dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 18
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 342
  1. #301
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Dzięki a to Twoja kuchnia? można jakąś większą fotkę, mam wyceny kuchni ale ciągle się wacham, kwota między 8900 a 11 tyś mnie przeraża

  2. #302

    Domyślnie Kuchnie

    A moze jest tu ktos z warm-mazurskiego? Zastanawiam sie miedzy BRW a WFM, Ikea tez ostatecznie moze byc, ale najblizsza ok. 180 km. Pozdr

  3. #303

    Domyślnie Czy wątek dalej aktualny?

    Nie dawno wykończyłam mój wymarzony dom. Długo zastanawialiśmy się z mężem którą firmę wybrać, aby zrobiła nam meble do całego domu. Wczytywałam się w liczne fora internetowe, bo chciałam znaleźć firmę z polecenia, ale nie sieciówkę, bo tam traktują klientów jak zlecenia.
    Zaciekawiła mnie oferta jednej z firm, miała wiele pozytywnych opini, wiele osób ją polecało. Najpierw zamówiliśmy jednak meble wyłącznie do sypialni, chociaż firma specjalizuje się w produkcji MEBLI KUCHENNYCH.
    CENY BARDZO PRZYSTĘPNE, MEBLE BARDZO DOBRZE WYKONANE, TRWAŁE, BARDZO MIŁY KONTAKT I OBSŁUGA.
    Wkońcu zamówiliśmy u nich resztę mebli, na pomiar przyjechał sam właściel, kosztorys miałam tego samego wieczora, razem z dwoma projektami, własnym oraz firmy.
    FIRMA DZIAŁA NA TERENIE MAŁOPOLSKI, ALE DO MNIE PRZYJECHALI Z MONTARZEM DO RZESZOWA.
    Jeśli komuś przydadzą się te informację, to bardzo się cieszę. To mój adres e-mail, gdybyście mieli jakieś pytania [email protected]
    Pozdrawiam.

  4. #304
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    moja kuchnia robiona w BRW

  5. #305

    Domyślnie

    10 lat temu WFM, teraz wybór padł na Kuchnie ATLAS

  6. #306
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Cortina

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-212
    Posty
    1

    Domyślnie Meblux7 - Wrocław

    W 100% nie polecam tej firmy !!! Na całe szczęście zamówiłam u nich tylko, a może aż garderobę, szafę w przedpokoju i szafkę na buty. Też miałam do czynienia z Panem Marcinem, którego w porównaniu z innymi pracownikami firm meblarskich nazwać profesjonalnym nie można. Chaotyczny, dużo gadający, a w sumie niewiele sam proponował, tylko mówił klient chce to tak będzie.
    Wszystko cacy do momentu podpisania umowy i tu już zaskoczenie 95% przed montażem. Skandal !! Przyjechało zaczęli montować i tu już porażka. Ekipa słaba, trzeba było nad nim stać i pilnować, a jeszcze totalnie niemyślący. Kiedy na chwilę poszłam do innych obowiązków, zmontowali w garderobie ściankę od szafy, która była z krótka. I jeszcze zdziwieni, że się czepiam o parę centymetrów. Podpisałam protokół z uwagami i co …. Reklamacja w nieskończoność. Wymiana maili z Panem Marcinem na poziomie koszmarnym. Po 4 tygodniach P. Marcin był zdziwiony, że monituję reklamację po raz kolejny, skoro on myślał, że montażysta już dawno u mnie był. To wymyślili, że nie odbierałam telefonów jak dzwonili, albo zmieniłam numer telefonu. W końcu przyszła informacja, że w sprawie reklamacji to kontaktować się z właścicielem p. Grzegorzem, bo p. Marcin się zwalnia. Z p. Grzegorzem też rozmowy były niemiłe i z łaski w końcu ktoś poprawił co źle zrobił, ale i tak odpuściłam już wiele, bo chciałam korzystać, a nie wiecznie czekać, aż p. Grzegorz coś zrobi. O fakturę za usługę dopominałam się 3 miesiące, nie mówiąc o gwarancji, którą dostałam bez podpisu, pieczątki, bo wielu prośbach.
    Jeszcze nigdy, żadna firma nie była tak niemiła, niesolidna, nieterminowa i tak partaczyła robotę jak Meblux7. Do tego dostałam od Kancelarii Prawnej przesądowe wezwanie do zapłaty tych 5%. Zero telefonu, maila czy listu od firmy przypominającego, tylko od razu windykacja. Za takie wykonanie, takie opóźnienia to ja im powinnam jeszcze kary naliczyć!!! Ale cóż… Lepszą „reklamą” dla nich będzie moja opowieść…..

  7. #307

    Domyślnie

    u mnie kuchnia na wymiar, wykonana przez solidnego stolarza z Wielkopolski. Zalezało mi na jakości, nie tylko wyglądzie. Stolarz miał zamontować szuflady blum 50kg, przyjechał i mówi, że kupił mi jeszcze lepsze - 65 kg, od razu zyskał plusa

    dodatkowo, za stosunkowo niewielkie pieniądze zamontował blat, płyty laminowane na ścianie, podłączył sprzęt, montował mi też drzwi wewn. Bardzo się starał i mi się cos takiego bardzo podoba

  8. #308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zazdrośnica Zobacz post
    Dzięki a to Twoja kuchnia? można jakąś większą fotkę, mam wyceny kuchni ale ciągle się wacham, kwota między 8900 a 11 tyś mnie przeraża
    takie są ceny...

    mozna zrobić kuchnię za 4000 zł, ale zapomnij wtedy o systemach BLUM [czy innych], bez tych systemów kuchnia nie będzie wygodna, a to bardzo ważne

  9. #309

    Domyślnie

    Ja robiłam w salonie BORS w Tychach. POlecam pod każdym względem.

  10. #310

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nina81 Zobacz post
    u mnie kuchnia na wymiar, wykonana przez solidnego stolarza z Wielkopolski. Zalezało mi na jakości, nie tylko wyglądzie. Stolarz miał zamontować szuflady blum 50kg, przyjechał i mówi, że kupił mi jeszcze lepsze - 65 kg, od razu zyskał plusa

    dodatkowo, za stosunkowo niewielkie pieniądze zamontował blat, płyty laminowane na ścianie, podłączył sprzęt, montował mi też drzwi wewn. Bardzo się starał i mi się cos takiego bardzo podoba

    czy mogę poprosić o jakieś zdjęcia kuchni albo namiar na pana stolarza bo jestem też z Wielkopolski a dokładnie z Poznania i właśnie jestem w trakcie poszukiwań dobrego pana stolarza. z góry dziękuje.

  11. #311
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kolltun

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie

    Remeb - najlepsze meble, można u nich zrobić wszystko, jakoś super, polecam! Wycena kuchni nie różniła się od tej z Ikei, a w Rust było nawet drożej.

  12. #312

    Domyślnie

    Przyłącze się do tematu bo i ja stoję przed wyborem kuchni. Jestem raczej nastawiony na wybór gotowych elementów i dopasowanie ich do mojego aneksu bo wyjdzie to na pewno taniej niż zrobienie mebli pod wymiar. Ikei mi jeszcze nie wybudowali w mieście więc pozostaje mi wybór BRW

  13. #313

    Domyślnie

    My pierwotnie mieliśmy robić na wymiar u stolarza. Jednak 9.000zł dało nam do myślenia. Padło w końcu na IKEA bo prawie to samo wychodzi nas 6.000 bez montażu ale w połysku ( w robionej kuchni dół miał być matowy; za połysk byłoby około 10.000). 25 lat gwarancji z IKEii tez swoje na + robi

  14. #314
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar kuchniarz
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Płońsk
    Kod pocztowy
    09-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja kupiłem w dużym sklepie w Łomiankach i wykluczyłem Bleka.

  15. #315
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jan_z_wolna
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    397
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Będzie IKEA, pomimo sporej odległości. Bez AGD koło 5 koła. Wykonanie szału nie robi, ot MDF. Ale gwarancja i pomysłowość rozwiązań "w standardzie", za który u innych trzeba dopłacać przeważyły.
    DZIENNIK
    do zakończenia: gładzie, kafle, malowanie, tynk na elewacji i różne pierdoły


  16. #316

    Domyślnie

    Gwarancje należy czytać ze zrozumieniem. Wielu stolarzy nie tknie materiałów, które poleca Ikea. Folia na froncie albo płyta korpusowa, którą penetruje kropla wody.

  17. #317
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    next-luke

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-873
    Posty
    3

    Domyślnie dziękuję za to forum

    Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na żadnego wykonawcę, to Wam jednego sprawdzonego, ponieważ miałam wiele problemów przy wyborze. Wiem, że najwięcej zleceń mają w Krakowie i Warszawie, ale przyjechali też do mnie do Lublina za darmo.
    Nie wybrałam najtańszej oferty, ale wiarygodnego wykonawcę z poleceń znajomych. Nie najtańszy, ale w dolnej granicy cenowej.
    Dziwię się jak widzę wypowiedzi powyżej reklamujące problemy typu zmatowiały połysk (chociaż od roku jestem posiadaczką takich mebli), zarysowania , problemy z fakturą, czy serwis po montażu.
    Chociaż wiem, że takie sytuacje się zdarzają, na szczęście trafiłem na tą dobrą stronę mocy (solidną firmę).
    Jedno u nich zauważycie, że są bardzo pedantyczni - wręcz perfekcyjni i na to szczególnie zwracam uwagę, bo mam gwarancję, że wszystko będzie jak należy, a nawet za bardzo

    [usunięto reklamę]
    Życzę powodzenia wszystkim i mam nadzieję, że troszeczkę pomogłem.

  18. #318

    Domyślnie

    mam nadzieję, że troszeczkę pomogłem.
    no nie bardzo
    dwa posty i obydwa reklama

  19. #319
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Moja kuchnia robiona po godzinach przez pana, który stolarką zajmuje się amatorsko raczej i w wolnym czasie.

  20. #320

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    kazda wade mozna przekuc w zalete...
    tu za jedna kuchnie mozesz miec dwie,a nawet trzy,co pozwala mniej zamoznym na zmiane szafek,bo nie kazdy moze i chce patrzec na ten sam wystroj cale zycie
    Idź do castoramy, są tam "meble" po kilkaset złotych. Wymienisz kilkanaście, na pewno nie zmuszą do patrzenia przez całe życie.

    Połysk może być wykonany z folii pcv (Ikea) lub lakierowanej z modyfikacjami jakości i materiałów. Może warto byłoby foliować samochody skoro to się sprawdza?
    Na co masz te 25 lat gwarancji? Czytałeś? Czy Ikea uwzględni uszkodzenia eksploatacyjne wynikające z tandetności materiałów?
    Nie dało tobie do myślenia, że wydajesz 6 tyś za materiały stosowane powszechnie w tanich meblach modułowych? Firmy z Elbląga sprzedają takie meble po góra 2 tysiące.

Strona 16 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony