dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 17
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 321
  1. #81

    Domyślnie

    Em zatka i jak tam???????????

    chiałąm obłożyć wanne mozaika ale nie moge sie zdecydowac czy brazowa czy białą?? łązienka nie jest duza i boje sie ze ciemna bedzie przysadzista za bardzo

  2. #82

    Domyślnie

    gumisia2 ja na razie do sklepu wybrac sie nie moge ( i pewnie nie bede mogla do czasu kupienia plytek ), wiec wysylam mame na zwiady. Powinnam miec jakies informacje w weekend.

    Ja zdecydowalam sie na bezowa obudowe wanny, z brazowym paskiem. Boje sie dawac duzo brazu, bo z tego co mowia uzytkownicy plytek, na brazie widac bardzo zacieki od wody. Moze pomieszaj brazowa mozaike z bezowa? Jak wyglada Twoj projekt lazienki? Masz wiecej Traveny czy Mogano? Masz jakies wizualizacje, ktore bys mogla wkleic?

  3. #83
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Dziewczyny przeraziłyście mnie tym różem... Ja nie chce różowych - chce ecru...

    Poniżej wrzucam wizualizację swojej łazienki właśnie w Mogano / Travena. Płytki mi się podobają, ale w odcieniach różu nie są fajne...


    Wizualizacja:






  4. #84
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    A płytki chcę zamówić w którymś sklepie internetowym, bo różnice w cenie są ogromne (ponad 30% w porównaniu do LM). Ale jak mają przybyć różowe to już nie wiem co robić...

  5. #85

    Domyślnie

    nemi co za plytke masz na podlodze? wizualizacja ladna, choc ja bym osobiscie bala sie tych brazowych plytek za wanna, ze wzgledu na zacieki, ktore na mogano mocno widac.

    ja je chce kupowac w castoramie, bo oni zwracaja roznice w cenie, jesli znajdzie sie gdzies taniej ( tyczy tez sklepow internetowych, ale trzeba odliczyc koszty transportu ).

  6. #86
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał em_zetka Zobacz post
    nemi co za plytke masz na podlodze? wizualizacja ladna, choc ja bym osobiscie bala sie tych brazowych plytek za wanna, ze wzgledu na zacieki, ktore na mogano mocno widac.

    ja je chce kupowac w castoramie, bo oni zwracaja roznice w cenie, jesli znajdzie sie gdzies taniej ( tyczy tez sklepow internetowych, ale trzeba odliczyc koszty transportu ).
    Na podłodze Zebrano. W mojej łazience płytki na podłodze muszą być ciemne, a w kolekcji nie ma odpowiednich płytek i właściwie tylko Zebrano pasuje kolorystycznie.

    Co do zacieków na ścianie to przyznam szczerze, nie wzięłam tego pod uwagę - faktycznie trzeba przemyśleć.

    A jeśli chodzi o Casto - jesteś pewna, że ta promocja dotyczy także sklepów internetowych? Bo np. w kupujemy kafelki ceny są niższe o ponad 30% względem Leroy...

  7. #87

    Domyślnie

    pytałam w dwóch sklepach castoramy i w dwóch powiedzieli, ze dotyczy to również sklepów internetowych. w casto płytka podstawowa kosztuje 98zl za metr. ja muszę kupić płytki w ciągu najblizszyh dwoch tygodni, wiec moge zdac relacje, jak faktycznie bedzie.

    teraz najbardziej martwi mnie ten rozowy odcien. jak juz pisalam powaznie rozwazam polaczenie hanabi bianco z mogano, tylko nie wiem jaka wtedy dac podloge?

  8. #88
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Różowy odcień mnie przeraża, bo nie wyobrażam sobie łączenia różowych z brązem... Cena w Casto faktycznie ok (w LM w Krakowie podali 125 zł / m2), natomiast w internetowych ok. 82-83 zł. No nic zadzwonię jutro do Casto i zapytam - zobaczymy co mają.

    Jeśli chodzi o zakup nam też się spieszy - 3.11 ekipa zaczyna wykończenie łazienki, czyli mamy jakieś 10 dni.

  9. #89

    Domyślnie

    Czy rozowe maziaje dotycza tylko plytki sciennej czy podlogowej rowniez?

    nemi u nas tez mniej wiecej wtedy zaczynamy robic lazienke. masz jakas wersje awaryjna, gdyby sie okazalo, ze travena jest zbyt rozowa?

  10. #90
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Zebrano - tam różnic kolorystycznych nie ma. Wizualizacja po przeróbkach podobna, płytki tańsze o połowę. Ale wtedy całkiem zrezygnuję z Mogano / Traveny bo zbyt dużo zabawy by było.

    em_zetka a Ty jaki masz pomysł?

    Cytat Napisał em_zetka Zobacz post
    ja bym osobiscie bala sie tych brazowych plytek za wanna, ze wzgledu na zacieki, ktore na mogano mocno widac.
    .
    Tak mi się jeszcze przypomniało - wczoraj rozmawiałam z kimś na forum o tych płytkach i podobno w codziennej pielęgnacji nie są szczególnie uciążliwe. Coś w stylu płyn do szyb kilka razy w miesiącu.
    Ostatnio edytowane przez nemi ; 20-10-2010 o 21:51

  11. #91

    Domyślnie

    Mi bardzo pasuje rozmiar plytek, wiec jak nie travena/mogano to albo hanabi bianco z travena albo samo hanabi. Zebrano ladne, ale dla mnie ma za duzo poziomych paseczkow. Chce plytki raczej gladkie.

    Moj plan na lazienke jest taki: od dolu: dwa pasy bezowej plytki, listwa brazowa 16cm, jeden pas bezowej, listwa 8cm, dwa pasy bezowej. Tak ma byc wokolo wanny i kolo umywalki, zabudowa wc pewnie cala brazowa, reszta scian pomalowana ( z cokolikiem przy podlodze ). Podloga jasna ( trovan ).

  12. #92
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Hanabi bianco są chyba takie dość jasne, prawda?

    Jaśniejsze niż Travena. W sumie może masz rację, jak Travena będzie zbyt różowa, to można spróbować takiego połączenia.

    Kurcze kłopot to będzie jak każda paczka będzie mieć inny odcień.

  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Nemi, już o niebo lepiej wygląda Twoja łazienka... i nawet ta półeczka po lewej stronie już mnie o dziwo nie razi... Ale cały czas zastanawiam się, czemu Ty upierasz się przy ciemnej podłodze? Wiem, czarny labek... ale ja mam czarnego flata i białą labkę i do łazienki wpuszczam tylko wtedy kiedy są kąpane... unikam tylko białych: dywanów, dywaników łazienkowych i kanap...

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Hanabi bianco są chyba takie dość jasne, prawda?

    Jaśniejsze niż Travena. W sumie może masz rację, jak Travena będzie zbyt różowa, to można spróbować takiego połączenia.

    Kurcze kłopot to będzie jak każda paczka będzie mieć inny odcień.
    Nemi nie ma tak ze kazda paczka jest inna tylko ,w zaleznosci od daty produkcji , partie się różnią - nie tylko odcieniem (co jest normalny podczas ich wypalania ) ale i deseniem (niechciany róż) odcien A2 jest najajsaniejszy
    ja kupiłam w casto i jestem w koncu zadowolona sa prawie idealne niestety trzeba sie nachodzic za tym

  15. #95

    Domyślnie

    em-zetko nie mam wizualki na papierze tylko pogladowa w głowie , mam mała łazienke w zwiazku z tym wiecej mam traveny bezowej , mam panel kwiatowy i taki mały kącik z brazu , nie daje listew brazowych w około bo wydaje mi sie ze przecinaja przestrzen na pol i pomniejszaja przez to optycznie wnetrze - ale o tylko moje skromne zdanie

    w której czesci wanny bedziesz miec ten ciemny pasek. dziewczyny wrzuccie jakies wanny obudowane z tej kolekcji bo nie moge sie zdecydowac

  16. #96
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Post

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Nemi, już o niebo lepiej wygląda Twoja łazienka... i nawet ta półeczka po lewej stronie już mnie o dziwo nie razi... Ale cały czas zastanawiam się, czemu Ty upierasz się przy ciemnej podłodze? Wiem, czarny labek... ale ja mam czarnego flata i białą labkę i do łazienki wpuszczam tylko wtedy kiedy są kąpane... unikam tylko białych: dywanów, dywaników łazienkowych i kanap...
    rasia dzięki za miłe słowa. Mnie też podoba się zdecydowanie bardziej. Do małej 'bezpańskiej' półki bardzo przywiązał się mój T. i nie pozwala jej zlikwidować. Były jeszcze rozważania nad jasnymi płytami nad wanną z ciemnym panelem tylko, ale też mniej fajnie wyglądają.

    Co do ciemnej podłogi - w domu (jak u Was - czytałam fotodziennik - super) łatwiej wydzielić strefy, gdzie psiaki nie spacerują. My mamy maleńkie mieszkanie, a czarna 'bestia' niezwykle towarzyska jest, więc musi być tam gdzie aktualnie przebywają ludzie. Kiedyś próbowałam go nie wpuszczać do łazienki to siedział pod drzwiami i płakał, szantażysta jeden. Poza tym jego kłaki wnosi się tez na skarpetkach albo kapciach, więc niestety jasna podłoga w naszym przypadku jest mocno niepraktyczna.

    Taki króciutki off topic: Labek nasz łazienkę kocha najmocniej na świecie - parę dni temu przygotowałam sobie kąpiel - pełna wanna wody, bąbelki, piana, sól do kąpania, świeczki, etc. i wyszłam z łazienki na minutę po ręczniki. Jak wróciłam nasz pies siedział już sobie w wannie i był przeszczęśliwy.

  17. #97
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumisia2 Zobacz post
    Nemi nie ma tak ze kazda paczka jest inna tylko ,w zaleznosci od daty produkcji , partie się różnią - nie tylko odcieniem (co jest normalny podczas ich wypalania ) ale i deseniem (niechciany róż) odcien A2 jest najajsaniejszy
    ja kupiłam w casto i jestem w koncu zadowolona sa prawie idealne niestety trzeba sie nachodzic za tym
    gumisia korzystałaś z tej promocji Casto, że zwracają kasę, jak się ten sam produkt znajdzie taniej? Bo zastanawiam się, czy kupić u nich czy w sklepie internetowym.

    Co do różowego - nie chcę zdecydowanie. Czyli jak rozumiem mam szukać płytek w odcieniu A2?

  18. #98

    Domyślnie

    Gumisia – moja łazienka ma 4 m.kw. i wanna obudowana jest ciemnymi płytkami. Chciałam początkowo obudować wannę mozaiką ale jej potencjalne czyszczenie mnie zniechęciło

  19. #99
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Juniorka bardzo fajnie to wyszło u Ciebie. W naszym projekcie też wanna ma być obudowana ciemnymi płytkami (łazienkę mamy o takim samym metrażu). Nie chcieliście tego panelu z kwiatkiem nad wanną?

    Co do mozaiki - wygląda fajnie, ale jej cena mnie po prostu przeraziły (za mozaikę na obudowę wanny projektantka podała cenę w ok. 1.700-2.000 zł). Zostaną więc ciemne płytki.

  20. #100

    Domyślnie

    Witam tez wybraliśmy te płytki
    Zaraz cos tu wkleje moze komus tez się spodoba

    Kurcze ja słyszałam ze w Casto... nie oddają róznicy porównując e-sklepy Bo tak to my zbankrutowali hahahaha bo wszystko jest wiele tańsze
    Ale niecierpliwie czekam na info od Was

    My zamówiliśmy z jednego sklepu bo ceny naprawie niskie i mamy 24h na ich sprawdzenie, teraz tylko pozostało mi modlic się zeby nie trafic na te najbardziej rózowe bo lekki odcien mi aż tak bardzo nie przeszkadza ale oczywiście te kremowe sa najładniejsze

    Edit


    Ostatnio edytowane przez casse ; 21-10-2010 o 10:15

Strona 5 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony