dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 18
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 345
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Kolejny niedouk...
    Adam M.
    Poziom twojej wypowiedzi jest zenujacy. Twoje czasy juz minely a ty nie mozesz sie z tym pogodzic. Na dodatek na starosc zdziwaczales i odbilo ci na punkcie pouczania innych aby mysleli tak jak ty.. I taki ktos ma prawo glosu??? Powinni ciebie ubezwlasnowolnic bo twoj stan psychiczny na tyle sie pogarsza ze mozesz zrobic cos glupiego. Wywiozlbym cie do twojego Putina lub Lukaszenki. Tak zaznalbys spokoju i wydawal swoje srebrniki.

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Patrzysz na problem z pozycji dobrze wytresowanego pieska do posług i dlatego tak argumentujesz.
    Znaczy - cel osiągnięto - w Twoim przypadku.
    (...)
    Mniemasz i wypisujesz głupoty, zamiast co poczytać, bo materiałów w sieci jest sporo.
    Adam M.
    Grubo ponad połowa "materiałów w sieci" to kompletne brednie. Na każdy temat.

    Wybacz, ale nie mam przyjemności z rozmów na tym poziomie. Szkoda mojego czasu. Możemy pogadać w wątkach merytorycznych.

    W podobnych do tego udzielam się tylko dlatego, że jak napisał Edmund Burke - "aby zło zatriumfowało, wystarczy, aby prawi ludzie nic nie robili". No więc poświęcam swój czas na prostowanie różnych bzdur w sieci, to tu, to tam. W nadziei, że do niektórych coś dotrze, któryś absurd przemyślą jeszcze raz. Tutaj już nie muszę. Ciebie nie przekonam, a inni widzą jak bardzo peron Ci odjechał i patrzą na to, co wypisujesz z politowaniem. Z wyjątkiem tych co się też na niego spóźnili.

  3. #63
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Znaczy, jak piszesz, SETKI TYSIĘCY żyje na naszym garnuszku...

    Adam M.

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Znaczy, jak piszesz, SETKI TYSIĘCY żyje na naszym garnuszku...

    Adam M.
    Podobnie jak MILIONY Polaków.
    Ilościowo i procentowo nawet więcej, niż Ukraińców
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #65
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patatay Zobacz post
    Naucz sie dyskutowac a nie rzucac haslami. Jaka przewage bedzie miec Polska bez UE? Blizej bedzie Polsce do Bialorusi czy Ukrainy po wystapieniu z UE?
    Czym będzie taki mało znaczący land - Polska - w tej unii?
    Zero wpływu na cokolwiek i obowiązek wykonania wszystkiego, co nam narzucą.
    Niezależności już dawno nie mamy.
    Teraz musimy sobie przytulić sporą grupę migrantów (Ukraińcy się nie liczą) albo krocie jakieś dla nich odprowadzić do Brukseli.
    Wprowadzają zakaz uprawy w ogródkach przy domu, wykańczają nam rolnictwo, zakazują samochodów.
    Koszt energii podnoszą jak tylko się da.
    O czym bredzisz?
    JAKA przewaga? Nad kim?
    No i... JAKIEJ POLSKI?
    Przecież to tylko ma być jeden z landów.

    Adam M.

  6. #66
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Podobnie jak MILIONY Polaków.
    Ilościowo i procentowo nawet więcej, niż Ukraińców
    Nie wiem czemu nie widzisz, że naturalnym miejscem na tym świecie dla polaków jest POLSKA.
    Ukraińcy, podobno, bo nie jest to pewne, mają swój kraj.

    Adam M.

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Nie wiem czemu nie widzisz, że naturalnym miejscem na tym świecie dla polaków jest POLSKA.


    .
    To nie znaczy, że nie muszą w nim pracować, tylko żyć na moim garnuszku.
    Wolę ukraińskiego uchodźcę, który pracuje (często w zawodach, które Polaków nie interesują) niż leniwego rodaka pod MOPSem, któego muszę utrzymywać.
    Zimą zaczepił mnie pod marketem rodak, co "na jedzenie dla dzieci" zbierał.
    Jak mu podałem adres, gdzie może przyjść odśnieżyć plac i zarobić to odszedł ode mnie.
    Zawsze ich tak testuję.

    A Ukraińcy mają swój kraj, ale życie jest tam trochę niebezpieczne.
    Gdyby nie putin nie mielibyśmy ich tu w takiej liczbie
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 13-03-2024 o 13:07
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #68
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sito

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Pyrzowice
    Kod pocztowy
    42-625
    Posty
    913

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Nie wiem czemu nie widzisz, że naturalnym miejscem na tym świecie dla polaków jest POLSKA.
    Ukraińcy, podobno, bo nie jest to pewne, mają swój kraj.

    Adam M.
    Naturalnym miejscem dla Polaków jest Polska , a mimo to, kilka lub kilkanaście milionów ją opuściło ( Unia + USA lata temu )
    Domek 86m szkieletowy ogrzewany klimą 3,5kW
    Koza 6kW w salonie na darmowy chrust jako urządzenie szczytowe
    CWU pędzone COP1. W domu wszystko na prąd. Rocznie ~5000 kWh

  9. #69
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Gdy byłem dzieckiem bilet komunikacji miejskiej kosztował 0,25zł. Później wiem, że jego koszt to było 2zł. Nie wiem ile teraz.
    Bo teraz jeździsz furą.
    W ocenie polityki USA vs Chiny vs UE warto oceniać jak przez ostatnie 20 lat rozwijały się Chiny, jak USA i jak UE. Podpowiem, że jest dramat.
    Porównaj rozwój Polski przez ostatnie 20 lat. Też jest dramat?
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  10. #70
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patatay Zobacz post
    Poziom twojej wypowiedzi jest zenujacy. Twoje czasy juz minely a ty nie mozesz sie z tym pogodzic. Na dodatek na starosc zdziwaczales i odbilo ci na punkcie pouczania innych aby mysleli tak jak ty.. I taki ktos ma prawo glosu??? Powinni ciebie ubezwlasnowolnic bo twoj stan psychiczny na tyle sie pogarsza ze mozesz zrobic cos glupiego. Wywiozlbym cie do twojego Putina lub Lukaszenki. Tak zaznalbys spokoju i wydawal swoje srebrniki.
    Wybacz, ale posługujesz się argumentacją nieuka.
    Osoby nie posiadającej podstaw wiedzy z historii ostatnich stu lat.
    Jesteś kompletnie zaślepiony jakimiś durnymi ideami wklepanymi Ci przez telewizję i rządową propagandę.
    Latasz posrany ze strachu i jesteś z tych co darli ryja - za mordę i pod igłę - w czasie srowidu.
    Zacznij coś czytać i się dokształcać.

    Adam M.

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Czym będzie taki mało znaczący land - Polska - w tej unii?
    Zero wpływu na cokolwiek i obowiązek wykonania wszystkiego, co nam narzucą.
    Niezależności już dawno nie mamy.
    Teraz musimy sobie przytulić sporą grupę migrantów (Ukraińcy się nie liczą) albo krocie jakieś dla nich odprowadzić do Brukseli.
    Wprowadzają zakaz uprawy w ogródkach przy domu, wykańczają nam rolnictwo, zakazują samochodów.
    Koszt energii podnoszą jak tylko się da.
    O czym bredzisz?
    JAKA przewaga? Nad kim?
    No i... JAKIEJ POLSKI?
    Przecież to tylko ma być jeden z landów.

    Adam M.
    odpowiadajac po kolei
    malo znaczacy ale majacy wsparcie, a bez Ue malo znaczacy i sami
    bez UE nie bedziemy miec wplywu na Europe w ogole
    lepiej brak niezaleznosci niz taka jak jest na Bialorusi
    ilu przytulilismy???pieprzysz i straszysz tylko. Ale tu sie zgodze ze nie powinnismy przylutac migrantow
    samochody dalej beda, a normy spelniac powinnismy nawet bez UE bo inaczej mialbys piekny zielony ogrodek a z komina lecace trucizny
    bez UE to energia byla by za darmo juz Obajtek by to przypilnmowal
    a ty o czym bredzisz? za duzo czasu ogladasz tv i przegladasz neta
    Lepiej byc landem w UE niz Polska za czasow PRL

  12. #72
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Cytat Napisał sito Zobacz post
    Naturalnym miejscem dla Polaków jest Polska , a mimo to, kilka lub kilkanaście milionów ją opuściło ( Unia + USA lata temu )
    No, kompletnie jak dziecko...
    Jak polską rządzili POLACY to pchali się tu wszyscy w nadziei lepszego życia.
    Jak zaczęli (po eliminacji naszej szlachty i ziemiaństwa) rządzić polskojęzyczni wrogowie - trend się odwrócił, w czym bardzo mocno pomagał kościół.
    Książek nie czytasz?
    No, wiem, że o niektóre trudno, bo długo nam historię i podręczniki pisali obcy.

    Adam M.

  13. #73
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patatay Zobacz post
    odpowiadajac po kolei
    malo znaczacy ale majacy wsparcie, a bez Ue malo znaczacy i sami
    bez UE nie bedziemy miec wplywu na Europe w ogole
    lepiej brak niezaleznosci niz taka jak jest na Bialorusi
    ilu przytulilismy???pieprzysz i straszysz tylko. Ale tu sie zgodze ze nie powinnismy przylutac migrantow
    samochody dalej beda, a normy spelniac powinnismy nawet bez UE bo inaczej mialbys piekny zielony ogrodek a z komina lecace trucizny
    bez UE to energia byla by za darmo juz Obajtek by to przypilnmowal
    a ty o czym bredzisz? za duzo czasu ogladasz tv i przegladasz neta
    Lepiej byc landem w UE niz Polska za czasow PRL
    Brak słów...
    Życie by za Brukselę oddał...
    Nienaprawialny.

    Adam M.

  14. #74
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    To nie znaczy, że nie muszą w nim pracować, tylko żyć na moim garnuszku.
    Wolę ukraińskiego uchodźcę, który pracuje (często w zawodach, które Polaków nie interesują) niż leniwego rodaka pod MOPSem, któego muszę utrzymywać.
    Zimą zaczepił mnie pod marketem rodak, co "na jedzenie dla dzieci" zbierał.
    Jak mu podałem adres, gdzie może przyjść odśnieżyć plac i zarobić to odszedł ode mnie.
    Zawsze ich tak testuję.

    A Ukraińcy mają swój kraj, ale życie jest tam trochę niebezpieczne.
    Gdyby nie putin nie mielibyśmy ich tu w takiej liczbie
    Naprawdę chciałbyś o tym porozmawiać?
    Podyskutować o tym, że Ukraina jako państwo nigdzie nie jest zgłoszona/zarejestrowana i formalnie jest częścią Rosji..
    Może i o tym kto kogo napadł w 2014 roku...

    Adam M.

  15. #75
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Naprawdę chciałbyś o tym porozmawiać?
    Podyskutować o tym, że Ukraina jako państwo nigdzie nie jest zgłoszona/zarejestrowana i formalnie jest częścią Rosji..
    Może i o tym kto kogo napadł w 2014 roku...

    Adam M.
    Dobra, chętnie.
    Daj dowody na to, że "Ukraina jako państwo nigdzie nie jest zgłoszona/zarejestrowana"

    O tym, kto kogo napadł nawet nie ma sensu rozmawiać , patrząc na to, co ruska/narodowa propaganda z Toba zrobiła...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 13-03-2024 o 13:22
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Wybacz, ale posługujesz się argumentacją nieuka.
    Osoby nie posiadającej podstaw wiedzy z historii ostatnich stu lat.
    Jesteś kompletnie zaślepiony jakimiś durnymi ideami wklepanymi Ci przez telewizję i rządową propagandę.
    Latasz posrany ze strachu i jesteś z tych co darli ryja - za mordę i pod igłę - w czasie srowidu.
    Zacznij coś czytać i się dokształcać.

    Adam M.
    i vice versa
    utknales w latach piecdziesiatych, ksiazki wywarly na ciebie negatywny skutek, zaczales wierzyc w plaska ziemie i teorie spiskowe
    na dodatek jestes zaslepiony nienawiscia i stan twojego zdrowia psychicznego mocno sie pogorszyl co zauwazono tutaj na forum

    mysisz ze masz wiedze ale widac ze wybiorcza i spiskowa. Siedzisz sobie na stare lata w domu przed komputerkiem i lykasz wszystko jak mlody glupi pelikan

    I taki ktos ma prawa wyborcze? Moze jeszcze chcesz decydowac o aborcji? Idz stary dziadu do swojej drewutni. Twoj czas minal schizofreniku (A Beautiful Mind
    2001).

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Brak słów...
    Życie by za Brukselę oddał...
    Nienaprawialny.

    Adam M.
    zebys wiedzial to jestem przeciwny UE w takim wydaniu, ale lepsze to niz nic schizofreniku

  18. #78
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.851

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Na łeb Ci padło, jak dokładnie przestudiowałeś Manifest z Wentotene!
    Takich lewaków jak Ty nie wolno dopuszczać do jakiegokolwiek stanowiska, bo zaraz coś popsuje.
    A jeszcze jak zacznie głosować, to...
    Od treści manifestu unia nie odstąpi!!!
    CO TAKIEGO Ci się w nim podoba?

    Adam M.
    Wspólnota węgla i stali wtedy było git bo tylko gospodarka a teraz same ciulstwa genderowe i inne dyrdymały , ja Adam nie jestem lewakiem lewactwem się brzydzę tak samo jak ty i wiem ze lewactwo doprowadzi do zguby jak tego my nie pochamujemy

  19. #79
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Wspólnota węgla i stali wtedy było git bo tylko gospodarka a teraz same ciulstwa genderowe i inne dyrdymały , ja Adam nie jestem lewakiem lewactwem się brzydzę tak samo jak ty i wiem ze lewactwo doprowadzi do zguby jak tego my nie pochamujemy
    Tak, tak. Co chwilę tu piszesz, jak przystało na prawdziwego obsesjonata , jak to nienawidzisz i brzydzisz się lewactwem.
    Myślę, że sam pewnie musisz budzić analogiczne odczucia u znienawidzonej strony.
    Jest też mały problem, bo jak u większości zarażonych "prawiczkofilią" i para-konserwatyzmem, też masz wyjątkowo nie konserwatywne podejście do własnego języka. Logikę składni zdań pomijam - ważne ,że podobni Tobie rozumieją co chrząkasz.
    Obawiam sią zatem jednak jak "pochamujecie" ten zalew lewactwa?
    "Pochamować" w waszym wydaniu, jak od dawna tu widać, pochodzi zapewne nie od "hamowania" ale od zwyczajnego "chamienia".
    Oczytany wielce z historii, wspomagający się na bogato "maciami", twój guru logiki i fizyki akademickiej, przykładu także najlepszego nie daje. A przecież tak pięknie walczycie tutaj z Żydami o " prawdziwe Polskie". Hipokryzja to, czy może to tylko taka uboga argumentacja ?
    Ostatnio edytowane przez 2112wojtek ; 13-03-2024 o 16:31

  20. #80
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.186
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał swierol Zobacz post
    Niestety ten elfir i chłop z aparatem nawet słowo unia piszą z wielkiej litery. y.
    Przepraszam, ze tak nisko upadłam i używam poprawnej polszczyzny.
    Nie to co "PRAWDZIWI" POLACY machający flagą.

    I nikt mnie nie chce upodlić. Jedynym krajem, który podważa moje prawa obywatelskie, prawo do niepodległości na razie jest Rosja.

Strona 4 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony