dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Domyślnie

    ja swój mam w kotłowni, czyli mniej wiecej tam gdzie u Ciebie pomieszczenie 4.8m2, mam podobny układ pomeiszczen jak u Ciebie tylko u mnie nad garazem jest wielki pokój a łazienka jest w miejscu tam gdzie ty masz pokój o wielkosci 15.8m2.

    Garaz 6m jest wystarczajacy, glebokosc 8metrów to masz 48m2 prawie powierzchni, chyba ze tam ciagle dwa auta beda staly i jakis motocykl, ale uwazam ze i kosiarke tam tez umiescisz, bez przesady, jezeli garaz 6 metrow ma byc za maly to nie wiem jaki juz bedzie wystarczajacy?

    Jesli chodzi o drzwi garazowe, to nie inwestowal bym w jakies super izolacyjne, lepiej dac wiecej cm styro na suficie garazu i na scianie laczacej z domem. Ja u siebie w projekcie mam na suficie 8cm i na scianie laczacej dom 6cm. To moje zdanie, bo glupota by bylo np. wstawiac lepsze drzwi garazowe a nie izolowac sufitu w garazu. 8cm styropianu na 48m2 dziś cena styro 8cm z tego co widzę w hurtownistyropianu 20zł/m2 więc wyniesie cie ta inwestycja z siatką klejem i własną robotą ile? 1500zł max. I na pewno bedzie lepszy efekt niz lepsza brama a jednak brak styro. Wtedy w przekroju pomeisczeniu nad garazem masz tak
    1. od spodu 8cm styro
    2. strop
    3. styro pewnie 8cm na piętrze
    4. wylewka 6cm
    5. panel.

    Jak ktos mi powie ze przy 16cm otulonego styropianem stropu bedzie ciagnac chlodem, gdy w garazu bedziesz mial jakies 6-8 stopni (gdy nieogrzewany) lub 14-16(ogrewany) to go wyśmieje.
    Ostatnio edytowane przez zeusik6 ; 23-11-2023 o 19:23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony