dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Czym kleić pustak do posadzki

    Witam mam problem jak w temacie. Muszę niestety przerobić jedna ściankę a dokładnie ja postawić na anhydrycie w której jest podlogowka. Jaki klej byście polecili żeby ten pustak trzymał się na anhydrycie. Oczywiście zagruntowana jest posadzka a na tej ściance nie będzie żadnych ciężkich elementów. Czy wystarczy np klej do płytek wysokoelastyczny czy może przykleić go na klej typu mamut czy coś w tym stylu.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Pustak na anhydrycie to kiepskie rozwiązanie. Może GK na kleju

  3. #3

    Domyślnie

    Nawet jak będzie dobrze zagruntowany anhydryt ... myślałem o gk jednak góra nie mam za bardzo jak złapać stelaża musiałbym rozbierać gk dlatego pomyślałem np o klejeniu pustaka na mamuta lub klej do plytek elastyczny bo powiedzmy postawił bym ta ściankę z pustaka 10 żeby wmiare pyla powierzchnia klejenia

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli masz na myśli gazobeton, to klej do płytek powinien być najlepszy, np. H40 albo CM 16.

  5. #5

    Domyślnie

    Super dzięki wam odpowiedź za jakiś czas dam najwyżej znac co zrobiłem i jak to się trzyma pozdrawiam

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.875

    Domyślnie

    W zasadzie nie powinno się kleić na siłę do podłoża bo przeważnie daję się jakąś papę ,folię i na tym stawia a ciężar zrobi swoje chyba że to tylko jedna samodzielnie postawiona ścianka ale jak w kształcie l-ki to nie trzeba tego mocować do podłoża samo będzie stać .

  7. #7

    Domyślnie

    Tak będzie to ścianka w kształcie l-ki jednak ona będzie na wysokość może 4 pustakow ... pomyślę jeszcze zobaczę jak to będzie i dam znać jak to wyglad dzięki za podpowiedź

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony