dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 36 z 111
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 2207
  1. #701
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Aaaa... zapomniałam pogratulować przełamania się i światełka w tunelu w kwestii powrotu do malowania
    Będziesz musiała pochwalić się na FM

    Przy okazji przynoszę trochę czarnideł. Pewnie większość znasz


    Źródło


    Źródło

    Tu co prawda meble białe, ale reszta ciemna

    Źródło


    Źródło


    Źródło


    Źródło i więcej czarnych ścian


    Źródło


  2. #702
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    znasz pewnie ale podrzucam hasło do wyszukania w goooglu
    marquee letter

  3. #703

  4. #704
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    julianno cudne te inspiracje. Jak się zarażę czarnym to mnie mąż z domu wymelduje

  5. #705
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    julianno cudne te inspiracje. Jak się zarażę czarnym to mnie mąż z domu wymelduje
    Ha, ha - a ja właśnie pomyślałam, że nad płytkami w Twojej małej łazience fajnie wyglądałby czarny - nawet akcesoria zrobiłabym Ci w takim kolorze. To wszystko wina Agi

  6. #706
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie


    Jestem potwornie zmęczona ale tak bardzo mi dobrze zrobiłyście tymi miłymi komentarzami.

    Podoba mi się Twoje hasło Tomkowa
    Zrobiłabym coś w stylu ŻYCIA GARŚĆ - żeby były krótkie wyrazy ;p

    Julianna dzięki za gratulacje i za inspiracje Czerni nigdy dość

    Mam na pintereście jedną z tablic poświęconą ciemnym pomieszczeniom:
    http://www.pinterest.com/agitheone/all-black/

    Ivy, tak Dziękuję
    tu mały mój folder z pinta:
    http://www.pinterest.com/agitheone/napis-do-kuchni/

    Madziorko, zazwyczaj jeśli mam do wyboru, to używam photoshopa - łatwo można zrobić pędzle. Painter ma ogromne możliwości ale gubię się w mnogości wyborów. Często zdarza się, że szybko czegoś użyje a potem nie potrafię odtworzyć. Mam też Autodesk SketchBook Express ale zazwyczaj na nieudanych kilku próbach się konczy

    Chciałam dziś porysować ale okazało się, że Michał mi przyniósł tablet ale go nie podłączył :/

    jjana Coś tam mam do pokazania ale to taka prowizorka... blaty nie są docięte a boczne jeden na drugim położone... Chyba za duża ta wyspa, nie?


    Kurcze przysnęłam... ale już wrzucam ;p

















    Na moją refleksję, że chyba za duża ta wyspa, Paweł odparł, że dobra, bo dużo makaronu się tu zmieści

  7. #707
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    E tam za duża cudna jest, też taką chcę Już widzę oczami wyobraźni jak kleje pierogi duuużo pierogów

    Julianno nie kuś

  8. #708
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Jakiś czas temu stosowałam dietę 1X1 czyli jeden dzień jeść jak zawsze drugi dzień post czyli jeden posiłek do 500kalorii i tylko woda ewentualnie herbata bez cukru. Bardzo podobne do tej z twojego linku. Udało mi się tylko przez jakiś tydzień ją stosować bo się zatrułam i nie czułam się na siłach na dietę. Zamierzam wrócić do niej bo co prawda nie ważyłam się przed i po ale i bez tego widzę że schudłam a jeszcze troszkę bym chciała. Ale zdecydowanie to jest dieta tylko dla zdrowych i nie jest dla ludz pracujących fizycznie czy uprawiających sport. Dzień postu był bardzo ciężki gdy chciałam popracować w ogrodzie.

  9. #709
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Aga, dobra ta wyspa . Z jednej strony ma być blat wysunięty, bo niezbyt widzę?

    Dla zawałowców stosuje się dietę owocową, bądź mleczną. 2 dni w tygodniu nie je się nic poza 1 kg jabłek w ciągu dnia. Albo tylko chude mleko i serek. Do tego spokojne, ale długie spacery i działa. Bardzo łagodna, uważam.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #710

  11. #711
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wyspiszcze Aga, macałam Ten blat w Ikei i jest bardzo bardzo przyjemny. Wygląda nie tylko na pierwszy rzut oka na drewno.

    Jaki napis wygrywa?

    Co do diety: nie ufam żadnym takim wynalazkom. Zdrowe MŻ i ruch to jedyne gwarantujące sukces rozwiązanie. I przede wszystkim stała zmiana nawyków żywieniowych. Diety mają to do siebie, że się kończą, ludzie wracają do starych przyzwyczajeń, a na koniec dziwią się, że mają efekt jo-jo.
    Rzuć colę i na bank szybko zobaczysz pierwsze efekty

  12. #712
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Misiek niech nie kupuje w takim razie

    Aga, wiem co mówię, bo jeszcze nie tak dawno kupowałam zgrzewę 4x2,5 litra w niedzielny wieczór i we wtorek nie miałam coli... A piłam sama, bo mój G takich świństw nie pija
    Zlikwidowałam codzienne bułeczki z bitą śmietaną i musem jagodowym (nawet teraz jak to piszę ślinka mi cieknie nadal) i zastąpiłam pożywną kanapką (niestety pszenicy z diety się nie pozbędę, bo kocham białe pieczywo), wyjścia po kawę do Coffeehaven i Starbucksa, codzienne batoniki na popołudniowy spadek energii - i jakoś idzie... Waga leci cały czas w dół, a ja nie chodzę głodna. Raz w tygodniu w nagrodę serwuję sobie rurki z kremem albo jakąś małą bezę - i jakoś daję radę. Jest coraz lepiej, na początku strasznie brakowało mi tej tony codziennego cukru, ale szybko się odzwyczaiłam. Szybciej niż się spodziewałam.
    Do tego ruch (zaczynamy biegać - ale to maks raz w tygodniu nam wychodzi, do maks dwóch razy w tygodniu jestem na siłowni).


    Po dwóch miesiącach gacie spadają mi z tyłka tak, że bez paska nie wyjdę z domu

    Więc polecam
    .

  13. #713

    Domyślnie

    o ja Cię!

    no oszalałam teraz... jest pięknie!! też tak chcę! szukam inspiracji już i też kusi mnie wymalowanie kuchni na czarno
    mogę zmałpować?
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  14. #714

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Wiem, że nie na temat ale właśnie znalazłam 8-godzinną dietę. Jestem generalnie przeciwniczką diet, bo boję się eksperymentami doprowadzić się do większego roztycia ale ta do mnie jakoś przemawia.

    Kto ze mną próbuje? ;p

    link!
    Chętnie spróbuję.... potrzebuję kogoś, kto mnie będzie mobilizował..... w kupie raźniej

  15. #715
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Ślicznie

  16. #716

    Domyślnie

    Uruchomiłaś machinę czarnokuchniowców Bardzo mi się podoba - przy Tobie jestem nudziara do potęgi.

  17. #717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Macham, podziwiam....a ja jakoś nie żre,nie podzeram a doopa jak kredens

  18. #718
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cudne te Twoje inspiracje na pin - naprawdę
    Jak to możliwe, że macie tylko 4 okna? Jest jakaś historia, przyczyna? A może Twoja miłość do czarnego zmusiła Cię do kompromisu by zrobić AŻ 4 ?

  19. #719
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    deweloper zrobił dom po taniości
    Ale nie narzekam, bo to mój dom i koniec
    Jestem zadowolona, bardzo zadowolona, o!

  20. #720
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    GŁOOOODNAAAAAAAA!!!!!
    Od której zaczynasz głodne godziny?
    .

Strona 36 z 111

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony