dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 145 z 246
Pokaż wyniki od 2.881 do 2.900 z 4911
  1. #2881

    Domyślnie

    Jak dla mnie BOMBA tylko żeby Pan rehabilitant się nie przestraszył jak zobaczy słonia morskiego kto będzie ćwiczył z dziewczynkami hehe

  2. #2882

  3. #2883
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    kathi nie przesadzaj. Jeszcze nie wiesz jak wygląda ratownik. No ale rozwieje twoje wyobrażenie i nakreślę parę słów:
    - wysoki chłop - całe metr sześćdziesiąt dwa,
    - na klacie włosy ciemny bląd no i troszkę na pleckach,
    - uzębienie pełne snieżnobiałe, jak włoży protezę,
    - wiek, no cóż słuszny,
    - waga słuszna do wieku,
    - cechy charakterystyczne: duży nos z lekkim przebarwieniem, krótkie rączki nie proporcjonalne do wzrostu, ten facet to jeden wielki mięsień, piwny.
    Bardzo rozpoznawalny po czerwonych stringach kompielowych, wiadomo rehabilitant a zarazem ratownik musi być rozpoznawalny

  4. #2884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Mirek, a napisz no nam trochę, jak wygląda dzień dziewczynek?
    Miałeś pokazać fotki z zajęć rehabilitacyjnych...
    Napisałbyś coś więcej co doktory gadajom.

    Wiesz, zachwyty zachwytami, ale zdałoby się trochę konkretów.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #2885
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Mirku ratownik musi się wyróżniać

  6. #2886
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    jakl widać się wyróżnia . Oczywiście to był żart. Może troszkę nie smaczny ale ..
    Hmm DePeSiu oczywiście że mogę napisac jak wygląda nasz dzionek. Już dawno miałem to zrobić, ale czy nie wolałabyś to zobaczyć?
    Jest taka szansa, cały czas jesteśmy w kontakcie z TVN a dokładnie z programem Zielone Drzwi. Właśnie tam będzie pokazany jeden nasz dzień.

  7. #2887
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    dzisiaj będzie potwierdzenie czy program uda się nakręcić w poniedziałek lub wtorek

  8. #2888
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    no i to jest kolejna ważna wiadomosć!! super super super

  9. #2889
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Kendra a ja ci wiadomośc w sprawie pieca pisałem, przeczytaj no.

  10. #2890

    Domyślnie

    Żart???? a ja już się nakręciłam heheh ale co do ratownika to poproszę go żeby wszystkie nowe ćwiczenie najpierw przetestował na mnie muszę sprawdzić czy aby odpowiednie dla dziewczynek

  11. #2891

    Domyślnie

    Ja myślałam, że Zielone Drzwi robi reportaże tylko o podopiecznych fundacji TVN

  12. #2892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No widzisz - jak cię paluszkiem dźgnąć leciutko to zaraz sypiesz konkretniejszymi wieściami - ekstra!

    Opowiadaj, dokładnie!
    I co doktory mówią, nic nie piszesz, Miras!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #2893
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    na szczęście nie Tam chcemy pokazać taki nasz jeden dzień, jak to wygląda i co właściwie robimy. jeśli chodzio o diagnoze to nadal jej nie mamy. Czekamy na kolejne wyniki badań genetycznych z Wrocławia.
    Kathi przeciez nagroda jest twoja.

  14. #2894
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    a bo DePeSiu co mam pisać, wyników nie ma. Termin następnej wizyty u genetyka no właśnie jak będa wyniki i jak zapłacimy za badania 3600. Kolejne konkretniejsze badania w maju w CZD w Warszawie. W między czasie na pewno zrobymy te następne badanie genetyczne, prześwietlenie bioder i kolanek. Czekamy też na rezonans magnetyczny główek, na marzec może się udać. Wiadomno wiosna a my do szpitala, aco.

  15. #2895
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Mirku - przeczytałam - ogromnie dziękuję

  16. #2896
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    nie ma za co dziękować

  17. #2897
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    obejrzałam film i dobrze że sama byłam bo ryczałam jak dziecko jak zobaczyłam biedne zapłakane Słoneczka w trakcie rehabilitacji, synusia też rehabilitować musiałam i pamiętam jak strasznie bolało - Jego ćwiczenia a mnie serce, On płakał i ja płakałam i ćwiczyliśmy dalej płacząc oboje ale było warto, każda łza która spłynęła przybliżała nas do końca rehabilitacji, my mieliśmy malutki problem, Wy duży ale i Wy z każdą łzą bliżej sukcesu jesteście

  18. #2898
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Dziękuję WU, to co napisalas jest prawdą. Człowiek świadomie naraże własne dziecko na ból i cierpienie tylko po to żeby je ratować. Dokładnie czujemy to samo przy każdej rehabilitacji, przy każdym pobycie w szpitalu. Nie raz już się zastanawiałem kiedy nasz pociechy będa mogły zwyczajnie nabroić, zwalić doniczkę, zbić ulubiony wazonik mamy itd. Oczywiście głęboko wierzymy, że nasze dziewczynki będą chodzić, grać w gumę i biegać boso po trawie.
    Pomimo wszystkich chwil, tych dobrych i tych złych nasze dzieciaczki uczą. To wlasnie dzięki nim nabraliśmy dystansu do życia. Do potrzeb bez których kiedyś nie potrafilibyśmy żyć. Taka sytuacja jak nasza, ta nie pwenośc jutra, oczekiwanie na kolene wyniki mogą naprawdę człowieka przygnieść, ale też moga go wzmocnić i pozwolić spojrzec co tak naprawdę w życiu naszym jest ważne. Człowiek zwyczajnie szanuje każdą chwilę spędzoną z ukochaną osobą.

  19. #2899
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    bardzo mądrze piszesz Mirku

    wu ja taka małą prywatę mam, nie sprzedajesz może czasem swoich cudnych jajek wielkanocnych? takich jak na aukcję zrobiłaś?

  20. #2900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Mirasku bo tylko tak człowiek uczy się cieszyć z każdego drobiazgu, nie płacze że nie wygrał w totka ale cieszy się na widok pajęczyny na której krople rosy w porannym słońcu lśnią jak diamenty

    Nita
    sprzedawać nie ale zrobić dla Ciebie mogę powiedz ile i jak duże no i jakie kolorki preferujesz

Strona 145 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony