dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 118 z 141
Pokaż wyniki od 2.341 do 2.360 z 2801
  1. #2341

    Domyślnie

    Witam Wszystkich!
    U nas wczoraj był montaż okien, dziś byliśmy rozrysować wstępnie prąd i będziemy się starali pchać dalej tą naszą budowę
    Pozdrawiam wszystkich

  2. #2342

    Domyślnie

    Do "Kasi i Rafała" . Obecnie jestem na etapie takim samym jak i Wy w pierwszym poście - czyli kupno działki. Ale projekt już wybrany i zaraz po notariuszu kupna działki pewnie będzie zakupiony projekt. Podobnie jak Wy planujemy wyrównać ścianę za garażem tylko powiększymy sobie salon. Czy mogłabyś mi napisać ile wyniósł stan na etapie jaki jest u Was. A może macie jakiś dokładny kosztorys (może być robiony przez Was - pewnie dokładniejszy niż ten z projektu). W jakim rejonie budujecie?? Mój e-mail: [email protected] . Dziękuję

  3. #2343

    Domyślnie

    cuby124: Budujemy w Małopolsce, w okolicach Chrzanowa. Zestawienie kosztów poszło na e-mail. Pozdrawiamy

  4. #2344

    Domyślnie

    Do kasia_rafał. Czy można od was otrzymać zestawienie kosztów ? Z góry dziekuje. mail: [email protected]

  5. #2345
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    j_a_r_r

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Sląsk
    Posty
    7

    Domyślnie Proton II

    Widziałem pięknego protona w Oleśnie k.Lublińca (sląskie) , bardzo proszę budowniczych o kontakt na emaila [email protected] . Jeśli jest ktoś jeszcze z okolic Lublinca i Częstochowy również proszę o kontakt. Z góry dziękuję.

  6. #2346

    Domyślnie

    I co czekamy wiosny ! Wrzucilem przy okazji pare nowych fotek .
    Pozdrawiam !!
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  7. #2347

    Domyślnie

    Hej!Sabina i Grzegorz nie bądź taka skromna i podziel się większa ilością zdjęć chętnie pooglądamyJeżeli byś mogła to dołącz zdjęcia Twojej kuchni bo na tych obecnych uchylasz jedynie rąbek tajemnicy
    Pozdrawiam

  8. #2348

    Domyślnie

    tak niema sprawy kilka na szybko wrzucilem ale kuchnia jeszcze nie zrobiona /brak baru/
    pozdro
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  9. #2349

    Domyślnie

    Biedronki mam pytanie ? Widzialem Wasze zdjecia dlaczego robiliscie znaczy betonowaliscie gore ? Takie zalozenie projektanta czy chcieliscie wytlumic jakis chalas ??
    Jeszcze sie z tym nie spotkalem no ikoszta na pewno wieksze .
    Pozdro
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  10. #2350

    Domyślnie

    Witam. cZy ktos sie zastanawiał nad przesunieciem kominka ze sciany pomiedzy jadalnia a kuchnia na scianę pomiedzy salonem a garazem (zaraz obok schodów). Wydaje mi sie ze kominek w salonie (zaraz obok tv) to lepsze rozwiazanie niz kominek w jadalni. Czy ktos taka zmianę wykonywał? Jaki jest koszt wykonania takiej adaptacji?

    Pozdrawiam
    krzysiek

  11. #2351

    Domyślnie

    Z tego co wiem nikt takiego czegos nie robil , bo to wymagalo by zmiany calego projektu poza tym miejsce w orginale jest tak pomyslene aby cieplo rownomiernie rozchodzilo sie po calym domku bez jakis dodatkowych nawiewow . Jak chcesz to dzwon do DD i Ci powiedza za ile to zrobia ale znajac ich to nie bedzie tanie !!
    Pozdro
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  12. #2352

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sabina i Grzegorz Zobacz post
    Biedronki mam pytanie ? Widzialem Wasze zdjecia dlaczego robiliscie znaczy betonowaliscie gore ? Takie zalozenie projektanta czy chcieliscie wytlumic jakis chalas ??
    Jeszcze sie z tym nie spotkalem no ikoszta na pewno wieksze .
    Pozdro
    Hej!
    My robilismy wylewane stropy,ponieważ jest to znacznie bezpieczniejsze, biorąc pod uwagę że całe poddasze jest zamieszkane. W erze dzisiejszych anomalii pogodowych, poza tym daje to duze wyciszenie,regipsy niestety lubia pękać. Jeżeli chodzi o koszty to nie są wcale większe. Zdjęcia super pozazdrościć takiego etapuCzekamy na więcej
    Pozdrawiam

  13. #2353

    Domyślnie

    Witam!
    To znowu ja mam takie pytanie z jakiego drewna bedziecie mieć schody bądź macie??
    I jaki jest koszt takich schodów, ja mam oferty od 12 tys do 6 tyś.

  14. #2354

    Domyślnie

    U nas stalowa konstrukcja bo taka sie nam bardzo podobala (nie wyglada tak ciezko jak przy drewnianej ) i debowe stopnice .
    Cena po negocjacji w lipcu ubr. 8500zl teraz jak znajomy mi mowil ponad 9000 bo wszystko podrozalo.
    Pozdro
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  15. #2355

    Domyślnie

    Halo. Czy jest może jakis wybudowany proton1 na górnym śląsku? Gdzie można podjechac i zobaczyc w srodku ? pozdrawiam k. ziaja

  16. #2356
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    j_a_r_r

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Sląsk
    Posty
    7

    Domyślnie Proton na Górnym Sląsku ?

    Cytat Napisał dugi21 Zobacz post
    Halo. Czy jest może jakis wybudowany proton1 na górnym śląsku? Gdzie można podjechac i zobaczyc w srodku ? pozdrawiam k. ziaja
    Dołanczam się do pytania , czy ktoś buduje bądz wybudował Protona 1 lub 2 na Górnym Sląsku ?

  17. #2357

    Domyślnie

    Moi mili protonowicze. Mam pytanko: czy ma ktoś z was blachodachówkę firmy Lindab i może się wypowiedzeić na jej temat. Pozdrawiam wszystkich w ten piękny mroźny dzień

  18. #2358

    Domyślnie

    Witam serdecznie od wiosny ruszamy z budową Protona II czy może ktoś przesłać kosztorys jaki faktycznie ponieśliście na maila [email protected] byłbym bardzo wdzięczny pozdrawiam serdecznie.

  19. #2359
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marmaros1983

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    SZUFNAROWA
    Kod pocztowy
    38-124
    Posty
    14

    Domyślnie

    Witam wszystkich ponownie!
    zdecydowaliśmy się ostatecznie na Protona I, projekt już kupiony, projektant zagospodarowuje działkę pełną parą następnie adaptacja projektu.
    Po przeglądnięciu otrzymanego projektu troche jestem zdziwiony że za taka cenę 2300 zł nie ma nawet jakiegoś zestawienia materiałów co ile i czego. Oczywiście można to określić z projektu ale to już wyższa szkołą jazdy. trzeba to fachowcom zlecić.
    Mam pytanko odnośnie stropu w projekcie jest to strop TERIVA czy ktoś robił w tradycyjnej formie czyli gęstożebrowej i czy wymaga to od projektanta wykonania takiegoż projektu (ile płaciliście za zmianę) czy to ekipa budowlana wykona bez projektu. A może ktoś porównywał ceny wykonania takich stropów i jaki jest koszt co się bardziej opłaca.
    Planuje podnieść ściankę kolankową o 2 pustaki czy w konstrukcji dachu coś sie zmieni? i czy np robiliście dłuższe krokwie lub coś zmienialiście w związku z podniesieniem ścianki?
    I jeszcze jedna gorąca prośba jeżeli miałby ktoś zestawienie materiałów, najbardziej interesuje mnie więźba (jakie długości krokwi ile jakiego rozmiaru) to prosiłbym o podesłanie mi na email: [email protected]

    Z góry dzieki za wszelkie sugestie
    pozdrawiam

  20. #2360

    Domyślnie

    Nam w czwartek zamontowali drzwi wejściowe. Instalacja elektryczna na parterze już prawie zakończona i przenosimy się na piętro. W poniedziałek pracę zaczyna instalator CO i wod-kan. Poza tym strych już zadeskowany i wypełniony styropianem na podłogi i elewację

Strona 118 z 141