? Nie lubie marnotrawic pieniedzy!
    Beton komórkowy nie nadaje się do tego co chcesz zrobić. Nie chcesz wyrzucać pieniędzy to nie dawaj gruzu z betonu komórkowego w posadzkę.
    Możesz dać gruz betonowy, kamienie polne ale to będzie tylko wypełnienie a nie zbrojenie.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Hajzus

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Tur
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    13

    Domyślnie

    henrykow,

    Dzięki za odpowiedz. Iczywiscie ze normalne zbrojenie bedzie ... chcialem tylko wzmocnic/wypelnic bardziej wylewke oraz wykorzystac do konca zapas bloczkow! No nic ... trzeba bedzie znalezc inny sposob na ich "utylizacje"

    Dzieki! Jakby co to temat do zamkniecia.


    Pozdrawiam!

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Nurek_

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    1.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hajzus Zobacz post
    Dzięki za odpowiedz. Iczywiscie ze normalne zbrojenie bedzie ... chcialem tylko wzmocnic/wypelnic bardziej wylewke oraz wykorzystac do konca zapas bloczkow! No nic ... trzeba bedzie znalezc inny sposob na ich "utylizacje"
    Wystaw na olx "za darmo" to za godzinę przyjadą i zabiorą.
    Parterówka 117m2 | ściany 20cm grafitu 0.32 | podłoga 20 cm EPS 0.36 | strop 35 cm wełny 0.36 | rekuperator Izzifast 300 ERV | pompa ciepła Buderus WLW196i | PV 9,75kW na gruncie
    Dziennik budowy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony