dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 51 z 51
  1. #41
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bosia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    492

    Domyślnie

    Cytat Napisał D`arek
    A ja od trzech miesiecy mam zasłonkę i dopiero teraz zdjęłam ja do prania. Rewelacja. Jest z dobrego impregnowanego materiału , żadna cerata. Wybór zasłon jest duży. Polecam te droższe powyżej 100zł. Jest sztywna, na dole obciążona więc dobrze przylega do podloża. A wielcy esteci nich spojrzą do któregoś z poprzednich numerów Muratora - designerskie łazieni...z zasłonkam! Oczom nie wierzyłam. Moda się zmienia.
    To prawda.
    Matteo Thun:



    Czasami zaslonki sa niezastapione. Nie zabieraja miejsca, nie ograniczaja optycznie przestrzeni, sa tanie a na dodatek te wykonane z poliestru mozna prac i prasowac !

  2. #42

    Domyślnie

    Wróciłem ostatnio z USA spałem tam naprawdę w dobrych hotelach i ani jednym ku memu zaskoczeniu nie było przy wannach (tam nie ma też brodzików) drzwi, wszędzie zasłony. Z reguły były podwujne część zewnętrzna ozdobna wewnętrzna w formie materiału chroniącego prze wychlapywaniem wody. Zupełnie inaczej niż np. w Niemczech gdzie dobry hatel ozncza z reguły porżadna kabinę czasami z bajerami.

  3. #43
    jfilemonowicz
    Guest
    jfilemonowicz

    Domyślnie

    do luksferów montuje się normalne drzwi... więc wydaje mi się , że nie ma problemu z zamontowaniem prysznicowych

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał bosia
    fantastyczna wanna!!!!

  5. #45

    Domyślnie

    Mam zaslonke, mam tak od 10 lat. W swoim domu na pewno nie bede miala. Moze powinnam zaznaczyc, ze mam ja nad wanna - a raczej szeregiem wanien, poniewaz nigdzie nie zagrzalismy dluzej miejsca, nie probowalismy przebudowy lazienki, zeby wstawic brodzik i prysznic. Nad wanna zaslonka sie nie sprawdza.

    Jest z doskonalego materialu. Ladnie sie uklada, przy zachowaniu ostroznosci nie kapie na podloge, ma bardzo ladny wzor. Mam tez twarda wode. W zasadzie powinnam zaslonke prac co kilka dni, zeby jako tako wygladala.

    Lepi sie niemilosiernie. Moment nieuwagi sprawia, ze na podloge leje sie wodospad. Nie wyglada dobrze zepchnieta na bok i podpieta (czesciowo przez to, ze wpuszczona jest do wanny) - jak ja zdejme do prania, lazienka od razu robi sie duzo przestronniejsza i widniejsza. Przeszkadza w kapieli dzieci... w dodatku po skorzystaniu z prysznica trzeba ja wysuszyc, a rozciagnieta sprawia, ze lazienka jest ciemna i komorkowata...

  6. #46

    Domyślnie

    Ja proponuje 2 zaslonki: Zalozone jedna na druga, od strony prysznica-zwykla, przezroczysta natomiast od strony lazienki zwykly material jak na zaslony(wybor nieograniczony). Sprawdza sie i jest tanie a jak sie na material znudzi mozna wyminic latwo na nowy

  7. #47

    Domyślnie

    Montujac zaslonki trzeba uwzglednic fakt ze cieple powietrze (powstajace od cieplej wody) powoduje wsysanie zaslony do srodka i przyklejanie jej do ciala. Zapobiec temu moze opisywane wyzej obciazenie ciezarkami. Ja zasosowalem inny sposob : posrodku wysokosci od wewnatrz powiesilem poziomo na sznurkach poziomy estetyczny pret przytrzymujacy zaslonke. Inym sposobem moze byc (tego jeszcze nie sprawdzalem) wkonanie w zaslonce na dole malych otworow : pwietrze przepuszcza, a woda nie powinna przeciec,

  8. #48

    Domyślnie

    Moja "zaslonowa" kabina jest 4-stronna, wiec mialem dodatkowy problem z zamocowanie baterii : rozwiazalem to montujac ja poprostu powyzej zaslonki, zaraz nad drazkiem na ktorym wisi zaslonka,
    A jak powiesilem sluchawke ? - poprostu uchwyt sluchawkowy zamontowalem na zaimpregnowanej deseczce powieszonej ponizej baterii
    (pomyslowosc rozwiazan jest nieograniczona),

  9. #49

    Domyślnie

    U mnie zasłonka się nie przykleja. Wisi sobie grzecznie w pionie . Myślę, że to dlatego, że miejsca jest 2 razy więcej niż w kabinie więc miejsca na ew.ruchy powietrza jest też więcej. Przy okazji łazienek dodam, że sprawdza się to, co przewidziałam- baterie wiszące są lepsze od naumywalkowych. Przy tych drugich już po poł roku od zamieszkania osadza się kamienny nalot. Z wiszącymi nie mam żadnego problemu.

  10. #50

    Domyślnie

    bez wahania wybralabym drzwi

  11. #51

    Domyślnie

    Oj, chyba byś sie zawahała widząc cenę eleganckich drzwi. Przy pełnym portfelu mozna to przeboleć ale mycie tych drzwi... Zasłokę wrzuca się raz na miesiąc do pralki i po kłopocie. Są piękne zasłonki z materiału, żadne badziewie z ceraty o których wspominają niektórzy.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony