dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4872

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Przyszłam się przywitać drepcząc od Moni .
    Cały wieczór ślęczę nad lampami, chcąc odsapną wchodzę "w nowy wątek" i co widzę ... aaaaaaaaaaaa kolejne lampy .

    Ale dobrze dobrze może coś świeżego wpadnie mi w oko . Co do bąbli mam pytanko czy prze przypadek każdy z tych bąbelków nie czyści się masochistycznie?
    Toficzku dokladnie to samo sobie myslalam widzac te lampy i ta wlasnie obawa powstrzymala mnie przed zakupem takich...ciekawe czy nasze obawy potwierdza uzytkowniczki takowych lamp...

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Toficzku dokladnie to samo sobie myslalam widzac te lampy i ta wlasnie obawa powstrzymala mnie
    przed zakupem takich...ciekawe czy nasze obawy potwierdza uzytkowniczki takowych lamp...
    Anetko chyba czas się zwijać z forum skoro pragmatyzm wygrywa u nas z designem
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Anetko chyba czas się zwijać z forum skoro pragmatyzm wygrywa u nas z designem
    mnie sie Toficzku wydawalo, ze ja mega pragmatyczna jestem a i tak nie udalo mi sie uniknac kilku wtop

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony