dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 56
Pokaż wyniki od 661 do 680 z 1112
  1. #661
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Fantastyczna ławeczka, pięknie sie prezentuje, ależ masz zdolnego Pana Męża pewnie sie posypią zamówienia na takie ławeczki do Pana Męża
    A czemu tylko zjawka małej czarnej? ta zjawka to niczym z pałacu
    Zajawka bo ona taka mała, że trudno w niej sfotografować wszystko na jednym zdjęciu ;
    Pan Maż faktycznie zdolna bestyjka tylko niestety mocno zapracowany. Na co dzień to on jest korpoludek na kierowniczym stanowisku i na nic nie ma czasu. Ławeczki i inne takie prace w domku pyka w ramach relaksu po godzinach żeby się od kompa oderwać

  2. #662
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Żeby nie było, że w "małej czarnej" jest tylko lustro z umywalką wstawiam dwie pozostałe zajawki.
    Mała jest ta łazieneczka i nie ma jak jej ogarnąć na jednym foto.



  3. #663
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Hej tutli, ja także melduję, że grzecznei wypełniłam ankietę. No i nie będę oryginalna gdy napiszę, że arabeska jest moim faworytem
    Obawiam się tylko, dokładnie jak dardurdka, że cena zwali mnie z nóg. Ale pocieszam się, że jeśli nie na całą łazienkę, to może chociaż na kawałek nad umywalkę będzie mnie stać
    Podrzuć mi link, gdy tylko sklep ruszy, bardzo proszę...

    P.S. ławeczkowy
    Bardzo, bardzo zdolny mąż
    a mojego od kompa ciężko oderwać, bo dla niego to nie tylko praca, ale też relaks (u niego wyzwanie=relaks)
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  4. #664
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Żeby nie było, że w "małej czarnej" jest tylko lustro z umywalką wstawiam dwie pozostałe zajawki.
    Mała jest ta łazieneczka i nie ma jak jej ogarnąć na jednym foto.


    Jednak trochę brakuje tych sztukaterii na ścianach. Wizualizacja z nimi była rewelacyjna
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  5. #665
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Jednak trochę brakuje tych sztukaterii na ścianach. Wizualizacja z nimi była rewelacyjna
    No właśnie ja się cały czas waham czy je kleić czy nie? Ale też mi jest pusto na tych ścianach, tylko tego cholernego kurzu się boję
    Ale pewnie jak mi tu nagadacie to je w końcu każę 'Panu Mężu" przykleić

  6. #666

    Domyślnie

    napisałam Ci pw, ale nie odpisujesz - to nie wiem czy doszło... piszę więc tutaj

    Cytat Napisał lukasz69karolina
    hej
    piękna łazieneczka
    ja swój mały kilek też planuję w czarnych barwach

    czy możesz mi powiedzieć na jakiej wysokości od podłogi masz zamontowaną baterię podtynkową??? bo ciągle dumam nad tym...
    no i jak się sprawdza farba w łazience przy umywalce????

    pozdrawiam i czekam na sklepik
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  7. #667
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Kochana już piszę. Na ścianie mam czarna farbę ceramiczną z Pary i sprawuje się rewelacyjnie. Ściana koło umywalki jest intensywnie wycierana ponieważ często się chlapie. Jak na razie nic się nie dzieje farba jest jak nowa i twarda jak skała, Z powodzeniem i bez obawy można ja kłaść w takich newralgicznych miejscach.
    Wysokość baterii to 101 cm do środka wylewki. Ale będzie to chyba uzależnione od wzrostu tych, którzy będą ją użytkowali. U nas średnia wzrostu to 170cm i dla nas taka wysokość jest w sam raz.

  8. #668

    Domyślnie

    Witam... pod farbą Para cermiczną podpisuję się, jest super, można myć i szorować, mam w łazienkach, w kuchni nad blatem i na klatce schodowej.

  9. #669
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cześć Gosiu,
    ankieta ponownie wypełniona. O kupon pewnie się kiedyś upomnę

    Mała łazienka genialna, ale jednak brakuje na ścianach tych sztukaterii.

    Farba z Pary rewelacyjna. Teraz zaproponowałam ją Klientce na dużej scianie w salonie. Wyglada super. Ty masz tę typowo czarną?
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  10. #670
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Magda będę musiała je przykleić prędzej czy później. Jednak dobrze że nie zrobiliśmy tego od razu bo w tej łazience był już mały wypadek. Pan Mąż musiał zdemontować kabinę bo gdzieś podciekała woda pod brodzik. Podczas demontowania drzwi od kabiny wyslizgnely mu się i roztrzaskaly w drobny mak. Na szczęście jemu nic się nie stało ale drzwi upadając uszkodziły całą ścianę tam gdzie jest kontakt, pilaster od drzwi i nawet kawałek podłogi :/ Nie wyobrażam sobie co było gdyby wtedy na ścianach były te sztukaterie i lustro. Oczywiście musieliśmy wymienić całą kabinę. Para sprawdziła się przy malowaniu zaprawek na uszkodzonej ścianie - w ogóle nie widać różnicy. Co do koloru czerni to teraz nie pamiętam, która to była bo Para ma całą gamę i czerń czerni nie rowna :/ Wydaje mi się ze kupiłam taką, którą Ty mi zaproponowalas, na pewno jest z połyskiem eggschel. Miała ładną nazwę i chyba była z historycznej serii?
    Ostatnio edytowane przez tutli_putli ; 26-03-2014 o 21:55

  11. #671

    Domyślnie

    dzięki
    u mnie też 170cm to średnia - i właśnie dumałam czy 100 czy 110 dać

    jesteś kolejną osobą, która mówi że ta Para właśnie świetna... muszę się przespać z tematem, bo jest koszmarnie droga mężo na bank się nie zgodzi jak się dowie cenę... muszę jakoś po cichu ciułać na nią
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  12. #672
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    dzięki
    u mnie też 170cm to średnia - i właśnie dumałam czy 100 czy 110 dać

    jesteś kolejną osobą, która mówi że ta Para właśnie świetna... muszę się przespać z tematem, bo jest koszmarnie droga mężo na bank się nie zgodzi jak się dowie cenę... muszę jakoś po cichu ciułać na nią
    Karolina ale ta farba jest bardzo wydajna i świetnie kryje. Poza tym jak porownasz cenę farb ceramicznych ogólnie dostępnych na rynku to Para wcale jakoś koszmarnie drogo nie wychodzi. Wcześniej używałam farb beckersa, levisa (o duluxie nie wspomnę bo najgorzej w tym zestawieniu wypada) i nie ma co tych farb porównywać do Pary. W Decorianie gdzie sprzedają Parę my wynegocjowalismy całkiem przyzwoite ceny, ale może dla tego, że kupowałam od nich wszystkie farby na prawie cały dom łącznie z sufitową. Do łazienki nie wyobrażam sobie innej niż ceramiczna. Natomiast jeśli podoba Ci kolorystyka Pary albo Benjamina Moor'a a chcesz przyoszczedzic to bierzesz konkretny numer koloru albo jego nazwę i idziesz do Castoramy i tam Ci dorabiaja identyczny na bazie np. Duluxa.

  13. #673

    Domyślnie

    mi nie o kolor chodzi, tylko o właściwości - chciałam w kuchni za zlewem pomalować ścianę, no i w łazienkach: przy wannie, umywalkach, może kibelku właśnie... tylko to sporo farby - oooooooo a może jak się maluje agregatem to będzie mniejsze zużycie niż wałkiem to by mi się to bardziej opłacało
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  14. #674
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Ana na nas do tej pory patrzą jak na swirow jak mówimy, że mamy wszystko poza kominkiem na prąd. Kable devi leżą na siatkach z drutu, które są zatopione w warstwie betonu. Unoszą się jakby bezpośrednio nad styropianem. Na styropian już nic nie dawalismy. Styropian był położony grafitowy pod ogrzewanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni bo ogrzewanie się sprawdza jest czyste i bezobsługowe. Jak ktoś ze mną polemizuje to wyciągam rachunek. Ostatni wyniósł za 2 miesiące niecałe 1700 zł za wszystko. Czyli ogrzewanie domu, pranie, zmywanie, gotowanie pieczenie, grzanie ciepłej wody, rekuperator, oświetlenie i korzystanie z mediów typu Internet radio/tv. Itd itp. Poprzednie 2 miesiące to było 1500zł a kolejny będzie w kwietniu. Kominek mamy zwykly bez płaszcza wodnego. Dom ma 202m2 z garażem ale w garażu i pralni oraz w spiżarni nie ma ogrzewania czyli kabli. Ogrzewamy więc ok 170m2.
    Dziękuję za odpowiedź,utwierdziłaś mnie w przekonaniu,że może z torbami nie pójdęCzyli na styropian daję siatkę zbrojoną ,kable i wylewka Myślę że mój mąż da rade z rozłożeniem tych kabliWielkie dzięki

  15. #675
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Dziękuję za odpowiedź,utwierdziłaś mnie w przekonaniu,że może z torbami nie pójdęCzyli na styropian daję siatkę zbrojoną ,kable i wylewka Myślę że mój mąż da rade z rozłożeniem tych kabliWielkie dzięki
    Mój też sam rozkładał w moim dzienniku budowy powinny być jakieś zdjęcia, link jest w stopce na dole.

  16. #676
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    mi nie o kolor chodzi, tylko o właściwości - chciałam w kuchni za zlewem pomalować ścianę, no i w łazienkach: przy wannie, umywalkach, może kibelku właśnie... tylko to sporo farby - oooooooo a może jak się maluje agregatem to będzie mniejsze zużycie niż wałkiem to by mi się to bardziej opłacało
    U mnie na całą łazienkę małą wyszła 1 puszka 0,9l - malowane było 2 razy

  17. #677
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Łazienka rewelacyjna. Przepraszam, jeżeli już było, ale co to za muszla WC?
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  18. #678
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    U mnie na całą łazienkę małą wyszła 1 puszka 0,9l - malowane było 2 razy
    Farba jest faktycznie bardzo wydajna. Jeśli chodzi czarną to ta, która teraz użyłam to nazywa sie Forge Black no i tez ma to wykończenie eggshell. Jak znajdziesz chwilkę to zajrzyj do mnie. Na str. 77 mam zdjęcia.

    Cytat Napisał dr_au Zobacz post
    Łazienka rewelacyjna. Przepraszam, jeżeli już było, ale co to za muszla WC?
    Ja nie tutli ale z tego, co pamietam to jest ta
    http://www.lineablue.pl/oferta/64/wc/320/ceramiczna-misa-wc-i-bidet-ego-lineablue
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  19. #679
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Ano właśnie tak podejrzewałem, że to LB. Wygląda świetnie. To bardzo dobrze, bo oczywiście sam się przymierzam do zakupu.
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  20. #680
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Dzięki Magduś Wszystko się zgadza. Kolor też, już u Ciebie byłam wcześniej oglądać tą ścianę w salonie

Strona 34 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony