dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 57 z 75
Pokaż wyniki od 1.121 do 1.140 z 1491
  1. #1121
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie fotki

    kinka dziękuje....
    czekam dalej na oceny, + ew. wskazówki do zasłon/firanek dotyczy nad blatem w kuchni.. okienko miniaturka 90x 120cm, większego nie dalo rady "wymurować" ....

    sorry za wielkie fotki, najpierw ich wcale nie było, potem wywalily się jak "krowa"
    nie umiem obsługi "nowego" forum, które ma już ze 3lata, ale ja pozostałam w obsłudze sprzed tamtej zmiany.....

    wybaczcie....
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  2. #1122

    Domyślnie

    ładna, prosta kuchnia, choć do ergonomii mam zastrzeżenia.
    odnośnie dekoracji okna, to postawiłabym na coś nawiązującego do klimatu domu. te wielkie zwisające białe płachty mi się nie podobają. lekka biała roleta rzymska lub wenecka, jeśli miałaby być bardziej ozdobna, byłaby lepszym rozwiązaniem.ukazałaby ładną ścianę i oddała charakter pomieszczenia.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  3. #1123
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Annnja,

    KOT W KOSZYKU - NAJPIĘKNIEJSZY!!!!


    Piękne masz to ogromne okno w kuchni, stół na jego tle prezentuje się świetnie!
    Biel mi się strasznie podoba u Ciebie w połączeniu z rustykalnym, swojskim drewnem, jest ładnie, lekko - tylko też jak Duś zamieniłabym białe zasłonki i zazdrostki na proste rolety rzymskie.

  4. #1124

    Domyślnie

    Nie zasłaniałabym ścian, przypuszczam, że są takie jak z boku (bale), a więc piękne, szkoda zakrywać

  5. #1125
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie zaslony

    kota dodałam w innym formiacie- ciagle mam problemy z wstawianiem fotek, chciałam zobaczyć jak wyjdzie załącznik,,.. murzynka co kilka dni ma nowe pomysły na swoją drzemke...
    DUŚ- cieszę się że zabrałaś głos w temacie,
    Sharlotka- dziękuje za opinie, był czas że myslalam aby wyprowadzić stół dalej, aby okno było otarte i dawalo wrazenie przestrzeni, ale wtedy stol wjezdza jakby w salon, parapet mam na wysokości ok. 50cm,

    te "płachty" to lniane zasłony w kolorze naturalnym, hm..może lekko mleczne,
    i właśnie o to chodzi::: za wszelką cenę chcę rozbielać to wnętrze, gdzie się da to wstawiam albo białe meble, albo wieszam białe zasłony!
    ten sam efekt chciałam uzyskać w kuchni, wcześniej był karnisz tylko nad oknem 150cm długości, i jakos tak kiepskawo to wyglądało, koleżanka poradziłą mi abym wziełą dłuższy karnisz i uwiesiłą po bokach długie białe/jasne zasłony,
    wiec zmieniłam na karnisz 300cm i zawiesziłam 2 płachty....
    wiem ze jeśli ta zazdroska ma zostać na dole to powinnam powiesić ten sam wzór u góry i tak pomyślałąm aby był długości do początku jak się okno zaczyna...= co o tym myślicie???

    bali mam tyle że teraz tęsknię na minimalizmem, bielą, sterylnością, ale się nie da...u mnie przynajmniej, i tak naprawdę zwracam uwagę aby nie zagracać, ale nawet 1 obraz u mnie na ścianie, za chwile jakiś kwiatek, na parapecie coś tam..i się robi wielkie zagracenie

    tutaj jeszcze ta fotka co mi uciekla, odbicie boku kuchni w lustrze....,

    Duś a ta ergonomia to do czego konkretnie masz zastrzeżenia???
    ja bym może od siebie dorzuciłą że płyta powinna być ok. 10-15cm od boku ściany oddalona....,
    reszta wg. mnie wygodna,
    kran dziś zamocowałabym zlew z kranem nie w oknie-....kiepsko wygląda, a 15cm dalej w lewo też byłoby wygodnie, bałam się żę będzie za mało blatu roboczego po lewo od zlewu, a i tak z tego mało korzystam...,

    lodówka podblatowa- do zabudowy o wysokości 90cm, i szer. max. 56cm było nam mega trudno znaleźć, wkońcu podarowałam sobie temat........
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090781.jpg
Wyświetleń:	637
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	237678  
    Ostatnio edytowane przez ANNNJA ; 26-01-2014 o 17:26
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  6. #1126

    Domyślnie

    no właśnie zarzut a propos ergonomii, to przede wszystkim płyta, która jest bardzo mocno wciśnięta w kąt. nie wiem czy to było podyktowane podziałem szafek (u mojej mamy "przez środek płyty" przechodzi linia podziału dwóch rzędów szuflad i nie wygląda to źle), czy świadoma decyzja, ale bardzo sobie ograniczyłaś wygodę (moim zdaniem oczywiscie)

    kolor tych płacht jest okej, tylko one tak dziwnie wiszą. o niebo lepiej by wygladały zmarszczone niczym normalna zasłona (choć nie wiem czy ten materiał jest akurat wdzięczny do takich zabiegów). myslę, że ta zazdrostka nie jest najszczęśliwsza, bo kuchnię masz nowoczesną jednak, no i ona wymaga towarzystwa lambrekinu, ktory zawisłby nad oknem. natomiast aby roleta wyglądała dobrze powinna moim zdaniem być o 15-20 cm szersza aniżeli wnęka okienna. jest bardziej uniwersalna - pasuje i do nowoczesnego i do prostego.
    co do belek - jeśli masz potrzebę rozjaśnienia belek, to na twoim miejscu powiesiłabym tam np. jasny obraz albo plakat (w zależności od charakteru reszty mieszkania).

    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  7. #1127
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    bardzo klimatyczne wnetrze! zdecydowanie bym sciagnela te lniane 'plachty' ze sciany w kuchni bale sa piekne! masz biala podloge, biale zaslony i sciany tez biale, biale dodatki, posostale meble i nawet drzwi...jak dla mnie to zdecydowanie za malo drewna!
    nawet w domu z bali moze byc nowoczesnie i wcale nie musi byc sterylnie bialo
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom z bali_salon.jpg
Wyświetleń:	1344
Rozmiar:	68,1 KB
ID:	237779Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom z bali_kuchnia.jpg
Wyświetleń:	1235
Rozmiar:	64,4 KB
ID:	237780Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom z bali_lazienka.jpg
Wyświetleń:	1199
Rozmiar:	16,8 KB
ID:	237781
    chociaz te ledy to dla mnie lekka przesada

  8. #1128
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie parter

    to dodam może kilka słów o stosunku drewna do białych ścian,
    Dom z bali, więc cały parter mamy ściany okrągłe, drewniane- zdecydowanie ponad 50m. bieżących bali,
    + a tylko hol i łazienka jest z pustaków, czyli około 8mb. ściany, ale z tego tylko ok.4m jest widoczne, reszta jest przykryta np. szafkami kuchennymi lub szafą..
    salon jest razem z kuchnią i to jest ok. 38- 40m2, powierzchni, aby było zimą/wieczorem jasno zapalamy większą część punktów świetlnych,
    w suficie nad tą powierzchnią mamy zamontowane ponad 20sztuk lamp....różne, wszystkie powyżej 60W. większość energooszczędne, lub tzw. jarzeniówki...
    drewno nie odbija światła, przez swoje faktury i kolory potrzebna jest większa " moc świetlna" aby uzyskać efekt jasności w porównaniu np. do tynkowanych ścian......

    to moje zdanie w temacie bieli i o tej jasności......,

    bale oglądam i tak wszędzie, kuchnia z boku, salon, za TV, za sofką, łazienka, hol, gabinet...etc.........
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  9. #1129
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remika2 Zobacz post
    banan ja mam białą kuchnię lakierowaną w macie z mdf. Tylko czarna część jest w połysku. Bardzo sobie ją chwalę. I jeśli chodzi o utrzymanie czystości to mam porównanie z białym połyskiem szafek łazienkowych, wg mnie mat jest lepszy.
    Biel jest uniwersalna, z nią nie ryzykujesz. Z szarością może być już rożnie.

    Załącznik 237471Załącznik 237472
    Załącznik 237474Załącznik 237475
    Remika a co masz na podlodze tzn co to za gres?

  10. #1130

    Domyślnie

    Wystarczy zajrzeć do dziennika Remiki.............płytki Dessau Grey Tau
    Ostatnio edytowane przez kinka ; 31-01-2014 o 08:09

  11. #1131
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Tau dessau są piękne....

  12. #1132
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Tak, dokładnie to Tau

  13. #1133
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magdalena98

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-921
    Posty
    1

    Domyślnie

    My jesteśmy posiadaczami białej kuchni i jesteśmy na prawdę zadowoleni . Wysyłam link stronki z ciekawymi aranżacjami [moderowano ]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 05-02-2014 o 17:42

  14. #1134

    Domyślnie

    Hej, a czy macie może jakieś realizacje bądź inspiracje w swoich bibliotekach białych nowoczesnych kuchni z drewnianą podłogą oraz drewnianym blatem??

  15. #1135
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    db8600

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam. A ja w swoim "M" też będę miał białą kuchnię w połysku. Blat będzie dębowy lodówka będzie też wolnostojąca ale biała nie taka jak na projekcie. Na podłogę planuje położyć płytkę Tubądzin Concrete 1 między szafkami białe szkło nie wiem tylko jaki kolor ścian Montaż kuchni planowany na 7-11.04.2014

  16. #1136
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Nasza biała kuchnia powoli zaczyna nabierać kształtów
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6449llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.jpg
Wyświetleń:	1402
Rozmiar:	74,7 KB
ID:	255656Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6441.jpg
Wyświetleń:	1474
Rozmiar:	73,9 KB
ID:	255657Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6447.jpg
Wyświetleń:	1337
Rozmiar:	73,6 KB
ID:	255658Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6444mmmmmmmmmmmmm.jpg
Wyświetleń:	1270
Rozmiar:	74,7 KB
ID:	255659

  17. #1137

    Domyślnie

    Witam!
    Dołączam do was, marzę o białej kuchni! mąż natomiast mówi NIE, no ale ja już podjęłam decyzje teraz go tylko przekonuje. Wczorajszy wieczór poświęciłam się temu wątkowi, przeczytałam od deski do deski. Ogólnie marzy mi się kuchnia czarno biała, na wysoki połysk. Jednak teraz sobie myślę, ze kuchnia biała połączona z szarościami, lub białe połączenie z drewnem jest równie piękne! Moja kuchnia nie będzie duża, dopiero lejemy strop w piątek, ale już nie długo umawiam się z panem stolarzem na dogadanie itd. Planujemy wprowadzić się przed świętami rzut mojej kuchni. Może macie jakieś pomysły? Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	projekty_domow_dom-miniaturka-n-ver-2_parter__706.jpg
Wyświetleń:	291
Rozmiar:	11,9 KB
ID:	256245 Pozdrawiam!

  18. #1138
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    kuchnia już prawie gotowa kuchnia już prawie gotowa zastanawiam się tylko jak zagospodarować tę przestrzeń między meblami a oknem. Musieliśmy zostawić tam dostęp do okna gdyż okno jest przy samej ścianie i musimy mieć możliwość otwierania go na oścież...dlatego może tam być tylko coś do wysokości blatu z możliwością dojścia do parapetu a na ścianie coś płaskiego ewentualnie...nie wiem, nie mam pomysłów...ale drażni mnie ta "dziura"
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6654.jpg
Wyświetleń:	1245
Rozmiar:	76,1 KB
ID:	256661   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6672.jpg
Wyświetleń:	1203
Rozmiar:	76,7 KB
ID:	256662   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6575.jpg
Wyświetleń:	1175
Rozmiar:	73,6 KB
ID:	256663   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6655.jpg
Wyświetleń:	1294
Rozmiar:	76,2 KB
ID:	256664   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6648.jpg
Wyświetleń:	1072
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	256665  

    Ostatnio edytowane przez krcb ; 26-04-2014 o 17:17

  19. #1139

  20. #1140
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar dorka00
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    toruń okolice
    Posty
    10
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Witam.
    mam prośbę czy moglibyście podzielić się doświadczeniami z montażu kuchni? czy montażyści ją myją, montują zlew razem z syfonem itd? u nas rozczarowaniem były wióry w szufladach, nie zamontowany syfon do zlewu, brak listwy (bo jest równo) ale nawet silikonu żadnego.

Strona 57 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony