dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 500 z 3107
Pokaż wyniki od 9.981 do 10.000 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #9981
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Magda, u nas będą wisiały na honorowym miejscu w salonie, na karniszu i opadały na okno (tak samo było pokazane w Ikei).
    Chciałam jeszcze kupić lampki na schody, ale mąż nie chciał o tym słyszeć . Za dużo to dla niego na raz, w zeszłym roku o mało choinki nie mieliśmy, a w tym cały dom chcę obwiesić. Spróbuję przekonać go stopniowo (albo postawię przed faktem dokonanym, wróci z pracy, a tam: święta!).

  2. #9982

    Domyślnie

    mówicie, że w tym roku szalejemy http://www.youtube.com/watch?v=B7256BnBGBU polecam od połowy - jak muzyka nabiera tempa

  3. #9983

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    wróci z pracy, a tam: święta!).

    jak zobaczy minę Młodego i to, ze ma 30 min spokoju bo dziecko patrzy może da się przekonać

  4. #9984

    Domyślnie

    Jejku, a Wy tu o świetach..... ja w ogole nie mam głowy do myślenia o tym
    Dziś się wkur... na maksa. Po 13 latach pracy" ku chwale Ojczyzny" dowiedziałam się, żem nie godna dostać podwyżki....chyba się przebranżowię....

  5. #9985

    Domyślnie

    to może otworzysz z nami zakład fryzjerski - Tosia ma już uprawnienia zrobione

    Tosia nie zapomnij na YT wkleić filmu po świętach - takie chwile trzeba zapamiętać

  6. #9986

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tosia82 Zobacz post
    Mirka zwariowałaś! Nic nie kasuj! Dobry tekst! Tylko skąd ja Janka jakiegoś wyczaruję
    Lampki mi się podobają! Wcale nie kiczowate

    Napisać raz jeszcze???

  7. #9987

    Domyślnie

    Młody ma dziś dzień "miauczenia" n'osz qr.. wyje co chwilę - na 12 godz dnia wył i marudził przez 11:58.

  8. #9988
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Ilonka, korzystałam że się nie budził i pobuszowałam trochę po internetach . Rano śpi do 7-8. Bardzo rzadko do 6, jeśli się rozbudzi kiedy mąż do pracy wychodzi .

    Ustawianie czasu, niezależnie od rodzaju płyty (indykcyjna/ceramiczna) to super sprawa też korzystam.

    My wigilii u siebie nie robimy, tradycyjnie jedziemy do moich rodziców a w pierwszy dzień świąt kuzynka bierze ślub :/.

    Magda, sprzedawać nie jest łatwo już ja coś o tym wiem.

    Aha, i po liceum skończyłam Politechnikę Wrocławską, więc się da .
    Jasne, że się da, mój mąż też kończył studia techniczne po LO, ale jednak ciągle powtarza, że pewne sprawy były dla niego o wiele trudniejsze niż dla ludzi po technikum. Mam wielu znajomych po polibudzie w Poznaniu i zdanie zawsze to samo - za małe przygotowanie do przedmiotów technicznych, ścisłych.

  9. #9989

    Domyślnie

    hmm sama nie wiem co ze sprzedażą - nie mam praktyki w ogóle w tym temacie.
    Zawsze mi się wydawało, że "dobra cena" i klienci na to patrzą..więc będą.

  10. #9990

    Domyślnie

    Zizi ja przez takie traktowanie na wychowawczy poszłam,ale jak dostałam 1000 zł wypłaty to zrobiłam ładnie

  11. #9991

    Domyślnie

    dam Wam przykład z mojej firmy - ( liczby przypadkowe)

    rok temu zarabiałam o 800 zł mniej brutto niż w tym roku ( mamy premie zmienne min. 25%).
    W tym roku mimo, że zarabiam brutto o te 800 zł więcej to netto mam o 400 zł mniej niż w ub. roku

  12. #9992

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tosia82 Zobacz post
    No jasne!! Musi pozostać dla potomności
    Mówisz masz

    "Na grypę najlepszy RUMJANEK
    RUM wypijesz
    JAN wy.......ry.......pie
    Już po grypie!!!!!

  13. #9993

    Domyślnie

    tylko skąd Jana wziąć

  14. #9994

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    Młody ma dziś dzień "miauczenia" n'osz qr.. wyje co chwilę - na 12 godz dnia wył i marudził przez 11:58.

    A moja dzisiaj wyjątkowo grzeczna.

  15. #9995

    Domyślnie

    a nie chciałaby Albinoska uspać?

  16. #9996

    Domyślnie

    Już śpi jutro zapytam

  17. #9997

    Domyślnie

    powiem Wam że mało rzeczy mnie męczy w domu - nawet to, że wszystko na mojej głowie to pikuś.
    Ale jak dziecko ma marudny dzień od rana - ja nie mam za dużo cierpliwości to dosłownie mąż jest biedny - zaraz teksty, że w delegacji życie kawalera a ja w domu ani wieczoru nie mam spokojnego... ehh ale ze mnie Zouza

  18. #9998

    Domyślnie

    Nie tylko ty tak masz .Ja jestem cierpliwa ale jak cały dzień młoda daje popalić to wieczorem nie podchodź wtedy moja cierpliwość się kończy.

  19. #9999

    Domyślnie

    w H&Y jest świąteczna kolekcja kuchenna http://home-you.com/pl/content/72-kolekcje-kuchenne a mi kubek się zamarzył

  20. #10000

    Domyślnie

    I m dostaje burę ,że życie jak kawaler prowadzi

Strona 500 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony