dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 22
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 430
  1. #341

    Domyślnie

    wystarczy zapamiętać tego "profesjonalistę"......
    BOHO
    Warszawa

  2. #342

    Domyślnie

    tak, my walczymy z nim dalej, a on walczy z nami.
    ale to już taki styl z angielskiej - same kłamstwa i to pod przysięgą w sądzie - mam nadzieję, że i te oszustwa jakoś uda się nam wyjaśnić i oprócz długów, będzie jeszcze składanie fałszywych zeznań.
    Nie wiem na ile starczy nam sił, ale jest już tyle osób którym ostro dokuczył, że może razem będzie nam łatwiej...

  3. #343
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mangan

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    1

    Domyślnie DOLNOŚLĄSKIE - czarna lista wykonawców

    myślę że we Wrocławiu również trzeba zacząć wątek "nieuczciwy fachowiec", a może i dojdą posty o tych, co są polecani.
    Co do nieuczciwych i trzymać się należy z dala- to p. Gil z Wrocławia, reklamuje się że robi wszystko, owszem robi, ale byle jak, ceny za to ma kosmicznie wysokie, nie kończy pracy, bierze pieniądzę np. ostatnią ratę i tyle go widzieli, przy pierwszym kontakcie wydaje się ok, ale to tylko pozory. Opóźnienia ma znaczne, kłamie, manipuluje, nie robi poprawek, mnie oszukał na znaczną kwotę pieniędzy no i wykończenia mieszkania nie zrobił.nie zostawie tak tego bo wziął kasę za pracę których nie wykonał ale chcę przestrzec innych przed p. Gilem!!!!!!!!

  4. #344

    Domyślnie

    Cytat Napisał PiD Zobacz post
    Ostrzegam przed Kamilem Szczepańczykiem z Myszkowa który został nam "serdecznie i od serca" polecony.
    Przyjechał w 3-osobowej ekipie- mieli zapewniony nocleg...
    Za dużo opisywania czego dokonali, powiem krótko- po 4 tygodniach bez słowa się wynieśli pozostawiając klucze od mieszkania w skrzynce na listy, zostawili swoje ubrania, narzędzia , zniszczone materiały, bałagan, puszki po piwie, pety, resztki psującego się jedzenia, multum śmieci ( wyniesliśmy z 10 dużych worów pełnych śmieci) na dodatek skromne wyposażenie mieszkania (łóżko, które było zabezpieczone na czas remontu, ono nie zostało zachlapane, ono zostało złamane na pół+czajnik+radio+materace do spania) zostało zniszczone, pękające płytki pod nogami, odpadające narożniki, "ruchoma" ściana g-k postawiona na nierównym podłożu(po rozkręceniu jej pod profilem było grzązkie podłoże z resztak gruzu , śmieci i nawet papierosów), wisząca miska wc "opierająca" się na podłodze (po zamontowaniu systemu Geberit "fachowcy" rozlali wylewkę ) ktoś chce szczegóły, zobaczyć fotografie, może film po dokonaniach tej ekipy- chętnie pokażemy
    Wzięli zaliczkę (za pokwitowaniem) a robota warta mniej niż połowa tej zaliczki... teraz wychodzi ile trzeba dokonać poprawek ich robót partacze, nic więcej. Ten pseudofachowiec wychwalał się jakie to potrafi ozdoby z płyt g-k zrobić , a ściany nie umiał nawet postawić, gdyby nam go nie polecono to na pewno byśmy go do domu nie wpuścili (Polak mądry po szkodzie)...
    Sory za ew błędy, krew człowieka zalewa gdy się o tym wszystkim pomyśli...

    Wiem jedno: żadnych zaliczek, żadnych stwierdzeń "dogadamy się", "to się poprawi", "to nie skończone" a właśnie mi się przypomniało, jak niedawno Kamil nam napisał w sms że ta ściana g-k była krzywa bo... "właściwie to ona była nieskończona"...

    Pozdro
    postanowiłam odpisać bo szlak mnie trafia,kiedy to czytam.mimo ze bylo juz to dawno,i poszło w zapomnienie,ja jednak poswiece chwile i odpisze na ten post.Pewnie i tak autor,a raczej autorzy,nie zobaczą mojej odpowiedzi,ale trudno, nie na tym mi zalezy...ale na tym, by napisać prawde!!!! Jestem teraz obecnie żoną Kamila Szczepańczyka,ale nie chce go tutaj bronić,czy coś bo autor tekstuu też jest moją rodziną, i nie o to tutaj chodzi.Więc po koleji: "Przyjechał w 3-osobowej ekipie- mieli zapewniony nocleg..." przyjechalw3osobowej ekipie,bo Zleceniodawca(tak nazwijmy tutaj autora postu) umawiając się z nim przez telefon powiedział mu że robota jaka ma wykonać jest na 3 tygodnie max!bosą tam TYLKO sprawy wykońćzeniowe(połozenie plytek itp) nic pozatym! ii przepraszam bardzo,jaki nocleg? Byłam tam i widzialam wjakich warunkach mieli przebywać chłopcy! w mieskzaniu do generalnego remontu!wszystko w gipsie! gołe mury! a łązienka to puste pomieszczenie bezpodlogi,z dziura namiejscu gdziepowinien znajdowac sie sedes!nie bylo nawet sie gdzie umyc.chlopcy chodzili na basen zeby sie umyci wydwali niepotrzebnie pieniadze,moze tosmieszne ale tak bylo!co mieli zrobic?...dalej...: zaliczka zaliczką, szkoda tylko ze za swoje pieniadze wynajmowali sprzety ktore mialy nie bycpotrzebne do "kladzenia plytek" malo tegoco troche wymyslaliscie nowe projekty jak ma wygladac mieszkanie bo chcialam jeszcze zaznaczyc ,ze chlopcy mieli je wykonczyc odpoczatku dokonca! DLUGO MOGLABYM WYPISYWAC ! Moze i Kamil Szczepańćzyk zrobił bład,ale zleceniiodawcy napewno nie byli bez winy! i doskonale o tym wiedzą!!!!!!!!!!!!!i nie pisz tutaj ze Kamil sie przechwal ze umie takie rzeczy, bo umie!jestem swiadkiem! z reka na sercu mowie ze np podswietlany sufit u tesiow ktory zrobil SAM wzglada rewelacyjnie!i tez moge napisac ze jak chhce ktos zdjecia to przesle!a co?!
    A nie chce juz tu wiecej pisac,bo szkoda slow...Drogi zleceniodawco... trzeba bylo od razu powiedziec przez telefon co tam jest do roboty... a nie ":glupa grac"
    aha..moze i chlopcy zostawili syf, le na pewno nie taki jak tu wypisujesz.Lecz wcale sie im nie dziwie,tez bym rzucila to wszystko w ch>olere na ich miejscu.gwarantuje,ze kazdy by tak zrobil.
    ale tak to jest kiedy sie straci pieniadze na remont a raczej wykonczenie mieszkania,i nie ma na kogo winy zwalic...zawsze sie ktos znajdzie.ale na szczescie wszystko sie wyjasnilo,i prawda wyszla na jaw.

    i my tez mamy swoja na uczke na przyszlosc.Pozdrawiam.
    Magdalena Szczepanczyk

  5. #345
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MauraMaria

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    1

    Domyślnie


    Potwierdzam , EDWARD KANIA to wyjątkowo nierzetelny wykonawca, pozornie mrukliwy i flegmatyczny wykazuje zaskakująca szybkość w porzucaniu placu budowy rozgrzebanego w połowie i przenoszeniu się do nowego inwestora. Jego strategia to wyłączanie telefonu i nieodpowiadanie na maile, stąd nie ma mowy o polubownym załatwieniu sprawy. Niestety kończy się to sądem, nerwami i stratami. STANOWCZO ODRADZAM!

  6. #346
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafaeloo

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Uwaga !!! Przestrzegam przed " firmą dekarską" grzegorza humela z wrocławia !!!

    To człowiek niekompetentny ,a przy tym oszust. Zatrudnia ludzi mówiąc ,że prowadzi firmę, a tak naprawdę nie ma żadnej firmy....Pracownikom płaci przez pierwsze 2 tygodnie śmieszne zaliczki,a następnie przestaje płacić wcale ! Sam padłem ofiarą tego "biznesmena i fachowca" firmy dekarsko- ogólnobudowlanej. Oczywiście-" zna się na wszystkim co do budowlanki i jest w stanie wykonąć wszystkie prace budowlane," jednak prawda jest taka, że bardzo mało potrafi,a jedynie co jemu wychodzi, to mydlenie oczu ludziom ! Przyjmuje ludzi do pracy takich , których następnie wyrzuca z uwagi na ich niekompetencje,a co służy tylko jako pretekst aby wyrzucić bez zapłacenia za pracę. Za mojej kadencji , było trzech pracowników co robili dobra robotę i znali się na tym co robią i wiedzą dlaczego i po co robią, tak jak robią.- To był człowiek , który robił podbitkę, dekarz i jeszcze jeden. Uciekli z tej firmy z braku wypłat i organizacji pracy. PRZESTRZEGAM ! ! ! Posiada długi za niewypłacone należności pracownikom, żaden bank nie użyczy jemu kredytu z braku wiarygodności,z tego co mówił to i Urząd Skarbowy też go ściga za jakieś płatności. NIE DOKOŃCZYŁ ŻADNEGO DACHU ANI TEŻ INNEJ BUDOWY ! ! ! TO NAJWIĘKSZY Z " PAPROKÓW BUDOWLANYCH JAKICH POZNAŁEM PRZEZ PARĘ LAT PRACY NA BUDOWACH ! ! !

  7. #347
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tournesol

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Kod pocztowy
    86-005
    Dzielnica
    gm Białe Błota
    Posty
    3

    Domyślnie

    temat niestety nie tylko z regionu dolnoslaskiego......................ja wciaz sie zastanawiam jak po wybudowaniu domu i po przejsciach z róznymi "miszczami" dalismy sie wrobic kolejnym..............jednak doswiadczenia niczego nas nie ucza................jesli moi stolarze jeden od schodów drugi od drzwi wewnetrznych nie racza sie pojawic w tym tyg to przysiegam dołacza do Waszej czarne list w kujawsko pomorskim.....a ja przestrzege Was przed tym jak w momencie euforii zapomina sie ze to jeszcxze nie wszystko co mieli do zrobienia i płaci sie cała sume za wykonanie usługi......ale coz nasz bład do usłyszenia ....a moze nie?????? moze serce moich "fachowcufffffffffffffffffffffffff )" zmieknie ??????????????

  8. #348

    Domyślnie Arnold stal nierdzewna kłodzko kowalczyk schody bardzo nie polecam

    Arnold stal nierdzewna kłodzko kowalczyk schody bardzo nie polecam

  9. #349
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tournesol

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Kod pocztowy
    86-005
    Dzielnica
    gm Białe Błota
    Posty
    3

    Domyślnie

    http://www.drzwi-schody.net/ (białe błota) serdecznie nie polecam jesli chcecie miec na czas zrobiona robote......................nie odbierane telefony, nieterminowosc, brak reakcji na zgłaszane usterki w ramach gwaracji,

  10. #350
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084

    Domyślnie

    Mera schody (www.mera.pl ) - czyli jak naciągamy klienta na 7 tys.
    Po wieeelu tygodniach rozmów z kilkoma firmami robiącymi schody wreszcie zapadła decyzja.
    Schody na podstawie oględzin, konsltacji, wstepnych pomiarów i precyzyjnych wizualizacji przygotowanych przeze mnie zostały wycenione na 12.300 zł
    Podpisałem umowę – zamówienie z firmą Mera Schody S.A. 25 maja i wpłaciłem zaliczkę 3.700 zł.
    Po miesiącu dostaje e-maila że cena schodów zostaje podwyższona o 7 tys

    Wiedzieli że zależy mi na czasie. Dwa tygodnie dopraszałem się o zwrot zaliczki. Myślicie że ktoś powiedział przepraszamy? Dzięki firmie Mera Schody wprowadzę się do domu 2-3 miesiące później, bo przecież nie wprowadzę się do domu bez schodów a inne firmy maja już zajęte terminy.
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

  11. #351
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084

    Domyślnie

    Mera schody (www.mera.pl ) - czyli jak naciągamy klienta na 7 tys.
    Po wieeelu tygodniach rozmów z kilkoma firmami robiącymi schody wreszcie zapadła decyzja.
    Schody na podstawie oględzin, konsltacji, wstepnych pomiarów i precyzyjnych wizualizacji przygotowanych przeze mnie zostały wycenione na 12.300 zł
    Podpisałem umowę – zamówienie z firmą Mera Schody S.A. 25 maja i wpłaciłem zaliczkę 3.700 zł.
    Po miesiącu dostaje e-maila że cena schodów zostaje podwyższona o 7 tys

    Wiedzieli że zależy mi na czasie. Dwa tygodnie dopraszałem się o zwrot zaliczki. Myślicie że ktoś powiedział przepraszamy? Dzięki firmie Mera Schody wprowadzę się do domu 2-3 miesiące później, bo przecież nie wprowadzę się do domu bez schodów a inne firmy maja już zajęte terminy.
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

  12. #352

    Domyślnie

    Nie polecam ComfortPlus

    Nie polecam firmy comfort plus. Duzo obiecuja przy podpisywaniu umowy a pozniej nie dotrzymuja slowa. Kiedy przywiezli mi deski na budowe obiecano mi ze beda ukladane 31 maja, zaplacilem za deski (to byl moj blad odradzam placenie zaliczek tej niezetelnej firmie!) i pozniej termin wykonania byl kilka krotnie przesuwany na pozniej, ostatecznie wykonawca zaczol 11.06 prawie dwa tygodnie pozniej. Kiedy dzownilem sie dopytywac kiedy wreszcie zaczna robote wieloktornie mi obiecywano rozne terminy ktorych pozniej nie dotrzymywano, a niemily pan z comfortplusa zucal sluchawka.
    W umowie mam napisane kleje i olej firmy OSMO a podloga zostala polozona na kleju wakol i oleju jakiejs innej fimy. Nikt mnie nie pytal czy sie zgadzam na zmiane kleju i oleju na inny!

  13. #353
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    No pięknie - widzę, że do dekarzy dołączyli stolarze.

    Piszcie o badziewiarzach i cwaniakach, bo warto - coraz więcej inwestorów wpisując w internet nazwy firm lub imiona i nazwiska potencjalnych wykonawców trafia na opinie i pomaga im to unikać błędów.

  14. #354

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania klepka Zobacz post
    Nam Dariusz Fras stawia domek już od sierpnia. Robią dokładnie ale długo. Niedotrzymują terminów, mówią , że będą za półtorej tygodnia a przychodzą po trzech.
    Ten pan (Marcinq) był nierzetelnym inwestorem, nie dostosowywał się do wypłaty wynagrodzeń, nie zapłacił mi za dodatkowe prace, które zostały wykonane poza umową. Dlatego opuściłem jego budowę. Oprócz tego pana nie mam problemów z żadnym inwestorem.

  15. #355
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dariusz Fras Zobacz post
    Ten pan (Marcinq) był nierzetelnym inwestorem, nie dostosowywał się do wypłaty wynagrodzeń, nie zapłacił mi za dodatkowe prace, które zostały wykonane poza umową. Dlatego opuściłem jego budowę. Oprócz tego pana nie mam problemów z żadnym inwestorem.
    Pan Darek Fras zakończył u nas budowę domku, robił też tynki.
    chociaż początkowo denerwował mnie, ż e obsuwał mu sie termin przyjazdu to jednak jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Budowa domku oraz tynki zrobione dobrze, posprzątane po sobie , polecam.
    Dodatkowo to On ostrzegł nas, że dach nam się wali.

  16. #356
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klijent

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Rzeczywiście, feniks wstał z popiołów i zapewne śmieje się w twarz tym których wcześniej oszukał. Na stronie aksaniusz.terramail.pl reklamuje swoją nową firmę. Uważajcie na niego byli, obecni i przyszli klienci - ostrzega jeden z wykolegowanych, który już dawno utracił nadzieję na odzyskanie od nich swoich pieniędzy.
    A co do sprawy - osobo o nicku heroczki, czy możesz opisać jak się ona potoczyła/zakończyła ?

  17. #357
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Hohon

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    2

    Domyślnie Edward Kania

    Niestety potwierdzam, opinie wpisane na tym forum o 'firmie' Edward Kania (zarejestrowana we Wrocławiu, ul. Pereca). Facet niesolidny, powolny, niesłowny. Mimo pisemnej umowy nie wykonał pracy w umówionym terminie, więcej zepsuł niż zrobił. A to pewnie, że kilka robót w jednym czasie i niestety nie ma dużego pojęcia o budowlance. Nie przychodził do roboty. Nie odbierał telefonów. Podziękowałam za współpracę a ten mnie pozwał do sądu o 2 tys. Sic! Przestrzegam przed współpracą z tym człowiekiem.

  18. #358
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alecx

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Przestrzegam przed firmą ANGEL-MET z Głogowa, Adam Stelmachowski.
    Budowali mi dom od fundamentów po dach.
    Zostawili mnie z rozgrzebanym dachem i bez sporej kasy, której nie wydali na materiał dla mnie.
    Po drodze zostawili sporo bubli - krzywe wieńce, ściany, stropy, itp.
    Krótko mówiąc oszukali mnie na sporo kasy i uciekli z budowy - sprawa w sądzie.
    alecx

  19. #359
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    toskus

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    wrocław
    Kod pocztowy
    55-093
    Posty
    3

    Domyślnie

    Uwaga!!! Na firme mega1000!! mega 1000 która sprzedaje materiały budowlane w oławie na. Ul. Norwida numeru nie pamietam! Zresztą jak przyjedziecie do tego biura to przy wejściu nastepuje takie zastanowienie czy zamawiać czy nie! W środku brudno, nie miły zapach! Myslałem iż zaoszczedze a tu tylko straty! Pan wojtek na poczatku taki miły a potem problemy! Wpłacilem pieniadze zadzwonił powiedział iż dostawa bedzie jutro, ja wolne w pracy a tu przez cały dzien nic dodzwonić sie do niego nie dawało rady! Po kilku dniach dzwonienia wkońcu sie udało. Towar dojechal robotnicy z budowy uciekli bo powiedzieli ze nie maja po co siedzieć! Firma strasznie oszukuje! Do tego jeszce cena sie puźniej zmieniła do transportu nastepnie tez dopłata jak tylko słysze nazwe mega 1000 to odrazu nikomu nie polecam! Trzeba uważać. DO TEKO ZAPOMIAL BYM IZ NA POZCATKU CZEKALEM AZ KTOŚ SIE LASKAWIE DO MNIE ODEZWIE PO WYPELNIENIU FORMULARZA NA ICH STRONIE WWW.MEGA1000.PL POJECHALEM DO NICH IZ BYLO NIE DALEKO CHCIALEM BO CENY MIELI ATRAKCYJNE A TU POTEM WSZYSTKO SIE ZMIENIŁO NIE POLECAM ZRESZTĄ JAK KOLEJNA JUŻ OSOBA NA TYM FORUM!!
    Ostatnio edytowane przez toskus ; 27-08-2010 o 15:15

  20. #360
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    toskus

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    wrocław
    Kod pocztowy
    55-093
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał goskai Zobacz post
    Po wielu probach kontaktu, próśb, obietnic, itd. umieszczam p. Janusza Bieleckiego na czarnej liście.. Pan Bielecki zajmuje się tynkowaniem głównie wew., czasem i na zewnątrz, pracuje dla megi1000. Po pierwsze nieterminowany, spóźnił się z obiecywanym terminem ok. 2 tygodni, tynkujac u mnie prowadzil jeszcze inne budowy przez co wszystko sie ciągnęlo, do tego wiele miejsc czeka na poprawkę na którą nie przyjeżdza, sprawa ciągnie się od kwietnia.. telefonów już nie odbiera, proby kontaktu również przez mege1000 nie przynoszą rezultatów... a mega1000 chyba ma to trochę w powazaniu..
    JA RÓWNIEŻ ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ TA FIRME WWW.MEGA1000.PL taka ladna strona miło przez tel sie rozmawialo a potem nie odbieranie tel przez szefa tej firmy pana Wojtka robotnicy stoja a materiału nie ma przyjechal z opuźnieniem miesiecznym! potem nie mogłem sie doprosić o wykonastwo ocieplenia! materiał z ocieplenia przychal a wykonastwa nie bylo a mialo byc z! mega 1000 oszuśći

Strona 18 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony