dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 159

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    MOWO to kompletny system, nie musisz go łączyć dodatkowo z IsoBlock - kto Ci tak powiedział ? Zapewne, jak każda nowość, cena wraz ze wzrostem zainteresowania spadnie. Poza tym, jest dofinansowanie z funduszu ochrony środowiska - szczegółów nie znam, tylk oczytałem jakiś czas temu -coś bezzwrotnych 50 tyś
    Nie zapominaj że niebawem zmienią sie przepisy - od lipca montaż warstwowy ma być obowiązujący w nowo powstających budynkach a za ileś tam lat jedynym sposobem montażu ma być montaż w ociepleniu.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    MOWO to kompletny system, nie musisz go łączyć dodatkowo z IsoBlock - kto Ci tak powiedział ? Zapewne, jak każda nowość, cena wraz ze wzrostem zainteresowania spadnie. Poza tym, jest dofinansowanie z funduszu ochrony środowiska - szczegółów nie znam, tylk oczytałem jakiś czas temu -coś bezzwrotnych 50 tyś
    Nie zapominaj że niebawem zmienią sie przepisy - od lipca montaż warstwowy ma być obowiązujący w nowo powstających budynkach a za ileś tam lat jedynym sposobem montażu ma być montaż w ociepleniu.
    jareko a co mają dofinansowania kredytów dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego do systemu MOVO ?

    co do przepisów to możesz podać źródło tej wiedzy ?? fakt, że ostatnio sporo pracy mam na głowie ale raczej takie informacje by do mnie dotarły.
    ostatnio właśnie ten wstępny zapis o konieczności montażu poza murem usunięto - ktoś zadziałał i wrócił ??

    mi się wydawało, że montaż warstwowy jest obowiązkowy od dawna zgodnie z zapisami w PB i WT - tylko w praktyce nikt go nie stosuje


    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony